Ψυχαγωγία

Η Χρηστίδου για τα σχόλια που δέχτηκε:"Γιατί πρέπει να απολογηθώ που πήρα κιλά;"

Με αφοπλιστική ειλικρίνεια η Σίσσυ Χρηστίδου μίλησε στον Νίκο Κοκλώνη για τα σχόλια που έγιναν από συγκεκριμένο άτομο για κιλά της. Η παρουσιάστρια δήλωσε ότι δεν θέλει να μπει στην διαδικασία να δώσει εξηγήσεις γιατί πήρε κιλά, αποκάλυψε ότι μετά τον ντόρο που έγινε μίλησε τηλεφωνικός με την Σταματίνα Τσιμιτσιλή και μίλησε για την στάση του συζύγου της αναφορικά με το συγκεκριμένο θέμα. Η ίδια δήλωσε: 

Ο Θοδωρής δεν είχε στόχο να υπερασπιστεί εμένα, Το πήρε προσωπικά. Ότι κάποιος είχε στόχο να χλευάσει τα κιλά μιας γυναίκας. Δεν ήταν το θέμα το αυταπόδεικτο. Το θέμα ήταν στα γέλια και στην ειρωνεία. Αυτό θεωρήσαμε πως ήταν προσβλητικό. Όχι πως έχω πάρει κιλά. Είναι αυταπόδεικτο πως έχω πάρει κιλά. Δεν είναι αμφισβητήσιμο. Εμφανίζομαι στα social. Εμφανίζομαι παντού, έχω το κανάλι μου στο youtube. Δεν κρύφτηκα ποτέ. Βγαίνω στην παραλία με τα παιδάκια μου. Δεν έχω κλειστεί μέσα στο σπίτι. Αλλά είναι εντάξει.

Γιατί πρέπει να απολογηθώ που πήρα κιλά; Αν πω τους λόγους θα είναι σαν να απολογούμαι. Δεν θεωρώ πως πρέπει. Δεν οφείλω καμιά συγγνώμη. Για μένα ο Θοδωρής είναι πολύτιμος σε αυτό το κομμάτι γιατί δεν τον νοιάζει. Είναι σαν να μην το βλέπει. Ούτε το ένα ούτε το άλλο άκρο.

Δεν έχω μιλήσει με τον Παπανώτα. Η Σταματίνα με πήρε τηλέφωνο. Έμαθε και τι θέμα υπάρχει από πίσω. Το θέμα δεν είναι προσωπικό. Είναι πως πρέπει να είμαστε πολύ προσεκτικοί. Εγώ δεν βγήκα να απαντήσω στον Δημήτρη Παπανώτα. Οι απαντήσεις και τα εξώδικα ήταν ανάμεσα στον Δημήτρη και τον Θοδωρή. Εγώ προσπαθούσα να τον ηρεμήσω. Εμένα πιο πολύ με ενόχλησαν τα υπονοούμενα για την εκπομπή!

Επόμενο άρθρο

Τόνυ Δημητρίου: Μιλά πρώτη φορά για το διαζύγιο του και την πρώην σύζυγο του

Ο ηθοποιός μιλά για τον χωρισμό του και τη σχέση με τα παιδία του
25/03/2019 - 10:12

ΣχετικέςΕιδήσεις

"Τυχεροί που σε έχουμε...": Η αφιέρωση της Χρηστίδου στον Θοδωρή Μαραντίνη(ΦΩΤΟ)

Η πρώτη φωτογραφία στα social media μετά το χωρισμό τους
16/06/2019 - 11:47

Η Σίσσυ Χρηστίδου απαντά στα σχόλια για photoshop στην φωτογραφία της! (ΦΩΤΟ)

Η αποστομωτική απάντηση της παρουσιάστριας για το ρετούς
14/06/2019 - 11:07

Σίσσυ Χρηστίδου: Η φωτογραφία με μαγιό και τα σχόλια για photoshop! (ΦΩΤΟ)

Η παρατήρηση που έκαναν οι διαδικτυακοί της φίλοι και η αλήθεια
13/06/2019 - 10:52

Ξανά μαζί Χρηστίδου-Μαραντίνη: Ο λόγος που συναντήθηκε το πρώην ζευγάρι (ΦΩΤΟ)

Που πέτυχε ο φωτογραφικός φακός το πρώην ζευγάρι
09/06/2019 - 10:10

Σίσσυ Χρηστίδου: Το παρολίγον ατύχημα και ο "ρόλος" του Κωνσταντίνου Αργυρού

Πως ο γνωστός τραγουδιστής έσωσε τη ζωή της παρουσιάστριας
08/06/2019 - 11:33

Θοδωρής Μαραντίνης: Το μήνυμα που στέλνει στους επικριτές του (ΦΩΤΟ)

Όσα μοιράστηκε δημόσια μέσα από τα social media
19/05/2019 - 19:07

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

Κεραυνός προκάλεσε φωτιά στο δάσος Πάφου

Απογειώθηκαν τέσσερα ελικόπτερα για την κατάσβεση της πυρκαγιάς

Η στιγμή που "χτυπά" ο ανεμοστρόβιλος (ΒΙΝΤΕΟ)

Τα σαρώνει όλα στο πέρασμά του και προκαλεί αναστάτωση

Ανεμοστρόβιλος αναποδογύρισε τρία οχήματα στο Στρόβολο (ΒΙΝΤΕΟ)

Έντονες καταιγίδες και ισχυροί άνεμοι προκαλούν ζημιές σε όλη τη Λευκωσία
Ελλάδα

Έκτακτη συνεδρία ΚΥΣΕΑ καλεί ο Αλέξης Τσίπρας για τις εξελίξεις στην Μεσόγειο

Ώστε να συντονιστούν για τι ενέργειες θα λάβει η Ελλάδα

Ελλάδα:Η κόρη σκότωσε την ηλικιωμένη που βρέθηκε τυλιγμένη σε κουβέρτα στο δρόμο

Έσπασε κατά την διάρκεια της ανάκρισης η 68χρονη αφού έπεφτε σε αντιφάσεις

Ελλάδα: Βρέθηκε πτώμα γυναίκας στη μέση του δρόμου

Το πτώμα ήταν τυλιγμένο σε κουβέρτα και δεμένο με σχοινιά
Διεθνή

Ερντογάν για S400: "Ρίξαμε την υπογραφή, όλα έχουν τελειώσει"

"Δεν ταιριάζει στο κράτος μας να γλείψουμε αυτά που έχουμε φτύσει"

Γενικό black out σε Αργεντινή και Ουρουγουάη

Στο σκοτάδι 48 εκατομμύρια άνθρωποι με προβλήματα στους δρόμους

Η σύζυγος του Βενιαμίν Νετανιάχου παραδέχθηκε κατάχρηση δημοσίων πόρων

Πως σχολιάζει τις κατηγορίες ο Ισραηλινός Προθυπουργός

tv news

Η Τατιάνα ανακοινώνει στον Τόνυ ότι χωρίζουν γκρεμίζοντας ότι όνειρα είχαν κάνει

Ο Αλέξανδρος αποφασίζει να πουλήσει την εταιρεία... «To Τατουάζ» Δευτέρα Νέο Επεισόδιο
Alpha TV Κύπρου

Η Βασιλική ετοιμάζεται να τραγουδήσει ακόμη και στα αρμενικά με τον Ηovig!

Οι εκπλήξεις θα διακόπτουν τη ζωντανή ορχήστρα ξαφνιάζοντας και συγκινώντας την Κυριακή...
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα

Κυρ, 16/06/2019 - 20:20ALPHA NEWS