Ψυχαγωγία

Η Έλλη από το "Γυναίκα χωρίς Όνομα" έγινε... μανούλα (ΦΩΤΟ)

Ευτυχισμένη μανούλα είναι η ηθοποιός της επιτυχημένης σειράς "Γυναίκα Χωρίς Όνομα", Αλεξάνδρα Ταβουλάρη ή άλλως Έλλη Μακρη (τηλεοπτικό όνομα), αφού έφερε στον κόσμο το πρώτο της παιδάκι. 

Η ίδια μαζί με τον σύζυγό της Στράτο Διασάκη  έγιναν γονείς, με το κοριτσάκι τους να χαίρει άκρας υγείας. 

λμ
Η Αλεξάνδρα Ταβουλάρη μαζί με τον σύζυγό της

Η Αλεξάνδρα δημοσίευσε στον προσωπικό της λογαριασμό στο Instagram μια φωτογραφία με τα ποδαράκια της νεογέννητης κορούλας της στην οποία έγραψε χαρακτηριστικά: «Η πιο όμορφη στιγμή στη ζωή μας! Η μέρα που θα θυμόμαστε ότι εσύ είσαι το για πάντα μας! love u to the full and back g! 07.05».

Επόμενο άρθρο

Η Αριστοτέλους έκανε το τεστ για τον... κορωνοϊό - Όλα όσα αποκάλυψε!

Η στιγμήτ της αναμονής, η ανακοίνωση και τα μέτρα που έλαβε
10/05/2020 - 12:13

ΣχετικέςΕιδήσεις

Χτυπημένο και ατημέλητο το 19μηνων αγοράκι που νοσηλεύεται στο Μακάρειο (BINTEO)

Κι άλλες ιστορίες βίας στο μητρώο της οικογένειας - Χειροπέδες στον πατέρα και την μητέρα
07/07/2020 - 20:25

Νεαρή μητέρα αναζητεί συμβατό δότη μυελού των οστών

Σε ποια σημεία θα γίνονται δειγματοληψίες ανά επαρχία
07/07/2020 - 16:59

Φαίη Σκορδά: Για φαγητό στην μητέρα του...συντρόφου της (ΦΩΤΟ)

H φωτογραφία με το φαγητό που της ετοίμασε και ο ενθουσιασμός της παρουσιάστριας
28/06/2020 - 11:28

Πένθος για τον Νότη Σφακιανάκη: "Έφυγε" από τη ζωή η μητέρα του (ΦΩΤΟ)

Η δυσάρεστη είδηση γνωστοποιήθηκε μέσα από το επίσημο fan page του διάσημου καλλιτέχνη
27/06/2020 - 16:47

Ισόβια φυλάκιση στην παιδοκτόνο μητέρα στα κατεχόμενα

Η μητέρα - παιδοκτόνος επέφερε 19 τραύματα με μαχαίρι στον 7χρονο γιο της
26/06/2020 - 18:07

Baby Boom: Η Ανδριάνα Αθανασίου έγινε για πρώτη φορά μανούλα!

Το φύλο, το όνομα του μωρού και οι πρώτες πληροφορίες
20/06/2020 - 08:35

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

Πρόεδρος Βουλής για Αγία Σοφία: Ιστορικός βέβηλος ο Ερντογάν

"Η Αγία Σοφία θα είναι πάντα ο ναός-σύμβολο της Ορθοδοξίας"

Κανένα νέο κρούσμα κορωνοϊού στα κατεχόμενα

1.103 διαγνωστικές εξετάσεις το τελευταίο 24ωρο

Διακοπή ρεύματος στον Στρόβολο

Βλάβη στο δίκτυο της Αρχής Ηλεκτρισμού
Ελλάδα

Στη δημοσιότητα οι χειρόγραφες συνταγές του ψευδογιατρού (ΦΩΤΟ)

Ο τιμοκατάλογος του 47χρονου, τα περίεργα βότανα στους ασθενείς και η δράση του

Εξήντα νέα κρούσματα κορωνοϊού στην Ελλάδα

Τα σαράντα είναι εισαγόμενα - Ο συνολικός αριθμός των είναι 3732

Η πρώτη αντίδραση της Ελλάδας για την μετατροπή της Αγιάς Σοφιάς σε τζαμί

Ο Νίκος Δένδιας κάνει λόγο για πρόκληση της παγκόσμιας πολιτιστικής κληρονομιάς
Διεθνή

Μενέντεζ: Καταδικάζει την απόφαση για μετατροπή της Αγίας Σοφίας σε τζαμί

Καλεί τον Ερντογάν να αντιστρέψει την πορεία που ακολουθεί

Προκαλούν οι Τούρκοι: Αφίσα με την Αγία Σοφία ως τζαμί (ΦΩΤΟ)

Δείτε την ανάρτηση του Υπουργείο Τουρισμού της Τουρκίας

Πανηγυρίζουν οι Τούρκοι έξω από την Αγία Σοφία μετά την απόφαση (ΒΙΝΤΕΟ & ΦΩΤΟ)

Κρατώντας τουρκικές σημαίες χαιρετίζουν την προκλητική απόφαση που έλαβε η χώρα τους

tv news

Η ώρα του μεγάλου ξεκαθαρίσματος ήρθε για όλους!

Ελάτε στη θέση τους…για τελευταία φορά αυτή τη σεζόν!​​​​​​​ [Περιλήψεις]
Alpha TV Κύπρου

«24 ΩΡΕΣ» Ο ιερέας με τα 10 παιδιά...η βιοπάλη, οι δυσκολίες και η πίστη

Μην χάσετε την τελευταία εκπομπή της σεζόν αυτό το Σάββατο με τον Κωνσταντίνο Κωνσταντίνου
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα

Παρ, 10/07/2020 - 20:20ALPHA NEWS