Ψυχαγωγία

Η Χρηστίδου για τα σχόλια που δέχτηκε:"Γιατί πρέπει να απολογηθώ που πήρα κιλά;"

Με αφοπλιστική ειλικρίνεια η Σίσσυ Χρηστίδου μίλησε στον Νίκο Κοκλώνη για τα σχόλια που έγιναν από συγκεκριμένο άτομο για κιλά της. Η παρουσιάστρια δήλωσε ότι δεν θέλει να μπει στην διαδικασία να δώσει εξηγήσεις γιατί πήρε κιλά, αποκάλυψε ότι μετά τον ντόρο που έγινε μίλησε τηλεφωνικός με την Σταματίνα Τσιμιτσιλή και μίλησε για την στάση του συζύγου της αναφορικά με το συγκεκριμένο θέμα. Η ίδια δήλωσε: 

Ο Θοδωρής δεν είχε στόχο να υπερασπιστεί εμένα, Το πήρε προσωπικά. Ότι κάποιος είχε στόχο να χλευάσει τα κιλά μιας γυναίκας. Δεν ήταν το θέμα το αυταπόδεικτο. Το θέμα ήταν στα γέλια και στην ειρωνεία. Αυτό θεωρήσαμε πως ήταν προσβλητικό. Όχι πως έχω πάρει κιλά. Είναι αυταπόδεικτο πως έχω πάρει κιλά. Δεν είναι αμφισβητήσιμο. Εμφανίζομαι στα social. Εμφανίζομαι παντού, έχω το κανάλι μου στο youtube. Δεν κρύφτηκα ποτέ. Βγαίνω στην παραλία με τα παιδάκια μου. Δεν έχω κλειστεί μέσα στο σπίτι. Αλλά είναι εντάξει.

Γιατί πρέπει να απολογηθώ που πήρα κιλά; Αν πω τους λόγους θα είναι σαν να απολογούμαι. Δεν θεωρώ πως πρέπει. Δεν οφείλω καμιά συγγνώμη. Για μένα ο Θοδωρής είναι πολύτιμος σε αυτό το κομμάτι γιατί δεν τον νοιάζει. Είναι σαν να μην το βλέπει. Ούτε το ένα ούτε το άλλο άκρο.

Δεν έχω μιλήσει με τον Παπανώτα. Η Σταματίνα με πήρε τηλέφωνο. Έμαθε και τι θέμα υπάρχει από πίσω. Το θέμα δεν είναι προσωπικό. Είναι πως πρέπει να είμαστε πολύ προσεκτικοί. Εγώ δεν βγήκα να απαντήσω στον Δημήτρη Παπανώτα. Οι απαντήσεις και τα εξώδικα ήταν ανάμεσα στον Δημήτρη και τον Θοδωρή. Εγώ προσπαθούσα να τον ηρεμήσω. Εμένα πιο πολύ με ενόχλησαν τα υπονοούμενα για την εκπομπή!

Επόμενο άρθρο

Τόνυ Δημητρίου: Μιλά πρώτη φορά για το διαζύγιο του και την πρώην σύζυγο του

Ο ηθοποιός μιλά για τον χωρισμό του και τη σχέση με τα παιδία του
25/03/2019 - 10:12

ΣχετικέςΕιδήσεις

Ιωάννα Μπέλλα: Φανερά αδυνατισμένη στην προσπάθεια να γίνει skinny μοντέλο (VID)

"Μέσα σε ένα μήνα έχασα 8 κιλά, κατέβηκα 17 κιλά λίπος..."
29/06/2020 - 14:31

Άντρεα Νικολάου: Αποκαλύπτει πρώτη φορά πόσα κιλά πήρε κατά την εγκυμοσύνη(ΦΩΤΟ)

Η ενθαρρυντική δημοσίευση της για όλες τις μέλλουσες μητέρες που αλλάζει το σώμα τους
17/06/2020 - 10:39

Η εντυπωσιακή αλλαγή στην εμφάνιση του Γιώργου Σταματάρη μετά την “καραντίνα”

Μας έδειξε το πριν και το μετά στον σωματότυπό του
16/06/2020 - 08:38

Συγκινεί ο Παύλου: Τα κιλά που έχασε μετά τον ακρωτηριασμό του ποδιού του (VID)

Μιλάει για το γεγονός σε ένα βίντεο που είναι κατάθεση - ψυχής
08/06/2020 - 08:11

Η Αντελίνα απαντάει πρώτη φορά στα αρνητικά σχόλια για τα... κιλά της (ΒΙΝΤΕΟ)

Ετοιμάζεται για την πρεμιέρα την Τρίτη 2 Ιουνίου στις 14.30 στον Alpha Κύπρου
29/05/2020 - 09:52

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

Ξεσηκώθηκαν οι κάτοικοι του Κάτω Πύργου Τηλλυρίας (ΦΩΤΟ)

Εικόνες από την εκδήλωση διαμαρτυρίας έξω από το χωριό Μανσούρα

"Δεν έχω ξαναδεί τέτοιο σοβαρό ατύχημα" (ΒΙΝΤΕΟ)

Με διάτρηση πνευμόνων νοσηλεύονται στη ΜΕΘ οι δυο αναβάτες

Κρήτη και Ρόδος, τα δυο φαβορί για τον ενδιάμεσο σταθμό της γραμμής (ΒΙΝΤΕΟ)

Το πράσινο φως για την ακτοπλοϊκή σύνδεση Κύπρου και Ελλάδας "άναψε" η Κομισιόν
Ελλάδα

43 κρούσματα καταγράφηκαν το τελευταίο 24ωρο στην Ελλάδα

Τα 36 περιστατικά της νόσου Covid-19 είναι "εισαγόμενα"

Θρίλερ στο Ηράκλειο: Aλλοδαπός κρατούσε ομήρους εργαζόμενους εταιρείας

O δράστης κρατούσε μαχαίρι και αυτοτραυματίστηκε

Ανοίγει τα σύνορά της με το Ηνωμένο Βασίλειο η Ελλάδα

Την ανακοίνωση έκανε ο Κυβερνητικός Εκπρόσωπος - Παραμένει ως έχει η Σουηδία
Διεθνή

Το συγκινητικό αντίο στον κορυφαίο συνθέτη Ένιο Μορικόνε

Σύσσωμος ο πολιτικός κόσμος της Ιταλίας απέτισε φόρο τιμής στον μεγάλο καλλιτέχνη

Θετικός στον Covid-19 ο Yπουργός Υγείας του Πακιστάν

Ο τραγικός απολογισμός των νεκρών στις ΗΠΑ και η εικόνα της πανδημίας στον πλανήτη

Ανασχηματισμός στη Γαλλία: Ανακοινώθηκε η νέα κυβέρνηση

Στις θέσεις τους παραμένουν οι υπουργοί Οικονομικών και Εξωτερικών

tv news

Ο Αποστόλης ομολογεί στο Χρήστο πως πριν χρόνια σκότωσε τον αδερφό του Σταύρου..

Δείτε αυτή την εβδομάδα τις συγκλονιστικές εξελίξεις της σειράς «Έρωτας Μετά»
Alpha TV Κύπρου

Η Μαρίνα είναι αποφασισμένη να αγωνιστεί για την αθώωση της Κάτιας ως το τέλος..

«Γυναίκα Χωρίς Όνομα» Δείτε στα συγκλονιστικά τελευταία επεισόδια της σειράς!
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα

Τρί, 07/07/2020 - 06:10ΑΛΛΑΞΕ ΤΟ