Ψυχαγωγία

Η "Γυναίκα χωρίς Όνομα" επιστρέφει με αλλαγές στο σενάριο λόγω... "καραντίνας"

Μέσω skype η πρωταγωνίστρια της σειράς "Γυναίκα Χωρίς Όνομα", Ντόρα Μακρυγιάννη, μίλησε στο κεντρικό δελτίο ειδήσεων του Alpha Κύπρου και την Κωνσταντίνα Νεοφύτου και μεταξύ άλλων αναφέρθηκε στις αλλαγές που υπήρξαν στο σενάριο λόγω κορωνοϊού, στην επιστροφή στα γυρίσματα αλλά και ότι φέτος θα τελειώσει το σίριαλ που καθήλωσε χιλιάδες τηλεθεατές.

Η δημοφιλής ηθοποιός δήλωσε:

Επιστρέψαμε για γυρίσματα γιατί τελειώνει φέτος το σίριαλ. Είμαστε ευτυχώς όλοι υγιείς και επιστρέψαμε σε μια διαφορετική πραγματικότητα.

Έχουν γίνει αλλαγές στο σενάριο μέσα στην "καραντίνα" και το σενάριο διαμορφώθηκε η σεναριογράφος λόγω κορωνοϊού, δεν θα μπορούσε να μείνουμε έξω από όλο αυτός ούτε εμείς. Το συνεργείο προσέχει,είναι με μάσκες, δεν ερχόμαστε σε επαφή και προσέχουμε.

Τις πρώτες εβδομάδες δεν κατάλαβα τον εγκλεισμό, έμενα με την αδερφή μου, μαγείρευα, διάβαζα πολύ και προσπαθούσα να απασχοληθώ.

Είμαι πολύ τυχερή που επιστρέφω στα γυρίσματα, μου έχουν λείψει όλοι οι συνεργάτες μου, από ηθοποιούς, σκηνοθέτες και συνεργείο.

Με νέα συγκλονιστικά επεισόδια και φωτογραφίες που προδίδουν, επιστρέφει η αγαπημένη δραματική σειρά «Γυναίκα Χωρίς Όνομα» στον ALPHA Κύπρου, από τη Δευτέρα 18 Μαΐου στις 19:30 και καθημερινά την ίδια ώρα ακριβώς.

Ντόρα Μακρυγιάννη (Μαρίνα) και Μαριάννα Τουμασάτου (Κάτια) έρχονται ξανά στην οθόνη του ALPHA Κύπρου, με τη μάνα να ζητά απεγνωσμένα από την κόρη να το σκάσει μακριά, για να γλιτώσει από τη φυλακή. Ο Φώτης ομολογεί το φόνο για χάρη της Μαρίνας, ενώ ο Νίκος επισκέπτεται ξαφνικά την Κάτια και την τρομοκρατεί, απειλώντας την ότι θα είναι το επόμενό του θύμα.

 

Επόμενο άρθρο

«Την έκλεψα... Της είπα μπες στο αμάξι και από τότε είμαστε μαζί»

Ο Γιώργος Παπαδόπουλος ερωτεύτηκε και κατέκτησε με την πρώτη την γυναίκα της ζωής του
17/05/2020 - 15:23

ΣχετικέςΕιδήσεις

"Είναι δύσκολο να αφήνω την τριών μηνών κορούλα μου και να πηγαίνω για δουλειά"

Ο Θανάσης Πατριαρχέας για τη νέα του ζωή και καθημερινότητα ως μπαμπάς
15/05/2020 - 09:25

«Γυναίκα Χωρίς Όνομα» H αγαπημένη δραματική σειρά επιστρέφει στον ALPHA Κύπρου!

