Ψυχαγωγία

Η Έλεν Ντετζένερις σε Μπραντ Πιτ: "Κάποτε έβγαινα με ένα κορίτσι σου..."

Η Έλεν Ντετζένερις υποδέχτηκε τον Μπραντ Πιτ στην εκπομπή της, με τον οποίο γνωρίζονται εδώ και πολλές δεκαετίες. «Θυμάσαι πότε πρωτοσυναντηθήκαμε;», ρώτησε η 61χρονη παρουσιάστρια τον 55χρονο χολιγουντιανό σταρ. «Θυμάμαι σε ένα pool party της Melissa Etheridge και νομίζω ότι φλερτάρατε το κορίτσι μου».

Τότε η Ντετζένερις τον ρώτησε:

«Αλήθεια φλέρταρα το κορίτσι σου;», για να πάρει την απάντηση: «Ναι έτσι νομίζω. Κολακεύτηκα πάντως!».

Αν και αμφότεροι απέφυγαν να αναφέρουν ονόματα, ο Μπραντ Πιτ και η Έλεν Ντετζένερις συνέχισαν την «πικάντικη» συζήτηση για το παρελθόν. «Νομίζω ότι κάποτε έβγαινα με ένα κορίτσι σου. Θα μιλήσουμε γι΄ αυτό αργότερα!». Τότε ο γοητευτικός χολιγουντιανός σταρ της είπε: «Ναι καλύτερα μετά το σόου».

Εντυπωσιακή ήταν και η είσοδος του Μπραντ Πιτ στο show, που καθόταν ανάμεσα στο κοινό, χωρίς να το καταλάβει ο κόσμος που βρισκόταν στο πλατό. Όταν το συνειδητοποίησαν ότι ο Μπραντ Πιτ βρισκόταν ανάμεσά τους, όπως είναι αναμενόμενο, επικράτησε ένας «μικρός πανικός».

Πηγή
hellomagazine.gr
Επόμενο άρθρο

"Αστέρια στην Άμμο": Μια αληθινή ιστορία που θα καθηλώσει το κοινό (ΒΙΝΤΕΟ)

Πρεμιέρα Κυριακή, 15 Σεπτεμβρίου στις 21:00 στον Alpha Κύπρου
14/09/2019 - 17:02

ΣχετικέςΕιδήσεις

Ποια Άνιστον; Αυτή είναι η νέα σύντροφος του... Μπραντ Πιτ (ΦΩΤΟ)

Ήταν πρώην του Τομ Κρουζ και μια από τις πιο εντυπωσιακές δημοσιογράφους
26/05/2020 - 10:14

Και όμως είναι ο... Μπραντ Πιτ σε ρόλο λοιμωξιολόγου και τρολάρει τον Τραμπ

Το απολαυστικό βίντεο που έγινε viral από το «Saturday Night Live»
26/04/2020 - 14:09

Ο Πιτ στην...οικοδομή ως "χτίστης" να κατεδαφίζει τοίχους με βαριοπούλα (ΦΩΤΟ)

Το στιγμιότυπο από την ανακαίνιση που πραγματοποίησε για τη μακιγιέζ του
15/04/2020 - 08:23

Μισέλ & Μπαράκ Ομπάμα: Αποκάλυψαν πώς βιώνουν τη δική τους...καραντίνα (BINTEO)

Η καθημερινότητα του πρώην πρώτου ζεύγους των Ηνωμένων Πολιτειών της Αμερικής
31/03/2020 - 07:08

Ερωτευμένος ο Πιτ; Ποια είναι η μελαχρινή καλλονή που τον συνοδεύει; (ΦΩΤΟ)

Tέλος στις φήμες για επανασύνδεση με την Άνιστον - Η πρώτη κοινή φωτογραφία είναι εδώ
09/03/2020 - 15:27

Ο Μπραντ Πιτ (επιτέλους) πήρε το Όσκαρ: Τα συγκινητικά λόγια για τα παιδιά του

Το "καρφί" στον Ντόναλντ Τραμπ και ο θαυμασμός του στον Λεονάνρτο Ντι Κάπριο
10/02/2020 - 08:00

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

Με μικροπροβλήματα αλλά θετικό πρόσημο η πρώτη βδομάδα β' φάσης ΓεΣΥ (BINTEO)

"Στροφή" στα ιδιωτικά νοσηλευτήρια και...ησυχία στα δημόσια

Μετά τις χαλαρώσεις αναμένεται νέο κύμα μεταναστευτικών ροών (ΒΙΝΤΕΟ)

Πρώτες αφίξεις στην περιοχή Αθηαίνου με ολονύχτια κινητοποίηση

Όταν ο Ε/κ Ανδρέας έπαιρνε κρυφά γάλα στον Τ/κ Μεχμέτ για την κόρη του (BINTEO)

Η συγκλονιστική ιστορία πίσω από μια φωτογραφία του Αυγούστου του 1974
Ελλάδα

Προκαλεί Κύπρο & Ελλάδα ο Ακάρ: "Οι ένοπλες δυνάμεις της Τουρκίας είναι έτοιμες"

Κάλεσε στην Άγκυρα για συνομιλίες τον Έλληνα Υπουργό Εξωτερικών Νίκο Παναγιωτόπουλο

Πυρά εναντίον τουρκικής αστυνομίας στον Έβρο 'βλέπει' η νομαρχία Αδριανούπολης

Ισχυρίζεται ότι τα πυρά σταμάτησαν όταν η τουρκική αστυνομία πυροβόλησε στον αέρα

Έλληνας ΥΠΑΜ: Προετοιμαζόμαστε για όλα τα ενδεχόμενα απέναντι στην Τουρκία

«Μέσα σε όλα τα ενδεχόμενα συμπεριλαμβάνονται ασφαλώς και η στρατιωτική εμπλοκή»
Διεθνή

Γονάτισε για 8 λεπτά και 46 δευτερόλεπτα στη μνήμη Φλόιντ, ο Τριντό (ΒΙΝΤΕΟ)

Εμφανίστηκε σε διαδήλωση κατά του ρατσισμού και απέτισε φόρο τιμής στα θύματα

Σχέδιο εκεχειρίας από Δευτέρα, ανακοίνωσε ο Σίσι μετά από συνάντηση με Χαφτάρ

Νέα πρωτοβουλία για τον τερματισμό της σύγκρουσης στη Λιβύη

Νέα έκρηξη κρουσμάτων στο Ιράν μετά από...ένα γαμήλιο πάρτι

Η χώρα δεν είχε άλλη επιλογή από το να κρατήσει την οικονομία της ανοιχτή, λέει ο Ροχανί

tv news

O Μητροπολίτης Μόρφου Νεόφυτος σε μία εφ’ όλης της ύλης συνέντευξη...

Σχολιάζει τις κατηγορίες για ρητορική μίσους, αυτό το Σάββατο στις «24 ΩΡΕΣ»
Alpha TV Κύπρου

«Παράδοση Κατ' Οίκον» με καλεσμένο τον Κώστα Καζάκα με κέφι και αποκαλύψεις...

Πώς βίωσε τις μέρες της καραντίνας και ποια είναι τα πρόσωπα που του έχουν λείψει πιο πολύ
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα

Σάβ, 06/06/2020 - 21:1524 ΩΡΕΣ