Ψυχαγωγία

Η Χριστιάνα μπήκε στην κουζίνα και έφτιαξε πεντανόστιμο κέικ μπανάνας (ΒΙΝΤΕΟ)

Μια πανεύκολη και νόστιμη συνταγή ετοίμασε η Χριστιάνα Αριστοτέλους γεμάτη αγάπη στην κουζίνα της εκπομπής της.

Αυτή τη φορά η αγαπημένη παρουσιάστρια του Alpha Κύπρου μπήκε στην κουζίνα για να φτιάξει ένα πεντανόστιμο κέικ μπανάνας!

Πάρτε μολύβι και χαρτί, γράψτε τα υλικά και δείτε το βίντεο της εκτέλεσης: 

 

Επόμενο άρθρο

Βασιλική Χατζηαδάμου: Τι θα δούμε στην εκπομπή "Παράδοση κατ' οίκον" (ΒΙΝΤΕΟ)

Όσα δήλωσε για τη νέα εκπομπή του Alpha Κύπρου και την αυριανή πρεμιέρα
02/02/2019 - 14:56

ΣχετικέςΕιδήσεις

Αυτή είναι η πιο άβολη στιγμή της Αριστοτέλους στη ζωή της(ΒΙΝΤΕΟ)

Όλα όσα δήλωσε η γνωστή παρουσιάστρια και το "ρεζίλι" μπροστά σε κεντρικό καφέ
15/02/2019 - 18:02

"Λιώνει" η Αριστοτέλους:"Ο Γιώργος ξέρει που έχω κάθε ελιά στο σώμα μου"(ΒΙΝΤΕΟ)

Όσα δήλωσε περί εορτής και δώρων του Αγίου Βαλεντίνου με τον γνωστό ποδοσφαιριστή
11/02/2019 - 19:23

Απίστευτη η Μαριέλλα Σαββίδου:Έδειξε τις χορευτικές της ικανότητες on air-ΒΙΝΤΕΟ

Το παιχνίδι της Αριστοτέλους και οι απολαυστικές φιγούρες της αγαπημένης ηθοποιού...
10/02/2019 - 17:15

Μαριέλλα Σαββίδου: H συμμετοχή της σε γαλλική εκπομπή και η χοντροφοβία (ΒΙΝΤΕΟ)

Όσα δήλωσε στην Αριστοτέλους για τις φιλίες στον χώρο και την εμφάνιση της
08/02/2019 - 18:11

Ο Λούης απαντάει πρώτη φορά για την... κόντρα του με την Χριστιάνα Αριστοτέλους!

Παραδέχεται ότι υπάρχει μια κόντρα... και δίνει απαντήση που "κλείνει στόματα"
08/02/2019 - 17:38

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

Κλειστός ο αυτοκινητόδρομος Λάρνακας - Λεμεσού

Μετακινούν όχημα που παρέκκλινε της πορείας του και κατέληξε εκτός δρόμου

"Βούλιαξε" από τις βροχοπτώσεις η Λεμεσός (ΒΙΝΤΕΟ)

Χείμαρρος παρασέρνει καρέκλες εστιατορίων

Βροχές και καταιγίδες στο σημερινό σκηνικό του καιρού

Δείτε αναλυτικά την πρόγνωση της Μετεωρολογικής Υπηρεσίας
Ελλάδα

Μαγευτικές εικόνες από τη "χειμωνιάτικη δύση" στο Ναύπλιο (ΦΩΤΟ)

Ένα φαινόμενο άκρως εντυπωσιακό και ρομαντικό

"Βόρεια Μακεδονία" και στις ελληνικές πινακίδες

Τέλος το "FYROM" στις πινακίδες στα σύνορα Ελλάδας-Βόρειας Μακεδονίας
Διεθνή

Μαδούρο: Εξετάζει στρατιωτική "ανάπτυξη" στα σύνορα με την Κολομβία 

Θέλει να αξιολογήσει τις δυνάμεις που απαιτούνται για να μην παραβιαστούν

Αυτοί διεκδικούν την Προεδρία της Ευρωπαϊκής Επιτροπής (ΦΩΤΟ)

Ο Γιούνκερ ετοιμάζεται να παραδώσει τη σκυτάλη στον επόμενο

tv news

Αγάπη,αγώνας,δύναμη, στοργή δυσκολίες αλλά και ελπίδα το Σάββατο στις «24 Ώρες»

O Γολγοθάς μιας γυναίκας με παιδιά που έχουν ιδιαιτερότητες και ο κοινωνικός αποκλεισμός..
Alpha TV Κύπρου

Η Βασιλική Χατζηαδάμου αυτή την Κυριακή υποδέχεται τον Λούη Πατσαλίδη! (ΒΙΝΤΕΟ)

Μια εκπομπή γεμάτη συγκίνηση, τραγούδι και γέλιο...«Παράδοση Κατ' Οίκον» στον Αlpha Κύπρου
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα

Σάβ, 16/02/2019 - 13:50ΛΟΥΗΣ NIGHT SHOW