Ψυχαγωγία

Η Κατερίνα Καινούργιου έβαλε νυφικό και... αυτοσαρκάζεται! (ΒΙΝΤΕΟ)

Η Κατερίνα Καινούργιου έβαλε για πρώτη φορά νυφικό για τις ανάγκες μιας φωτογράφησης και τρολάρει τον εαυτό της!

Μετά τον χωρισμό της από τον Νάσο Αναστασόπουλο η παρουσιάστρια είναι και πάλι μόνη αφού η απόσταση και η διαφορά ηλικίας μπήκαν ανάμεσα τους. Μπορεί ο γάμος να μην είναι στα άμεσα σχέδια της Κατερίνας Καινούργιου ωστόσο έβαλε νυφικό για τις ανάγκες φωτογράφησης και δεν δίστασε μέσα από τα stories που ανέβασε στο Instagram να τρολάρει τον εαυτό της αφού όπως δήλωσε: 

Είπα να το βάλω γιατί δεν πρόκειται να το βάλω ποτέ!

Δείτε το συγκεκριμένο βίντεο που δημοσίευσε: 

Επόμενο άρθρο

ΣχετικέςΕιδήσεις

Η Μαρία Κορτζιά στην τελευταία της πρόβα για το νυφικό της! (ΒΙΝΤΕΟ)

Πόσα νυφικά θα φορέσει και όσα αποκάλυψε για το νυφικό της λίγο πριν τον γάμο με τον Πιέρο
04/11/2019 - 16:25

Κατερίνα Καινούργιου για τη νέα της σχέση:"Προσπάθησα τον πρώτο καιρό να κρυφτώ"

Τα τρυφερά λόγια της παρουσιάστριας για τον νέο της σύντροφο
18/10/2019 - 09:08

H Κατερίνα Καινούργιου ξεσπά εναντίον του Τάσoυ Τρύφωνος: "Πόσο αγενής ήτανε..."

Η δήλωση του παρουσιαστή που την ενόχλησε και όσα δήλωσε
30/09/2019 - 17:49

H Mαρία Κορτζιά ντύθηκε...νυφούλα δια χειρός Ανδρέα Ζαννετίδη(ΦΩΤΟ)

Δείτε το πανέμορφο μοντέλο λίγους μήνες πριν το γάμο της με τον Πιέρο Σωτηρίου
19/09/2019 - 12:58

Κ. Καινούργιου: Η ατάκα του Σεφερλή για τον σύντροφο της που την άφησε άφωνη

Όσα δήλωσε για τον Ντάνο και τα αρνητικά σχόλια από κριτικούς
10/09/2019 - 16:08

Κατερίνα Καινούργιου:"Ήμουν αφελής... Πάω για ένα νέο ξεκίνημα στη ζωή μου."

Μιλά για τη σχέση της με τον Φίλιππο Τσαγκρίδη και η απόφαση για την προσωπική της ζωή
09/09/2019 - 10:43

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

Ποιο είναι το φαινόμενο που έδωσε κόκκινο χρώμα στην Αλυκή Λάρνακας (ΒΙΝΤΕΟ)

Η εικόνα πάντως, σύμφωνα με τους ειδικούς, δεν πρόκειται να διαρκέσει πολύ.

Στα σκαριά η εφαρμογή του σχεδίου απόσυρσης παλαιών οχημάτων (ΒