Ψυχαγωγία

Η Χρηστίδου για τα σχόλια που δέχτηκε:"Γιατί πρέπει να απολογηθώ που πήρα κιλά;"

Με αφοπλιστική ειλικρίνεια η Σίσσυ Χρηστίδου μίλησε στον Νίκο Κοκλώνη για τα σχόλια που έγιναν από συγκεκριμένο άτομο για κιλά της. Η παρουσιάστρια δήλωσε ότι δεν θέλει να μπει στην διαδικασία να δώσει εξηγήσεις γιατί πήρε κιλά, αποκάλυψε ότι μετά τον ντόρο που έγινε μίλησε τηλεφωνικός με την Σταματίνα Τσιμιτσιλή και μίλησε για την στάση του συζύγου της αναφορικά με το συγκεκριμένο θέμα. Η ίδια δήλωσε: 

Ο Θοδωρής δεν είχε στόχο να υπερασπιστεί εμένα, Το πήρε προσωπικά. Ότι κάποιος είχε στόχο να χλευάσει τα κιλά μιας γυναίκας. Δεν ήταν το θέμα το αυταπόδεικτο. Το θέμα ήταν στα γέλια και στην ειρωνεία. Αυτό θεωρήσαμε πως ήταν προσβλητικό. Όχι πως έχω πάρει κιλά. Είναι αυταπόδεικτο πως έχω πάρει κιλά. Δεν είναι αμφισβητήσιμο. Εμφανίζομαι στα social. Εμφανίζομαι παντού, έχω το κανάλι μου στο youtube. Δεν κρύφτηκα ποτέ. Βγαίνω στην παραλία με τα παιδάκια μου. Δεν έχω κλειστεί μέσα στο σπίτι. Αλλά είναι εντάξει.

Γιατί πρέπει να απολογηθώ που πήρα κιλά; Αν πω τους λόγους θα είναι σαν να απολογούμαι. Δεν θεωρώ πως πρέπει. Δεν οφείλω καμιά συγγνώμη. Για μένα ο Θοδωρής είναι πολύτιμος σε αυτό το κομμάτι γιατί δεν τον νοιάζει. Είναι σαν να μην το βλέπει. Ούτε το ένα ούτε το άλλο άκρο.

Δεν έχω μιλήσει με τον Παπανώτα. Η Σταματίνα με πήρε τηλέφωνο. Έμαθε και τι θέμα υπάρχει από πίσω. Το θέμα δεν είναι προσωπικό. Είναι πως πρέπει να είμαστε πολύ προσεκτικοί. Εγώ δεν βγήκα να απαντήσω στον Δημήτρη Παπανώτα. Οι απαντήσεις και τα εξώδικα ήταν ανάμεσα στον Δημήτρη και τον Θοδωρή. Εγώ προσπαθούσα να τον ηρεμήσω. Εμένα πιο πολύ με ενόχλησαν τα υπονοούμενα για την εκπομπή!

Επόμενο άρθρο

Τόνυ Δημητρίου: Μιλά πρώτη φορά για το διαζύγιο του και την πρώην σύζυγο του

Ο ηθοποιός μιλά για τον χωρισμό του και τη σχέση με τα παιδία του
25/03/2019 - 10:12

ΣχετικέςΕιδήσεις

Θοδωρής Μαραντίνης: Οι νέες πληροφορίες για τη φημολογούμενη νέα σχέση του

Τελικά τι συμβαίνει ανάμεσα στον τραγουδιστή και τη νεαρή κοπέλα;
14/08/2019 - 17:06

Σίσσυ Χρηστίδου: Το σχόλιο από follower και η αποστομωτική απάντηση της (ΦΩΤΟ)

Τα αρνητικά σχόλια για την υπερέκθεση, την δημοσιότητα και το Instagram
14/08/2019 - 12:32

Σίσσυ για Θοδωρή: "Ό,τι κι αν γίνει, θα είσαι πάντα εκείνος που..."(ΦΩΤΟ)

