Ψυχαγωγία

Η Καίτη Γαρμπή μαζί με τον Διονύση Σχοινά και τον γιο τους στη σκηνή! (ΒΙΝΤΕΟ)

Η Καίτη Γαρμπή γιόρτασε τα 30 χρόνια στη δισκογραφία, με μια μεγάλη συναυλία στο Κατράκειο θέατρο το βράδυ της Δευτέρας!

Στη συναυλία παρευρέθηκαν πολλοί αγαπημένοι καλλιτέχνες όπως ο Αντώνης Ρέμος, ο Γιώργος Σαμπάνης και η Ελένη Φουρέιρα όπου ανέβηκαν στη σκηνή μαζί με την Καίτη Γαρμπή. Φυσικά, από το πλευρό της, δεν θα μπορούσαν να απουσιάζουν  οι αγαπημένοι της άνθρωποι, ο σύζυγος της, Διονύσης Σχοινάς και ο γιος της, Δημήτρης. 

Ξεχωριστή στιγμή και για την ίδια αλλά και για το κοινό της υπήρξε όταν στη σκηνή ανέβηκε ο γιος της Δημήτρης ο οποίος συνόδευσε στο πιάνο την μητέρα όπου ερμήνευε το αγαπημένο του τραγούδι "Λάθος".

Δείτε το στιγμιότυπο:

Δείτε φωτογραφίες από τη συναυλία:

1

 

1

 

1

 

Επόμενο άρθρο

Η κόρη της Πάολα ανέβηκε στη σκηνή, χόρεψε και ξεσήκωσε το κοινό (ΒΙΝΤΕΟ)

Η 16χρονη Παολίνα χορεύει και η μητέρα της τραγουδά
17/09/2019 - 15:50

ΣχετικέςΕιδήσεις

Πένθος για τον Διονύση Σχοινά: "Έχασε" τον πατέρα του

Δύσκολες ώρες για τον τραγουδιστή
15/08/2019 - 13:22

Το 'πε και το έκανε! Η Καίτη Γαρμπή με δικό της κανάλι! (ΒΙΝΤΕΟ)

Η τραγουδίστρια κάνει στροφή στα επαγγελματικά της και παίρνει ρόλο... ψυχολόγου
19/04/2019 - 13:23

Καίτη Γαρμπή: Αυτό είναι το νέο της επαγγελματικό βήμα!

Δεν πάει το μυαλό σας με τι θα ασχοληθεί η τραγουδίστρια
05/04/2019 - 15:29

Φοίβος σε Γαρμπή: «Μου αφιερώνεις την Ιεροσυλία επειδή...πήγα με τη Βανδή»

H "Iεροσυλία" που έγινε μήλον της έριδος μιας άγνωστης κόντρας
31/01/2019 - 12:03

Καίτη Γαρμπή-Διονύσης Σχοινάς: Αυτός είναι ο λόγος που δεν θα συνεργαστούν ποτέ!

"Όχι, δεν θα μας δείτε ποτέ μαζί στην πίστα γιατί θέλουμε να..."
24/11/2018 - 10:09

Ο Διονύσης Σχοινάς αποκάλυψε τον χωρισμό του με την Καίτη Γαρμπή!

Όλα όσα ανέφερε για τον γάμο του και την σχέση του με την τραγουδίστρια
04/11/2018 - 15:15

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

Αυτοί είναι οι κλειστοί δρόμοι λόγω του 3ου Radisson Blu Διεθνή Μαραθώνιου

Ποιες οδικές αρτηρίες επηρεάζονται και οι κυκλοφοριακές ρυθμίσεις

Τρέχει στον Μαραθώνιο στη Λάρνακα με μια...γλάστρα στο κεφάλι (ΦΩΤΟ)

Ο γηραιότερος δρομέας που τρέχει στον 3ο Radisson Blu Διεθνή Μαραθώνιο Λάρνακας

Πέραν των εννέα χιλιάδων δρομέων στον 3ο Radisson Blu Διεθνή Μαραθώνιο Λάρνακας

Μεταξύ των δρομέων ο διάσημος Μαραθωνοδρόμος Moshe Lederfen από το Ισραήλ
Ελλάδα

Βρέφος 9 μηνών ξεψύχησε μετά από αφυδάτωση

Εκπέμπουν σήμα SOS για την υγεία των παιδιών οι "Γιατροί Χωρίς Σύνορα"

"Αστακός" η Αθήνα για τη μεγάλη πορεία για το Πολυτεχνείο

Πέντε χιλιάδες αστυνομικοί, μέλη της Αντιτρομοκρατικής και drones για την επέτειο

"Εδώ Πολυτεχνείο...": 46 χρόνια από την αιματοβαμμένη 17 Νοέμβρη (ΒΙΝΤΕΟ&ΦΩΤΟ)

Όταν οι φοιτητές εξεγέρθηκαν κατά της Χούντας και το τανκ απάντησε με βία και θάνατο
Διεθνή

Δύο καθηγητές χημείας...έφτιαχναν crystal meth σε πανεπιστήμιο

Η μυρωδιά και η συντήρηση που οδήγησε στα ίχνη των δύο αντρών

Έλυσε τη σιωπή του για τη σχέση του με τον Τζέφρι Έπσταϊν ο πρίγκιπας Άντριου

Απάντησε για πρώτη φορά και για τους ισχυρισμούς που τον βαραίνουν

Το who is who του Ισραηλινού πρώην κατασκόπου Ταλ Ντίλιαν (BINTEO)

Είμαστε με τους “καλούς”, λέει ισχυριζόμενος ότι παρακολουθούν εγκληματίες και τρομοκράτες

tv news

Το σκοτεινό σχέδιο της Μάρθας για την Κάτια μπαίνει σε εφαρμογή...

«Γυναίκα Χωρίς Όνομα» Δείτε στα νέα συγκλονιστικά επεισόδια της εβδομάδας
Alpha TV Κύπρου

«Soundtrack Of Love» Πέντε νέες ιστορίες που φωνάζουν τα πιο αληθινά "Σ’ΑΓΑΠΏ.."

Κυριακή 10 Νοεμβρίου στον Alpha Κύπρου. Παρουσιάζει η Χριστιάνα Αριστοτέλους (ΒΙΝΤΕΟ)
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα

Κυρ, 17/11/2019 - 13:00ΤΟ ΣΟΪ ΣΟΥ