Ψυχαγωγία

Η Ελένη Τσολάκη σχολιάζει το block του Δημήτρη Ουγγαρέζου

Για το block του Δημήτρη Ουγγαρέζου μίλησε η Ελένη Τσολάκη σχολιάζοντας την δήλωση του ότι κάνει block όσους δεν χωνεύει. 

Ο Δημήτρης Ουγγαρέζος σχολιάστηκε έντονα το τελευταίο διάστημα για τα unfollow και block που έχει κάνει σε γνωστά πρόσωπα της ελληνικής showbiz. Με αφορμή λοιπόν την δήλωση του Ουγγαρέζου, η παρουσιάστρια κατά τη διάρκεια της εκπομπής "Μεσημέρι με τον Γιώργο Λιάγκα" ανέφερε ότι δεν ξέρει τον λόγο που το έκανε δηλώνοντας: 

«Για αυτό έβαλα μαύρα σήμερα για να θρηνήσω», είπε αρχικά με χιούμορ και πρόσθεσε: «Εγώ με τον Δημήτρη δεν έχω να χωρίσω τίποτα. Έχω να τον δω και να του μιλήσω πάρα πολύ καιρό για να έχω κάτι να χωρίσω μαζί του. Δηλαδή έγινε κάτι πριν 5 χρόνια και το θυμήθηκε τώρα και μου έκανε block και unfollow; Δεν έχω μιλήσει με τον άνθρωπο. Δεν ξέρω. Το block έγινε πριν ξεκινήσουμε την εκπομπή»

Επόμενο άρθρο

ΣχετικέςΕιδήσεις

Ουγγαρέζος: Αποκάλυψε γιατί έκανε unfollow Eλένη Τσολάκη και Σίσσυ Χρηστίδου

Ο λόγος και...όλα όσα μεσολάβησαν με τις παρουσιάστριες
06/02/2020 - 15:12

Η Κατερίνα Γκαγκάκη και η Ελένη Τσολάκη φιλήθηκαν on air στο στόμα! (ΒΙΝΤΕΟ)

Ο λόγος που το έκαναν και η αντίδραση των συνεργατών τους
29/10/2019 - 15:25

Και όμως ο Ουγγαρέζος έκανε unfollow και την...Αριστοτέλους (ΒΙΝΤΕΟ)

Ο λόγος, το τρίτο άτομο που μετέφερε γεγονότα,τα μηνύματα που αντάλλαξαν και το παρασκήνιο
15/10/2019 - 17:02

Δημήτρης Ουγγαρέζος: Το unfollow στον Λιάγκα και το block στην Τσολάκη!

Όσα δήλωσε και ο λόγος που έκανε ακόμα και την φίλη του, Μαίρη Συνατσάκη unfollow
15/10/2019 - 12:25

Δημήτρης Ουγγαρέζος για χωρισμό: "Στεναχωρήθηκα αλλά δεν έπεσα στα πατώματα"

Όσα δήλωσε λίγες μέρες μετά την ανακοίνωση του χωρισμού του από την Ιλένια Ουίλιαμς
11/10/2019 - 09:50

Το παρασκήνιο και οι λεπτομέρειες του χωρισμού Ουγγαρέζου-Ουίλιαμς

Όσα αποκάλυψε ο Γιώργος Λιάγκας και η Σταματίνα Τσιμιτσιλή
01/10/2019 - 09:48

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

"Έσπασε" το φράγμα των 1000 κρουσμάτων κορωνοϊού στην Κύπρο

Τρία νέα κρούσματα, ένας ποδοσφαιριστής και δύο επαφές άλλου κρούσματος

Πορτοκαλί προειδοποίηση για θερμοκρασίες μέχρι και 43 βαθμούς

Η πρόγνωση του καιρού για τις επόμενες ημέρες

Χιλιάδες Κύπριοι αναζήτησαν δροσιά στις παραλίες (ΒΙΝΤΕΟ)

Ο υδράργυρος "σκαρφαλώνει" και οι παραλίες "σφύζουν από ζωή"
Ελλάδα

25 νέα κρούσματα στην Ελλάδα, οι 8 τουρίστες

Κανένας νέος θάνατος ασθενούς με COVID-19 το τελευταίο 24ωρο

Σε ετοιμότητα το ΕΚΑΒ για ενδεχόμενο δεύτερο κύμα κορωνοϊού

Η πανδημία ανέδειξε ελλείψεις σε προσωπικό και οχήματα

Δένδιας: Επιθυμούμε διάλογο με την Τουρκία χωρίς εκβιασμούς και προκλήσεις

"Διαχρονική και αδιάρρηκτη η γαλλική υποστήριξη προς την Ελλάδα και την Κύπρο"
Διεθνή

Βρετανός πολιτικός έσπασε την καραντίνα και ανάρτησε φωτογραφία με τη μπύρα του

"Συγγνώμη που σας απογοητεύω, cheers" απαντά με νέα φωτογραφία από την παμπ

Γιόρτασαν το τέλος του lockdown με ένα γιορτινό τραπέζι 500 μέτρων (ΦΩΤΟ)

Έτρωγαν, έπιναν και γελούσαν κάτω από το ηλιοβασίλεμα πλάι στη διάσημη Γέφυρα του Καρόλου

Νέες προκλητικές δηλώσεις Ακάρ από Λιβύη

Κατηγόρησε τις χώρες που υποστηρίζουν την κυβέρνηση της Τρίπολης

tv news

Η Μαρίνα είναι αποφασισμένη να αγωνιστεί για την αθώωση της Κάτιας ως το τέλος..

«Γυναίκα Χωρίς Όνομα» Δείτε στα συγκλονιστικά τελευταία επεισόδια της εβδομάδας
Alpha TV Κύπρου

Μάρκος Παγδατής: Η κορυφή στο παγκόσμιο τένις και τώρα η ζωή με τρία παιδιά!

Ο αγαπημένος Κύπριος τενίστας έρχεται αυτό το Σάββατο στις «24 ΩΡΕΣ» μαζί με τη σύζυγό του
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα

Σάβ, 04/07/2020 - 20:20ALPHA NEWS