Ψυχαγωγία

Η έρευνα του Χάρη ξανά στο… «στόχαστρο» του Λούη! (ΒΙΝΤΕΟ)

Ρεσιτάλ γέλιου για ακόμα μια φορά από τον γνωστό stand-up comedian!

Ο Χάρης Παπαθεοχάρους παρουσίασε τη νέα του έρευνα στην εκπομπή «Με αγάπη Χριστιάνα» με θέμα αυτή την φορά «Έχασε το ενδιαφέρον του για σένα. Ξανά κέρδισε τον!» και φυσικά ο Λούης δεν θα μπορούσε να μην σχολιάσει με το δικό του χιουμοριστικό τρόπο τη συγκεκριμένη έρευνα χαρίζοντας στιγμές γέλιου στο κοινό και στους τηλεθεατές!

Δείτε το ξεκαρδιστικό βίντεο με τον stand up comedian να τρολάρει τις συμβουλές του Χάρη:

Επόμενο άρθρο

Η Kάιλι Τζένερ θα ξοδέψει... εκατομμύρια για τα πρώτα γενέθλια της κόρης της!

Οι προετοιμασίες για το πάρτι ξεκίνησαν πριν από... έξι μήνες!
19/01/2019 - 16:43

ΣχετικέςΕιδήσεις

O Σάββας Πούμπουρας έκατσε στο πάνελ της Αριστοτέλους και ξεκίνησε τα...προξενιά

Η απρόσμενη "εισβολή" και η ξεκαρδιστική συζήτηση για τα μεγέθη!
18/11/2019 - 17:37

"Είναι τρομοκρατημένος και φοβάται τι θα γίνει όταν επιστρέψει στο σχολείο"(VID)

Από ιατροδικαστική εξέταση θα περάσει ο 16χρονος μαθητής με νοητική υστέρηση
14/11/2019 - 08:29

Έλενα Ευσταθίου:"Το ζαχαροπλαστείο είναι ο νέος μου επαγγελματικός χώρος"-ΒΙΝΤΕΟ

Τα σχόλια του κόσμου, οι influencers και το star system της Κύπρου
12/11/2019 - 16:42

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

Βρέθηκε πιστόλι σε στέγη ηλικιωμένων στην Πάφο

Διαβατήριο που βρέθηκε στη συσκευασία "καίει" 43χρονο - Ψάχνουν τα ίχνη του οι αρχές

Έτσι μπορείς να "υιοθετήσεις" μια οικογένεια τα Χριστούγεννα

Πότε αρχίζει η παγκύπρια εκστρατεία που υλοποιείται για έκτη χρονιά
Ελλάδα

Παλλήνη: Τύχη βουνό είχε άνδρας που έπεσε στις γραμμές του προαστιακού (ΦΩΤΟ)

Απεγκλωβίστηκε έγκαιρα και μεταφέρθηκε στο νοσοκομείο

Βραδιά επεισοδίων με μολότοφ σε Αθήνα, Θεσσαλονίκη και Πάτρα (VID)

Με δακρυγόνα απάντησαν οι διμοιρίες των ΜΑΤ στους διαδηλωτές μετά τις πορείες

Ρουβίκωνας κατά Α. Γεωργιάδη: «Κάθε κυβέρνηση έχει τον τηλεκαρνάβαλο της»

«Δεν τους φοβόμαστε!» απήντησε λίγο αργότερα ο Άδωνις Γεωργιάδης
Διεθνή

Οκλαχόμα: Άνδρας μπούκαρε σε εμπορικό κέντρο και σκόρπισε το θάνατο (ΦΩΤΟ)

Άφαντος ο δράστης της αιματηρής επίθεσης που έθεσε σε συναγερμό τις αρχές

Ένας νεκρός από τη φονική κατολίσθηση στην Αυστρία

Τα ακραία καιρικά φαινόμενα προκάλεσαν προβλήματα σε μετακινήσεις και ηλεκτροδότηση

ΟΗΕ: 7 εκατομμύρια παιδιά στερούνται την ελευθερία τους

Κρατούνται σε φυλακές, διαμένουν σε ιδρύματα και κέντρα φιλοξενίας μεταναστών

tv news

Η Δέσποινα αποκαλύπτει στην Αλεξία όλη την αλήθεια για την Ασπασία...

Δείτε αυτή την εβδομάδα στα νέα επεισόδια της σειράς «Αστέρια Στην Άμμο» στον Alpha Κύπρου
Alpha TV Κύπρου

Το σκοτεινό σχέδιο της Μάρθας για την Κάτια μπαίνει σε εφαρμογή...

«Γυναίκα Χωρίς Όνομα» Δείτε στα νέα συγκλονιστικά επεισόδια της εβδομάδας
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα

Δευ, 18/11/2019 - 19:30ΑΣΤΕΡΙΑ ΣΤΗΝ ΑΜΜΟ