Ψυχαγωγία

Η καρμική είσοδος της Σοφίας Βογιατζάκη στη σειρά..."Aστέρια στην Άμμο"(BINTEO)


Η αγαπημένη ηθοποιός Σοφία Βογιατζάκη μπαίνει κυριολεκτικά στην κουζίνα και μεταξύ κατσαρολών, κουτάλων και μπαχαρικών γίνεται η εκπληκτική μαγείρισσα (με τάση για κουτσομπολιό και όχι μόνο...) της νέας δραματικής σειράς «ΑΣΤΕΡΙΑ ΣΤΗΝ ΑΜΜΟ» του ALPHA Κύπρου!

Μαζί με το μακρόσυρτο απολαυστικό γέλιο της... δεν κρύβει τον ενθουσιασμό και τη χαρά της, καθώς και το απίστευτο story που κρύβεται πίσω από την τηλεοπτική συνάντησή της με τον Ανδρέα Γεωργίου και τον Κούλλη Νικολάου.

Όπως δήλωσε και στη συνέντευξη της στο Season Finale του «Λούης Night Show», η επιθυμία της έγινε πραγματικότητα, μετά από ένα απρόσμενο τηλεφώνημα. Παρακολουθώντας τον Ανδρέα Γεωργίου να δίνει συνέντευξη σε ελληνική εκπομπή, ένιωσε ότι θα ήθελε πάρα πολύ να συνεργαστεί μαζί του, κάτι που έγινε και μάλιστα στο καλύτερο timing!

Οι ουρανοί μάλλον ήταν ανοιχτοί και εισάκουσαν την ευχή της, μόνο που δεν θα αναμειχθεί σε ίντριγκες, δράμα και δακρύβρεχτες στιγμές, αφού ανήκει -δικαιολογημένα- στις ευχάριστες νότες της σειράς.

Τη γνωρίσαμε μέσα από θεότρελους, απίστευτους και αγαπημένους χαρακτήρες, όπως στις τηλεοπτικές σειρές «Είσαι το ταίρι μου», «Λατρεμένοι μου γείτονες», ως συμπαρουσιάστρια στην πρωινή εκπομπή «Όμορφος κόσμος το πρωί», αλλά και ποιος μπορεί να την ξεχάσει στο ρόλο της «Σούλας» στην κινηματογραφική ταινία "I Love Karditsa"...

Τώρα απολαμβάνει τα γυρίσματα στα «ΑΣΤΕΡΙΑ ΣΤΗΝ ΑΜΜΟ», αλλά προς το παρόν δεν πρόκειται να αποκαλύψει περισσότερες λεπτομέρειες γύρω από τον ξεχωριστό ρόλο της... Η πρεμιέρα όμως δεν θα αργήσει και κάτι μας λέει ότι η «Βέρα» (Σοφία Βογιατζάκη) θα γίνει ένας από τους top of the list ρόλους της σειράς!

Σενάριο: Ρένα Ρίγγα, βασισμένο στο ομότιτλο βιβλίο της Ρένας Ρώσση - Ζαϊρη.

Σκηνοθεσία: Θοδωρής Νικολαΐδης

Παραγωγή: Αντρέα Γεωργίου & Κούλη Νικολάου (G&N make it productions)

«ΑΣΤΕΡΙΑ ΣΤΗΝ ΑΜΜΟ»: Έρχεται σύντομα στον ALPHA Kύπρου!

Επόμενο άρθρο

"Κόντρα μεγατόνων" στο Παλάτι: Οι αριστοκράτες και το...ταπεινό ζεύγος(ΦΩΤΟ)

Ο Χάρι και η Μέγκαν με ιδιωτικό jet και η Κέιτ με τον Ουίλιαμ στην...οικονομική θέση
23/08/2019 - 12:01

ΣχετικέςΕιδήσεις

Οικογενειακή βία συνταράζει τα «Αστέρια στην Άμμο» (ΒΙΝΤΕΟ)

Ανατροπές και δυσάρεστες εξελίξεις θα αποκαλυφθούν στα επόμενα επεισόδια
12/11/2019 - 16:11

