Ψυχαγωγία

Η Ηλιάνα Παπαγεωργίου άλλαξε ξανά... τα μαλλιά της! (ΦΩΤΟ)

Νέα αλλαγή αποφάσισε να κάνει η Ηλιάνα Παπαγεωργίου στην εξωτερική της εμφάνιση καθώς άλλαξε ξανά το χρώμα στα μαλλιά της!

H Ηλιάνα, λάτρης των social media, μοιράζεται αρκετά στιγμιότυπα με τους followers της, ανάρτησε μια φωτογραφία της για να τους παρουσιάσει το νέο της αποτέλεσμα.  Το γνωστό μοντέλο αφέθηκε στα έμπειρα χέρια  του Δημήτρη Σαράντου και πειραματίστηκε με το χρώμα των μαλλιών της με αποτέλεσμα πλέον να έχει γίνει σχεδόν ξανθιά! 

Δείτε την ανάρτηση της Ηλιάνας: 

 

Επόμενο άρθρο

«Ανάμισης Ντενεκές»... για περιορισμένο αριθμό παραστάσεων στην Κύπρο

Μια θεατρική διασκευή του μυθιστορήματος του Γιάννη Μακριδάκη
13/10/2019 - 16:10

ΣχετικέςΕιδήσεις

Η Ηλιάνα Παπαγεωργίου μιλά για την ρομαντική σχέση της με τον...Snik

Επικροτεί το καινούργιο επαγγελματικό βήμα της ο γνωστός ράπερ;
05/06/2020 - 13:17

Είναι επίσημο! Η Ηλιάνα Παπαγεωργίου εντάσσεται στο δυναμικό του Alpha (ΦΩΤΟ)

Ο πρωτότυπος τρόπος που αποκάλυψε το κανάλι τη μεταγραφή της και οι πρώτες πληροφορίες
28/05/2020 - 16:06

Ολική αλλαγή για την Ιωαννίδου! Με αυστηρό καρέ και ανανεωμένη εμφάνιση (ΦΩΤΟ)

Επισκέφθηκε το κομμωτήριο και έφυγε από εκεί εντελώς διαφορετική
28/05/2020 - 13:03

Αγνώριστη η Δανάη Μπάρκα! Έγινε κατάξανθη και με αυστηρό...καρέ (ΦΩΤΟ)

Έκανε μία τολμηρή αλλαγή στην εμφάνισή της που ομολογουμένως της πάει πολύ
26/05/2020 - 13:08

Εκνευρισμένη η Χριστοπούλου με την Καγιά: "Να φιλτράρουμε αυτά που λέμε"

Το παρασκήνιο που οδήγησε στο unfollow και όσα ανέφερε για το περιστατικό που την ενόχλησε
25/05/2020 - 15:12

Η Κατερίνα Καινούργιου σε μια εντυπωσιακή αλλαγή για το... καλοκαίρι!

Η αλλαγή στην εμφάνισή της και το απόλυτο καλοκαιρινό κούρεμα
25/05/2020 - 08:42

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

Ισχυρή έκρηξη στην Πλατεία Ηρώων, στην «καρδιά» της Λεμεσού (ΒΙΝΤΕΟ)

Πληροφορίες θέλουν κουκουλοφόρο να θεάθηκε στην περιοχή

Άνω κάτω οι συγκοινωνίες: Φωνάζουν για μεθόδευση οι εταιρείες λεωφορείων (VID)

Προειδοποιούν πως θα προχωρήσουν σε περαιτέρω μέτρα

Ζωή σε παρακολούθηση: Η εμπειρία ενός κρατούμενου με ηλεκτρονικό βραχιόλι (VID)

Η τοποθέτηση, οι όροι του μέτρου που οδήγησε και σε αποσυμφόρηση των φυλακών
Ελλάδα

Πυρά εναντίον τουρκικής αστυνομίας στον Έβρο 'βλέπει' η νομαρχία Αδριανούπολης

Ισχυρίζεται ότι τα πυρά σταμάτησαν όταν η τουρκική αστυνομία πυροβόλησε στον αέρα

Έλληνας ΥΠΑΜ: Προετοιμαζόμαστε για όλα τα ενδεχόμενα απέναντι στην Τουρκία

«Μέσα σε όλα τα ενδεχόμενα συμπεριλαμβάνονται ασφαλώς και η στρατιωτική εμπλοκή»

Τουρκικές ακταιωροί συνοδεύουν βάρκες με μετανάστες προς τα ελληνικά ύδατα

Δείτε το βίντεο ντοκουμέντο που έδωσε στη δημοσιότητα η Ελληνική Ακτοφυλακή
Διεθνή

10η μέρα οργής στις ΗΠΑ: Ο Τραμπ πρότεινε σε κυβερνήτες να καλέσουν Εθνοφρουρά

Μαίνονται οι αντιδράσεις για τη δολοφονία του Αφροαμερικανού Τζορτζ Φλόιντ

Υπόθεση Μαντλίν: Και τρίτη εξαφάνιση παιδιού εξετάζουν οι Αρχές

Η Αστυνομία ερευνά τη σύνδεση του υπόπτου με την εξαφάνιση ενός 6χρονου το 1996

tv news

O Μητροπολίτης Μόρφου Νεόφυτος σε μία εφ’ όλης της ύλης συνέντευξη...

Σχολιάζει τις κατηγορίες για ρητορική μίσους, αυτό το Σάββατο στις «24 ΩΡΕΣ»
Alpha TV Κύπρου

«Παράδοση Κατ' Οίκον» με καλεσμένο τον Κώστα Καζάκα με κέφι και αποκαλύψεις...

Πώς βίωσε τις μέρες της καραντίνας και ποια είναι τα πρόσωπα που του έχουν λείψει πιο πολύ
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα

Σάβ, 06/06/2020 - 06:4560' ΕΛΛΑΔΑ