Ψυχαγωγία

Η Ηλιάνα Παπαγεωργίου ποζάρει χωρίς ίχνος... μακιγιάζ και φίλτρα (ΦΩΤΟ)

Η Ηλιάνα Παπαγεωργίου βιώνει μια από τις πιο ευτυχισμένες περιόδους της ζωής της αφού ανοίγονται νέοι επαγγελματικοί ορίζοντες από την ερχόμενη χρονιά ενώ ζει τον απόλυτο έρωτα με τον Snik.

Η ίδια ποζάρει ακομπλεξάριστη χωρίς ίχνος μακιγιάζ και μας δείχνει την φυσική ομορφιά της, με μια όμορφη και χαμογελαστή καλημέρα.

Δείτε παρακάτω την Ηλιάνα Παπαγεωργίου που δημοσίευσε στα social media

'λ,

Επόμενο άρθρο

Οι τρυφερές ευχές της Μπαλατσινού στον Κικίλια για τα γενέθλια του (ΦΩΤΟ)

H τρυφερή φωτογραφία που δημοσίευσε και οι αγαπησιάρικες ευχές στον σύζυγό της
15/05/2020 - 10:22

ΣχετικέςΕιδήσεις

Η Ηλιάνα Παπαγεωργίου βουτάει βραδιάτικα στην θάλασσα...topless (BINTEO)

“Ένα από τα καλύτερα βράδια της ζωής μου…”
23/06/2020 - 10:17

Η Παπαγεωργίου μας δείχνει τα... "κρυφά" σημεία που έκανε τατουάζ (ΦΩΤΟ)

Τα αποκαλύπτει μέσα από μια ιδιαίτερη φωτογραφία που τράβηξε η Έλενα Χριστοπούλου
11/06/2020 - 11:44

Και όμως η Ηλιάνα Παπαγεωργίου έχει... τρία κρυφά τατουάζ

Όλα όσα αποκάλυψε και οι λεπτομέρειες
10/06/2020 - 13:11

Η Ηλιάνα Παπαγεωργίου μιλά για την ρομαντική σχέση της με τον...Snik

Επικροτεί το καινούργιο επαγγελματικό βήμα της ο γνωστός ράπερ;
05/06/2020 - 13:17

Είναι επίσημο! Η Ηλιάνα Παπαγεωργίου εντάσσεται στο δυναμικό του Alpha (ΦΩΤΟ)

Ο πρωτότυπος τρόπος που αποκάλυψε το κανάλι τη μεταγραφή της και οι πρώτες πληροφορίες
28/05/2020 - 16:06

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

Ξεσηκώθηκαν οι κάτοικοι του Κάτω Πύργου Τηλλυρίας (ΦΩΤΟ)

Εικόνες από την εκδήλωση διαμαρτυρίας έξω από το χωριό Μανσούρα

"Δεν έχω ξαναδεί τέτοιο σοβαρό ατύχημα" (ΒΙΝΤΕΟ)

Με διάτρηση πνευμόνων νοσηλεύονται στη ΜΕΘ οι δυο αναβάτες

Κρήτη και Ρόδος, τα δυο φαβορί για τον ενδιάμεσο σταθμό της γραμμής (ΒΙΝΤΕΟ)

Το πράσινο φως για την ακτοπλοϊκή σύνδεση Κύπρου και Ελλάδας "άναψε" η Κομισιόν
Ελλάδα

43 κρούσματα καταγράφηκαν το τελευταίο 24ωρο στην Ελλάδα

Τα 36 περιστατικά της νόσου Covid-19 είναι "εισαγόμενα"

Θρίλερ στο Ηράκλειο: Aλλοδαπός κρατούσε ομήρους εργαζόμενους εταιρείας

O δράστης κρατούσε μαχαίρι και αυτοτραυματίστηκε

Ανοίγει τα σύνορά της με το Ηνωμένο Βασίλειο η Ελλάδα

Την ανακοίνωση έκανε ο Κυβερνητικός Εκπρόσωπος - Παραμένει ως έχει η Σουηδία
Διεθνή

Το συγκινητικό αντίο στον κορυφαίο συνθέτη Ένιο Μορικόνε

Σύσσωμος ο πολιτικός κόσμος της Ιταλίας απέτισε φόρο τιμής στον μεγάλο καλλιτέχνη

Θετικός στον Covid-19 ο Yπουργός Υγείας του Πακιστάν

Ο τραγικός απολογισμός των νεκρών στις ΗΠΑ και η εικόνα της πανδημίας στον πλανήτη

Ανασχηματισμός στη Γαλλία: Ανακοινώθηκε η νέα κυβέρνηση

Στις θέσεις τους παραμένουν οι υπουργοί Οικονομικών και Εξωτερικών

tv news

Ο Αποστόλης ομολογεί στο Χρήστο πως πριν χρόνια σκότωσε τον αδερφό του Σταύρου..

Δείτε αυτή την εβδομάδα τις συγκλονιστικές εξελίξεις της σειράς «Έρωτας Μετά»
Alpha TV Κύπρου

Η Μαρίνα είναι αποφασισμένη να αγωνιστεί για την αθώωση της Κάτιας ως το τέλος..

«Γυναίκα Χωρίς Όνομα» Δείτε στα συγκλονιστικά τελευταία επεισόδια της σειράς!
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα

Τρί, 07/07/2020 - 01:30ΑΛΗΘΙΝΟΙ ΕΡΩΤΕΣ