Ο λόγος που ευχαρίστησε δημόσια τον τραγουδιστή η παρουσιάστρια
13/08/2019 - 13:41

Σίσσυ Χρηστίδου:Το δημόσιο...τρολ στον Θοδωρή Μαραντίνη όταν την προκάλεσε(ΦΩΤΟ)

Του "την είπε"...διαδικτυακά μετά από πείραγμα του τραγουδιστή
07/08/2019 - 09:55

Μπιγιονσέ: "Είχα φτάσει 99 κιλά αλλά αποδέχομαι το σώμα μου"

Η γνωστή τραγουδίστρια μιλά για τη δύσκολη γέννα των διδύμων και τα κιλά της εγκυμοσύνης
29/07/2019 - 09:22

Βασιλική Ανδρίτσου: Η απάντηση της σε follower που της είπε να κάνει...δίαιτα

Η φωτογραφία με μαγιό, το σχόλιο και η αποστομωτική απάντηση
28/07/2019 - 09:57

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

Έρχονται μέτρα για την ανεξέλεγκτη ρίψη πυροτεχνημάτων σε πόλεις και χωριά

Συστήνεται Τεχνική Επιτροπή που θα υποβάλει εισηγήσεις προς τις εμπλεκόμενες υπηρεσίες

Οκτώ βρέφη και δύο παιδιά στη βάρκα που έφτασε από τη Συρία στο λιμάνι Λάρνακας

Στην Κοκκινοτριμιθιά θα φιλοξενηθούν οι 33 μετανάστες που εντοπίστηκαν από την Λιμενική

Βαριά "καμπάνα" σε 44χρονο οδηγό υπό την επήρεια αλκοόλης

Τον ανέκοψαν για έλεγχο στη λεωφόρο Γρηγόρη Αυξεντίου στη Λάρνακα
Ελλάδα

Πτήση θανάτου για τους επιβάτες του ελικοπτέρου που συνετρίβη στον Πόρο (ΒΙΝΤΕΟ)

Ανασύρθηκαν τρείς σοροί ενώ στο νησί έχει προκληθεί black out από την αποκοπή καλωδίων

Νεκροί από την πτώση ελικοπτέρου στη θαλάσσια περιοχή του Πόρου (ΦΩΤΟ)

Σε εξέλιξη έρευνες των ελληνικών αρχών για τον εντοπισμό σορών και τυχών επιζόντων

Ιδιωτικό ελικόπτερο συνετρίβη στη θάλασσα στην περιοχή μεταξύ Γαλατά-Πόρου

Σε συναγερμό οι ελληνικές αρχές για διακρίβωση του αριθμού των επιβατών
Διεθνή

Η επόμενη ημέρα της παραίτησης Κόντε στο πολιτικό σκηνικό της Ιταλίας

Τα βήματα που ακολουθούν, τα σενάρια σχηματισμού κυβέρνησης και το ενδεχόμενο εκλογών

Παραιτήθηκε ο Ιταλός Πρωθυπουργός Τζουζέπε Κόντε

Τριγμοί στο πολιτικό σκηνικό της χώρας μετά τις κατηγορίες Σαλβίνι

Ένοπλος κρατά ομήρους σε γέφυρα του Ρίο Ντε Τζανέιρο

Ο άνδρας φέρεται να έχει θέσει σε κατάσταση ομηρίας λεωφορείο

tv news

Δύο γυναίκες απέναντι στην αλήθεια...Μόνο μία θυσία θα φέρει την εξιλέωση...

«Γυναίκα Χωρίς Όνομα» Β' Κύκλος έρχεται στο νέο πρόγραμμα του Alpha (ΔΕΙΤΕ ΤΟ TRAILER)
Alpha TV Κύπρου

Όλοι έχουν μια ιστορία.... Ποιο είναι το τραγούδι της δικής σου;

Δήλωσε και εσύ συμμετοχή στο "Soundtrack Of Love..." Παρουσιάζει η Χριστιάνα Αριστοτέλους
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα

Τρί, 20/08/2019 - 20:20ALPHA NEWS