Ψυχαγωγία

Η Έλλη Κοκκίνου απαντά πρώτη φορά για το unfollow που έκανε στην Σίσσυ Χρηστίδου

Έλλη Κοκκίνου-Σίσσυ Χρηστίδου έκαναν unfollow η μια στην άλλη στο Instagram και αποκαλύφθηκε η ρήξη της σχέσης τους και η κρίση στην μακροχρόνια φιλία τους.

Οι δημοσιογράφοι ρώτησαν για το unfollow που προκάλεσε πλήθος σχολίων για πρώτη φορά την τραγουδίστρια και η Έλλη Κοκκίνου απάντησε.

 

 

Η ίδια ανέφερε:

«Δεν έχω χρόνο να παρακολουθήσω… Όλα μου τα χρόνια δεν σχολιάζω τι κάνουν και τι λένε οι άλλοι… Δεν μπαίνω στην διαδικασία αυτή. Να στεναχωρηθώ για σχόλια; Θα στεναχωρηθώ αν αρρωστήσει ένας δικός μου άνθρωπος, ένας οικογενειακός φίλος. Θα στεναχωρηθώ για κάτι πολύ σοβαρό για τα σχόλια τώρα που κάνει κάποιος, ε όχι! Να το δω και να το ακούσω θα το περάσω στα ψηλά. Έχω μάθει να στεναχωριέμαι για τα σημαντικά πράγματα!»!

Και οι δημοσιογράφοι επέμεναν «δεν σου κάνει εντύπωση πώς βρίσκουν ποιον κάνεις unfollow ή ποιος σε κάνει; Η Έλλη τότε είπε: «Το βρίσκω πολύ βαρετό να κάνει κάτι τέτοιο κάποιος. Ζωή άλλη δεν έχουμε; Αν κάποιος με ακολουθεί και μετά με κάνει unfollow που έχει κάθε δικαίωμα για τους δικούς του λόγους όπως κάνω κι εγώ, δε θα το μάθω…»!

 

Επόμενο άρθρο

Το "Λούης Night Show" έρχεται και θα σατιρίσει μέχρι και το... Βατικανό(ΒΙΝΤΕΟ)

Οι καλεσμένοι και όλα όσα θα δείτε την Παρασκευή στις 21:15 στον Alpha Κύπρου
21/11/2019 - 20:59

ΣχετικέςΕιδήσεις

Έλλη Κοκκίνου: Η σπάνια κοινή φωτογραφία με τον...12χρονο γιο της (ΦΩΤΟ)

Με αφορμή τα γενέθλια του μικρού Αλέξανδρου
18/05/2020 - 11:48

Έκανε ξανά... follow τον Καλάθη στο Instagram o Δημήτρης Γιαννακόπουλος

Μπορεί να σημαίνει πολλά, μπορεί να μην σημαίνει και τίποτα η κίνηση αυτή
14/05/2020 - 11:09

Ιδού το τραγούδι που έγραψε ο Μαραντίνης για το χωρισμό από τη Xρηστίδου(ΒΙΝΤΕΟ)

Όσα δήλωσε για το διαζύγιο που ήταν η έμπνευση για το καινούργιο τραγούδι των Onirama
11/05/2020 - 14:45

Αποκάλυψη Μαραντίνη στην Αριστοτέλους:"Μου έχουν προτείνει να πάω Eurovision"

Το νέο του τραγούδι, ο χωρισμός του με την Σίσσυ και η εκπομπή στην τηλεόραση που συζητά
09/05/2020 - 13:05

Η Καγιά απαντά πρώτη φορά για τον unfollow της Χριστοπούλου και ρίχνει "μπηχτές"

Η δημόσια τοποθέτηση, οι πραγματικότητες και η..."εκτεθειμένη" booker
27/04/2020 - 14:03

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

Καραμπόλα έξι οχημάτων στον αυτοκινητόδρομο Λευκωσίας-Λάρνακας (ΦΩΤΟ)

Αυξημένη τροχαία κίνηση και κυκλοφοριακή συμφόρηση προς Λάρνακα

Κατέρρευσαν οι οροφές δύο κατοικιών μετά από πυρκαγιά τα ξημερώματα

Διερευνούν τα αίτια της φωτιάς Αστυνομία και Πυροσβεστική Υπηρεσία

Σιεκκερής: Τα γυμναστήρια είναι τόσο ασφαλή όσο οι υπεραγορές και οι καφετέριες

Τι δηλώνει για τα μέτρα στα γυμναστήρια και την επαναλειτουργία μετά από τρεις μήνες
Ελλάδα

Προκαλεί Κύπρο & Ελλάδα ο Ακάρ: "Οι ένοπλες δυνάμεις της Τουρκίας είναι έτοιμες"

Κάλεσε στην Άγκυρα για συνομιλίες τον Έλληνα Υπουργό Εξωτερικών Νίκο Παναγιωτόπουλο

Πυρά εναντίον τουρκικής αστυνομίας στον Έβρο 'βλέπει' η νομαρχία Αδριανούπολης

Ισχυρίζεται ότι τα πυρά σταμάτησαν όταν η τουρκική αστυνομία πυροβόλησε στον αέρα

Έλληνας ΥΠΑΜ: Προετοιμαζόμαστε για όλα τα ενδεχόμενα απέναντι στην Τουρκία

«Μέσα σε όλα τα ενδεχόμενα συμπεριλαμβάνονται ασφαλώς και η στρατιωτική εμπλοκή»
Διεθνή

ΗΠΑ: Για βιαιοπραγία σε βαθμό κακουργήματος κατηγορούνται αστυνομικοί (BINTEO)

Η στιγμή που σπρώχνουν και ρίχνουν στο έδαφος έναν ηλικιωμένο διαδηλωτή

Υπόσχεται καταπολέμηση ρατσισμού και μεταρρυθμίσεις σε αστυνομία ο Τζο Μπάιντεν

«Υποσχέθηκα στην οικογένεια του Τζορτζ Φλόιντ ότι δεν θα γίνει απλώς ένα άλλο hashtag»

Τέσσερις στους δέκα Αμερικανούς εφάρμοσαν τα "γιατροσόφια" του Τραμπ (ΒΙΝΤΕΟ)

Συνεχίζει ακάθεκτος τις προκλητικές εμφανίσεις ο Τραμπ χωρίς μάσκα και μέτρα προφύλαξης

tv news

Ένα ατύχημα αλλάζει τα δεδομένα... Η Μαρίνα παίζει το τελευταίο της χαρτί...

«Γυναίκα Χωρίς Όνομα» Δείτε στα νέα συγκλονιστικά επεισόδια της εβδομάδας
Alpha TV Κύπρου

«Παράδοση Κατ' Οίκον» με καλεσμένο τον Κώστα Καζάκα με κέφι και αποκαλύψεις...

Πώς βίωσε τις μέρες της καραντίνας και ποια είναι τα πρόσωπα που του έχουν λείψει πιο πολύ
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα

Κυρ, 07/06/2020 - 14:30Η ΦΑΜΙΛΙΑ