Ψυχαγωγία

Η Καγιά απαντά πρώτη φορά για τον unfollow της Χριστοπούλου και ρίχνει "μπηχτές"

Η Βίκυ Καγιά μίλησε μέσω Skype στην εκπομπή "Πρωινό" και στη Φαίη Σκορδά, μιλώντας για το unfollow της Έλενας Χριστοπούλου, όπου μεταξύ άλλων έδωσε για πρώτη φορά τη δική της απάντηση για το εν λόγω γεγονός.

Το γνωστό μοντέλο θέλησε να ξεκαθαρίσει τα πράγματα και να τονίσει πως δεν έχει κανένα αρνητικό συναίσθημα για την booker μοντέλων.

"Είναι δύσκολο να απογοητευτώ από ανθρώπους και συμπεριφορές γιατί είμαι δημοκρατικός άνθρωπος. Δεν έχω κάνει κακό και δεν έχω αδικήσει ποτέ κανέναν. Δεν έχω δώσει ποτέ μια κακή συμπεριφορά, συναίσθημα, σχόλιο. Όποιος θέλει να το κάνει απέναντί μου δεν μπορεί να με αγγίξει, είναι δική του επιλογή. Αυτό δεν μου αρέσει γιατί ψέματα δεν θέλω να λέω. Ξαφνικά ένα ωραίο πρωί να με παίρνουν τηλέφωνο και να μου λένε “Βίκυ έχει συμβεί αυτό”. Ξαφνικά βρίσκομαι σε μία αντιπαράθεση στην οποία δεν έχω πάρει ουσιαστικά μέρος, άρα δεν θεωρείται αντιπαράθεση. Εγώ είμαι απλός παρατηρητής και έτσι θα ήθελα να παραμείνω. Δεν έχω κάτι κακό να πω. Από την άλλη, αν κάποιος θέλει στη συγκεκριμένη περίπτωση να με κάνει unfollow, έχει κάθε δικαίωμα γιατί πολύ πιθανό να μη με συμπαθεί. Εγώ δεν μπορώ να νιώσω άσχημα γι’ αυτό, γιατί δεν έχω κάτι κακό μέσα μου. Δεν έχω σκεφτεί να πάρω τηλέφωνο γιατί ποτέ δεν είχαμε μια τέτοια φιλική σχέση. Είχαμε μια σχέση σαν γνωστές χρόνια, η οποία μέσα από το ριάλιτι έγινε λίγο πιο ζεστή. Δεν σου κρύβω ότι είχαμε πάρα πολύ ωραίες στιγμές και γελάγαμε στα γυρίσματα, αγαπημένες στιγμές μεταξύ μας. Τώρα, τι έχει προκύψει, για ποιο λόγο έχει γίνει όλο αυτό, ειλικρινά δεν ξέρω να σου πω. Αυτό που ξέρω είναι ότι δεν έχω κανένα θέμα. Δεν έχω ούτε πόνο, ούτε χαιρεκακίες στην καρδιά μου, είμαι μια χαρά με αυτό το πράγμα, συνεχίζω να την ακολουθώ και της εύχομαι να είναι ευτυχισμένη"

Επόμενο άρθρο

Νένα Χρονοπούλου: Ο γιος της είναι παιδί ΑΜΕΑ και βίωσε το "θαύμα" (ΒΙΝΤΕΟ)

Το συγκινητικό κείμενο που δημοσίευσε, η αλλαγή της κατάστασης και η...ευτυχία
27/04/2020 - 13:34

ΣχετικέςΕιδήσεις

Μουτσινάς - Μαλέσκου: Οι πρώτες δηλώσεις για το φημολογούμενο unfollow (VID)

Τι συνέβη μεταξύ τους; Δίνουν επιτέλους την απάντηση
06/01/2021 - 09:10

Ιδού η επώνυμη Κύπρια που έκανε unfollow η Αριστοτέλους - Το παραδέχτηκε on air

Η συζήτηση εν ώρα εκπομπής που έφερε στο φως…αποκαλύψεις
24/12/2020 - 13:08

Η Βίκυ Καγιά μας δείχνει πρώτη φορά την... μητέρα της 9ΦΩΤΟ)

