Ψυχαγωγία

Η Κατερίνα Γκαγκάκη και η Ελένη Τσολάκη φιλήθηκαν on air στο στόμα! (ΒΙΝΤΕΟ)

Στο στόμα φιλήθηκαν η Κατερίνα Γκαγκάκη και η Ελένη Τσολάκη με αφορμή το πολυσυζητημένο φιλί της Τζένιφερ Άνιστον με την Έλεν Ντετζένερις!

Κατά τη διάρκεια της εκπομπή "Μεσημέρι με τον Γιώργο Λιάγκα", σχολίασαν το φιλί ανάμεσα στις δυο γυναίκες με την Ελένη Τσολάκη να αναρωτίεται:

«Καλά παιδιά είναι κακό να φιλάς μια γυναίκα; Εγώ με τις φίλες μου φιλιόμαστε στο στόμα»

Με τον Γιώργο Λιάγκα στη συνέχεια να δηλώνει: 

«Μα δεν γνωρίζονταν μεταξύ τους… Εμένα δεν με ενοχλεί που είναι δυο γυναίκες, ακόμα και γυναίκα με άντρα να ήταν… Αυτό το έχουμε ξεπεράσει. Έχει τελειώσει η ιστορία αυτή. Με ενοχλεί που φιλιέσαι στο στόμα με έναν άγνωστο. Εμείς οι δύο τώρα, να φιληθούμε στο στόμα για ποιο λόγο;».

Μάλιστα, λίγα δευτερόλεπτα αργότερα η Ελένη Τσολάκη και η Κατερίνα Γκαγκάκη σηκώθηκαν όρθιες και φιλήθηκαν on air στο στόμα…

Δείτε το σχετικό απόσπασμα: 

Επόμενο άρθρο

Η Ελένη Μενεγάκη έχει γενέθλια! Μάθετε πόσων χρονών έγινε (ΒΙΝΤΕΟ)

Η έκπληξη που της ετοίμασαν οι συνεργάτες της και η ευχή της on air
29/10/2019 - 14:52

ΣχετικέςΕιδήσεις

H Γκαγκάκη βρήκε σημείωμα που της είχε αφήσει ο πατέρας της πριν πεθάνει (ΦΩΤΟ)

"Ραγίζει καρδιές" η ανάρτηση με τις συμβουλές που της έδωσε
07/05/2020 - 08:30

"Ραγίζει καρδιές" η Γκαγκάκη με την ανάρτηση για τον θάνατο του πατέρα της(ΦΩΤΟ)

Η τρυφερή φωτογραφία και τα λόγια όλο νόημα ανήμερα της επετείου της γέννησής του
16/04/2020 - 07:17

Ο Τέβες φίλησε τον Μαραντόνα στο στόμα... (ΦΩΤΟ & ΒΙΝΤΕΟ)

Ο Καρλίτος φίλησε τον θρύλο στο στόμα και θύμισε κάτι από το 1996
08/03/2020 - 15:54

Η Μελάνια απεχθάνεται τον Τραμπ και τον...ντρόπιασε μπροστά στις κάμερες(ΒΙΝΤΕΟ)

Όλο το παρασκήνιο της αμήχανης στιγμής - Ποιά ήταν η αντίδραση του πλανητάρχη;
07/02/2020 - 13:54

Ουγγαρέζος: Αποκάλυψε γιατί έκανε unfollow Eλένη Τσολάκη και Σίσσυ Χρηστίδου

Ο λόγος και...όλα όσα μεσολάβησαν με τις παρουσιάστριες
06/02/2020 - 15:12

Hλιάνα - Snik: To παθιασμένο φιλί στο στόμα και η...τούρτα υπερπαραγωγή (ΒΙΝΤΕΟ)

To γνωστό μοντέλο κούρνιαζε όλο το βράδυ στην αγκαλιά του αγαπημένου της
06/02/2020 - 13:42

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

Καραγιάννης: Το σταδιακό άνοιγμα των οδοφραγμάτων είναι μια λογική διευθέτηση

«Θέλουμε να ξέρουμε τι έλεγχος θα υπάρχει» ανέφερε το μέλος της Επιστημονικής Ομάδας

Τριήμερο πένθος κήρυξε ο Δήμος Λευκονοίκου στη μνήμη του Μιχάλη Πήλικου

«Το Λευκόνοικο έχασε ένα αξιόλογο τέκνο του, εξαίρετο τεχνοκράτη και ηγετική φυσιογνωμία»
Ελλάδα

7 νέα κρούσματα και κανένας θάνατος στην Ελλάδα το τελευταίο εικοσιτετράωρο

Ο συνολικός αριθμός των περιστατικών ανέρχεται πλέον σε 2.915

Τουρκικό ΥΠΕΞ: «Καλούμε την Ελλάδα να γλιτώσει από τα ιστορικά της κόμπλεξ»

Η δική μας απάντηση είναι η Ελλάδα της δημιουργίας, λέει η Κατερίνα Σακκελαροπούλου

Γκανγκστερική δολοφονία 70χρονου Βέλγου επιχειρηματία στη Βούλα (ΦΩΤΟ)

Τον εκτέλεσαν με δύο σφαίρες στο κεφάλι την ώρα που κατέβηκε από το όχημα του
Διεθνή

ΗΠΑ: Μέλη του Reuters τραυματίστηκαν από πλαστικές σφαίρες αστυνομικών (ΒΙΝΤΕΟ)

Συνεχίζονται τα βίαια επεισόδια, εκτός ελέγχου η κατάσταση στην Αμερική

Τορόντο: Χιλιάδες άνθρωποι σε διαδήλωση κατά της αστυνομικής βίας

Με πανό που έγραφαν «Όχι ακόμη μία ζωή μαύρου» και «Δεν μπορώ να αναπνεύσω»

SpaceX: Εντυπωσιακές εικόνες και live μετάδοση της ιστορικής αποστολής

Η αντίδραση του Προέδρου των ΗΠΑ και η πορεία της κάψουλας «Crew Dragon»

tv news

Έξι μήνες πριν το ατύχημα, ο Χρήστος έρχεται αντιμέτωπος με ένα δικαστικό θέμα..

«Έρωτας Μετά» Δείτε τις εξελίξεις στα νέα συγκλονιστικά επεισόδια της εβδομάδας εδώ!
Alpha TV Κύπρου

«Παράδοση Κατ' Οίκον» με καλεσμένο τον Σώτο Γονιό και…ροκ διάθεση!

Ένα εμπνευσμένο τηλεοπτικό ντουέτο, παρέα με τη Βασιλική Χατζηαδάμου και την ορχήστρα της!
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα

Κυρ, 31/05/2020 - 14:30ΤΟ ΣΟΪ ΣΟΥ