Ψυχαγωγία

Η Φαίη Σκορδά μιλά για το διαζύγιο με τον Λιάγκα:"Δεν φανταζόμουν ότι θα χώριζα"

Σε μια από τις σπάνιες συνεντεύξεις της η Φαίη Σκορδά μίλησε μεταξύ άλλων για τον θεσμό της οικογένειας, κάτι που πάντα ήθελε να κάνει, για τον χωρισμό της από τον Γιώργο Λιάγκα, που δεν περίμενε ότι θα συμβεί αλλά κια για τα παιδιά της. Συγκεκριμένα η παρουσιάστρια δήλωσε: 

Πάντα ήθελα να κάνω παιδιά και οικογένεια, δεν είναι κάτι που έτυχε, το ήθελα πολύ και βαθιά. Στα 25 μου ήθελα να γίνω μαμά, μου άρεσε από τότε η εικόνα της νέας μαμάς. Ήταν στόχος μου να γίνω μαμά. Πάντα όταν έκανα μια σχέση φανταζόμουν αν θα είχε διάρκεια. Αγαπάω πολύ τα παιδιά και μακάρι να είχα κάνει 5 παιδιά. Επίσης δεν φανταζόμουν ότι θα χώριζα.

Για εμένα τώρα είναι ο Γιάννης κι ο Δημήτρης. Δε λέω ότι δεν είμαι γυναίκα και ότι μου αρέσει να είμαι μόνη μου, απλώς πάνω από όλα είναι τα παιδιά μου. Και μέσα στον γάμο μου ήμουν πάνω από τα παιδιά.

Επόμενο άρθρο

Νίκος Βέρτης: Οι κατηγορίες για οπλοκατοχή και η απόφαση του δικαστηρίου

Αθωώθηκε ή όχι τελικά ο γνωστός τραγουδιστής;
16/03/2019 - 09:14

ΣχετικέςΕιδήσεις

Η Πάμελα Άντερσον απατήθηκε και χωρίζει: "Ζούσε διπλή ζωή...Καταστράφηκα"

Με μια ανάρτηση αποκαλύπτει την άστατη ζωή του πρώην της συντρόφου
25/06/2019 - 17:22

Τριαντάφυλλος VS Φαίης: "Με τη Σκορδά θα τα πούμε στο δικαστήριο..."

Κόντρα δίχως τέλος για την παρουσιάστρια και τον τραγουδιστή - Η απάντηση που "καίει"
25/06/2019 - 17:10

Έξαλλη η Σκορδά με το άκομψο σχόλιο του Τριαντάφυλλου στην Θεοδωρίδου(ΦΩΤΟ)

Αυτό είναι το story που άνοιξε τον "Ασκό του Αιόλου"
25/06/2019 - 12:13

Μελίνα Ασλανίδου: Η διάψευση του γάμου της έγινε με τον... χωρισμό της! (ΒΙΝΤΕΟ)

Η ανάρτηση της τραγουδίστριας, το σχόλιο της και το τέλος στη σχέση τους
24/06/2019 - 10:46

Παρελθόν από την ΑΕΛ ο Σχρανζ

Ο Σλοβάκος επιθετικός γίνεται ο τρίτος που αποχωρεί από την Λεμεσιανή ομάδα το καλοκαίρι
21/06/2019 - 17:07

Παρί και Νεϊμάρ ανοιχτοί στο «διαζύγιο»

Βόμβα ρίχνει η «Equipe» με ρεπορτάζ της
17/06/2019 - 14:01

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

Με χώμα από το Δίκωμο που έφερε Τ/κ δημοσιογράφος θάφτηκε ο Δ. Χριστόφιας

"Δεν θα τον ξεχάσω ποτέ. Λυπάμαι πολύ που έφυγε χωρίς να δει την λύση του Κυπριακού"

Πλήθος κόσμου στο λαϊκό προσκύνημα στη σορό του Δημήτρη Χριστόφια (ΒΙΝΤΕΟ)

Ελληνοκύπριοι αλλά και Τουρκοκύπριοι βρέθηκαν στην ΠΕΟ για να απευθύνουν το ύστατο χαίρε
Ελλάδα

Φόβοι για μπλακ άουτ στην Ελλάδα λόγω του καύσωνα

Τα δίκτυα της ΔΕΗ δεν είναι συντηρημένα και ένα τέτοιο σενάριο δεν είναι απομακρυσμένο

Δωδεκάχρονος έπεσε από τρακτέρ και τραυματίστηκε θανάσιμα

Μεταφέρθηκε στο νοσοκομείο των Σερρών όπου διαπιστώθηκε ο θάνατός του

19χρονος "έσβησε" ενώ έπαιζε μπάσκετ

Φως στα αίτια θανάτου του θα ρίξει η νενομισμένη νεκροτομή επί της σορού του
Διεθνή

Μαλαισία: Προσωρινό «λουκέτο» σε 400 σχολεία λόγω χημικής ρύπανσης

Ένας όγκος από παράνομα χημικά απόβλητα κατέληξαν σε ένα ποτάμι στην περιοχή

Επιβεβαιώσεις για τα δικαιώματα της αντιπροσωπείας της στην ΚΣΣΕ ζητά η Ρωσία

Εγκρίθηκε ψήφισμα που επιτρέπει στους Ρώσους βουλευτές να συμμετέχουν στη Σύνοδο

Έκκληση Συμβουλίου Ασφαλείας για μείωση της ένταξης μεταξύ ΗΠΑ-Ιράν

Η Ρωσία κάνει πλάτες στην Τεχεράνη για τις επιθέσεις σε δεξαμενόπλοια

tv news

Ο Πρέσβης πλέον σίγουρος, οριστικοποιεί το «χτύπημα» κατά της Μαργκώ...

Δείτε την Τετάρτη τα δύο προτελευταία επεισόδια του «Τατουάζ» στον Alpha Κύπρου
Alpha TV Κύπρου

Η Κάτια για μια ακόμη φορά δεν βρίσκει τη δύναμη να ομολογήσει την αλήθεια...

Ένα αυτοκίνητο παρακολουθεί κρυφά την Κάτια.. «Γυναίκα Χωρίς Όνομα» Τετάρτη: Νέο Επεισόδιο
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα

Τετ, 26/06/2019 - 06:00ΑΝ Μ’ ΑΓΑΠΑΣ