Ψυχαγωγία

Η Χριστιάνα Αρτεμίου δηλώνει... απόλυτα ερωτευμένη!

Η Χριστιάνα Αρτεμίου παραχώρησε συνέντευξη στο περιοδικό Down Town και τη δημοσιογράφο, Αφροδίτη Γεωργίου και μεταξύ άλλων αποκάλυψε ότι αυτή την περίοδο είναι ερωτευμένη. Η αγαπημένη ηθοποιός και σεναριογράφος ανάμεσα σε άλλα μίλησε για την επιθυμία της να αποκτήσει ένα παιδί αλλά και το ενδεχόμενο της υιοθεσίας.

Διαβάστε απόσπασμα από τη συνέντευξη: 

Θα ήσουν σε μια σχέση αν δεν ήσουν απόλυτα ερωτευμένη;
 

Όχι. Αν ένιωθα ότι δεν είμαι ερωτευμένη θα «κλωτσούσα» και θα μου φαινόταν, καθώς δεν μπορώ να κρύψω όσα αισθάνομαι.

Άρα, τη δεδομένη στιγμή δηλώνεις απόλυτα ερωτευμένη…

Τώρα, ναι! Και είμαι και καλά! Όταν είμαι καλά έχω περισσότερο κέφι να δουλεύω και να δημιουργώ.

Πολλές φορές λες αστειευόμενη: «Εγώ πότε θα γίνω μάνα;». Το λες χαλαρά ή το θες βαθιά;

Θα ήθελα να έχω ένα μωρό! Νιώθω ότι θα μου ταίριαζε ο ρόλος της μητρότητας και ότι θα ήμουν μια πολύ καλή μάνα. Θα ήμουν περισσότερο φίλη μαζί του. Πιστεύω ότι ένα μωρό φέρνει μαζί του την προσωπικότητά του. Δεν πρέπει ο γονιός να προσπαθεί να ζήσει τα απωθημένα του μέσα από τη ζωή του παιδιού. Θα του μάθαινα, απλώς, πώς να είναι ένας καλός άνθρωπος και να σέβεται τον συνάνθρωπο.

Κι αν δεν το έφερνε η ζωή, θα υιοθετούσες;

Αν σου πω «θα ήθελα να υιοθετήσω παρά να γεννήσω» θα ήταν μεγαλύτερη αλήθεια! Μπορεί τη διαδικασία της γέννας να τη φοβάμαι λίγο. Θα ήθελα πάρα πολύ, όμως, να βελτιώσω μια ζωή που ήδη υπάρχει.

Επόμενο άρθρο

Baftas 2019: Οι εμφανίσεις που ξεχώρισαν στο κόκκινο χαλί! (ΦΩΤΟ)

Η Κέιτ Μίντλετον κατάφερε να επισκιάσει όλες τις υπόλοιπες παρουσίες...
11/02/2019 - 10:27

ΣχετικέςΕιδήσεις

Κατεχόμενα: Πατέρας βίαζε τη κόρη του από τα 10 της χρόνια μέχρι τα 16

Καταδικάστηκε από το "δικαστήριο" για 28 χρόνια φυλακή
20/02/2019 - 17:16

20χρονη εξαπάτησε 80χρονο λέγοντας ότι το παιδί της είναι άρρωστο

Απέσπασε χιλιάδες ευρώ από τον ηλικιωμένο για να "καλύψει" τα έξοδα θεραπείας του
11/02/2019 - 19:21

Καμία κωλυσιεργεία αναφορικά με το θάνατο παιδιού με ειδικές ανάγκες στη Λεμεσό

Απάντηση του Υπουργείου Παιδείας για τη δημόσια καταγγελία της χαροκαμένης μητέρας
11/02/2019 - 18:50

Σοφοκλέους-Αρτεμίου: Το πιο ακραίο πράγμα που έκαναν για έναν έρωτα! (ΒΙΝΤΕΟ)

Όσα αποκάλυψαν για τις εξελίξεις στη "Μουρμούρα" και τα νέα επαγγελματικά σχέδια
11/02/2019 - 18:17

Η Χριστιάνα Αρτεμίου έχει... γενέθλια! Δείτε πόσο χρονών έγινε (ΦΩΤΟ)

Η φωτογραφία που ανέβασε και όλα όσα μοιράστηκε με τους διαδικτυακούς φίλους της
09/02/2019 - 20:57

Διασωληνωμένο στο Μακάρειο Νοσοκομείο 5χρονο παιδί με πνευμονία

Νοσηλεύεται στη Μονάδα Εντατικής Θεραπείας
02/02/2019 - 15:00

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

Καταζητείται από την Αστυνομία για κλοπές (ΦΩΤΟ)

Τα αδικήματα διαπράχθηκαν την Τετάρτη 20 Φεβρουαρίου, 2019, στην Λευκωσία

Νέα πρόσκληση από ΟΑΥ σε ΠΙΣ (ΒΙΝΤΕΟ)

Διορισμός του Χριστόδουλου Καϊσή στη θέση του Επιτρόπου Εποπτείας για το ΓεΣΥ

Μπλοκαρισμένη η κατοχύρωση του χαλλουμιού λόγω...Κυπριακού (ΒΙΝΤΕΟ)

Διασύνδεση του χαλουμιού με τον κανονισμό της Πράσινης Γραμμής
Ελλάδα

23χρονη Βρετανίδα τυφλώθηκε και έχασε τα νεφρά της από ένα ποτό στη Ζάκυνθο

Η περιπέτεια της Χάνα Πάουελ, το νοθευμένο ποτό και η ζωή της μετά

Παρέσυρε ανήλικο πεζό και τον εγκατέλειψε αβοήθητο στην άσφαλτο

Εντόπισαν τον νεαρό οδηγό λίγο αργότερα και του πέρασαν χειροπέδες

Πέταξε σε γκρεμό βάθους 60 μέτρων 18 κουταβάκια (ΒΙΝΤΕΟ)

Σώθηκαν χάρη στην παρέμβαση φιλόζωων και αστυνομικών του τοπικού τμήματος
Διεθνή

Μέι και Γιούνκερ θέλουν να βρουν λύση για το backstop, μέσω διασφαλίσεων

Ανέθεσαν στις διαπραγματευτικές τους ομάδες να συνεχίσουν τις συζητήσεις

Ρεκόρ διακρίσεων για τη Melco στο Forbes Travel Guide 2019

Σε ποια καταλύματα και υπηρεσίες του κολοσσού απονεμήθηκαν διακρίσεις

Γιατί ο Ερντογάν θυμήθηκε την Αρχαία Αθήνα

Μιλούσε στη Βουλή των Γερόντων και την είδε φιλόσοφος

tv news

Ένας ακόμα φόνος έρχεται να ταράξει τα νερά της αστυνομικής διεύθυνσης…

Η Αμαλία συνειδητοποιεί πως η κατάστασή της χειροτερεύει «To Τατουάζ»Πέμπτη Νέο Επεισόδιο
Alpha TV Κύπρου

Η Μαρίνα«συμμαχεί»με το Δημήτρη και προσπαθεί να τον στρέψει εναντίον της Κάτιας

Ο Φώτης, μαθαίνει ότι τον ψάχνει η αστυνομία... «Γυναίκα Χωρίς Όνομα» Πέμπτη:Νέο επεισόδιο
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα

Πέμ, 21/02/2019 - 06:10ΤΑ ΜΑΥΡΑ ΜΑΘΚΙΑ