Είναι κούκλα και έχουν τρομερή ομοιότητα
17/12/2020 - 12:15

Αυτός είναι ο κούκλος σύντροφος της Έλενας Χριστοπούλου (ΦΩΤΟ)

Η σπάνια ερωτική εξομολόγηση για το... ατόφιο αρσενικό της
01/11/2020 - 13:47

Do it like Βίκυ Καγιά! Κορίτσια αυτή είναι η απόλυτη τάση για το φθινόπωρο(ΦΩΤΟ)

Είναι ότι πιο fashionable μπορείς να βρεις στην αγορά
26/09/2020 - 18:45

Mε πασίγνωστη τραγουδίστρια συγκατοικούσε στην Αμερική η Βίκυ Καγιά (ΦΩΤΟ)

Τα συγκινητικά λόγια που εξέφρασε την φίλη της όταν την είδε να υλοποιεί τα όνειρα της
22/09/2020 - 11:17

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

"Φωνές" λογοπαθολόγων για προβλήμαστα στα σχολεία κατά τον εγκλεισμό

"Το υλικό δεν μπορεί να είναι εξειδικευμένο για τον κάθε μαθητή"

O Aρχιεπίσκοπος ενώπιον της Ερευνητικής: Όσα ξέρει για το διαβατήριο του Jho Low

Καταθέτει αναφορικά με την εμπλοκή του στην πολιτογράφηση του Μαλαισιανού καταζητούμενου

Εντυπωσιακές εικόνες από την κοινή άσκηση Κύπρου - Ελλάδας «ΣΑΛΑΜΙΣ - 02/21»

Το σενάριο αφορούσε σε αεροδιακομιδή τραυματία από πλοίο
Ελλάδα

Ικανοποίηση για την αρχή των διερευνητικών αλλά ...με μικρό καλάθι

Θα είναι ίσης σημασίας η επανέναρξη των συνομιλιών για το κυπριακό, τόνισε ο Ζοζέπ Μπορέλ

Πάνω από 400 νέα κρούσματα και 25 θάνατοι ανακοινώθηκαν στην Ελλάδα

286 ασθενείς νοσηλεύονται διασωληνωμένοι στα νοσοκομεία της χώρας

Σεισμός 4 Ρίχτερ στη Ζάκυνθο, αισθητός σε ολόκληρο το νησί (ΦΩΤΟ)

Μέχρι στιγμής δεν έχουν αναφερθεί τραυματισμοί - Τι αναφέρει το Γεωδυναμικό Ινστιτούτο
Διεθνή

Ένταση μεταξύ Βρετανίας-ΕΕ με φόντο την καθυστέρηση στα εμβόλια της AstraZeneca

Οι δηλώσεις που προκάλεσαν την αντίδραση Βρετανών πολιτικών

Λεπτομερές χρονοδιάγραμμα παράδοσης εμβολίων ζήτησε η ΕΕ από ΑstraZeneca

"Οι παραγωγοί εμβολίων έχουν κοινωνικές και συμβατικές ευθύνες που πρέπει να τηρήσουν"

Γερμανικά ΜΜΕ: Στο 8% η αποτελεσματικότητα του AstraZeneca σε ηλικιωμένους

Διαψεύδει ως αναληθή τα δημοσιεύματα για τα εμβόλια η εταιρεία

tv news

O Οδυσσέας αντιμετωπίζει ένα ακόμα επεισόδιο με την όραση του...

«8 Λέξεις» Δείτε στα νέα συγκλονιστικά νέα επεισόδια του 2ου Κύκλου αυτή την εβδομάδα!
Alpha TV Κύπρου

Ο Παύλος ενημερώνει τον Δημήτρη πως η Ελένη γνωρίζει τα σκοτεινά μυστικά τους...

Δείτε εδώ όλες οι εξελίξεις της νέας δραματικής σειράς του Alpha «Αγγελική»
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα

Τρί, 26/01/2021 - 11:00ALPHA ΕΝΗΜΕΡΩΣΗ