Ψυχαγωγία

Η Κατερίνα Καινούργιου έβαλε νυφικό και... αυτοσαρκάζεται! (ΒΙΝΤΕΟ)

Η Κατερίνα Καινούργιου έβαλε για πρώτη φορά νυφικό για τις ανάγκες μιας φωτογράφησης και τρολάρει τον εαυτό της!

Μετά τον χωρισμό της από τον Νάσο Αναστασόπουλο η παρουσιάστρια είναι και πάλι μόνη αφού η απόσταση και η διαφορά ηλικίας μπήκαν ανάμεσα τους. Μπορεί ο γάμος να μην είναι στα άμεσα σχέδια της Κατερίνας Καινούργιου ωστόσο έβαλε νυφικό για τις ανάγκες φωτογράφησης και δεν δίστασε μέσα από τα stories που ανέβασε στο Instagram να τρολάρει τον εαυτό της αφού όπως δήλωσε: 

Είπα να το βάλω γιατί δεν πρόκειται να το βάλω ποτέ!

Δείτε το συγκεκριμένο βίντεο που δημοσίευσε: 

Επόμενο άρθρο

ΣχετικέςΕιδήσεις

Κατερίνα Καινούργιου: Η σέξι φωτογραφία που δημοσίευσε και μετά την... διέγραψε!

Η φωτογραφία με κόκκινο μαγιό που "εξαφανίστηκε" λίγα λεπτά μετά τη δημοσίευση της
12/03/2019 - 11:28

Καινούργιου-Αναστασόπουλος: Οι σχέσεις τους μετά τον χωρισμό

Τελικά ισχύουν οι φήμες επανασυνδέσεις;
04/02/2019 - 13:21

Κατερίνα Καινούργιου: Το μήνυμα όλο νόημα μετά τον χωρισμό της (ΦΩΤΟ)

Η φωτογραφία που δημοσίευσε και το μήνυμα που θέλει να στείλει
02/02/2019 - 09:55

Κατερίνα Καινούργιου: Η αμηχανία της on air όταν αναφέρθηκε στον χωρισμό της

Οι φωτογραφίες που δημοσίευσε με τον σύντροφο της και το "γρουσούζικο" Παρίσι....
28/01/2019 - 16:26

Η Καινούργιου απάντησε πρώτη φορά δημόσια για τον φημολογούμενο χωρισμό της!

Επιβεβαίωσε ή όχι τις φήμες που υπάρχουν τις τελευταίες μέρες;
25/01/2019 - 14:07

Επανασύνδεση για Κατερίνα Καινούργιου και Νάσο Αναστασόπουλο;

Η κίνηση που πυροδότησε τις φήμες επανασύνδεσης...
24/01/2019 - 09:53

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

Η Κύπρος τιμά την εθνική επέτειο της 25ης Μαρτίου (ΒΙΝΤΕΟ&ΦΩΤΟ)

Παρελάσεις και εκδηλώσεις σε όλες τις πόλεις, με επίκεντρο τη Λευκωσία

Αίσιο τέλος στην εξαφάνιση ανήλικου στην Πάφο

Απουσίαζε από το σπίτι του από την περασμένη Τρίτη

Στο κελί οδηγός που οδηγούσε τύφλα στο μεθύσι στον αυτοκινητόδρομο

Οδηγούσε αλόγιστα και επικίνδυνα και αρνήθηκε να προβεί σε τελικό έλεγχο αλκοτέστ
Ελλάδα

"Μακεδονία Ξακουστή" τραγουδούν πολίτες στην παρέλαση της Θεσσαλονίκης (ΒΙΝΤΕΟ)

Στέλνουν το δικό τους μήνυμα για την ελληνικότητα της Μακεδονίας

Πήγαν να τον κλέψουν και πυροβόλησε και σκότωσε τον διαρρήκτη

Πέταξε το πτώμα του σε λατομείο και τον έψαχνε η ομάδα του

Το βίντεο της ντροπής και οι ειρωνείες των αστυνομικών στην 90χρονη (ΒΙΝΤΕΟ)

Συνέλαβαν 90χρονη επειδή πουλούσε κάλτσες που έπλεκε η ίδια στη λαϊκή αγορά
Διεθνή

Η Ρουμανία ανακοίνωσε από τις ΗΠΑ ότι μεταφέρει την πρεσβεία της στην Ιερουσαλήμ

Η χώρα κατέχει αυτή την περίοδο την εκ περιτροπής προεδρία της Ευρωπαϊκής Ένωσης

Έρευνα υψηλού επιπέδου διέταξε η Jacinda Ardern για το χτύπημα στη Νέα Ζηλανδία

"Σηκώνει κάθε πέτρα" για να απαντήσει όλα τα ερωτήματα η Πρωθυπουργός της χώρας

Σειρήνες πολέμου στην καρδιά του Ισραήλ (ΒΙΝΤΕΟ&ΦΩΤΟ)

Επτά τραυματίες, μεταξύ τους και δύο βρέφη, μετά από επίθεση με ρουκέτα

tv news

Η Πιλάρ επισκέπτεται τον Νικόλα με σκοπό να μιλήσει για όλους και για όλα...

Oι πληροφορίες που του δίνει τον αφήνουν άφωνο... «To Τατουάζ» Δευτέρα Νέο Επεισόδιο
Alpha TV Κύπρου

Θα ανακαλύψει η Κάτια το σχέδιο της Μαρίνας και τη σχέση της με τον Γιάννη;

Ο Κωστής αρχίζει να υποψιάζεται την Λίλιαν... «Γυναίκα Χωρίς Όνομα» Τρίτη Νέο Επεισόδιο
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα

Δευ, 25/03/2019 - 13:15ΠΑΜΕ ΠΑΚΕΤΟ