Ψυχαγωγία

Η Φαίη Σκορδά μιλά για το διαζύγιο με τον Λιάγκα:"Δεν φανταζόμουν ότι θα χώριζα"

Σε μια από τις σπάνιες συνεντεύξεις της η Φαίη Σκορδά μίλησε μεταξύ άλλων για τον θεσμό της οικογένειας, κάτι που πάντα ήθελε να κάνει, για τον χωρισμό της από τον Γιώργο Λιάγκα, που δεν περίμενε ότι θα συμβεί αλλά κια για τα παιδιά της. Συγκεκριμένα η παρουσιάστρια δήλωσε: 

Πάντα ήθελα να κάνω παιδιά και οικογένεια, δεν είναι κάτι που έτυχε, το ήθελα πολύ και βαθιά. Στα 25 μου ήθελα να γίνω μαμά, μου άρεσε από τότε η εικόνα της νέας μαμάς. Ήταν στόχος μου να γίνω μαμά. Πάντα όταν έκανα μια σχέση φανταζόμουν αν θα είχε διάρκεια. Αγαπάω πολύ τα παιδιά και μακάρι να είχα κάνει 5 παιδιά. Επίσης δεν φανταζόμουν ότι θα χώριζα.

Για εμένα τώρα είναι ο Γιάννης κι ο Δημήτρης. Δε λέω ότι δεν είμαι γυναίκα και ότι μου αρέσει να είμαι μόνη μου, απλώς πάνω από όλα είναι τα παιδιά μου. Και μέσα στον γάμο μου ήμουν πάνω από τα παιδιά.

Επόμενο άρθρο

Νίκος Βέρτης: Οι κατηγορίες για οπλοκατοχή και η απόφαση του δικαστηρίου

Αθωώθηκε ή όχι τελικά ο γνωστός τραγουδιστής;
16/03/2019 - 09:14

ΣχετικέςΕιδήσεις

Συνάντηση Γερμανού-Μακρυπούλια στην Κύπρο:Όσα "ξεκαθάρισαν" για τον Χατζηγιάννη!

Ελέω φημών περί χωρισμού, η παρουσιάστρια τοποθετήθηκε...
22/04/2019 - 09:06

Τίτλοι τέλους για τον γάμο της Adele

Μετά από τρία χρόνια γάμου αποφάσισαν να τραβήξουν χωριστούς δρόμους
20/04/2019 - 14:49

Η Έλλη Κοκκίνου αποκαλύπτει τον λόγο που χώρισε! (ΒΙΝΤΕΟ)

Η τραγουδίστρια μιλά για τον λόγο που την οδήγησε στον χωρισμό με τον σύντροφο της
15/04/2019 - 09:44

Τζένιφερ Λόπεζ: Βάζει τέλος στις φήμες περί απιστίας με μια φωτογραφία

Η δημοσίευση της λατίνας σταρ που... κλείνει τα κακά στόματα
14/04/2019 - 09:20

Ο Χατζηγιάννης "σπάει τη σιωπή" του και απαντά αν χώρισε τη Ζέτα Μακρυπούλια

Η ζήλια στη ζωή του και τα δέκα χρόνια κοινής πορείας
12/04/2019 - 13:11

Κωνσταντίνα Σπυροπούλου: "Έπεσε αυλαία" στον έρωτα της - Όλο το παρασκήνιο

Έξαλλος ο Βαρβέρης - Τί δηλώνει ι ίδιος και το οικογενειακό του περιβάλλον
09/04/2019 - 17:54

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

Χάθηκαν τα ίχνη 79χρονης από την Πύλα

Η Αστυνομία ζητά τη βοήθεια του κοινού για εντοπισμό της

Στο 121% η βροχόπτωση από 1η μέχρι 22 Απριλίου

Η μεγαλύτερη ποσότητα βροχόπτωσης στο διάστημα 1-22 Απριλίου σημειώθηκε στο Κελλάκι

Εντάσσεται στο ΓεΣΥ και το Ινστιτούτο Νευρολογίας και Γενετικής

"Θα προσφέρει εξειδικευμένες πολυθεματικές ιατρικές του υπηρεσίες στον Κύπριο ασθενή"
Ελλάδα

Η απάντηση της Αθήνας στις δηλώσεις Ακάρ περί αποστρατικοποίησης του Αιγαίου

Προκλητικές οι δηλώσεις του Τούρκου Υπουργού Άμυνας

Ξεψύχησε στην άσφαλτο 20χρονη μετά από τροχαίο

Νέο θανατηφόρο δυστύχημα στην Κρήτη σημειώθηκε τα ξημερώματα
Διεθνή

Φονικός σεισμός στις Φιλιππίνες άφησε πίσω του πέντε νεκρούς (ΒΙΝΤΕΟ)

Κατέρρευσαν κτίρια λόγω της ισχυρής σεισμικής δόνησης

Νέα έκρηξη κοντά σε εκκλησία στη Σρι Λάνκα

Εκρηκτικός μηχανισμός πυροδοτήθηκε ενώ αξιωματούχοι προσπαθούσαν να τον αποσυναρμολογήσουν

tv news

Ο Ορφέας υλοποιεί το σχέδιο εκδίκησής του και βάφει τα χέρια του με αίμα ξανά...

Ο Σωκράτης προσπαθεί να ξεφύγει από τον άλλο του εαυτό «To Τατουάζ» Δευτέρα Νέο Επεισόδιο
Alpha TV Κύπρου

«16 Γράμματα» Η νέα μίνι σειρά τριών επεισοδίων, σε σενάριο Θέας Χριστοδουλίδου

Ένας παράφορος έρωτας μεταξύ δύο νεαρών, την Μεγάλη Εβδομάδα στον Alpha Kύπρου (ΒΙΝΤΕΟ)
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα

Δευ, 22/04/2019 - 17:40DEAL