Ψυχαγωγία

Η Χριστιάνα Αριστοτέλους στα... μαθητικά της χρόνια! (ΒΙΝΤΕΟ)

Φωτογραφίες από τα μαθητικά χρόνια της ομάδας του "Με αγάπη Χριστιάνα" είδαμε κατά τη διάρκεια της εκπομπής. 

Χριστιάνα Αριστοτέλους, Χάρης Παπαθεοχάρους, Βαρβάρα Ζαχαρίου, Τάσος Ευαγγέλου, Ιωάννα Λαμπροπούλου, Κώστας Καρνάκης, Εριλένα Πελαγία σε φωτογραφίες από τα παδικά τους χρόνια που δεν και όπως δεν τους έχουμε ξαναδεί!

Δείτε το σχετικό απόσπασμα με τις φωτογραφίες από τα μαθητικά χρόνια του "Με αγάπη Χριστιάνα":

Επόμενο άρθρο

Καίτη Γαρμπή: Αυτό είναι το νέο της επαγγελματικό βήμα!

Δεν πάει το μυαλό σας με τι θα ασχοληθεί η τραγουδίστρια
05/04/2019 - 15:29

ΣχετικέςΕιδήσεις

Αυτός είναι ο νέος συνεργάτης της Χριστιάνας Αριστοτέλους! (ΦΩΤΟ)

Η φωτογραφία που δημοσίευσε η παρουσιάστρια με τον νέο της συνεργάτη
20/08/2019 - 16:47

Χριστιάνα Αριστοτέλους: Η φωτογραφία με την Μελίνα και τα τρυφερά λόγια (ΦΩΤΟ)

"Τα λόγια είναι πολύ φτώχα για να περιγράψουν τόση αγάπη..."
16/08/2019 - 10:54

"Mε Αγάπη Χριστιάνα": Δείτε το πρωτότυπο τρέιλερ της εκπομπής! (ΒΙΝΤΕΟ)

Η Χριστιάνα Αριστοτέλους επιστρέφει τη Δευτέρα, 2 Σεπτεμβρίου στις 15:30 στον Alpha Κύπρου
12/08/2019 - 15:38

Τα πρώτα πλάνα από το τρέιλερ του "Με αγάπη Χριστιάνα" και όσα έγιναν backstage!

Όσα δήλωσε η Χριστιάνα Αριστοτέλους για την επιστροφή της στους τηλεοπτικούς μας δέκτες
11/08/2019 - 10:47

Η Χριστιάνα επιστρέφει μέσα από ένα ...παραμύθι (ΦΩΤΟ)

Δείτε backstage από το τρέιλερ της σειράς και το παιδικό δωμάτιο
09/08/2019 - 22:10

Χριστιάνα Αριστοτέλους: Backstage από την επίσημη φωτογράφιση της! (ΦΩΤΟ)

Ανανεωμένη λίγο πριν την έναρξη του "Με αγάπη Χριστιάνα" και του "Soundtrack of love"
30/07/2019 - 10:35

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

"O Αντώνης συμβολίζει την αγάπη και την ελπίδα" (ΒΙΝΤΕΟ)

Οι γονείς του μικρού αγοριού μίλησαν στην κάμερα του Alpha για τη θεραπεία ζωής

Νεκρή ανασύρθηκε από τα συντρίμμια του οχήματος 72χρονη μοναχή (ΒΙΝΤΕΟ&ΦΩΤΟ)

Σε κρίσιμη κατάσταση η συνοδηγός - Έρευνες για τα αίτια της νέας τραγωδίας

Έρευνες από αέρα, θάλασσα και στεριά για τον εντοπισμό 44χρονου (ΒΙΝΤΕΟ)

Βούτηξε στη θάλασσα και έκτοτε τα ίχνη του αγνοούνται
Ελλάδα

"Έσβησε" 66χρονος από φωτιά σε γηροκομείο

Η οικογένειά του αναμένει το πόρισμα του ανακριτικού τμήματος της Πυροσβεστικής

Τραγωδία στον Πόρο: Ανθρώπινο λάθος ή μηχανική βλάβη;

Εν αναμονή του πορίσματος της Επιτροπής Διερεύνησης Αεροπορικών Ατυχημάτων

"Το έβλεπαν να πετά χαμηλά και φώναζαν για να το δείξουν στα παιδιά τους" (VID)

Συγκλονιστική μαρτυρία δημοσιογράφου για την μοιραία πτώση του ελικοπτέρου στον Πόρο
Διεθνή

Εμπόριο, οικονομία και επενδύσεις στη συνάντηση Πούτιν - Νιινίστο

Επίσκεψη εργασίας στο Ελσίνκι πραγματοποιεί ο Ρώσος Πρόεδρος

Ρομπότ ταξιδεύει στη θέση του κυβερνήτη σε διαστημικό σκάφος

Ονομάζεται Skybot F-850 και αποτελεί την πλέον μοντέρνα έκδοση ρωσικών ρομπότ

tv news

Δύο γυναίκες απέναντι στην αλήθεια...Μόνο μία θυσία θα φέρει την εξιλέωση...

«Γυναίκα Χωρίς Όνομα» Β' Κύκλος έρχεται στο νέο πρόγραμμα του Alpha (ΔΕΙΤΕ ΤΟ TRAILER)
Alpha TV Κύπρου

Όλοι έχουν μια ιστορία.... Ποιο είναι το τραγούδι της δικής σου;

Δήλωσε και εσύ συμμετοχή στο "Soundtrack Of Love..." Παρουσιάζει η Χριστιάνα Αριστοτέλους
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα

Τετ, 21/08/2019 - 22:00Η ΦΑΜΙΛΙΑ