Ο Μάξιμος Μουμούρης "εισβάλλει" στα "Αστέρια στην Άμμο" και φέρνει τα πάνω κάτω

Δείτε αποκλειστικές φωτογραφίες από τα γυρίσματα
29/10/2019 - 17:01

Άννα Μπεζάν:"Η μητέρα μου με παράτησε και ο πατέρας μου με κακοποιούσε"(ΒΙΝΤΕΟ)

Ποιος ήταν ο άνθρωπος που την έβαλε στα "Αστέρια στην Άμμο" και η κριτική στο GNTM
25/09/2019 - 16:49

"Αστέρια στην Άμμο": Έκαναν πρεμιέρα με σατανική λάμψη έρωτα...(ΒΙΝΤΕΟ)

Καθημερινά στις 19:30 από τη συχνότητα του Alpha Κύπρου
16/09/2019 - 18:26

"Αστέρια στην Άμμο":Τα 3 μεγάλα όπλα που «έκρυψε» το ομότιτλο βιβλίο(BINTEO)

Η συνέχεια που θα σας καθηλώσει καθημερινά στις 19:30
16/09/2019 - 18:08

Τι θα δούμε απόψε στα "Αστέρια στην Άμμο"; (ΒΙΝΤΕΟ)

Νέο επεισόδιο καθημερινά στις 19:30 στον Alpha Κύπρου
16/09/2019 - 12:48

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

Στο "μικροσκόπιο" το ΓεΣΥ για διόρθωση αδυναμιών και ελαχιστοποίηση προβλημάτων

Τι λέει ο Υπουργός Υγείας για τον ρόλο των προσωπικών γιατρών και την δεύτερη φάση

Αλλοδαπός το πρόσωπο που έδωσε τα όπλα στον 38χρονο επίδοξο εκτελεστή (ΒΙΝΤΕΟ)

Ο οργανωτής ή ο ηθικός αυτουργός του στυγερού εγκλήματος ο Δημήτρης Μαμαλικόπουλος;

Μπήκαμε σε εργαστήριο εξωσωματικής και είδαμε πως παγώνουν ωάρια (ΒΙΝΤΕΟ)

Εμβρυολόγος μας εξηγεί τη διαδικασία αλλά και τους λόγους που υπάρχει αυξημένο ενδιαφέρον
Ελλάδα

Γλυφάδα: Ανθρωποκυνηγητό για τον ασυνείδητο οδηγό που σκότωσε 25χρονο

Η δραματική έκκληση του πατέρα για εντοπισμό του ανθρώπου που εγκατέλειψε τον γιο του

Δένδιας: «Η Ελλάδα δεν θα συμμετάσχει σε έναν ανέντιμο συμβιβασμό»

Άμεση ήταν η απάντηση του ΥΠΕΞ Ελλάδος στον Μεβλούτ Τσαβούσογλου
Διεθνή

Δύο νεκροί μέσα σε διάστημα λίγων ωρών στην Ευρώπη από τον θανατηφόρο κορωνοϊό

ΠΟΥ: Κρούσματα από ανθρώπους που δεν έχουν ταξιδέψει στην Κίνα ή ήρθαν σε επαφή με ασθενή

ΒΙΝΤΕΟ: H στιγμή που Συριακές δυνάμεις εξουδετερώνουν εξτρεμιστές στο Ιντλίμπ

Εικόνες από drone που δείχνουν καταστροφές τανκς και φορτηγών μεταφοράς προσωπικού

Ο Αντριάνο Τρεβιζάν είναι ο πρώτος Ευρωπαίος που "έσβησε" από τον κορωνοϊό

Εντείνεται η ανησυχία από τον ΠΟΥ για τη δυσκολία να περιοριστεί η διάδοση της επιδημίας

tv news

«24 Ώρες» Στη Μονή Αγίου Γερασίμου του Ιορδανίτη…στην έρημο των θαυμάτων!

Τα απόκρυφα της Μονής που αποτελεί μία όαση μέσα στην έρημο, αυτό το Σάββατο στον Alpha
Alpha TV Κύπρου

Mία εκρηκτική ιστορία έρωτα και πάθους που έχασε τον έλεγχο και βάφτηκε με αίμα!

Ένα βίαιο έγκλημα ''ζωντανεύει'' αυτή την Κυριακή στο νέο επεισόδιο του «ΚΑΡΜΑ»
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα

Σάβ, 22/02/2020 - 13:00ΚΑΤΑΣΚΟΠΟΣ ΝΕΛΗ