Ψυχαγωγία

"Η Ελένη Μενεγάκη μου έδωσε 2 εκατομμύρια για να φτιάξω το σπίτι μου"

Ή παρουσιάστρια Ζήνα Κουτσελίνη βρέθηκε καλεσμένη στην εκπομπή DoT και μίλησε μεταξύ άλλων για την μεγάλη της αδυναμία στον χώρο, που δεν είναι άλλη από την Ελένη Μενεγάκη.

Η πρώην της αρχισυντάκτρια και στενή της φίλη εκμυστηρεύτηκε ότι της έδωσε χρήματα για να την βοηθήσει που έφτιαχνε το σπίτι της, χωρίς να της τα ζητήσει ποτέ πίσω. Συγκεκριμένα είπε: 

 «Όσα χρόνια και να περάσουν η μεγάλη μου αγάπη είναι η Ελένη. Έχουμε ανταλλάξει τόσα πράγματα μεταξύ μας. Μου έχει δώσει λεφτά για να φτιάξω το σπίτι μου. Δεν μου ζήτησε πίσω ποτέ τα δύο εκατομμύρια (δραχμές) που μου έδωσε».

'πλ

Επόμενο άρθρο

H Λευκάτη συγκινεί και αποκαλύπτει ένα...μυστικό στο Soundtrack of Love(ΒΙΝΤΕΟ)

"Οποιαδήποτε είναι η ερώτηση, η απάντηση είναι πάντα η αγάπη!"
17/11/2019 - 14:27

ΣχετικέςΕιδήσεις

Ε. Μενεγάκη: Η πρώτη ανάρτηση για τη νέα ζωή μια μέρα μετά τα "αποχαιρετιστήρια"

“Μην με παρεξηγήσετε θα είμαι πάντα η Ελένη…σας”
02/07/2020 - 15:26

Η Τζώρτζια Παναγή στην..."καρέκλα" της Ελένης Μενεγάκη (ΦΩΤΟ)

Με τον δικό της τρόπο θέλησε να αποχαιρετήσει την αγαπημένη παρουσιάστρια
02/07/2020 - 12:59

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

Χωρίς ρεύμα εδώ και μιάμιση ώρα τρεις περιοχές στη Λεμεσό

Βλάβη προκλήθηκε σε δίκτυο μέσης τάσης σύμφωνα με την Εκπρόσωπο τύπου της ΑΗΚ

Εγκαταστάσεις πετρελαιοειδών: Κόλλησαν στο σημείο εκφόρτωσης υγραερίου

Αρχή Λιμένων και εταιρείες υγραερίου ψάχνουν τη λύση

Έξι χρόνια φυλάκιση σε 23χρονο για βιασμό νεαρής στην Ορόκλινη

«Της ζητούσε συνέχεια συγγνώμη και την παρακαλούσε να μην πει σε κανένα ό,τι έγινε»
Ελλάδα

27 νέα κρούσματα στην Ελλάδα και ένας νέος θάνατος

Τα 14 εντοπίστηκαν κατόπιν ελέγχων στις πύλες εισόδου τις χώρας

Ανησυχία για την αύξηση κρουσμάτων στην Ελλάδα, στο μικροσκόπιο τα «εισαγόμενα»

Ταυτόχρονα προβληματίζουν τα φαινόμενα συνωστισμού σε πανηγύρια
Διεθνή

Σύγκρουση τρένων στην Τσεχία με νεκρούς και τραυματίες (ΒΙΝΤΕΟ & ΦΩΤΟ)

Οι Αρχές έχουν ήδη ξεκινήσει έρευνα σχετικά με τα αίτια της σύγκρουσης

Θετικός στον κορωνοϊό ο Πρόεδρος της Βραζιλίας

Είχε κάνει τεστ δυο φορές στο παρελθόν, με αρνητικό αποτέλεσμα

Στο γειτονικό Ισραήλ, ετοιμάζουν ιπτάμενα ταξί (ΦΩΤΟ)

Το «City Hawk» είναι το νέο μεγάλο εγχείρημα ενός ισραηλινού Start-Up

tv news

Ο Αποστόλης ομολογεί στο Χρήστο πως πριν χρόνια σκότωσε τον αδερφό του Σταύρου..

Δείτε αυτή την εβδομάδα τις συγκλονιστικές εξελίξεις της σειράς «Έρωτας Μετά»
Alpha TV Κύπρου

Η Μαρίνα είναι αποφασισμένη να αγωνιστεί για την αθώωση της Κάτιας ως το τέλος..

«Γυναίκα Χωρίς Όνομα» Δείτε στα συγκλονιστικά τελευταία επεισόδια της σειράς!
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα

Τρί, 07/07/2020 - 20:20ALPHA NEWS