Ψυχαγωγία

Η καρμική είσοδος της Σοφίας Βογιατζάκη στη σειρά..."Aστέρια στην Άμμο"(BINTEO)


Η αγαπημένη ηθοποιός Σοφία Βογιατζάκη μπαίνει κυριολεκτικά στην κουζίνα και μεταξύ κατσαρολών, κουτάλων και μπαχαρικών γίνεται η εκπληκτική μαγείρισσα (με τάση για κουτσομπολιό και όχι μόνο...) της νέας δραματικής σειράς «ΑΣΤΕΡΙΑ ΣΤΗΝ ΑΜΜΟ» του ALPHA Κύπρου!

Μαζί με το μακρόσυρτο απολαυστικό γέλιο της... δεν κρύβει τον ενθουσιασμό και τη χαρά της, καθώς και το απίστευτο story που κρύβεται πίσω από την τηλεοπτική συνάντησή της με τον Ανδρέα Γεωργίου και τον Κούλλη Νικολάου.

Όπως δήλωσε και στη συνέντευξη της στο Season Finale του «Λούης Night Show», η επιθυμία της έγινε πραγματικότητα, μετά από ένα απρόσμενο τηλεφώνημα. Παρακολουθώντας τον Ανδρέα Γεωργίου να δίνει συνέντευξη σε ελληνική εκπομπή, ένιωσε ότι θα ήθελε πάρα πολύ να συνεργαστεί μαζί του, κάτι που έγινε και μάλιστα στο καλύτερο timing!

Οι ουρανοί μάλλον ήταν ανοιχτοί και εισάκουσαν την ευχή της, μόνο που δεν θα αναμειχθεί σε ίντριγκες, δράμα και δακρύβρεχτες στιγμές, αφού ανήκει -δικαιολογημένα- στις ευχάριστες νότες της σειράς.

Τη γνωρίσαμε μέσα από θεότρελους, απίστευτους και αγαπημένους χαρακτήρες, όπως στις τηλεοπτικές σειρές «Είσαι το ταίρι μου», «Λατρεμένοι μου γείτονες», ως συμπαρουσιάστρια στην πρωινή εκπομπή «Όμορφος κόσμος το πρωί», αλλά και ποιος μπορεί να την ξεχάσει στο ρόλο της «Σούλας» στην κινηματογραφική ταινία "I Love Karditsa"...

Τώρα απολαμβάνει τα γυρίσματα στα «ΑΣΤΕΡΙΑ ΣΤΗΝ ΑΜΜΟ», αλλά προς το παρόν δεν πρόκειται να αποκαλύψει περισσότερες λεπτομέρειες γύρω από τον ξεχωριστό ρόλο της... Η πρεμιέρα όμως δεν θα αργήσει και κάτι μας λέει ότι η «Βέρα» (Σοφία Βογιατζάκη) θα γίνει ένας από τους top of the list ρόλους της σειράς!

Σενάριο: Ρένα Ρίγγα, βασισμένο στο ομότιτλο βιβλίο της Ρένας Ρώσση - Ζαϊρη.

Σκηνοθεσία: Θοδωρής Νικολαΐδης

Παραγωγή: Αντρέα Γεωργίου & Κούλη Νικολάου (G&N make it productions)

«ΑΣΤΕΡΙΑ ΣΤΗΝ ΑΜΜΟ»: Έρχεται σύντομα στον ALPHA Kύπρου!

Επόμενο άρθρο

"Κόντρα μεγατόνων" στο Παλάτι: Οι αριστοκράτες και το...ταπεινό ζεύγος(ΦΩΤΟ)

Ο Χάρι και η Μέγκαν με ιδιωτικό jet και η Κέιτ με τον Ουίλιαμ στην...οικονομική θέση
23/08/2019 - 12:01

ΣχετικέςΕιδήσεις

"Αστέρια στην Άμμο": Έκαναν πρεμιέρα με σατανική λάμψη έρωτα...(ΒΙΝΤΕΟ)

Καθημερινά στις 19:30 από τη συχνότητα του Alpha Κύπρου
16/09/2019 - 18:26

"Αστέρια στην Άμμο":Τα 3 μεγάλα όπλα που «έκρυψε» το ομότιτλο βιβλίο(BINTEO)

