Ψυχαγωγία

Η Ελένη Μενεγάκη αποκάλυψε on air τα κιλά της! (ΒΙΝΤΕΟ)

Στα κιλά της αναφέρθηκε η Ελένη Μενεγάκη με αφορμή την παρουσία της μαγείρισσας, Αργυρώς Μπαρμπαρίγου στην κουζίνα της εκπομπής της. Η αγαπημένη παρουσιάστρια του Alpha έχει εξομολογηθεί πολλές φορές την μεγάλη αδυναμία που έχει στα φαγητά της μαγείρισσας ενώ κατά την διάρκεια της μαγειρικής η Ελένη αναφέρθηκε στα κιλά που κατάφερε να χάσει σε μια εβδομάδα εξαιτίας της απουσίας της μαγείρισσας από την εκπομπή. Η ίδια ανέφερε: 

Μου αρέσει που έλεγα στη Ρούλα σήμερα “Ρούλα ανέβηκα σήμερα στη ζυγαριά, ξανά 58″. Έκοψα τα μακαρόνια μία εβδομάδα, έλιωσα.” Αυτήν (σ.σ. Αργυρώ) είχα κόψει καμία εβδομάδα… Όχι εγώ, γύρναγε στα ταξίδια, δεν την έκοψα εγώ. Μας έκοψε! Ήρθε το κιλό και έφυγε το 1,5!

Δείτε το σχετικό απόσπασμα: 

Επόμενο άρθρο

ΣχετικέςΕιδήσεις

Η δημόσια εξομολόγηση της Ελένης Μενεγάκη λίγο πριν την πρεμιέρα της!

Το δημόσιο ευχαριστώ και η σχέση που έχει δημιουργήσει με τους τηλεθεατές
16/09/2019 - 11:57

Διακοπές...τέλος! 5+1 συμβουλές για να χάσεις τα κιλά που πήρες

Τα κεφάλια μέσα για το... επόμενο καλοκαίρι!
21/08/2019 - 15:00

Ελένη Μενεγάκη: Η φωτογραφία με τις κόρες της και ο νέος προορισμός τους!

Το στιγμιότυπο που ανάρτησε η παρουσιάστρια μαζί με την Λάουρα και την Βαλέρια
19/08/2019 - 10:07

Ελένη Μενεγάκη: Βόλτα χέρι-χέρι με την Μαρίνα και η selfie τους (ΦΩΤΟ)

Η παρουσιάστρια μαζί με την κόρη της στις πιο ξέγνοιαστες στιγμές τους σε νέο... προορισμό
15/08/2019 - 12:07

Ελένη Μενεγάκη: Οι φωτογραφίες χωρίς μακιγιάζ και ρετούς από τις διακοπές της!

Οι νέες αναρτήσεις της παρουσιάστριας από τις διακοπές της
13/08/2019 - 12:26

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

Πρόσω ολοταχώς για στάση εργασίας οι εκπαιδευτικοί

"Ετοιμοπόλεμοι" για οριστική επίλυση του θέματος των κλιματιστικών

Νεκρός εντοπίστηκε άνδρας σε διαμέρισμα στην Πάφο

Ανοιχτά όλα τα ενδεχόμενα για τα αίτια κάτω από τα οποία επήλθε ο θάνατος του

Έπεσαν στη θάλασσα δύο από τους επιβάτες της βάρκας με τους μετανάστες

Διασώθηκαν από το πλήρωμα εμπορικού πλοίου που βρισκόταν στην θαλάσσια περιοχή
Ελλάδα

Μέχρι τις 27 Σεπτεμβρίου οι ηλεκτρονικές εγγραφές των πρωτοετών φοιτητών

Δεν χρειάζεται η κατάθεση δικαιολογητικών ή η φυσική παρουσία των επιτυχόντων

Υπ. Παιδείας: Καταργεί την αναγραφή θρησκεύματος στα πιστοποιητικά σπουδών

Η Υπουργός δήλωσε ότι στόχος είναι να καλλιεργεί ένα περιβάλλον χωρίς αποκλεισμούς

"Κλείδωσε" η συνάντηση Μητσοτάκη - Τραμπ στη Νέα Υόρκη

Θα συναντηθούν στο περιθώριο της Γενικής Συνέλευσης του ΟΗΕ
Διεθνή

Ο Τζάστιν Τριντό απολογήθηκε που ντύθηκε Αλαντίν πριν δύο δεκαετίες

Η φωτογραφία προκάλεσε θύελλα αντιδράσεων περί ρατσιστικής συμπεριφοράς

Ιρανικά ΜΜΕ: Οι ΗΠΑ δεν έβγαλαν βίζα στον Πρόεδρο μας

Ενδέχεται να ακυρωθεί η συμμετοχή Ρουχανί στη Γενική Συνέλευση των Ηνωμένων Εθνών

Φόρεσαν χειροπέδες στον ένοπλο που απειλούσε να ανατινάξει γέφυρα στο Κίεβο

Η αστυνομία είχε χαρακτηρίσει "προετοιμασία τρομοκρατικής επίθεσης" την ενέργειά του

tv news

«Η Φαμίλια» Β’ Κύκλος με...μαφία, νονά και κουφέτα γάμου, έρχεται στον Alpha!

Το αψυχολόγητο ζεύγος «Χατζηβασιλείου» παντρεύεται ξανά...Πρεμιέρα Δευτέρα 23 Σεπτεμβρίου
Alpha TV Κύπρου

Όλοι έχουν μια ιστορία... Ποιο είναι το τραγούδι της δικής σου;

Στείλτε και εσείς τη δική σας ιστορία, για να ετοιμάσουμε μία μοναδική έκπληξη!
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα

Πέμ, 19/09/2019 - 17:30ΠΑΝΩ ΚΑΤΩ