Ψυχαγωγία

Η έρευνα του Χάρη ξανά στο… «στόχαστρο» του Λούη! (ΒΙΝΤΕΟ)

Ρεσιτάλ γέλιου για ακόμα μια φορά από τον γνωστό stand-up comedian!

Ο Χάρης Παπαθεοχάρους παρουσίασε τη νέα του έρευνα στην εκπομπή «Με αγάπη Χριστιάνα» με θέμα αυτή την φορά «Έχασε το ενδιαφέρον του για σένα. Ξανά κέρδισε τον!» και φυσικά ο Λούης δεν θα μπορούσε να μην σχολιάσει με το δικό του χιουμοριστικό τρόπο τη συγκεκριμένη έρευνα χαρίζοντας στιγμές γέλιου στο κοινό και στους τηλεθεατές!

Δείτε το ξεκαρδιστικό βίντεο με τον stand up comedian να τρολάρει τις συμβουλές του Χάρη:

Επόμενο άρθρο

Η Kάιλι Τζένερ θα ξοδέψει... εκατομμύρια για τα πρώτα γενέθλια της κόρης της!

Οι προετοιμασίες για το πάρτι ξεκίνησαν πριν από... έξι μήνες!
19/01/2019 - 16:43

ΣχετικέςΕιδήσεις

Στα χέρια του Τραμπ η έρευνα για τα εισαγόμενα αυτοκίνητα

Ενδέχεται να οδηγήσει στην επιβολή υψηλότερων, επιπρόσθετων τελωνειακών δασμών
18/02/2019 - 07:16

Όταν ο Λούης ήταν στο στρατό και σατίριζε Κληρίδη και Κυπριανού...μπροστά τους!

Το βίντεο από τα πρώτα βήματα του Πατσαλίδη που θα σε κάνει να ξεκαρδιστείς
17/02/2019 - 21:57

"Λύγισε" ο Λούης: Τα λόγια της μητέρας του που έχει "φύγει" από τη ζωή(ΒΙΝΤΕΟ)

Τραγούδησε το αγαπημένο της κομμάτι και δάκρυσε από συγκίνηση
17/02/2019 - 21:44

Η ξεκαρδιστική σύγκριση του Λούη για τους Κύπριους και τους Άγγλους στο γήπεδο!

Η διαφορά στη συμπεριφορά των δυο λαών όταν πάνε στο γήπεδο και το τρολ του Λούη
16/02/2019 - 17:07

Η "Τηλλυρκώτισσα" έγινε...ραπ από τον Λούη και την Βασιλική(ΒΙΝΤΕΟ)

Το ντουέτο που άφησε τις καλύτερες εντυπώσεις στην "Παράδοση κατ΄οίκον"
15/02/2019 - 12:32

Τί τρέχει; Με φουσκωμένη κοιλιά η... Αρτεμίου στο "Λούης Night Show"(ΒΙΝΤΕΟ)

"Άλλοι παντρεύονται ... άλλοι γκαστρώνονται" - Η σπόντα του Τρύφωνος και το τρολ
15/02/2019 - 12:03

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

Ένατος θάνατος από γρίπη Α

Διαβάστε τα μέτρα πρόληψης της ασθένειας

Στο ψυχιατρείο ο σχιζοφρενής πατροκτόνος της Ορόκλινης

Το χρονικό της τραγωδίας που είχε αποτέλεσμα τον θάνατο του πατέρα

Τα επόμενα βήματα των ανακριτών μετά τις καταγγελίες για την υπόθεση Ουζόχο

Η Αστυνομία δίνει διευκρινίσεις για την μετάβαση ανακριτών στα γραφεία του ΚΟΑ
Ελλάδα

Τραγωδία με δύο νεκρά αγγελούδια που έπεσαν σε βόθρο

Διερευνώνται οι ακριβείς συνθήκες κάτω από τις οποίες έκαναν τη βουτιά θανάτου

Κρήτη: Δύτες ανέσυραν τα άψυχα σώματα τετραμελούς οικογένειας (ΒΙΝΤΕΟ&ΦΩΤΟ)

Τραγικός επίλογος για τους αγνοούμενους που είχαν παρασυρθεί από ποτάμι
Διεθνή

Παραιτήθηκαν επτά βουλευτές του Εργατικού Κόμματος

Εξέφρασαν τη δυσαρέσκειά τους με τη στάση του Τζέρεμι Κόρμπιν ως προς το Brexit

Ζάεφ: Μεγάλη τιμή η ένταξη στο ΝΑΤΟ

Τι είπε σε συνέντευξή του ο πρωθυπουργός της Δημοκρατίας της Βόρειας Μακεδονίας

Μακραίνει η λίστα των νεκρών από τη γρίπη Α στη Ρουμανία

Ένα από τα τρία τελευταία θύματα του φονικού ιού είναι μία γυναίκα ηλικίας 27 ετών

tv news

Η απώλεια της Νάντιας καταρρακώνει τη Μάρθα και έτσι βρίσκει στήριξη στον Φώτη..

Η Κάτια αντιμέτωπη και με την αίτηση διαζυγίου «Γυναίκα Χωρίς Όνομα» Δευτέρα Νέο Επεισόδιο
Alpha TV Κύπρου

Η σύλληψη του Ορφέα έχει επηρεάσει δραματικά τις ζωές της οικογένειας Μελά...

Στη χειρότερη θέση βρίσκεται η Ελένη «To Τατουάζ»Δευτέρα Διπλό Επεισόδιο στον Αlpha Κύπρου
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα

Δευ, 18/02/2019 - 17:40DEAL