Ψυχαγωγία

Η Ελεονώρα Μελέτη φωτογραφίζεται με μαγιό σαν...μια αληθινή Influencer (ΦΩΤΟ)

Viral έχει γίνει η πρόσφατη ανάρτηση της Ελεονώρας Μελέτη.

Η παρουσιάστρια πόζαρε από τη σεζλόνγκ φορώντας ένα ολόσωμο μαγιό σαν άλλη influencer, όπως έγραψε με διάθεση για χιούμορ στο μήνυμά της στο Instagram.

Η ίδια έγραψε συγκεκριμένα:  «Κοιτά με δω που προσπαθώ σαν ινφλουένσερ να σταθώ, αλλά με καίει ο ήλιος, μέσα κοιλιά πολύ ρουφώ κ κάπου στο φλου χαμογελώ όπως οι τοπ στο είδος! Κ να τη η πόζα η καλή, που δείχνει οκ κ το κορμί, κ ναι, ινφλουενσάρω, αλλά εάν μου επιτρέπετε, όσο κ αν δεν προβλέπεται, δε θα με ρετουσάρω. Όχι γιατί εκπροσωπώ το «αυτή που είμαι αγαπώ κ νιώθω υπεράνω» αλλά γιατί στα σοσιαλ ναυαγώ σε μια σταλίτσα δα νερό, δεν ξέρω να φιλτράρω! #dikomoy #influencer».

Όπως τόνισε στην ανάρτησή της, η φωτογραφία της δεν έχει υποστεί κάποια επεξεργασία. Άλλωστε, αν κρίνουμε από αυτή, η Ελεονώρα Μελέτη δε χρειάζεται κανένα ρετούσαρισμα καθώς εντυπωσιάζει με την καλλίγραμμη σιλουέτα της.

Διαβάστε την συνέχεια του άρθρου και δείτε την φωτογραφία στο HELLO! Cyprus

Επόμενο άρθρο

ΣχετικέςΕιδήσεις

O μέλλοντας σύζυγος της Ελεονώρας Ζουγανέλη μιλά πρώτη φορά για τον γάμο τους

Η πρώτη τηλεοπτική εμφάνιση μετά τα ευχάριστα νέα
16/09/2020 - 15:33

Eλένη Ράντου: Ποζάρει για πρώτη φορά με μαγιό και εντυπωσιάζει με το σώμα της

Μία φωτογραφία από τις καλοκαιρινές διακοπές της μοιράστηκε η ταλαντούχα ηθοποιός
14/09/2020 - 13:08

Καταρτίστηκε σε σώμα το νέο Διοικητικό Συμβούλιο του ΑΠΟΕΛ

Η ανακοίνωση του Σωματείου μετά και την πρώτη συνεδρία
09/09/2020 - 12:55

"Ώρα για Μελέτη": Δείτε την έναρξη της νέας infontainment εκπομπής του Alpha

Πρεμιέρα για την Ελεονώρα Μελέτη - Τα πρώτα λόγια και η...συγκίνηση on air
07/09/2020 - 14:33

Πρεμιέρα σήμερα στον Alpha Κύπρου για την εκπομπή "Ώρα για Μελέτη" (VID)

Η νέα infontainment εκπομπή που θα μας ενημερώνει και θα μας ψυχαγωγεί
07/09/2020 - 10:17

Η Μελέτη έρχεται στον Alpha Κύπρου και μας δίνει μια “γεύση” από το στούντιο της

Καθημερινά με μια άκρως ενδιαφέρουσα εκπομπή σε infontainment “παλμούς”
02/09/2020 - 09:51

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

Δρ. Δερμιτζάκης: Πρόβα τζενεράλε για τον χειμώνα η μείωση κρουσμάτων (ΒΙΝΤΕΟ)

Δηλώνει ότι ο εφησυχασμός και η αύξηση περιστατικών είναι ένα παγκόσμιο φαινόμενο

Καροτσάκης για νοσοκομείο αναφοράς: "Ζήτησα παρέμβαση της Αστυνομίας" (ΒΙΝΤΕΟ)

Από χίλια κύματα περνά η αυτονόμηση των δημόσιων νοσηλευτηρίων

Συντεχνιακό "τελεσίγραφο" στη Βουλή για μεταρρύθμιση της τοπικής αυτοδιοίκησης

"Εγκλωβισμένοι" οι εργαζόμενοι σε δήμους και κοινότητες
Ελλάδα

Το ΣΕΑ Τουρκίας καλεί την Ελλάδα να λογικευτεί στο θέμα στρατικοποίησης νησιών

Aναφέρει επίσης ότι είναι πρωτίστως υπέρ του διαλόγου

Δραματικό μήνυμα Μητσοτάκη: "Το δίλημμα είναι αυτοπροστασία ή καραντίνα" (VID)

Ζήτησε από τους πολίτες εγρήγορση με στοχευμένες παρεμβάσεις και προειδοποίησε για ανεργία
Διεθνή

Αριστούργημα του Μποτιτσέλι βγαίνει στο "σφυρί" (ΒΙΝΤΕΟ)

Εκτιμάται ότι θα αγγίξει τα 80 εκ. δολάρια στη δημοπρασία

Ο Ομπάμα "έσπασε" το απόρρητο και έδωσε το τηλέφωνό του στο twitter (BINTEO)

Προ εκπλήξεως βρέθηκαν όσοι επιχείρησαν να καλέσουν τον αριθμό

tv news

Η γέννηση των διδύμων γεμίζει χαρά τον Οδυσσέα και την Έρση...

«8 Λέξεις» Δείτε στα νέα συγκλονιστικά νέα επεισόδια του 2ου Κύκλου αυτή την εβδομάδα!
Alpha TV Κύπρου

Η είδηση ότι η Δανάη είναι υιοθετημένη πέφτει σαν βόμβα στο σπίτι των Αργυρών...

Δείτε εδώ όλες οι εξελίξεις της νέας δραματικής σειράς του Alpha «Αγγελική»
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα

Παρ, 25/09/2020 - 04:15ΜΕ ΑΓΑΠΗ ΧΡΙΣΤΙΑΝΑ