Ψυχαγωγία

Η Χρηστίδου για τα σχόλια που δέχτηκε:"Γιατί πρέπει να απολογηθώ που πήρα κιλά;"

Με αφοπλιστική ειλικρίνεια η Σίσσυ Χρηστίδου μίλησε στον Νίκο Κοκλώνη για τα σχόλια που έγιναν από συγκεκριμένο άτομο για κιλά της. Η παρουσιάστρια δήλωσε ότι δεν θέλει να μπει στην διαδικασία να δώσει εξηγήσεις γιατί πήρε κιλά, αποκάλυψε ότι μετά τον ντόρο που έγινε μίλησε τηλεφωνικός με την Σταματίνα Τσιμιτσιλή και μίλησε για την στάση του συζύγου της αναφορικά με το συγκεκριμένο θέμα. Η ίδια δήλωσε: 

Ο Θοδωρής δεν είχε στόχο να υπερασπιστεί εμένα, Το πήρε προσωπικά. Ότι κάποιος είχε στόχο να χλευάσει τα κιλά μιας γυναίκας. Δεν ήταν το θέμα το αυταπόδεικτο. Το θέμα ήταν στα γέλια και στην ειρωνεία. Αυτό θεωρήσαμε πως ήταν προσβλητικό. Όχι πως έχω πάρει κιλά. Είναι αυταπόδεικτο πως έχω πάρει κιλά. Δεν είναι αμφισβητήσιμο. Εμφανίζομαι στα social. Εμφανίζομαι παντού, έχω το κανάλι μου στο youtube. Δεν κρύφτηκα ποτέ. Βγαίνω στην παραλία με τα παιδάκια μου. Δεν έχω κλειστεί μέσα στο σπίτι. Αλλά είναι εντάξει.

Γιατί πρέπει να απολογηθώ που πήρα κιλά; Αν πω τους λόγους θα είναι σαν να απολογούμαι. Δεν θεωρώ πως πρέπει. Δεν οφείλω καμιά συγγνώμη. Για μένα ο Θοδωρής είναι πολύτιμος σε αυτό το κομμάτι γιατί δεν τον νοιάζει. Είναι σαν να μην το βλέπει. Ούτε το ένα ούτε το άλλο άκρο.

Δεν έχω μιλήσει με τον Παπανώτα. Η Σταματίνα με πήρε τηλέφωνο. Έμαθε και τι θέμα υπάρχει από πίσω. Το θέμα δεν είναι προσωπικό. Είναι πως πρέπει να είμαστε πολύ προσεκτικοί. Εγώ δεν βγήκα να απαντήσω στον Δημήτρη Παπανώτα. Οι απαντήσεις και τα εξώδικα ήταν ανάμεσα στον Δημήτρη και τον Θοδωρή. Εγώ προσπαθούσα να τον ηρεμήσω. Εμένα πιο πολύ με ενόχλησαν τα υπονοούμενα για την εκπομπή!

Επόμενο άρθρο

Τόνυ Δημητρίου: Μιλά πρώτη φορά για το διαζύγιο του και την πρώην σύζυγο του

Ο ηθοποιός μιλά για τον χωρισμό του και τη σχέση με τα παιδία του
25/03/2019 - 10:12

ΣχετικέςΕιδήσεις

Η Ελένη Μενεγάκη αποκάλυψε on air τα κιλά της! (ΒΙΝΤΕΟ)

Τα κιλά που έχασε, ο λόγος και ο "ρόλος" της Αργυρώς Μπαρμπαρίγου
17/04/2019 - 10:48

Η Σίσσυ Χρηστίδου αποκάλυψε το χρόνιο πρόβλημα υγείας του ...Θοδωρή Μαραντίνη

Όλα όσα δήλωσε η γνωστή παρουσιάστρια και ο τρόπος αντιμετώπισης
07/04/2019 - 17:00

Άντρεα Κυριάκου: Το μήνυμα για τα σχόλια που δέχεται για τα κιλά της (ΒΙΝΤΕΟ)

"Ότι και να κάνεις πίστεψε με θα βρεθούν οι κακοπροαίρετοι που θα σχολιάσουν..."
30/03/2019 - 10:36

Ελένη Μενεγάκη: Η αποστομωτική απάντηση σε σχόλιο που δέχτηκε για τα κιλά της

Αποκάλυψε πόσα κιλά είναι και δηλώνει... "ευτυχισμένη"
25/03/2019 - 15:24

Σίσσυ Χρηστίδου: Αποκάλυψε με ποιον ήταν καψούρα πριν τον Θοδωρή Μαραντίνη!

Όλα όσα δήλωσε και ξάφνιασε το τηλεοπτικό κοινό
23/03/2019 - 18:52

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

Kοντά στην εξιχνίαση 70 υποθέσεων διαρρήξεων και κλοπών βρίσκονται οι αρχές

Μετά από επιχείρηση του ΤΑΕ Αμμοχώστου, συνελήψθη 37χρονος κάτοικος Λάρνακας

Τρεις συλλήψεις για εμπρησμό αυτοκινήτων στη Λεμεσό

Για την ίδια υπόθεση, είχε συλληφθεί στα τέλη Μαρτίου και 38χρονος
Ελλάδα

Ξεψύχησε στην άσφαλτο 20χρονη μετά από τροχαίο

Νέο θανατηφόρο δυστύχημα στην Κρήτη σημειώθηκε τα ξημερώματα

Αλέξης Γεωργούλης και Ρος Ντέιλι στο ψηφοδέλτιο για τις Ευρωεκλογές

Με ποιο κόμμα κατεβαίνουν οι δύο καλλιτέχνες ως υποψήφιοι στις εκλογές του Μαΐου

Συνελήφθη ο Αλέξανδρος Λυκουρέζος για τη "μαφία των φυλακών"

Του πέρασαν χειροπέδες έξω από ξενοδοχείο στην Πλατεία Συντάγματος
Διεθνή

Ιταλία: Iσόβια σε νοσοκόμα που σκότωσε τουλάχιστον δέκα ασθενείς (ΒΙΝΤΕΟ)

Κρίθηκε ένοχη για τους φόνους που διαπράχθηκαν το 2014 και το 2015

Αίγυπτος: Ψηφίζουν για την παραμονή του Προέδρου Σίσι στην εξουσία

Οι νέες διατάξεις θα του επιτρέψουν να αυξήσει τη διάρκεια της δεύτερης προεδρικής θητείας

tv news

«Πάμε Πακέτο» με παραλήπτη τον Μάρκο Σεφερλή,αυτό το Σάββατο στον Alpha Κύπρου

Γιατί ο Μάρκος συγκινείται και μένει άφωνος όταν βλέπει τον αποστολέα; (ΒΙΝΤΕΟ)
Alpha TV Κύπρου

Οι «24 ΩΡΕΣ» σ’ ένα αγιοταφίτικο οδοιπορικό στους Αγίους Τόπους αυτό το Σάββατο

Α’ Μέρος: Από τον Άγιο Γεράσιμο στην έρημο του Ιορδάνη...μέχρι και στον Ιορδάνη Ποταμό...
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα

Σάβ, 20/04/2019 - 13:45ΛΟΥΗΣ NIGHT SHOW