Ψυχαγωγία

Η Κατερίνα Αγαπητού αποκάλυψε πρώτη φορά το πρόβλημα υγείας που είχε η κόρη της

Καλεσμένη στην εκπομπή «Με αγάπη Χριστιάνα», βρέθηκε η δημοσιογράφος και παρουσιάστρια, Κατερίνα Αγαπητού, η οποία αναφέρθηκε στην ολοκλήρωση της εκπομπής "Γραμμή Επαφής, ενώ αποκάλυψε και το άγνωστο πρόβλημα υγείας που αντιμετώπισε η μικρή της κόρη, Μαρίνα.

Η ίδια θέλησε με αυτή την αποκάλυψη να ευχαριστήσει το νοσηλευτικό προσωπικό, για την εξαιρετική δουλειά τους και την περίθαλψη που παρείχαν. Συγκεκριμένα δήλωσε: 

«Είχε ένα θέμα υγείας το μωρό που ξεκίνησε από γρίπη με πολύ ψηλούς πυρετούς και αναγκαστικά έπρεπε να πάμε στο Μακάρειο. Οι γιατροί και οι νοσηλευτές ήταν απίστευτα καλοί. Νοσηλεύθηκε για τρεις ή τέσσερις μέρες. Το βιώσαμε και αυτό. Δεν έτυχε να το πω, αλλά θα το πω τώρα. Θα πω ένα πολύ θερμό ευχαριστώ σε όλους τους νοσηλευτές και τους γιατρούς. Ήταν πραγματικά εξαιρετικοί.

Δεν ήθελα να την αφήσω μόνη της, έτσι δεν έφευγα από εκεί. Έφευγα το πρωί, για μόνο 10 λεπτά και πριν ξυπνήσει το μωρό, για να πάω να κάνω ένα μπάνιο στο σπίτι και να επιστρέψω»

Επόμενο άρθρο

Η Αντελίνα απαντάει πρώτη φορά στα αρνητικά σχόλια για τα... κιλά της (ΒΙΝΤΕΟ)

Ετοιμάζεται για την πρεμιέρα την Τρίτη 2 Ιουνίου στις 14.30 στον Alpha Κύπρου
29/05/2020 - 09:52

ΣχετικέςΕιδήσεις

Φώτης Σπύρου: “Έχω έναν γιο με τον οποίο αυτήν τη στιγμή δεν έχουμε καμία επαφή"

Οι αποκαλύψεις του γνωστού ηθοποιού και η ιστορία αγάπης που δεν ξέραμε
09/07/2020 - 09:39

Σημάδια κακοποίησης 20 ημερών στο 19μηνο βρέφος (ΒΙΝΤΕΟ)

Διήμερη κράτηση στη μητέρα - Ελεύθερος μέχρι την Παρασκευή ο πατέρας
08/07/2020 - 11:02

Baby Boom! Πατέρας για πρώτη φορά έγινε ο Μύρωνας Στρατής-Οι πρώτες πληροφορίες

Η πρόωρη γέννα και η κατάσταση της υγείας μαμάς και παιδιού
05/07/2020 - 13:11

«Μεσημέρι στον ALPHA» με την Κατερίνα Αγαπητού

Νέα infotainment εκπομπή, έρχεται από την Δευτέρα 20 Ιουλίου στον ALPHA Κύπρου!
26/06/2020 - 13:03

"Έπιασε το μωρό μου την ώρα που το θήλαζα και το απήγαγε" (ΒΙΝΤΕΟ)

Η παγίδα από τον Αιγύπτιο σύζυγό της, η άγρια κακοποίηση και η έκκληση προς τον ΠτΔ
20/06/2020 - 09:59

"Με κλείδωσε στον 7ο όροφο, προσπαθούσα να αποδράσω με το μωρό...μάταια" (VID)

Η παγίδα από τον Αιγύπτιο σύζυγό της, η άγρια κακοποίηση και η έκκληση προς τον ΠτΔ
18/06/2020 - 09:59

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

Στο εξωκκλήσι της Αγίας Μαρίνας στη νεκρή ζώνη οι πρόσφυγες Δερυνειώτες

Εσπερινός, Θεία Λειτουργία και προσκύνημα κατόπιν άδειας από τα Ηνωμένα Έθνη

Πατέρας τριών παιδιών ο άτυχος Παναγιώτης που καταπλακώθηκε από λεωφορείο (ΦΩΤΟ)

Θλίψη Συντονιστικής Εταιρειών Λεωφορείων για τον τραγικό θάνατο του 51χρονου οδηγού

Με φτυάρια και κουβάδες έτρεχαν να σβήσουν τη φωτιά στον Άγιο Αθανάσιο (ΒΙΝΤΕΟ)

Μαρτυρίες για τις αγωνιώδεις προσπάθειες των κατοίκων να γλυτώσουν τα σπίτια τους
Ελλάδα

"Η Ελλάδα είναι η τελευταία χώρα που μπορεί να σχολιάζει για την Αγία Σοφία"

Ο Τσαβούσογλου κατηγόρησε την Αθήνα για παραβίαση θρησκευτικών ελευθεριών στην Δ. Θράκη

Ματαίωση πανηγυριών μέχρι τέλη Ιουλίου αποφάσισαν οι ειδικοί στην Ελλάδα

Εντείνονται οι έλεγχοι στις πύλες εισόδου και τους εποχικούς εργαζόμενους

Στα 31 τα νέα κρούσματα το τελευταίο 24ωρο στην Ελλάδα

Τα 4 εντοπίστηκαν από ελέγχους στις πύλες εισόδου της χώρας
Διεθνή

Έκαναν βόλτα στην Κοπακαμπάνα φορώντας "στολή αστροναύτη" για τον COVID-19 (VID)

Ζευγάρι στη Βραζιλία βρήκε έναν... πρωτότυπο τρόπο για να προστατευτεί από τον ιό

Ο Πούτιν μίλησε στον Ερντογάν περί "δημόσιας κατακραυγής" για την Αγία Σοφία

Ρώσος και Τούρκος Πρόεδροι συζήτησαν τηλεφωνικά για τις εξελίξεις

tv news

Ο Νίκος μαθαίνει ότι η Αλίκη είναι νεκρή και όλο το σκοτεινό παρελθόν της...

«Έρωτας Μετά» Δείτε τις εξελίξεις στα νέα συγκλονιστικά επεισόδια της εβδομάδας εδώ!
Alpha TV Κύπρου

Η ώρα του μεγάλου ξεκαθαρίσματος ήρθε για όλους!

Ελάτε στη θέση τους…για τελευταία φορά αυτή τη σεζόν!​​​​​​​ [Περιλήψεις]
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα

Δευ, 13/07/2020 - 18:10DEAL