Ψυχαγωγία

Η Χριστιάνα Αριστοτέλους ζυμώνει για το Πάσχα με βοηθό την...μικρή Μελίνα (ΦΩΤΟ)

Μαμά και κόρη μπήκαν στη κουζίνα για να ετοιμάσουν λαχταριστά εδέσματα για τους άντρες του σπιτιού!

Η Χριστιάνα Αριστοτέλους λίγες μέρες πριν την Μεγάλη Εβδομάδα θέλησε να ετοιμάσει διάφορες λιχουδιές για την οικογένεια της, με βοηθό τη κόρη της, Μελίνα Εφραίμ.

Το γεγονός το δημοσίευσε η ίδια μέσω του προσωπικού της λογαριασμού στο Instagram, όπου ανάρτησε μια άκρως τρυφερή φωτογραφία με τη μικρή, όπου έχουν και οι δυο τους μια μικρή δόση αλεύρι στο πρόσωπο.

"Εμεις ταχα ζυμωσαμε..😂😂 τα ρουχα μας, τα μαλλια μας και οτιδηποτε αλλο"

Δείτε την ανάρτηση:

Επόμενο άρθρο

"Έρωτας Μετά": Ένα "απαγορευμένο" φιλί φέρνει και πάλι...ταραχές (BINTEO)

Τι θα γίνει στο αποψινό συνταρακτικό επεισόδιο της σειράς;
10/04/2020 - 14:09

ΣχετικέςΕιδήσεις

Συγκίνηση και κατάνυξη στο τελευταίο "Χριστός Ανέστη" για το φετινό Πάσχα (VID)

Eκατοντάδες πιστοί σε ιερούς ναούς και μοναστήρια για την εορτή της Απόδοσης του Πάσχα
27/05/2020 - 13:28

O Στέφανος Μιχαήλ στην εκκλησία κάνει... Ανάσταση (ΦΩΤΟ)

"Πάσχα έστω και αργά..." για τον Κύπριο ηθοποιό της σειράς "8 λέξεις"
27/05/2020 - 09:22

Αριστοτέλους: "Δεν έχω καμιά σχέση με τον παππού μου... Τον έχω δει μια φορά"

Η αποκάλυψη της παρουσιάστριας για πρώτη φορά
26/05/2020 - 18:44

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

Με αυτά τα μέτρα θα επαναλειτουργήσουν ξενοδοχεία και τουριστικά καταλύματα

Τι θα ισχύει για τη διάθεση τροφίμων και ποτών και εξυπηρέτηση πελατών από μπουφέ

Ανοίγουν την 1η Ιουνίου τα νηπιαγωγεία στα κατεχόμενα

Ο Κουντρέτ Οζερσάι είχε δηλώσει προ ημερών ότι η σχολική χρονιά τέλειωσε

H απάντηση της Πυροσβεστικής σε παράπονο για ολιγωρία στην πυρκαγιά της Άχνας

Τι κατέδειξε έρευνα για το περιστατικό μετά από οδηγίες του Αναπληρωτή Διευθυντή
Ελλάδα

Κεραυνός χτύπησε και σκότωσε 52χρονη στη Σκόπελο

Έμφραγμα υπέστη ο σύζυγός της όταν προσπάθησε να τη βοηθήσει

Τέσσερα νέα κρούσματα κορωνοϊου και ένας θάνατος στην Ελλάδα

Συνολικά, εκατόν εβδομήντα δύο οι νεκροί από την πανδημία στη χώρα
Διεθνή

«Είμαστε καταραμένοι», λένε κάτοικοι της Ινδίας (ΒΙΝΤΕΟ)

Τις τελευταίες μέρες πέντε πόλεις έρχονται αντιμέτωπες με ορδές από ακρίδες

Σοκαρισμένος ο Τριντό για την κατάσταση που επικρατεί στους οίκους ευγηρίας

"Κατάφωρη περιφρόνηση" προς τα μέτρα πρόληψης καταγράφει έκθεση

Τουρκικά ΜΜΕ: Πρόσω ολοταχώς για ανασχηματισμό η τουρκική κυβέρνηση

Ποιό χαρτοφυλάκιο αναμένεται να παραδώσει ο Ερντογάν στον γαμπρό του

tv news

Όλες οι υποψίες επιβεβαιώνονται και η φυλακή φαίνεται μονόδρομος για τη Μαρίνα..

«Γυναίκα Χωρίς Όνομα» Δείτε στα νέα συγκλονιστικά επεισόδια της εβδομάδας
Alpha TV Κύπρου

Θα ομολογήσει η Μάγδα στην Ηλέκτρα πως σκότωσε τον Σωκράτη και θα παραδοθεί;

Δείτε αυτή την εβδομάδα τις συγκλονιστικές εξελίξεις της σειράς «Έρωτας μετά»
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα

Τετ, 27/05/2020 - 17:40DEAL