Ψυχαγωγία

"Η Ελένη Μενεγάκη μου έδωσε 2 εκατομμύρια για να φτιάξω το σπίτι μου"

Ή παρουσιάστρια Ζήνα Κουτσελίνη βρέθηκε καλεσμένη στην εκπομπή DoT και μίλησε μεταξύ άλλων για την μεγάλη της αδυναμία στον χώρο, που δεν είναι άλλη από την Ελένη Μενεγάκη.

Η πρώην της αρχισυντάκτρια και στενή της φίλη εκμυστηρεύτηκε ότι της έδωσε χρήματα για να την βοηθήσει που έφτιαχνε το σπίτι της, χωρίς να της τα ζητήσει ποτέ πίσω. Συγκεκριμένα είπε: 

 «Όσα χρόνια και να περάσουν η μεγάλη μου αγάπη είναι η Ελένη. Έχουμε ανταλλάξει τόσα πράγματα μεταξύ μας. Μου έχει δώσει λεφτά για να φτιάξω το σπίτι μου. Δεν μου ζήτησε πίσω ποτέ τα δύο εκατομμύρια (δραχμές) που μου έδωσε».

'πλ

Επόμενο άρθρο

H Λευκάτη συγκινεί και αποκαλύπτει ένα...μυστικό στο Soundtrack of Love(ΒΙΝΤΕΟ)

"Οποιαδήποτε είναι η ερώτηση, η απάντηση είναι πάντα η αγάπη!"
17/11/2019 - 14:27

ΣχετικέςΕιδήσεις

H Mενεγάκη "καρφώνει" τους συνεργάτες της για πρώτη φορά και..on air(ΦΩΤΟ)

Τα...ραβασάκια που αφήνουν στις σημειώσεις της και η αγαπησιάρικη διάθεση
27/11/2019 - 19:34

Η Ελένη Μενεγάκη αποκάλυψε τη λεπτομέρεια για το γάμο της που δεν ξέραμε

Ο έρωτας με τον Μάκη Παντζόπουλο και η ετεροχρονισμένη διάψευση στις φήμες
25/11/2019 - 11:04

Ελένη Μενεγάκη: Η τρυφερή φωτογραφία με τον Άγγελο, το φιλί και οι ευχές της

Η ανάρτηση της παρουσιάστριας ανήμερα της ονομαστικής γιορτής του γιου της
08/11/2019 - 09:10

Ελένη Μενεγάκη: Oικογενειακό...γλέντι για τα γενέθλια της στον κήπο της (ΦΩΤΟ)

Έτσι γιόρτασε τα γενέθλια της η αγαπημένη παρουσιάστρια
04/11/2019 - 09:00

Η Ελένη Μενεγάκη έχει γενέθλια! Μάθετε πόσων χρονών έγινε (ΒΙΝΤΕΟ)

Η έκπληξη που της ετοίμασαν οι συνεργάτες της και η ευχή της on air
29/10/2019 - 14:52

Ελένη Μενεγάκη: Η τρυφερή selfie με τον αδερφό της και το σχόλιο της! (ΦΩΤΟ)

Ο Οκτώβριος είναι ένας ξεχωριστός μήνας για την παρουσιάστρια και την οικογένεια της
27/10/2019 - 17:58

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

Νοσηλευτές τα εξιλαστήρια θύματα εκνευρισμένων ασθενών στα ΤΑΕΠ (ΒΙΝΤΕΟ)

Όσα καταγγέλλουν νοσηλευτές στην κάμερα του «Alpha»

Εννέα φυτά κάνναβης σε ντουλάπα "αποκάλυψε" η πυρκαγιά σε σπίτι στην Τριμίκλίνη

Προσπάθησε να διαφύγει την σύλληψη από μέλη της ΥΚΑΝ ο 32χρονος ιδιοκτήτης της κατοικίας

Επίτροπος Προεδρίας: «Η Τουρκία κωφεύει προκλητικά για τους αγνοούμενους»

Βρέθηκε στην τελετή στολισμού Χριστουγεννιάτικου δένδρου με φωτογραφίες αγνοουμένων
Ελλάδα

Πάσσαρης: Καταδικάστηκε σε σαράντα πέντε χρόνια κάθειρξης

Απών ο κατηγορούμενος που βρίσκεται κρατούμενος σε φυλακές της Ρουμανίας

Ισχυρός σεισμός "ταρακούνησε" την Κρήτη

Το εστιακό βάθος υπολογίζεται στα 60 χιλιόμετρα
Διεθνή

Είκοσι συλλήψεις στη Δανία λόγω υψηλού κινδύνου τρομοκρατικής επίθεσης

Υπήρξαν υποψίες για επιθέσεις με ακραίο, ισλαμιστικό κίνητρο

Βέλγιο: Ο ιδιοφυής 9χρονος σταμάτησε τις σπουδές του στο Πανεπιστήμιο

Το μικρό παιδί διαθέτει IQ 145 και έχει χαρακτηριστεί από πολλούς «ο 9χρονος Αϊνστάιν»

«Η δύναμη της νιότης»: Η Γκρέτα αναδείχθηκε το πρόσωπο της χρονιάς (ΦΩΤΟ)

Η ατρόμητη 16χρονη που τα έβαλε με τους ισχυρούς για τη διάσωση του πλανήτη

tv news

Η Αλεξία απειλεί τον Νικηφόρο ότι θα αποκαλύψει όλη την αλήθεια στον Μάξιμο..

Δείτε αυτή την εβδομάδα στα νέα επεισόδια της σειράς «Αστέρια Στην Άμμο» στον Alpha Κύπρου
Alpha TV Κύπρου

O Νίκος οδηγεί την Κάτια κάπου απομονωμένα και προετοιμάζει τη δολοφονία της..

«Γυναίκα Χωρίς Όνομα» Δείτε στα νέα συγκλονιστικά επεισόδια της εβδομάδας
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα

Πέμ, 12/12/2019 - 06:00DIVIDED