Η συνέχεια που θα σας καθηλώσει καθημερινά στις 19:30
16/09/2019 - 18:08

Τι θα δούμε απόψε στα "Αστέρια στην Άμμο"; (ΒΙΝΤΕΟ)

Νέο επεισόδιο καθημερινά στις 19:30 στον Alpha Κύπρου
16/09/2019 - 12:48

Αστέρια στην άμμο: Τι θα δούμε απόψε στη μεγάλη πρεμιέρα του Alpha;(BINTEO)

Η νέα δραματική σειρά που θα μας κρατάει συντροφιά καθημερινά στις 19:30
15/09/2019 - 18:12

Αστέρια στην Άμμο:Ο Παπακωνσταντίνου "ντύνει" με τη φωνή του τη σειρά του Αlpha

Ακούστε το μαγευτικό τραγούδι λίγη ώρα πριν τη πρεμιέρα
15/09/2019 - 17:59

Tα νυχτοπερπατήματα για τα "Αστέρια στην Άμμο" λίγο πριν τη πρεμιέρα(ΦΩΤΟ)

Μαζί και πρωταγωνιστές από τις "8 λέξεις" σε γνωστό στέκι της Λευκωσίας
15/09/2019 - 13:37

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

Παραδίδονται στην Καρπασία ο Άγιος Φίλων και ψηφιδωτά της Αγίας Τριάδας

Η τελετή παράδοσης θα γίνει στην παρουσία εκπροσώπων της ΕΕ

Μάθετε ποιοι δρόμοι της Λευκωσίας κλείνουν στις 28/9 για το Rally Special Stage

Ειδική ρύθμιση της τροχαίας θα γίνεται από την Αστυνομία

Σαββίδης στον Alpha: "Βυθίστηκε" το σύστημα δικαιοσύνης στην Κύπρο (ΒΙΝΤΕΟ)

Τι αναφέρει για την πρόσληψη νέων δικαστών και για τη δημιουργία δικαστηρίων
Ελλάδα

Μέχρι τις 27 Σεπτεμβρίου οι ηλεκτρονικές εγγραφές των πρωτοετών φοιτητών

Δεν χρειάζεται η κατάθεση δικαιολογητικών ή η φυσική παρουσία των επιτυχόντων

Υπ. Παιδείας: Καταργεί την αναγραφή θρησκεύματος στα πιστοποιητικά σπουδών

Η Υπουργός δήλωσε ότι στόχος είναι να καλλιεργεί ένα περιβάλλον χωρίς αποκλεισμούς

"Κλείδωσε" η συνάντηση Μητσοτάκη - Τραμπ στη Νέα Υόρκη

Θα συναντηθούν στο περιθώριο της Γενικής Συνέλευσης του ΟΗΕ
Διεθνή

Στις Βρυξέλλες οι συνομιλίες για το Brexit

Αποτίμηση της προόδου και η εύρεση μιας νέας συμφωνίας

Το τετ - α- τετ Τραμπ με Ζούκερμπεργκ στο Λευκό Οίκο

Στο επίκεντρο της συνάντησης οι μελλοντικοί ρυθμιστικοί κανόνες του διαδικτύου

Την πολιτική της για το κλίμα παρουσιάζει η γερμανική Κυβέρνηση

Εκτιμάται ότι θα επενδυθούν περί τα 40 δισεκατομμύρια ευρώ τα επόμενα τέσσερα χρόνια

tv news

Στα άδυτα της άνοιας και του Αλτσχάιμερ σε ένα επεισόδιο που θα συγκλονίσει...

Οι «24 ΩΡΕΣ» στον Σύνδεσμο στήριξης ατόμων με άνοια "Ιθάκη", αυτό το Σάββατο στον Alpha
Alpha TV Κύπρου

«Η Φαμίλια» Β’ Κύκλος με...μαφία, νονά και κουφέτα γάμου, έρχεται στον Alpha!

Το αψυχολόγητο ζεύγος «Χατζηβασιλείου» παντρεύεται ξανά...Πρεμιέρα Δευτέρα 23 Σεπτεμβρίου
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα

Παρ, 20/09/2019 - 18:00ALPHA NEWS