Αποκαλύπτεται η πραγματική ταυτότητα της Μαρίνας, ενώ η γυναίκα-τιμωρός ορκίζεται εκδίκηση
13/05/2020 - 11:25

Η Έλλη από το "Γυναίκα χωρίς Όνομα" έγινε... μανούλα (ΦΩΤΟ)

Δείτε τον σύντροφο της αλλά και την πρώτη φωτογραφία από το μαιευτήριο
10/05/2020 - 13:00

Η Ντόρα Μακαρυγιάννη υπήρξε κοκκινομάλλα και ιδού οι...αποδείξεις (ΦΩΤΟ)

H φωτογραφία απ' τα παλιά και οι εναλλαγές στο χρώμα πριν γίνει ξανθή
15/04/2020 - 10:46

H Μακρυγιάννη αποκαλύπτει πρώτη φορά με ποιον θα περάσει το φετινό Πάσχα(ΒΙΝΤΕΟ)

Πώς βιώνει τη καραντίνα και τη κατάσταση στην Ελλάδα;
10/04/2020 - 09:23

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

Έστησαν καρτέρι τα μέλη της ΥΚΑΝ στον 34χρονο που πήγε να παραλάβει την κανναβη

Υπό κράτηση για έξι ημέρες με απόφαση του Επαρχιακού Δικαστηρίου Λάρνακας

Χωρίς δουλειά εδώ και μήνες ιδιοκτήτες και εργαζόμενοι σε αίθουσες δεξιώσεων

Κραυγή απόγνωσης για τα απαγορευτικά μέτρα και τους περιορισμούς στις συναθροίσεις

Ώρες αγωνίας για 15χρονο που απουσιάζει από τον χώρο διαμονής του (ΦΩΤΟ)

Οι Αρχές καλούν οποιονδήποτε γνωρίζει κάτι να συνδράμει στον εντοπισμό
Ελλάδα

Εικοσιτέσσερα νέα κρούσματα κορωνοϊού στην Ελλάδα, τα τέσσερα "εισαγόμενα"

Οι τέσσερις ασθενείς εντοπίστηκαν κατόπιν ελέγχων στις πύλες εισόδου τις χώρας

"Η Ελλάδα είναι η τελευταία χώρα που μπορεί να σχολιάζει για την Αγία Σοφία"

Ο Τσαβούσογλου κατηγόρησε την Αθήνα για παραβίαση θρησκευτικών ελευθεριών στην Δ. Θράκη

Ματαίωση πανηγυριών μέχρι τέλη Ιουλίου αποφάσισαν οι ειδικοί στην Ελλάδα

Εντείνονται οι έλεγχοι στις πύλες εισόδου και τους εποχικούς εργαζόμενους
Διεθνή

«Κανείς δεν μπορεί να παρεμβαίνει στο δικαίωμα της Τουρκίας για Αγία Σοφιά»

Το τουρκικό Υπουργείο Εξωτερικών αναφέρεται στις αλλαγές που θα γίνουν στο κτίριο

Ξεπέρασαν τα 13,2 εκ. τα κρούσματα: Σε ποιες χώρες υπάρχει έξαρση της πανδημίας

Θλιβερό ρεκόρ για το Ισραήλ με τα νέα περιστατικά να φτάνουν περίπου τα 2.000

Σχεδόν 60.000 κρούσματα κορωνοϊού κατέγραψαν σε μια μέρα οι ΗΠΑ

Η χώρα ουδέποτε «έκλεισε εντελώς» λέει ο Δρ. Φάουτσι

tv news

Ο Νίκος μαθαίνει ότι η Αλίκη είναι νεκρή και όλο το σκοτεινό παρελθόν της...

«Έρωτας Μετά» Δείτε τις εξελίξεις στα νέα συγκλονιστικά επεισόδια της εβδομάδας εδώ!
Alpha TV Κύπρου

Η ώρα του μεγάλου ξεκαθαρίσματος ήρθε για όλους!

Ελάτε στη θέση τους…για τελευταία φορά αυτή τη σεζόν!​​​​​​​ [Περιλήψεις]
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα

Τρί, 14/07/2020 - 11:00ALPHA ΕΝΗΜΕΡΩΣΗ