Ψυχαγωγία

Η Ηλιάνα Παπαγεωργίου είναι παντρεμένη εδώ και τρία χρόνια! (ΒΙΝΤΕΟ)

Η Ηλιάνα Παπαγεωργίου όπως έδειξαν τα επίσημα στοιχεία της  Google ήταν ένα από τα πιο πολυσυζητημένα πρόσωπα της χρονιάς που πέρασε.

Το μοντέλο που τα τελευταία χρόνια ζει μόνιμα στη Νέα όπου και εργάζεται έγινε ιδιαίτερα γνωστή από τη φημολογούμενη σχέση της με τον Κωνσταντίνο Αργυρό αλλά και τη φετινή συμμετοχή της στην κριτική επιτροπή ριάλιτι μοντέλων.  

Αποκλειστικό ρεπορτάζ από την πρωινή εκπομπή του Alpha, «Happy Day» και την Σταματίνα Τσιμιτσιλή έφερε στο φως της δημοσιότητας μια άγνωστη μέχρι σήμερα πτυχή της ζωής της. Όπως ανέφερε η παρουσιάστρια η Ηλιάνα Παπαγεωργίου τα τελευταία 3,5 χρόνια είναι παντρεμένη και έζησε ένα θυελλώδη έρωτα ο οποίος επισφραγίστηκε με γάμο το 2015 με τον Γιάννη, ο οποίος είναι αρχιτέκτονας. Οι δύο τους ήταν μαζί από το 2010 και παντρεύτηκαν το 2015 στο Los Angeles με κουμπάρους τον Δημήτρη Γιαννέτο και τη Γιάννα Τερζή ενώ αν και δεν είναι μαζί δεν έχουν πάρει διαζύγιο. 

Δείτε όσα ειπώθηκαν στην εκπομπή “Happy Day”:

 

Επόμενο άρθρο

Τρελά ερωτευμένος ο Τσιμιτσέλης: Η φωτογραφία αγκαλιά με την Γερονικολού (ΦΩΤΟ)

Η πρώτη δημοσίευση με τη σύντροφο του στα κοινωνικά δίκτυα...
21/12/2018 - 10:44

ΣχετικέςΕιδήσεις

Η Ηλιάνα Παπαγεωργίου... topless στη Μύκονο! (ΦΩΤΟ)

Η φωτογραφία που ανάρτησε από το δωμάτιο της και αναστάτωσε το Instagram
18/08/2019 - 11:53

Πωλείται το σπίτι της Μέγκαν Μαρκλ στο Λος Άντζελες! (ΦΩΤΟ)

Μάθετε πόσα πωλείται η πρώην κατοικία της δούκισσας του Σάσεξ
12/08/2019 - 09:15

Ηλιάνα Παπαγεωργίου: Όσα δήλωσε για τον φημολογούμενο γάμο της και τον Αργυρό

Τι απάντησε το μοντέλο αναφορικά με την προσωπική της ζωή
26/04/2019 - 09:32

Nέα κόντρα στη showbiz-Ο Κωστόπουλος ρίχνει τα πυρά του στην Ηλιάνα Παπαγεωργίου

Το...τσοπάνης TV, η άγνωστη καριέρα στη Νέα Υόρκη και το τουπέ της
08/04/2019 - 09:54

Κόλαση! Η Ηλιάνα Παπαγεωργίου με μικροσκοπικό μπικίνι (ΦΩΤΟ)

Είναι σέξυ, το ξέρει και ποζάρει κεντρίζοντας τα βλέμματα
07/04/2019 - 10:50

Τί είναι το kangoo;Η νέα μόδα γυμναστικής που εξαφανίζει την κυτταρίτιδα(ΒΙΝΤΕΟ)

Το έκανε μόδα η Ηλιάνα Παπαγεωργίου και έχει κατακτήσει Ελλάδα και Κύπρο
03/04/2019 - 21:26

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

Υπουργός Παιδείας: Προτεραιότητα μας η Ειδική Αγωγή και Εκπαίδευση

"Υποσχεθήκαμε ότι το σχολείο αυτό θα το κάνουμε πρότυπο για να έχουμε χαρούμενα παιδιά"

Ύστατο χαίρε στο Νίκο Μουγιάρη στη γενέτειρα του Αθηένου

Παρουσία του Προέδρου Αναστασιάδη η κηδεία του μεγάλου ευεργέτη

22χρονος "έσβησε" στο Γενικό Νοσοκομείο Λευκωσίας μετά από εγχείρηση

Φως στα αίτια αναμένεται να ρίξει η νενομισμένη νεκροτομή
Ελλάδα

Ελλάδα: Εθελοντές έβγαλαν 58 τόνους σκουπιδιών από τη θάλασσα

Μια προσπάθεια που γίνεται τα τελευταία 6 χρόνια

Ελλάδα: Τρένο παρέσυρε και σκότωσε άνδρα στην Αλεξανδρούπολη

Το περιστατικό διαδραματίστηκε μπροστά στα μάτια φίλου του

"Έσβησε" 66χρονος από φωτιά σε γηροκομείο

Η οικογένειά του αναμένει το πόρισμα του ανακριτικού τμήματος της Πυροσβεστικής
Διεθνή

Τον έπιασαν στα πράσα να καταγράφει βίντεο κάτω από φούστες γυναικών (ΒΙΝΤΕΟ)

Τράβηξε εκατοντάδες upskirting βίντεο που απεικονίζουν 555 άτομα, μεταξύ τους και παιδιά

Μακρόν: Ξεκαθαρίζει σε Τζόνσον να μην περιμένει νέα συμφωνία στο Brexit

Μέσα στις επόμενες 30 ημέρες όπως ήλπιζε ο Βρετανός Πρωθυπουργός

Μπολσονάρου vs MKO: Αλληλοκατηγορίες για τη φωτιά που καίει τον Αμαζόνιο(ΒΙΝΤΕΟ)

«Με αποκαλούσαν λοχαγό αλυσοπρίονο. Τώρα είμαι ο Νέρωνας που βάζει φωτιά"

tv news

Δύο γυναίκες απέναντι στην αλήθεια...Μόνο μία θυσία θα φέρει την εξιλέωση...

«Γυναίκα Χωρίς Όνομα» Β' Κύκλος έρχεται στο νέο πρόγραμμα του Alpha (ΔΕΙΤΕ ΤΟ TRAILER)
Alpha TV Κύπρου

Όλοι έχουν μια ιστορία.... Ποιο είναι το τραγούδι της δικής σου;

Δήλωσε και εσύ συμμετοχή στο "Soundtrack Of Love..." Παρουσιάζει η Χριστιάνα Αριστοτέλους
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα

Πέμ, 22/08/2019 - 16:45KITCHEN LAB