Ψυχαγωγία

Η έρευνα του Χάρη ξανά στο… «στόχαστρο» του Λούη! (ΒΙΝΤΕΟ)

Ρεσιτάλ γέλιου για ακόμα μια φορά από τον γνωστό stand-up comedian!

Ο Χάρης Παπαθεοχάρους παρουσίασε τη νέα του έρευνα στην εκπομπή «Με αγάπη Χριστιάνα» με θέμα αυτή την φορά «Έχασε το ενδιαφέρον του για σένα. Ξανά κέρδισε τον!» και φυσικά ο Λούης δεν θα μπορούσε να μην σχολιάσει με το δικό του χιουμοριστικό τρόπο τη συγκεκριμένη έρευνα χαρίζοντας στιγμές γέλιου στο κοινό και στους τηλεθεατές!

Δείτε το ξεκαρδιστικό βίντεο με τον stand up comedian να τρολάρει τις συμβουλές του Χάρη:

Επόμενο άρθρο

Η Kάιλι Τζένερ θα ξοδέψει... εκατομμύρια για τα πρώτα γενέθλια της κόρης της!

Οι προετοιμασίες για το πάρτι ξεκίνησαν πριν από... έξι μήνες!
19/01/2019 - 16:43

ΣχετικέςΕιδήσεις

Ο Λούης χρησιμοποίησε το FaceApp και μας θυμίζει τον... Άγιο Βασίλη" (ΦΩΤΟ)

Ο γνωστός stand up comedian σε 40 χρόνια πάει... Λαπωνία
18/07/2019 - 13:21

Έτσι μειώνεται ο κίνδυνος ανάπτυξης της νόσου Αλτσχάιμερ (ΒΙΝΤΕΟ)

Νέα έρευνα επιβεβαιώνει πλήρως το αρχαίο ρητό "νους υγιής εν σώματι υγιεί"  
16/07/2019 - 21:55

Η ξεσηκωτική εμφάνιση του Ηλία Βρεττού στο season φινάλε του "Λούης Night Show"

Δείτε το εντυπωσιακό χορευτικό που επιμελήθηκε Χάρη Σάββα
16/07/2019 - 17:01

Το ξεκαρδιστικό τρολ του Λούη στον Χάματσο και η... "σπόντα" (ΒΙΝΤΕΟ)

Οι σατιρικές εκπομπές στην Κύπρο, τα πουκάμισα του και η έμμεση αναφορά στην εκπομπή
15/07/2019 - 17:15

Λούης και Τεύκρος κυκλοφόρησαν το... hit του καλοκαιριού! (ΒΙΝΤΕΟ)

Οι δυο φίλοι και συνεργάτες κυκλοφόρησαν το πρώτο τους τραγούδι
15/07/2019 - 11:56

Ο Λούης στο φινάλε της εκπομπής μαζί με τον γιο του! (ΒΙΝΤΕΟ)

Ο Γιάννος έκλεψε την παράσταση στην τελευταία εκπομπή του "Λούης Night Show"
15/07/2019 - 10:45

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

Έκοψαν πρόστιμο σε...καρέκλα και ποδήλατο στη Λάρνακα (ΒΙΝΤΕΟ)

Τι λέει στο AlphaNewsLive ο Δήμαρχος Λάρνακας για το περιστατικό αλλά και το βίντεο

Προβληματίζουν οι συχνές εξαφανίσεις ανήλικων (BINTEO)

Το θέμα απασχόλησε σε πολύωρη σύσκεψη τους αρμόδιους

Σηκώνει μανίκια το Υπουργείο για αντιμετώπιση της βίας στα σχολεία (ΒΙΝΤΕΟ)

Έτοιμο για εφαρμογή από τον Σεπτέμβριο το νέο σχέδιο σε Γυμνάσια και Λύκεια
Ελλάδα

Ισχυρός σεισμός στην Αθήνα "ξύπνησε" μνήμες του 1999 (ΒΙΝΤΕΟ&ΦΩΤΟ)

Δύο τραυματίες, καταρρεύσεις κτιρίων, υλικές ζημιές και πανικόβλητοι πολίτες

Σεισμός στην Αθήνα, "σεισμός" και στο Twitter με υπαίτιο τον..."Κούλη"

Οι τουιτεράδες κρατούν άσβεστο το χιούμορ τους και γλεντούν την γκαντεμιά του Πρωθυπουργού

Η στιγμή που ο Εγκέλαδος χτυπά στην Αθήνα (ΒΙΝΤΕΟ)

Μεγάλος σεισμός 5,1βαθμών με τραυματισμούς, καταρρεύσεις κτιρίων και ζημιές
Διεθνή

Ο 96χρονος που έτρεξε 5 χιλιόμετρα και κατέρριψε το παγκόσμιο ρεκόρ (ΒΙΝΤΕΟ)

Τι λέει ο ίδιος για το κατόρθωμα του και ποια είναι η μαγική συνταγή της επιτυχίας

Το Ιράν "κατέλαβε πετρελαιοφόρο με βρετανική σημαία"

Οι Φρουροί της Επανάστασης το κατέλαβαν «για μη τήρηση του διεθνούς ναυτικού κώδικα»

Τουλάχιστον δύο νεκροί από έκρηξη βόμβας σε Πανεπιστήμιο στην Καμπούλ

Άλλοι 10 τραυματίες ο μέχρι στιγμής απολογισμός

tv news

Ο χωρισμός της Αντιγόνης πέφτει σαν κεραυνός εν αιθρία πάνω σε Βούλα και Μηνά...

Νέα ξεκαρδιστικά επεισόδια της «Μουρμούρας»! Δείτε τις περιλήψεις της εβδομάδας...
Alpha TV Κύπρου

Ο Χρήστος Φερεντίνος από την καινούρια σεζόν φέρνει τα «Πάνω Κάτω» στον Alpha!

2 παίκτες, 2 κερκίδες, 2 ομάδες, πολλά βραχιολάκια! Δήλωσε και εσύ συμμετοχή τώρα! (VIDEO)
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα

Σάβ, 20/07/2019 - 06:15DEAL