Ψυχαγωγία

Η Ελένη Μενεγάκη γιορτάζει... τους ένα εκατομμύριο followers! (ΦΩΤΟ)

Η Ελένη Μενεγάκη "άγγιξε" τους ένα εκατομμύριο followers στο Instagram και ετοιμάζει εκπλήξεις για τους διαδικτυακούς της φίλους.

Αρχές Φεβρουαρίου η αγαπημένη παρουσιάστρια του Alpha έγινε η πρώτη γυναίκα σε Ελλάδα και Κύπρο που έφτασε το εκατομμύριο στους ακόλουθους της στο δημοφιλές μέσο κοινωνικής δικτύωσης. Μάλιστα είχε ζητήσει και από τους συνεργάτες της στον αέρα της εκπομπής να τη συμβουλεύσουν πως να το γιορτάσει. Η μέρα αυτή έφτασε και η Ελένη Μενεγάκη δημοσίευσε μια φωτογραφία στο Instagram όπου έγραψε: 

Είμαστε πλέον 1.000.000 αγκαλιές, χαμόγελα, κουβέντες, στιγμές. Σας τα ανταποδίδω κάνοντάς τα όλα να αξίζουν, ετοιμάζοντας κάτι πολύ μεγάλο για εσάς. Σε λίγες μέρες θα σας αποκαλύψω περισσότερα. Ευχαριστώ τον @panagiotis_hatzidakis για την βοήθεια του

Δείτε την ανάρτηση της: 

Επόμενο άρθρο

Επιβεβαιώθηκαν οι φήμες! Η Lady Gaga χώρισε με τον αρραβωνιαστικό της

Λίγο πριν τον γάμο αποφάσισαν να "τραβήξουν" χωριστούς δρόμους...
21/02/2019 - 08:56

ΣχετικέςΕιδήσεις

To έκανε και αυτό! Η Ελένη Μενεγάκη μπήκε στο πορτμπαγκάζ του αυτοκινήτου(ΦΩΤΟ)

Η φωτογραφία για τη γιορτή της και η ανθοδέσμη που ξεχώρισε
23/05/2019 - 11:08

Συναγερμός στο Instagram! Στον "αέρα" προσωπικά δεδομένα εκατομμυρίων χρηστών

Η επίσημη απάντηση από τον εκπρόσωπο της δημοφιλούς πλατφόρμας κοινωνικής δικτύωσης
22/05/2019 - 14:10

Άφωνη η ΕλένηΜενεγάκη! Η έκπληξη που δεν περίμενε και την εντυπωσίασε(ΒΙΝΤΕΟ)

"Ποιος το σκέφτηκε αυτό; Πώς δεν μου ήρθε τόση ώρα στο κεφάλι"
21/05/2019 - 19:46

H Eλένη Φουρέιρα "σπάει τα κοντέρ" - Ξεπέρασε το 1 εκατομμύριο followers(ΦΩΤΟ)

Μετά την εμφάνισή της στην Eurovision την ακολούθησαν δεκάδες χιλιάδες
19/05/2019 - 12:24

Ο αδερφός της Μενεγάκη... υποψήφιος στις εκλογές

Ο Θοδωρής Μισόκαλος κατεβαίνει υποψήφιος δημοτικός σύμβουλος
13/05/2019 - 14:58

Αυτό είναι το ποσό που παίρνει η Κιμ Καρντάσιαν για μια ανάρτηση στο Instagram!

Το ποσό είναι ήδη μεγάλο και η Κιμ θέλει να αυξηθεί το ποσό της αμοιβή της
08/05/2019 - 13:05

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

"Από την πρώτη ημέρα που πήγε στο σχολείο η κόρη μου δέχεται bullying" (BINTEO)

Συγκλονίζει η μητέρα της μαθήτριας που ξυλοκοπήθηκε σε λεωφορείο από συμμαθήτριες της

Χειροπέδες σε δύο Ελληνοκύπριους για το 1,5 κιλό κοκαϊνης στα Κλαυδιά

Άφησαν το "πακέτο" σε ανοιχτό χώρο για να το παραλάβει τρίτο πρόσωπο

Συμβουλές από τον ερπετολόγο Γιάννη Αγγελή για την εμφάνιση των φιδιών (ΒΙΝΤΕΟ)

Εκτός κινδύνου το αγοράκι που νοσηλεύεται στο Μακάρειο Νοσοκομείο από δάγκωμα φιδιού
Ελλάδα

Ελλάδα: Χειροπέδες σε μάνα και γιο για χασισοφυτία

Εντοπίστηκαν στο στάβλο τους 61 δενδρύλια ενώ είχαν σκοπό να φυτέψουν πολύ περισσότερα

Tρίχρονο αγγελούδι ξεψύχησε στο δρόμο για το νοσοκομείο

Αντιμετώπιζε προβλήματα υγείας και νοσηλευόταν στο Παίδων

Ολλανδός τουρίστας βρέθηκε νεκρός σε δωμάτιο ξενοδοχείου

Μέλη της οικογένειάς του τον εντόπισαν αναίσθητο..
Διεθνή

Αναζητούν τα ίχνη του βομβιστή στην "καρδιά" της Λυών (ΦΩΤΟ)

Δεκατρείς οι τραυματίες από την έκρηξη σε πολυσύχναστη λεωφόρο της γαλλικής πόλης

Εντοπίστηκε ζωντανή μετά απο 15 ημέρες εξαφάνισης σε δάσος στη Χαβάη

Συγκινητική κινητοποίηση πολιτών στα social media που συγκέντρωσαν χρήματα για τις έρευνες

Ένοπλος άνοιξε πυρ σε μπαρ στο Νιου Τζέρσεϊ

Δέκα άτομα μεταφέρθηκαν εσπευσμένα σε κοντινά νοσοκομεία

tv news

Ο Πούμπουρας έρχεται να αποδείξει ότι οι κυπριακές ρίζες του δεν είναι τυχαίες!

«Παράδοση Κατ’ Οίκον» Με την Βασιλική Χατζηαδάμου αυτή την Κυριακή στον Alpha Κύπρου
Alpha TV Κύπρου

Σκόνη θανάτου, γραπτά κείμενα μελλοθάνατων και κραυγές χήρων και ορφανών

Oι«24 Ώρες»αποκαλύπτουν το θανατικό που έπληξε την Πλατανιστάσα αυτό το Σάββατο στον Alpha
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα

Σάβ, 25/05/2019 - 22:15ΠΑΜΕ ΠΑΚΕΤΟ