Ψυχαγωγία

Η Ευριδίκη αποκαλύπτει όλο το παρασκήνιο του α' ημιτελικού! (ΒΙΝΤΕΟ)

Όλο το παρασκήνιο από τον α' ημιτελικό της Eurovision αποκάλυψε η Ευριδική στην εκπομπή "Με αγάπη Χριστιάνα". Φέτος για πρώτη φορά η Ευριδίκη βρίσκεται στον τηλεοπτικό σχολιασμό του φειτνού διαγωνισμού τραγουδιού, τόσο στους ημιτελικούς, όσο και στον τελικό. Η τραγουδίστρια για την εμφάνιση της Τάμτα αποκάλυψε: 

Τα προβλήματα λύθηκαν σε μεγάλο βαθμό και η εμφάνιση μας πήγε εξαιρετικά. Η Τάμτα έλαμπε, τραγούδησε καταπληκτικά. Σίγουρα υπάρχουν 2-3 πράγματα να διορθωθούν, σημασία έχει ότι τα καταφέραμε και η εμφάνιση μας ήταν αξιοπρεπέστατη. Το μεγαλύτερο χειροκρότημα στο στάδιο ήταν σε εμάς και την Αυστραλία.

Βλέπουμε ότι ξεχωρίζει το τραγούδι της Ολλανδία υπάρχουν πολλά δυνατά τραγούδια και νομίζω θα ζήσουμε ένα «θρίλερ» στον τελικό.

Δείτε όσα αποκάλυψε: 

Επόμενο άρθρο

Πάολα: Η αποκαλυπτική εμφάνιση της που σχολιάστηκε ποικιλοτρόπως(ΦΩΤΟ)

Δεν άρεσε σε όλους η σέξι εμφάνιση της τραγουδίστριας
15/05/2019 - 15:15

ΣχετικέςΕιδήσεις

Ντίμας-Χατζηεφραίμ:Η πρώτη κοινή συνέντευξη τους λίγο πριν γίνουν γονείς(ΒΙΝΤΕΟ)

Η γνωριμία τους, το όνομα που θα πάρει η κόρη τους και ο... χωρισμός που δεν γνωρίζαμε
24/06/2019 - 17:25

Πότε "ρίχνει αυλαία" η εκπομπή... "Με αγάπη Χριστιάνα";

Θα επιτρέψει στην εκπομπή η Χριστιάνα Αριστοτέλους πριν "κλείσει" για διακοπές;
22/06/2019 - 14:52

Μαρίνος Κόνσολος:Οι προτάσεις που δέχτηκε για συμμετοχή σε πάνελ εκπομπής-ΒΙΝΤΕΟ

Η Ελένη Μενεγάκη, η τέταρτη σεζόν του "Έλα στη θέση μου" και η προσωπική του ζωή
21/06/2019 - 17:29

Λούης Γεωργίου: "Περιμένω την μεγάλη ευκαιρία μου...τη στιγμή μου"(ΒΙΝΤΕΟ)

Όσα δήλωσε για την συνεργασία του με την Ελένη Φουρέιρα και την Άννα Βίσση και το "Story"
18/06/2019 - 18:46

Ντόρα Μακρυγιάννη:"Με προβληματίζει αυτή η ανασφάλεια του επαγγέλματος"(ΒΙΝΤΕΟ)

Όσα δήλωσε για την παράσταση "Μουχτάρης Ποσπαστός"
18/06/2019 - 17:40

Η... παρέμβαση της Χριστιάνας Αριστοτέλους on air! (ΒΙΝΤΕΟ)

Ο λόγος που "διέκοψε" την εκπομπή και το μήνυμα που έστειλε στον συνεργάτη της
18/06/2019 - 16:47

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

Η παγκόσμια πρωτοτυπία του Νίκου Μεταξά (ΒΙΝΤΕΟ)

Τι κάνει τρομερή εντύπωση σε εμπειρογνώμονες και τι θα ήθελαν να τον ρωτήσουν

Εισφορές εις μνήμη του Δημήτρη Χριστόφια

Το ΑΚΕΛ ανακοινώνει τους τραπεζικούς λογαριασμούς των δυο ταμείων

Άλλος ένας οδηγός βρέθηκε θετικός σε νάρκοτεστ

Διαπιστώθηκε ότι ο 30χρονος διαμένει παράνομα στο έδαφος της ΚΔ
Ελλάδα

Δωδεκάχρονος έπεσε από τρακτέρ και τραυματίστηκε θανάσιμα

Μεταφέρθηκε στο νοσοκομείο των Σερρών όπου διαπιστώθηκε ο θάνατός του

19χρονος "έσβησε" ενώ έπαιζε μπάσκετ

Φως στα αίτια θανάτου του θα ρίξει η νενομισμένη νεκροτομή επί της σορού του

Συναγερμός στις αρχές για την εξαφάνιση 15χρονης (ΦΩΤΟ)

Η Αστυνομία δίνει στη δημοσιότητα φωτογραφία της
Διεθνή

Επιβεβαιώσεις για τα δικαιώματα της αντιπροσωπείας της στην ΚΣΣΕ ζητά η Ρωσία

Εγκρίθηκε ψήφισμα που επιτρέπει στους Ρώσους βουλευτές να συμμετέχουν στη Σύνοδο

Έκκληση Συμβουλίου Ασφαλείας για μείωση της ένταξης μεταξύ ΗΠΑ-Ιράν

Η Ρωσία κάνει πλάτες στην Τεχεράνη για τις επιθέσεις σε δεξαμενόπλοια

Περιορίζονται οι πιθανότητες ο Βέμπερ να εκλεγεί νέος Πρόεδρος της Κομισιόν

Ζυμώσεις σε όλα τα επίπεδα για τον επόμενο Πρόεδρο της Ευρωπαϊκής Επιτροπής

tv news

Η επιστροφή των νεονύμφων στο σπίτι τους προσγειώνει στην πραγματικότητα...

Η δολοφονική επίθεση του Σωκράτη λήγει με τη σύλληψή του «To Τατουάζ» Τρίτη: Νέο Επεισόδιο
Alpha TV Κύπρου

Η Λίλιαν παροτρύνει την Κάτια να πει στην Μαρίνα την όλη την αλήθεια...

Η Μαρίνα εξακολουθεί να φοβάται την Κάτια... «Γυναίκα Χωρίς Όνομα»Τρίτη Νέο Επεισόδιο
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα

Τρί, 25/06/2019 - 15:00ΤΟ ΣΟΪ ΣΟΥ