Ψυχαγωγία

Η Έλλη από το "Γυναίκα χωρίς Όνομα" έγινε... μανούλα (ΦΩΤΟ)

Ευτυχισμένη μανούλα είναι η ηθοποιός της επιτυχημένης σειράς "Γυναίκα Χωρίς Όνομα", Αλεξάνδρα Ταβουλάρη ή άλλως Έλλη Μακρη (τηλεοπτικό όνομα), αφού έφερε στον κόσμο το πρώτο της παιδάκι. 

Η ίδια μαζί με τον σύζυγό της Στράτο Διασάκη  έγιναν γονείς, με το κοριτσάκι τους να χαίρει άκρας υγείας. 

λμ
Η Αλεξάνδρα Ταβουλάρη μαζί με τον σύζυγό της

Η Αλεξάνδρα δημοσίευσε στον προσωπικό της λογαριασμό στο Instagram μια φωτογραφία με τα ποδαράκια της νεογέννητης κορούλας της στην οποία έγραψε χαρακτηριστικά: «Η πιο όμορφη στιγμή στη ζωή μας! Η μέρα που θα θυμόμαστε ότι εσύ είσαι το για πάντα μας! love u to the full and back g! 07.05».

Επόμενο άρθρο

Η Αριστοτέλους έκανε το τεστ για τον... κορωνοϊό - Όλα όσα αποκάλυψε!

Η στιγμήτ της αναμονής, η ανακοίνωση και τα μέτρα που έλαβε
10/05/2020 - 12:13

ΣχετικέςΕιδήσεις

Φάκελο για την επεισοδιακή βάπτιση καταθέτει η δικηγόρος στην Μητρόπολη Λεμεσού

Ενδιαφέρον από την Επίτροπο Προστασίας Δικαιωμάτων του Παιδιού για το πρωτοφανές γεγονός
20/10/2020 - 17:44

Καταγγελία μητέρας: Έδιωξαν τον γιο της από την τάξη επειδή σκίστηκε η μάσκα του

Τι αναφέρει για το συμβάν που έφτασε μέχρι το Επαρχιακό Γραφείο του Υπουργείου Παιδείας
07/10/2020 - 17:17

Η Αναστασία Παπαδοπούλου έγινε μητέρα για πρώτη φορά!

Το φύλο του μωρού και οι πρώτοι που έσπευσαν στο πλευρό της Προέδρου της "Φωνής"
07/10/2020 - 11:29

Η Elsa Hosk θα γίνει μαμά - Ιδού η τρυφερή φωτογραφία με τα "αποκαλυπτήρια"

Δείτε τα πρώτα λόγια του διάσημου μοντέλου
30/09/2020 - 12:44

Το παράπονο του Αρχιεπισκόπου που το είπε στο μνημόσυνο της μητέρας του

Βρέθηκε στην γενέτειρα του Τάλα και μίλησε για το πραγματικό νόημα της ζωής
20/09/2020 - 13:04

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

Με πτώση της θερμοκρασίας και βροχές έρχεται ο Νοέμβρης

Τι προβλέπει για τις επόμενες μέρες η Μετεωρολογική Υπηρεσία

ΦΩΤΟ: 30χρονη δεν ανταποκρίνεται σε τηλεφωνικές κλήσεις εδώ και μήνες

Την αναζητά η οικογένειά της από τον περασμένο Μάρτιο - Νέα έκκληση της Αστυνομίας

Καταστράφηκε ολοσχερώς αγροτικό υποστατικό στην Πάφο

Τυλίχθηκαν στις φλόγες χιλιάδες δεμάτια σανού
Ελλάδα

Κλείνουν οι χώροι εστίασης σε Αττική και Βόρεια Ελλάδα (ΒΙΝΤΕΟ)

Νέα μέτρα για αναχαίτιση της πανδημίας ανακοίνωσε ο Έλληνας Πρωθυπουργός

Στις 12:00 το διάγγελμα Μητσοτάκη για τα μέτρα αντιμετώπισης της πανδημίας

Αναχωρεί μετά για τη Σάμο για να ενημερωθεί για την κατάσταση που επικρατεί στο νησί

Αναρχικοί πέρασαν ταμπέλα στο λαιμό του πρύτανη της ΑΣΟΕΕ (ΦΩΤΟ)

Μήνυμα μηδενικής ανοχής σε φαινόμενα βίας έστειλε η Υπουργός Παιδείας
Διεθνή

"Χορός" μετασεισμών στη Σμύρνη, 26 νεκροί και εκατοντάδες τραυματίες (ΦΩΤΟ)

Δίνουν μάχη με το χρόνο για εντοπισμό επιζώντων στα χαλάσματα

Ο ισχυρός τυφώνας "Γκόνι" πλησιάζει απειλητικά τις Φιλιππίνες

Δόθηκε εντολή για απομάκρυνση χιλιάδων κατοίκων από τα σπίτια τους

Προς επιβολή lockdown στην Αγγλία προσανατολίζεται ο Μπόρις Τζόνσον

Θα ανακοινώσει πρόσθετους αυστηρούς περιορισμούς σύμφωνα με δημοσιεύματα

tv news

Η εκδίκηση αρχίζει να γίνεται όλο και πιο δύσκολη υπόθεση για την Αγγελική...

Δείτε εδώ όλες οι εξελίξεις της δραματικής σειράς του Alpha «Αγγελική»
Alpha TV Κύπρου

Ο Μιλτιάδης μαθαίνει ότι το dna του γενετικού υλικού ταυτοποιείται με τον Φοίβο!

«8 Λέξεις» Δείτε στα νέα συγκλονιστικά επεισόδια του 2ου Κύκλου αυτή την εβδομάδα!
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα

Σάβ, 31/10/2020 - 13:45THE CHASE