Ψυχαγωγία

Η Ιωάννα Τριανταφυλλίδου τρολάρει... τον Πάνο Βλάχο! (ΦΩΤΟ)

Η Ιωάννα Τριανταφυλλίδου κια ο Πάνος Βλάχος μετά τις φήμες χωρισμού, επιβεβαίωσαν τη σχέση τους σε πρόσφατη εμφάνιση τους όπου καθ' όλη τη διάρκεια της βραδιάς ήταν ιδιαίτερα διαχυτικοί ο ένας με τον άλλον και αντάλλαζαν συνεχώς φιλιά. 

Η σχέση τους φαίνεται ότι είναι στην καλύτερη της φάση με τους δυο τους να είναι τρελά ερωτευμένοι ενώ δεν χάνουν στιγμή να τρολάρουν ο ένας τον άλλον. Μάλιστα η νεαρή ηθοποιός με αφορμή το κύμα κακοκαιρίας που μαστίζει την Ελλάδα θέλησε να τρολάρει τον αγαπημένο της, δημοσιεύοντας μια φωτογραφία του στα instastories και παρομοιάζοντάς τον με ένα… κινούμενο σχέδιο.

Δείτε τη φωτογραφία που δημοσίευσε: 

ςς

 

Επόμενο άρθρο

Η Ελένη Μενεγάκη παραδέχθηκε ότι πέρασε κρίση ηλικίας! (ΒΙΝΤΕΟ)

Όσα δήλωσε στο "αέρα" της εκπομπής της και πως το αντιμετώπισε...
16/01/2019 - 09:52

ΣχετικέςΕιδήσεις

H Τριανταφυλλίδου σε...αμερικανική τηλεοπτική υπερπαραγωγή του Χόλιγουντ (ΦΩΤΟ)

H Ελληνίδα ηθοποιός που κατάφερε να "κατακτήσει" το Αμερικανικό όνειρο
28/04/2020 - 07:21

Τριανταφυλλίδου-Βλάχος: Τα καυτά φιλιά σε βραδινή τους έξοδο! (ΦΩΤΟ)

Η κοινή εμφάνιση που «μαγνήτισε» τα βλέμματα και διέψευσε τις φήμες χωρισμού
09/01/2019 - 16:39

Ο Πάνος Βλάχος κάνει σκι... στους χιονισμένους δρόμους της Αθήνας! (ΒΙΝΤΕΟ)

Ο ηθοποιός βρήκε έναν ξεχωριστό τρόπο να απολαύσει το χιόνι
08/01/2019 - 09:45

Η απάντηση του Πάνου Βλάχου σε ανήθικη πρόταση που δέχτηκε (ΒΙΝΤΕΟ)

Η δημοσιοποίηση του μηνύματος που έλαβε και η αντίδραση του
05/01/2019 - 11:22

Πάνος Βλάχος: Τα τρυφερά λόγια για την Ιωάννα Τριανταφυλλίδου

Η αναφορά στην ηθοποιό και αν έχει υπάρξει ποτέ ανταγωνισμός ανάμεσα τους...
13/11/2018 - 16:11

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

Σπάνε τη σιωπή τους οι ασθενείς και καταγγέλλουν προβλήματα στον τομέα της υγεία

«Εμπιστευτείτε τα δημόσια νοσηλευτήρια», το μήνυμα του ΟΚΥΠΥ

Αυτόν ψάχνουν οι Αρχές για διαρρήξεις και κλοπή οχήματος στο Παραλίμνι (ΦΩΤΟ)

Διέρρηξε υποστατικό πώλησης αυτοκινήτων και πιστωτικό ίδρυμα

Μοιραίο μπάνιο για τον 76χρονο Μάρκο από το Παραλίμνι στη θάλασσα του Πρωταρά

Τον εντόπισαν πολίτες να επιπλέει αναίσθητος στο νερό του παρείχαν τις πρώτες βοήθειες
Ελλάδα

Ενθουσιασμένος που επέστρεψε στην Ελλάδα ο Πομπέο, έγινε δεκτός από τον Δένδια

"Η ισχύς της σχέσης μας βρίσκεται στο υψηλό όλων των εποχών" δήλωσε ο Αμερικανός ΥΠΕΞ

Στην Ελλάδα ο Πομπέο: Επίσκεψη με φόντο τα ελληνοτουρκικά

Πρώτος σταθμός η Θεσσαλονίκη - Συναντήσεις με Κυριάκο Μητσοτάκη και Νίκο Δένδια

Υποδέχεται τον Πομπέο στη Θεσσαλονίκη ο Νίκος Δένδιας

Ιδιαίτερη έμφαση στους τομείς της ενέργειας και της άμυνας
Διεθνή

Σενάριο «ολικού κοινωνικού lockdown» στη Βρετανία

Επηρεάζονται παμπ, εστιατόρια και μπαρ από τις σκέψεις του Μπόρις Τζόνσον

Η διπλωματία των τουρκικών drones στο Ναγκόρνο-Καραμπάχ (BINTEO)

Ελένη Θεοχάρους και Γιάννος Ιωάννου μιλούν για την αναζωπύρωση της διένεξης

Αρμενία Vs Αζερμπαϊτζάν: Πως τοποθετήθηκε η διεθνής κοινότητα

Ποια στάση τηρούν Κύπρος και Ελλάδα και ποια η Άγκυρα

tv news

Η γέννηση των διδύμων γεμίζει χαρά τον Οδυσσέα και την Έρση...

«8 Λέξεις» Δείτε στα νέα συγκλονιστικά νέα επεισόδια του 2ου Κύκλου αυτή την εβδομάδα!
Alpha TV Κύπρου

Η είδηση ότι η Δανάη είναι υιοθετημένη πέφτει σαν βόμβα στο σπίτι των Αργυρών...

Δείτε εδώ όλες οι εξελίξεις της νέας δραματικής σειράς του Alpha «Αγγελική»
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα

Δευ, 28/09/2020 - 15:30ΜΕ ΑΓΑΠΗ ΧΡΙΣΤΙΑΝΑ