Ψυχαγωγία

Η φαντασμαγορική έναρξη του "Λούης Night Show" που εντυπωσίασε! (ΒΙΝΤΕΟ)

Υπέρλαμπρη ήταν η έναρξη της τελευταίας εκπομπής για τη φετινή σεζόν του Λούης Night Show"!

Μικρά παιδιά  μαζί με την Βαλάντω Τρύφωνος και τον Άλεξ ΟΙκονόμου να τραγουδούν το "We Are The World" και δεκάδες πυροτεχνήματα  ξεκίνησε το grand φινάλε της αγαπημένης εκπομπής.

Περισσότερα από 1.200 άτομα βρέθηκαν στο αμφιθέατρο Ιδαλίου, για να αποχαιρετήσουν την αγαπημένη τους εκπομπή, η οποία έσπασε κάθε ρεκόρ τηλεθέασης στην prime time και σκαρφάλωσε στο νούμερο ένα της προτίμησης των τηλεθεατών για την τηλεοπτική χρονιά.

Δείτε εδώ την εντυπωσιακή έναρξη

Δείτε όσα δήλωσε ο Λούης Πατσαλίδης λίγο πριν την έναρξη: 

 

 

Δείτε όσα έγιναν backstage στις προετοιμασίες πριν το grand finale του "Λούης Night Show"

Επόμενο άρθρο

Όλα έτοιμα για τo φινάλε του Λούης Night Show-"Βούλιαξε" το Αμφιθέατρο Ιδαλίου

Περισσότερα από 1,200 άτομα θα παρακολουθήσουν από κοντά την τελευταία εκπομπή
14/07/2019 - 20:02

ΣχετικέςΕιδήσεις

Το ξεκαρδιστικό troll του Λούη Πατσαλίδη στον...Χάματσο (ΒΙΝΤΕΟ)

Το χιουμοριστικό στιγμιότυπο και η...on air "θεατρική παράσταση" της καλεσμένης του
11/01/2020 - 14:47

Ο Λούης Πατσαλίδης θα...αμαρτήσει την Παρασκευή μαζί με την Λένα Ζευγαρά(ΒΙΝΤΕΟ)

Η πρώτη τηλεοπτική εμφάνιση της τραγουδίστριας στην Κύπρο είναι στον Alpha
09/01/2020 - 20:57

Η Κύπρος έκανε Παραμονή Πρωτοχρονιάς στο "σπίτι" του...Alpha (ΦΩΤΟ)

Για τέταρτη συνεχόμενη χρονιά - Ο...σαρωτικός Λούης και τα νούμερα τηλεθέασης
01/01/2020 - 20:02

Πατσαλίδης: "Δεν έχω κανένα πρόβλημα να φάω την Βασιλόπιτα μόνος μου" (ΒΙΝΤΕΟ)

Κόβει το κεικ και τρώει ζωντανά και επίσημα το...πρώτο γλυκό του χρόνου
31/12/2019 - 12:49

Πατσαλίδης: Φοράει τη γούνα του Μαζωνάκη και τραγουδά "To Gucci φόρεμα" (ΒΙΝΤΕΟ)

Τραγουδά το δημοφιλές χιπ χοπ κομμάτι και ενθουσιάζει με τις...επιδόσεις του
31/12/2019 - 10:41

Παραμονή Πρωτοχρονιάς...στον ALPHA με "ΛΟΥΗΣ NIGHT SHOW" (ΦΩΤΟ)

Ο Λούης γίνεται το 6ο μέλος των ONE... σ' ένα γκράντε ξεκαρδιστικό show!
23/12/2019 - 12:59

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

Έτοιμος ο παρακαμπτήριος δρόμος στη Γιόλου (ΦΩΤΟ)

Το έργο αποπερατώθηκε πριν την καθορισμένη ημερομηνία δηλώνει ο Καρούσος

Ψάχνουν τα αίτια της νέας τραγωδίας με θύμα τον 23χρονο Panayot (ΒΙΝΤΕΟ)

Η Αστυνομία αυξάνει τις περιπολίες για μείωση των θανατηφόρων δυστυχημάτων

Μοναδικές εικόνες από το κατάλευκο Τρόοδος (ΒΙΝΤΕΟ)

Η χιονόπτωση συνεχίζεται και αύριο σύμφωνα με τη Μετεωρολογική Υπηρεσία
Ελλάδα

"Ξήλωσαν" τρία "εργοστάσια" καλλιέργειας κάνναβης στην Αττική (ΒΙΝΤΕΟ)

Τα εργαστήρια ήταν πλήρως οργανωμένα και διέθεταν σύγχρονο εξοπλισμό για καλλιέργεια

Σεισμός 4,6 ρίχτερ στη Ζάκυνθο

Στα 28,2 χιλιόμετρα εντοπίζεται το εστιακό του βάθος

"Η Ελλάδα προφανώς άρχισε να τρώγεται πάλι και είπαμε να την ξύσουμε"

Τούρκοι χάκερς υποστηρίζουν λένε ότι "χτύπησαν" ελληνικές κρατικές ιστοσελίδες
Διεθνή

Σομαλία: Τουλάχιστον τέσσερις νεκροί σε επίθεση των Σεμπάμπ (ΒΙΝΤΕΟ)

Τραυματίσθηκαν Τούρκοι μηχανικοί μετά την έκρηξη σε "παγιδευμένο αυτοκίνητο"

«Κατάσταση έκτακτης ανάγκης» κήρυξε η Εθνική Εταιρεία Πετρελαίου της Λιβύης

Οι δυνάμεις Χάφταρ απέκλεισαν τερματικούς σταθμούς εξαγωγής

Προσπάθησαν να εισβάλουν σε θέατρο την ώρα που παρακολουθούσε παράσταση ο Μακρόν

Διαδηλωτές συγκεντρώθηκαν έξω από το κτίριο και φώναζαν "παραιτήσου"

tv news

«24 Ώρες» με τη Μυροφόρα Γεωργίου, τη μάνα και τη σύζυγο δύο αγνοουμένων...

H γυναίκα -σύμβολό της κυπριακής τραγωδίας αυτό το Σάββατο στον Alpha Kύπρου (ΒΙΝΤΕΟ)
Alpha TV Κύπρου

«ΚΑΡΜΑ» Φονιάς ή Τιμωρός; Το έγκλημα που δίχασε την κοινή γνώμη...

Μία αληθινή αιματοβαμμένη ιστορία αυτή την Κυριακή στο νέο επεισόδιο στον Alpha (VIDEO)
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα

Σάβ, 18/01/2020 - 17:00ΣΠΙΤΙ ΕΙΝΑΙ