Ψυχαγωγία

Η Χριστιάνα μπήκε ξανά στην κουζίνα της και μας δείχνει μια εύκολη συνταγή

Μια εύκολη και γρήγορη συνταγή μοιράστηκε για ακόμα μια φορά με τους διαδικτυακούς της φίλους η Χριστιάνα Αριστοτέλους! 

Η γνωστή παρουσιάστρια, η οποία λατρεύει τη μαγειρική δε σταματά να δίνει νόστιμες συμβουλές στους ακόλουθούς της αλλά και να μοιράζεται μυστικά της διατροφής της. Η Χριστιάνα μπήκε πίσω από πάγκο της κουζίνας της και μας έδειξε μια εύκολη συνταγή για πεντανόστιμες πένες με κοτόπουλο και γιαούρτι. 

Δείτε την εκτέλεση της συνταγής: 

Επόμενο άρθρο

Η Κέιτι Πέρι και ο Ορλάντο Μπλουμ παντρεύονται τον Δεκέμβριο!

Μετά από τρία χρόνια σχέσης αποφάσισαν να κάνουν το επόμενο βήμα
04/10/2019 - 13:38

ΣχετικέςΕιδήσεις

H Αριστοτέλους αποκαλύπτει...πόσα χρήματα έπαιρνε στη τηλεόραση (ΒΙΝΤΕΟ)

Οι "παχουλοί" μισθοί τηλεοπτικών συμβολαίων και τα...εξωπραγματικά ποσά
27/01/2020 - 15:45

Χριστιάνα Αριστοτέλους: "Aν με απατούσε ο Εφραίμ θα μου το έλεγες;" (ΒΙΝΤΕΟ)

Η ερώτηση "φωτιά" και οι...δηλώσεις περί απιστίας του άντρα της
22/01/2020 - 11:46

Νέο πρόσωπο στο πάνελ του "Με αγάπη Χριστιάνα" (ΒΙΝΤΕΟ)

Ποια γνωστή ηθοποιός πήρε θεση δίπλα σε Χάρη, Τάσο, Βαρβάρα και Δήμητρα;
20/01/2020 - 15:46

Β. Παπαμιχαήλ: "Έχει τύχει να δουλέυω και να ζητώ χρήματα από τους γονείς μου"

Η αστάθεια της τηλεόρασης, η οποία την οδηγεί να ζητά δανεικά απ΄τους δικούς της
17/01/2020 - 17:28

Η Χριστιάνα "έστησε" τους φίλους της και πήγε με την...Μελίνα σε πάρτυ (ΒΙΝΤΕΟ)

Η χαριτωμένη αντίδραση, ο λόγος που πλέον δεν "ακολουθεί" και τα...μπουζούκια
17/01/2020 - 16:41

Η Κορτζιά αποκάλυψε τα αρνητικά του Πιέρου και την επιθυμία της για...τηλεόραση

Ο λαμπερός γάμος και η οικογένεια που θέλουν να κάνουν
16/01/2020 - 17:58

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

Οι Κύπριοι που βρίσκονται στην Κίνα μιλούν για το ξέσπασμα του κοροναϊου(BINTEO)

Αποκαλύπτουν στον ALPHA πώς είναι η ζωή τους μετά την εξάπλωση του ιού

Μέτρα και στα οδοφράγματα για τον κοροναϊό (ΒΙΝΤΕΟ)

Την ίδια ώρα κορυφώνεται η δραστηριότητα της Γρίπης Α'

Σκάνδαλο στο Τ.Ο.Μ: Άδειες οδήγησης με...φακελάκι (ΒΙΝΤΕΟ)

Τι δήλωσε αποκλειστικά στον ALPHA o Υπ. Μεταφορών για όσα είδαν το φως της δημοσιότητας
Ελλάδα

Σεισμός 5,1 Ρίχτερ σημειώθηκε νότια της Ρόδου

Η σεισμική δόνηση είχε επίκεντρο 85χλμ νοτιοανατολικά της Καρπάθου

«Έπεσαν» Instagram, Messenger και Facebook

Προβλήματα αναφέρουν οι χρήστες των μέσων και στην Ελλάδα

Κοροναϊός, κορονοϊός ή κορωνoϊός: Ποια είναι η ορθογραφία του νέου ιού;

Ο Γεώργιος Μπαμπινιώτης εξηγεί τη γλωσσική διαμάχη αναφορικά με την ονομασία
Διεθνή

«Καλπάζει» ο κοροναϊός με ανεξέλεγκτη αύξηση των κρουσμάτων (ΒΙΝΤΕΟ)

Μετά τη Γαλλία, το πρώτο επιβεβαιωμένο κρούσμα καταγράφηκε και στη Γερμανία

Λύση δύο κρατών προτείνει ο Τραμπ για Ισραήλ-Παλαιστίνη

Η Ιερουσαλήμ "αδιαίρετη πρωτεύουσα" του Ισραήλ, η Ανατολική Ιερουσαλήμ της Παλαιστίνης

Κορωναϊός: Η τρομακτική εξάπλωση του μέσα από χάρτες και γραφικά

Ψυχραιμία συστήνει ο Παγκόσμιος Οργανισμός Υγείας

tv news

Το πόρισμα του ιατροδικαστή για τον φόνο της Δέσποινας, ξαφνιάζει την οικογένεια

Δείτε αυτή την εβδομάδα στα νέα επεισόδια της σειράς «Αστέρια Στην Άμμο» στον Alpha Κύπρου
Alpha TV Κύπρου

Μια συμμαχία και ένα διαφορετικό, σκοτεινό σχέδιο αλλάζει τις ζωές όλων...

«Γυναίκα Χωρίς Όνομα» Δείτε στα νέα συγκλονιστικά επεισόδια της εβδομάδας
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα

Τρί, 28/01/2020 - 21:15Η ΦΑΜΙΛΙΑ