Ψυχαγωγία

Η Ηλιάνα Παπαγεωργίου επιβεβαίωσε την "κόντρα" της με την Βίκυ Καγιά!

Συνέντευξη στην Μαίρη Αρώνη και το "Πρωινό" παραχώρησε η Ηλιάνα Παπαγεωργίου, η οποία αποκάλυψε αυτό που ακουγόταν ως φήμες εδώ και δυο χρόνια, ότι υπάρχουν προβλήματα και κόντρα με την συνάδελφό της, Βίκυ Καγιά.

Η ίδια δήλωσε:

"Σε μια δουλειά ποιος δεν θα έχει προβλήματα και κόντρα; Φυσικά και είχαμε προβλήματα (με τη  Βίκυ Καγιά, αλλά τώρα εγώ είμαι αλλού. Συνεχίζω και όλα καλά"

πκλμ

Επόμενο άρθρο

Η Ακρίτα αποχαιρετά την... Ελένη: "Ας έχει μια καλή ζωή με όμορφα ταξίδια..."

"Yπήρξε το πιο επιδραστικό πρόσωπο στην ιστορία της ιδιωτικής τηλεόρασης"
23/05/2020 - 14:06

ΣχετικέςΕιδήσεις

Είναι επίσημο! Η Ηλιάνα Παπαγεωργίου εντάσσεται στο δυναμικό του Alpha (ΦΩΤΟ)

Ο πρωτότυπος τρόπος που αποκάλυψε το κανάλι τη μεταγραφή της και οι πρώτες πληροφορίες
28/05/2020 - 16:06

Εκνευρισμένη η Χριστοπούλου με την Καγιά: "Να φιλτράρουμε αυτά που λέμε"

Το παρασκήνιο που οδήγησε στο unfollow και όσα ανέφερε για το περιστατικό που την ενόχλησε
25/05/2020 - 15:12

H Bίκυ Καγιά ποζάρει με μαγιό κάτω από την ντουζιέρα και..."μαγνητίζει" (ΦΩΤΟ)

Έδειξε το αψεγάδιαστο σώμα που διατηρεί στα 41 και μετά από δυο εγκυμοσύνες
21/05/2020 - 08:29

Η Βίκυ Καγιά μας δείχνει πρώτη φορά το παιδικό δωμάτιο της μικρής Μπιάνκας(ΦΩΤΟ)

Η "πριγκιπική" διακόσμηση, τα χρώματα που επέλεξε και η αγαπημένη γωνιά της
15/05/2020 - 14:24

Η Ηλιάνα Παπαγεωργίου ποζάρει χωρίς ίχνος... μακιγιάζ και φίλτρα (ΦΩΤΟ)

Δείτε την εντυπωσιακή εμφάνιση της παρουσιάστριας - μοντέλο
15/05/2020 - 11:32

Η Kαγιά ποζάρει αμακιγιάριστη με γυαλιά οράσεως και κάνει..."bam" (ΦΩΤΟ)

Με φόρμες και σε καθημερινό look της μέσης Ελληνίδας που μένει στο σπίτι
08/05/2020 - 12:07

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

Συνελήφθη κοινοτάρχης χωριού στην επαρχία Πάφου

Φέρεται να απέσπασε από το κοινοτικό ταμείο ποσό ύψους 6 περίπου χιλιάδων ευρώ

Γεννήθηκε εν μέσω πανδημίας και τη λένε...Κορώνα (ΒΙΝΤΕΟ)

Το δεύτερο νεογνό θα βαφτιστεί από τους επισκέπτες του πάρκου

"Νησί των ανέμων" η Κύπρος για τις επόμενες ώρες (BINTEO)

Σάββατο με πολλά μποφόρ, Κυριακή με αυξημένη σκόνη στην ατμόσφαιρα
Ελλάδα

Ιδού η λίστα με τις 29 χώρες από τις οποίες θα δέχεται επισκέπτες η Ελλάδα

Διαμορφώθηκε μετά από εισήγηση της Eπιτροπής Λοιμωξιολόγων

Ενοχλεί η φιέστα που ετοιμάζει η Άγκυρα στην Αγία Σοφιά, λέει ο Στέλιος Πέτσας

Η αντίδραση της ελληνικής κυβέρνησης για το νέο "σόου" του Τούρκου Προέδρου

Δύο νέοι θάνατοι και τρία κρούσματα κορωνοϊού στην Ελλάδα

Δεκαέξι πολίτες νοσηλεύονται διασωληνωμένοι σε Μονάδες Εντατικής Θεραπείας
Διεθνή

Τερματίζει τη σχέση των ΗΠΑ με τον Παγκόσμιο Οργανισμό Υγείας ο Τραμπ

"Ο κόσμος χρειάζεται απαντήσεις από Κίνα σχετικά με τον ιό., ρέπει να έχουμε διαφάνεια"

Για δολοφονία κατηγορείται ο αστυνομικός που γονάτισε στο λαιμό του Φλόιντ

Αναμένονται κατηγορίες εναντίον των άλλων 3 αξιωματικών που εμπλέκονται στο περιστατικό

Νέο επεισόδιο Τραμπ-Τwitter: Απειλεί με ρύθμιση ο Αμερικανός Πρόεδρος

Το Twitter παρενέβη εκ νέου σε ανάρτηση του Αμερικανού Προέδρου

tv news

«Παράδοση Κατ' Οίκον» με καλεσμένο τον Σώτο Γονιό και…ροκ διάθεση!

Ένα εμπνευσμένο τηλεοπτικό ντουέτο, παρέα με τη Βασιλική Χατζηαδάμου και την ορχήστρα της!
Alpha TV Κύπρου

Κραυγή απόγνωσης από μία μονογονιό, ηρωίδα-μάνα ενός 21χρονου τετραπληγικού...

Η ρατσιστική αντιμετώπιση και οι κλειστές πόρτες αυτό το Σάββατο στις «24 ΩΡΕΣ»
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα

Σάβ, 30/05/2020 - 06:00ΑΛΛΑΞΕ ΤΟ