Ψυχαγωγία

Η Φαίη Σκορδά μιλάει για πρώτη φορά για τον...έρωτα στη ζωή της!

Η Φαίη Σκορδά, μίλησε για πρώτη φορά για τον...έρωτα στη ζωή της και άφησε ανοιχτά τα ενδεχόμενα για μια επικείμενη σχέση.

Η γνωστή παρουσιάστρια είναι χρόνια μόνη και είχε αποκλείσει την προοπτική μιας νέας αγάπης στη ζωή της. Μετά το διαζύγιο της με τον δημοσιογράφο και παρουσιαστή, Γιώργο Λιάγκα, η ίδια έχει αφοσιωθεί στην καριέρα και στα παιδιά της.

Όλα αυτά όμως, μέχρι χθες... Αφού σε δηλώσεις της, ευχήθηκε ο Άη Βασίλης να της φέρει έναν έρωτα και μάλιστα βάσει αστρολογικού χάρτη μας ενημέρωσε και για το έτος. Συγκεκριμένα δήλωσε

 “Από τον Άη Βασίλη περιμένω υγεία, να είναι ευτυχισμένα τα παιδάκια μου, να είναι ευτυχισμένα όλα τα παιδάκια του κόσμου, χαμόγελα και… δεν ξέρω… και χαρές!

 Η Φαίη Σκορδά απαντά: “Κάποια στιγμή περιμένω το νέο έρωτα στη μου. Πια με κοροϊδεύει και η Λίτσα. Από ό,τι έχω καταλάβει, καλή χρονιά για τα προσωπικά θα είναι το 2021 για κάτι νέο”.

΄κλ

Επόμενο άρθρο

Φουρέιρα - Μποτία: H κρίση στη σχέση τους και το βήμα πριν το...χωρισμό!

To ταξίδι στην Αμερική , η φημολογία και η ρήξη στον έρωτά τους
08/12/2019 - 22:52

ΣχετικέςΕιδήσεις

Ιδού οι 3 συνδυασμοί ζωδίων που μπορούν να ερωτευτούν κεραυνοβόλα

Δείτε για ποια ζώδια ο κεραυνοβόλος έρωτας είναι το φόρτε τους
14/07/2020 - 15:34

Φαίη Σκορδά: Η συγκίνηση και τα δάκρυα στο φινάλε της εκπομπής της (ΒΙΝΤΕΟ)

Mία έκπληξη επιφύλαξαν στην παρουσιάστρια τα παιδιά του “Make A Wish”
03/07/2020 - 17:02

Φαίη Σκορδά: Για φαγητό στην μητέρα του...συντρόφου της (ΦΩΤΟ)

H φωτογραφία με το φαγητό που της ετοίμασε και ο ενθουσιασμός της παρουσιάστριας
28/06/2020 - 11:28

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

Επηρεάζεται η ατμόσφαιρα της Κύπρου από τις εκρήξεις στη Βηρυτό; (ΒΙΝΤΕΟ)

Τι έδειξαν οι μετρήσεις της ποιότητας του αέρα και τι απαντά ειδικός

Ορκίστηκαν πίστη στο Σύνταγμα οι 25 νέοι πυροσβέστες (ΒΙΝΤΕΟ)

Πραγματοποιήθηκε το πρωί η τελετή ορκομωσίας στην Αστυνομική Ακαδημία
Ελλάδα

Με βροχές και καταιγίδες πλησιάζει την Ελλάδα η κακοκαιρία "Θάλεια"

Ποια είναι τα τελευταία προγνωστικά δεδομένα του Εθνικού Αστεροσκοπείου Αθηνών

Τραγωδία στην Ελλάδα: Δέκα νεκροί από τροχαίο στην Εγνατία οδό

Δύο σοβαρά τραυματισμένοι νοσηλεύονται στο νοσοκομείο Αλεξανδρούπολης 

Εκατόν είκοσι ένα νέα κρούσματα κορωνοϊού στην Ελλάδα μέσα σε ένα 24ωρο

Πέντε ασθενείς της πανδημίας εντοπίστηκαν στις πύλες εισόδου της χώρας
Διεθνή

Τι είναι το νιτρικό αμμώνιο που προκάλεσε την πολύνεκρη τραγωδία στο Λίβανο

2.750 τόνοι ήταν ξεχασμένοι σε αποθήκη στο λιμάνι της Βηρυτού

Τινάχθηκαν στον αέρα 2.750 τόνοι νιτρικού αμμωνίου

"Δεν θα αναπαυθούμε προτού βρούμε τον υπεύθυνο" λέει ο Πρωθυπουργός Λιβάνου

Covid-19: Πέραν των 700 χιλιάδων θανάτων "μετρά" ο πλανήτης

Το τελευταίο 24ωρο καταγράφηκαν 254,988 νέα περιστατικά

tv news

«Μεσημέρι στον Alpha» Infotainment εκπομπή με την Κατερίνα Αγαπητού καθημερινά

Γιατί η ενημέρωση στον ALPHA δεν σταματάει ποτέ!
Alpha TV Κύπρου

Ο Γιώργος Τσούλης κάνει τη μαγειρική, διασκέδαση καθημερινά στον Alpha Κύπρου!

Έρχεται να αποδείξει ότι όλοι μπορούν να τα καταφέρουν στην...κουζίνα!
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα

Τετ, 05/08/2020 - 12:15DEAL