Ψυχαγωγία

Η Κατερίνα Γερονικολού χωρίς μακιγιάζ είναι ακόμα πιο όμορφη! (ΦΩΤΟ)

Η Κατερίνα Γερονικολού είναι από τις πιο όμορφες ηθοποιούς σε Κύπρο και Ελλάδα και με μια φωτογραφία της «απέδειξε» ότι  η ομορφιά της είναι φυσική. Μπορεί να συνηθίσαμε να τη βλέπουμε με μακιγιάζ και πάντα στις εξόδους της να προσέχει ιδιαίτερα την εμφάνιση της, ωστόσο με μια φωτογραφία που δημοσίευσε στον προσωπικό της λογαριασμό στο Instagram απέδειξε πόσο ακομπλεξάριστη είναι αφού μοιράστηκε μια  selfie δίχως ίχνος μακιγιάζ με τους διαδικτυακούς της φίλους να σχολιάζουν πόσο όμορφη είναι χωρίς μακιγιάζ.

Δείτε τη φωτογραφία που δημοσίευσε:

Επόμενο άρθρο

"Τέλος" σε ακόμα δυο αγαπημένες συνήθειες του Χάρι έβαλε η Μέγκαν!

Ο πρίγκιπας Χάρι δεν χαλάει χατίρι στη σύζυγο του…
05/01/2019 - 09:27

ΣχετικέςΕιδήσεις

Γερονικολού - Τσιμιτσέλης: Το νέο κοινό επαγγελματικό τους βήμα!

Μαζί στη ζωή μαζί και στο θεατρικό σανίδι;
16/01/2019 - 14:06

Κατερίνα Γερονικολού: Το χαρακτηριστικό του Τσιμιτσέλη που... την εκνευρίζει!

Αποκαλύπτει τι είναι αυτό που δεν αντέχει στον σύντροφο της
14/01/2019 - 10:50

Η αποκάλυψη του Τσιμιτσέλη για τις φωτογραφίες που δημοσιεύει η Γερονικολού!

Το «παρασκήνιο» και η ταλαιπωρία από τις φωτογραφίσεις
11/01/2019 - 12:51

Λιώσαμε! Η δημόσια ερωτική εξομολόγηση του Τσιμιτσέλη στην Κατερίνα Γερονικολού

"Στην Κατερίνα ερωτεύτηκα τα πάντα. Έχει όλο το πακέτο..."
30/12/2018 - 14:25

Κατερίνα Γερονικολού: Η selfie με τον Τσιμιτσέλη στο.. ασανσέρ! (ΦΩΤΟ)

Το ζευγάρι είναι τρελά ερωτευμένο και πλέον δεν κρύβει τον έρωτα του
26/12/2018 - 17:27

Οι ευχές του Γιάννη Τσιμιτσέλη αγκαλιά με την Γερονικολού (ΦΩΤΟ)

Η κοινή φωτογραφία του ζευγαριού που έκανε τα "likes" να πέσουν σαν βορχή...
25/12/2018 - 14:00

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

Τροχαίο Λάρνακας: Η στιγμή που η μοτοσικλέτα τυλίγεται στις φλόγες (ΦΩΤΟ)

Διασωληνωμένος στη Μονάδα Εντατικής Θεραπείας νοσηλεύεται ο 39χρονος

Στην αναμονή οι πρώτοι επτά έφηβοι για το Κλειστό Κέντρο Απεξάρτησης (ΦΩΤΟ)

Ανοίγει εντός των επόμενων ημερών τις πύλες του στους χώρους της "Αγίας Σκέπης"

Διαμαρτύρονται για το Συνεργατισμό έξω από το Προεδρικό την ερχόμενη Τετάρτη

Ποιες οργανώσεις θα συμμετέχουν στην εκδήλωση διαμαρτυρίας
Ελλάδα

Τραμπ: Οι ΗΠΑ διαμορφώθηκαν από τον ελληνικό πολιτισμό (ΒΙΝΤΕΟ)

Ο Αμερικανός Πρόεδρος έπλεξε το εγκώμιο των ΗΠΑ

Στις αρχές Απριλίου ο Αλέξης Τσίπρας αποφασίζει για τις κάλπες

Ένα “πακέτο” που θα φτάσει στο Μέγαρο Μαξίμου πιθανώς να ανατρέψει τα δεδομένα

Ο Ρουβίκωνας ανέλαβε την ευθύνη για την επίθεση στο Υπ. Περιβάλλοντος (ΦΩΤΟ)

Αιφνιδίασαν τα ξημερώματα τον φρουρό και έριξαν μπογιές στο κτίριο
Διεθνή

Αναβολή μέχρι τις 30 Ιουνίου για το Brexit ζήτησε η Μέι από την ΕΕ

Απέστειλε επιστολή προς τον Πρόεδρο του Ευρωπαϊκού Συμβουλίου

Βαριά καμπάνα 1,4 δισεκατομμυρίων ευρώ στην Google από την Κομισιόν

Καταγγελία της ΕΕ για τη διαφημιστική της πολιτική

Στο Μιλάνο το μεγαλύτερο τιραμισού στον κόσμο (ΦΩΤΟ)

Κατέκτησε μία θέση στο ρεκόρ Γκίνες

tv news

Ο Ορφέας λέει στη Χριστίνα πως έχει παιδί αλλά αρνείται να πει λεπτομέρειες...

Η Τατιάνα θα δεχτεί μια απροσδόκητη επίσκεψη... «To Τατουάζ» Τετάρτη:Νέο Επεισόδιο
Alpha TV Κύπρου

Η Μαρίνα βάζει σε εφαρμογή το σχέδιο της και πλησιάζει ερωτικά τον Γιάννη...

Ο Αντρέας αρχίζει να παρακολουθεί την Μαρίνα.. «Γυναίκα Χωρίς Όνομα» Τετάρτη:Νέο Επεισόδιο
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα

Τετ, 20/03/2019 - 15:30ΜΕ ΑΓΑΠΗ ΧΡΙΣΤΙΑΝΑ