Ψυχαγωγία

Η Elsa Hosk θα γίνει μαμά - Ιδού η τρυφερή φωτογραφία με τα "αποκαλυπτήρια"

Babyboom για την Elsa Hosk!

Το “αγγελάκι” της Victoria’s Secret θέλησε να κάνει επιτέλους τα “αποκαλυπτήρια” και να μας ανακοινώσει με μια άκρως τρυφερή ανάρτηση στο Instagram, πως πρόκειται να γίνει για πρώτη φορά μητέρα. Με φωτογραφίες από την φωτογράφηση που πραγματοποίησε ως εγκυμονούσα, η ίδια μας έδειξε την φουσκωμένη κοιλίτσα της και εξομολογήθηκε στη λεζάντα τις πρώτες της σκέψεις.

Όπως ανάφερε, το κρατούσε μυστικό μέχρι τώρα, αλλά ο ενθουσιασμός δεν της το επιτρέπει πλέον!

“Κράτησα μυστικό πως κουβαλώ έναν άγγελο στην κοιλιά μου εδώ και καιρό…  Νιώθω πέρα από ενθουσιασμένη και τυχερή που έχω θα έχω ένα μωράκι και θα ξεκινήσει το επόμενο κεφάλαιο της ζωής με τον άνδρα των ονείρων μου !!!! Στα μισά του δρόμου @tomtomdaly ”

Δείτε την ανάρτηση:

Επόμενο άρθρο

Η Μενεγάκη "διακοπάρει" στην Άνδρο και απαντά...που βρίσκονται τα παιδιά της

“Ιf you need me I’m in Andros”, έγραψε η αγαπημένη παρουσιάστρια στην ανάρτηση της
30/09/2020 - 09:12

ΣχετικέςΕιδήσεις

Εξετάστηκε από παιδίατρο το νεοφώτιστο αγοράκι που διέγνωσε μώλωπες στο σώμα του

Τι λέει ο ιερέας "πρωταγωνιστής" της επεισοδιακής βάπτισης που έγινε viral στο διαδίκτυο
19/10/2020 - 15:03

Καταγγελία μητέρας: Έδιωξαν τον γιο της από την τάξη επειδή σκίστηκε η μάσκα του

Τι αναφέρει για το συμβάν που έφτασε μέχρι το Επαρχιακό Γραφείο του Υπουργείου Παιδείας
07/10/2020 - 17:17

Η Αναστασία Παπαδοπούλου έγινε μητέρα για πρώτη φορά!

Το φύλο του μωρού και οι πρώτοι που έσπευσαν στο πλευρό της Προέδρου της "Φωνής"
07/10/2020 - 11:29

Ευχάριστα νέα για τον Χοακίν Φίνιξ! Έγινε για πρώτη φορά...πατέρας

Το φύλο του μωρού και το όνομα που θα δώσουν – Οι πρώτες πληροφορίες
28/09/2020 - 11:18

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

Ανησυχούν για τα κρούσματα οι οργανωμένοι γονείς και ζητούν υπευθυνότητα

«Να αποφευχθεί η καταστροφή της σχολικής χρονιάς με το κλείσιμο των σχολείων»

Άλλη μια εισαγωγή ασθενούς στο νοσοκομείο αναφοράς

Συνολικά 20 πολίτες νοσηλεύονται σήμερα στο Γενικό Νοσοκομείο Αμμοχώστου

Πιο σαφής εικόνα σήμερα με τα κρούσματα στην χώρα μας (ΒΙΝΤΕΟ)

Λάθος να θεωρούμε λίγα τα 43 κρούσματα επειδή είχαμε αγγίξει τα 200 λένε οι ειδικοί
Ελλάδα

Αναστολή της τελωνειακής ένωσης Ε.Ε - Τουρκίας ζήτησε με επιστολή ο Δένδιας

Ζήτησε από την Ευρωπαϊκή Επιτροπή να εξετάσει άμεσα την υιοθέτηση περαιτέρω μέτρων

Σε μαζική παραγωγή εμβολίων πριν την έγκριση προχωρά η Pfizer (ΒΙΝΤΕΟ)

Η εταιρεία προσπαθεί να εξοικονομήσει χρόνο για την αντιμετώπιση της πανδημίας

«Καρφώνει» την Άγκυρα με επιστολές προς Μπορέλ, Γκουτέρες και Πομπέο η Αθήνα

Προχωρά σε διπλωματικές πρωτοβουλίες καταγγελίας των τουρκικών ενεργειών
Διεθνή

Σε νέο lockdown από την Τετάρτη και για έξι εβδομάδες η Ιρλανδία

Θα ζητήσουν από τους πολίτες να μην απομακρύνονται περισσότερο από 5 χιλ από το σπίτι τους

Αυξάνονται τα κρούσματα κορωνοϊού παγκοσμίως

338 χιλιάδες περιστατικά μέσα σε μόλις 24 ώρες και 3.971 νέοι θάνατοι

Ισχυρός σεισμός ταρακούνησε την Αλάσκα, προειδοποίηση ειδικών για τσουνάμι (VID)

Δείτε εικόνες από τον τρόμο που προκάλεσε σε πολίτες η σεισμική δόνηση

tv news

Ο Μιχαήλ μαθαίνει όλη την αλήθεια για τον επικείμενο γάμο της Βικτώριας...

«8 Λέξεις» Δείτε στα νέα συγκλονιστικά επεισόδια του 2ου Κύκλου αυτή την εβδομάδα!
Alpha TV Κύπρου

Η Τζένη παγιδευμένη,καλείται να επιλέξει ανάμεσα στον πατέρα της και τον Στέφανο

Δείτε εδώ όλες οι εξελίξεις της νέας δραματικής σειράς του Alpha «Αγγελική»
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα

Τρί, 20/10/2020 - 10:15DEAL