Ψυχαγωγία

Η Ελένη Μενεγάκη γιορτάζει... τους ένα εκατομμύριο followers! (ΦΩΤΟ)

Η Ελένη Μενεγάκη "άγγιξε" τους ένα εκατομμύριο followers στο Instagram και ετοιμάζει εκπλήξεις για τους διαδικτυακούς της φίλους.

Αρχές Φεβρουαρίου η αγαπημένη παρουσιάστρια του Alpha έγινε η πρώτη γυναίκα σε Ελλάδα και Κύπρο που έφτασε το εκατομμύριο στους ακόλουθους της στο δημοφιλές μέσο κοινωνικής δικτύωσης. Μάλιστα είχε ζητήσει και από τους συνεργάτες της στον αέρα της εκπομπής να τη συμβουλεύσουν πως να το γιορτάσει. Η μέρα αυτή έφτασε και η Ελένη Μενεγάκη δημοσίευσε μια φωτογραφία στο Instagram όπου έγραψε: 

Είμαστε πλέον 1.000.000 αγκαλιές, χαμόγελα, κουβέντες, στιγμές. Σας τα ανταποδίδω κάνοντάς τα όλα να αξίζουν, ετοιμάζοντας κάτι πολύ μεγάλο για εσάς. Σε λίγες μέρες θα σας αποκαλύψω περισσότερα. Ευχαριστώ τον @panagiotis_hatzidakis για την βοήθεια του

Δείτε την ανάρτηση της: 

Επόμενο άρθρο

Επιβεβαιώθηκαν οι φήμες! Η Lady Gaga χώρισε με τον αρραβωνιαστικό της

Λίγο πριν τον γάμο αποφάσισαν να "τραβήξουν" χωριστούς δρόμους...
21/02/2019 - 08:56

ΣχετικέςΕιδήσεις

Η δημόσια εξομολόγηση της Ελένης Μενεγάκη λίγο πριν την πρεμιέρα της!

Το δημόσιο ευχαριστώ και η σχέση που έχει δημιουργήσει με τους τηλεθεατές
16/09/2019 - 11:57

Ελένη Μενεγάκη: Η φωτογραφία με τις κόρες της και ο νέος προορισμός τους!

Το στιγμιότυπο που ανάρτησε η παρουσιάστρια μαζί με την Λάουρα και την Βαλέρια
19/08/2019 - 10:07

Μέγκαν Φοξ: Η selfie που προκάλεσε σχόλια περί... πλαστικής επέμβασης!(ΦΩΤΟ)

Η επιστροφή της στο Instagram και η κριτική που δέχτηκε
19/08/2019 - 09:03

Μπρίτνεϊ Σπίαρς: Η φωτογραφία που ανάρτησε και εξόργισε τους followers της

Την κατηγορούν για επίδειξη πλούτου και αναισθησία
18/08/2019 - 09:28

Ελένη Μενεγάκη: Βόλτα χέρι-χέρι με την Μαρίνα και η selfie τους (ΦΩΤΟ)

Η παρουσιάστρια μαζί με την κόρη της στις πιο ξέγνοιαστες στιγμές τους σε νέο... προορισμό
15/08/2019 - 12:07

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

Σε συναγερμό οι Αρχές για βάρκα με μετανάστες ανοιχτά του Κάβο Γκρέκο

Επιχείρηση διάσωσης των επιβατών από το ΚΣΕΔ και τη Λιμενική Αστυνομία

Ένταση, λογομαχίες και συμπλοκές στη δίκη για τον φόνο του 44χρονου Μιχαήλ

Εξαιρέθηκε δικαστής του Κακουργιοδικείου με αίτημα της υπεράσπισης των τριών υπόπτων

Μέχρι τον κρατήρα που σχημάτισε η φονική έκρηξη έφτασαν οι φλόγες στο Μαρί

Επιχείρηση για την κατάσβεση πυρκαγιάς με τη συμμετοχή επίγειων και εναέριων μέσων
Ελλάδα

Μέχρι τις 27 Σεπτεμβρίου οι ηλεκτρονικές εγγραφές των πρωτοετών φοιτητών

Δεν χρειάζεται η κατάθεση δικαιολογητικών ή η φυσική παρουσία των επιτυχόντων

Υπ. Παιδείας: Καταργεί την αναγραφή θρησκεύματος στα πιστοποιητικά σπουδών

Η Υπουργός δήλωσε ότι στόχος είναι να καλλιεργεί ένα περιβάλλον χωρίς αποκλεισμούς

"Κλείδωσε" η συνάντηση Μητσοτάκη - Τραμπ στη Νέα Υόρκη

Θα συναντηθούν στο περιθώριο της Γενικής Συνέλευσης του ΟΗΕ
Διεθνή

Ο Τζάστιν Τριντό απολογήθηκε που ντύθηκε Αλαντίν πριν δύο δεκαετίες

Η φωτογραφία προκάλεσε θύελλα αντιδράσεων περί ρατσιστικής συμπεριφοράς

Ιρανικά ΜΜΕ: Οι ΗΠΑ δεν έβγαλαν βίζα στον Πρόεδρο μας

Ενδέχεται να ακυρωθεί η συμμετοχή Ρουχανί στη Γενική Συνέλευση των Ηνωμένων Εθνών

Φόρεσαν χειροπέδες στον ένοπλο που απειλούσε να ανατινάξει γέφυρα στο Κίεβο

Η αστυνομία είχε χαρακτηρίσει "προετοιμασία τρομοκρατικής επίθεσης" την ενέργειά του

tv news

«Η Φαμίλια» Β’ Κύκλος με...μαφία, νονά και κουφέτα γάμου, έρχεται στον Alpha!

Το αψυχολόγητο ζεύγος «Χατζηβασιλείου» παντρεύεται ξανά...Πρεμιέρα Δευτέρα 23 Σεπτεμβρίου
Alpha TV Κύπρου

Όλοι έχουν μια ιστορία... Ποιο είναι το τραγούδι της δικής σου;

Στείλτε και εσείς τη δική σας ιστορία, για να ετοιμάσουμε μία μοναδική έκπληξη!
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα

Πέμ, 19/09/2019 - 15:30ΜΕ ΑΓΑΠΗ ΧΡΙΣΤΙΑΝΑ