Ψυχαγωγία

Η Χριστιάνα Αριστοτέλους σε πρωινή...γυμναστική από το σαλόνι της(ΦΩΤΟ)

Η Χριστιάνα Αριστοτέλους, σε νέα πρωινή ρουτίνα...

Η δημοφιλής παρουσιάστρια της εκπομπής "Με αγάπη Χριστιάνα" και του show "Soundtrack of Love", μπορεί να ετοιμάζεται πυρετωδώς για τις προετοιμασίες των εκπομπών αλλά δεν ξεχνά ποτέ τη σιλουέτα της και τον υγιεινό τρόπο ζωής.

Η ίδια κάνει καθημερινά από νωρίς το πρωί γυμναστική στο σπίτι της, με γυμνάστρια και μέσα από μια φωτογραφία μοιράζεται μαζί μας την καθημερινότητά της. Η ίδια έγραψε

Ε ρε τι τραβαμε και εμεις οι μαναδες😂😂😂την καλημερα μας:)

Η Χριστιάνα Αριστοτέλους ετοιμάζεται πυρετωδώς για την πρεμιέρα του Soundtrack of Love που θα γίνει την Κυριακή 29 Σεπτεμβρίου στις 21:15 από την συχνότητα του Alpha Κύπρου.

Επόμενο άρθρο

Έξαλλος ο Νίκος Μουτσινάς με τις δηλώσεις του Πάνου Καλλίδη περί ομοφυλοφιλίας

"Γιατί δεν έμεινες στα ωραία τραγούδια σου ρε Πάνο;"
13/09/2019 - 10:32

ΣχετικέςΕιδήσεις

"Ειπα ψέματα στο παιδί μου ότι είμαι σε μοναστήρι αλλά είμαι στην...φυλακή"

"Όταν μπήκα στη φυλακή νόμιζα ότι..." Συγκλονίζουν οι ιστορίες ζωής μέσα από τις Φυλακές
11/11/2019 - 17:34

Η Χριστιάνα Αριστοτέλους σε πρωινή...γυμναστική από το σαλόνι της (ΦΩΤΟ)

Η πρωινή ρουτίνα της αγαπημένης παρουσιάστριας
30/10/2019 - 11:33

Αριστοτέλους-Εφραίμ: H ζήλια στη σχέση τους και η "ερωτική εξομολόγηση"...on air

Η πρόκληση, τα extreme sports και η εμπιστοσύνη στο γάμο τους
24/10/2019 - 17:59

"Ποια είναι η Χριστιάνα...Α! Η κοπέλα του Εφραίμ"-Η ατάκα on air και η αντίδραση

Η Αριστοτέλους γέλαγε και ο υπάλληλος πάγκου λαϊκής αγοράς αποθέωνε τον ποδοσφαιριστή
09/10/2019 - 20:20

Αυτή είναι η καλύτερη ώρα για γυμναστική για να κάψετε λίπος και να χάσετε κιλά!

Βάλτε το ξυπνητήρι την κατάλληλη ώρα και θα δεις αποτελέσματα
25/09/2019 - 17:10

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

Υπ. Γεωργίας στον Alpha: "Είναι ξεκάθαρο πως πρόκειται για κακόβουλες ενέργειες"

Δικαιολόγησε τον τρόπο δράσεις των δραστών αλλά και τη χρονική στιγμή που επέλεξαν

Υπ. Παιδείας: Η δαπάνη €17 εκατομμυρίων δεν αφορά εγκατάσταση καμερών σε σχολεία

Τα θυροτηλέφωνα και οι περιφράξεις είναι πέραν των €12 εκ.

Ζήτησαν "ταρίφα" 50 ευρώ στους υπό κάλυψη αστυνομικούς για "παροχή υπηρεσιών"

Οι αρχές εκτιμούν πως τον οίκο ανοχής διαχειρίζονταν άλλα πρόσωπα
Ελλάδα

Αθήνα: Εξαρθρώθηκε μεγάλο κύκλωμα ναρκωτικών με 22 συλλήψεις στις Αχαρνές

Στο «καρτέλ» δύο εγκληματικές οργανώσεις και επτά συμμορίες

Σαρώνει την Ελλάδα η «Βικτώρια» με ακραία καιρικά φαινόμενα

Έντονα τα προβλήματα με πλημμύρες, κλειστά σχολεία και απεγκλωβισμούς

Συνεχίζεται μετά από 8 ημέρες η ομηρία του Έλληνα ναυτικού

Μετά από την πειρατεία που δέχθηκε το πετρελαιοφόρο που επέβαινε στο Τόγκο
Διεθνή

Eμπλέκει γερουσιαστές για να πείσει τον Ερντογάν για τους S-400 ο Τραμπ

«Το πετρέλαιο είναι ασφαλές, αφήσαμε πίσω στρατεύματα για να το ασφαλίσουμε»

50-50 αν θα αναλάβει η νέα Ευρωπαϊκή Επιτροπή τον Δεκέμβριο

Οι εκλογές στη Βρετανία δημιουργούν περίπλοκα δεδομένα

Νέοι βομβαρδισμοί στη Γάζα ενώ ο αριθμός των νεκρών αυξήθηκε στους 11

Κλιμακώνονται οι συγκρούσεις με νεκρούς και τραυματίες

tv news

Η Αριάδνη ετοιμάζεται για αποκαλύψεις για κάποιο γνωστό πρόσωπο του νησιού...

Δείτε αυτή την εβδομάδα στα νέα επεισόδια της σειράς «Αστέρια Στην Άμμο» στον Alpha Κύπρου
Alpha TV Κύπρου

Μια μυστηριώδης γυναίκα μπαίνει στις ζωές των ηρώων μας με έναν κρυφό σκοπό...

Δείτε στα νέα συγκλονιστικά επεισόδια της εβδομάδας, της δραματικής σειράς «8 Λέξεις»
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα

Πέμ, 14/11/2019 - 06:00ΤΟ ΣΟΪ ΣΟΥ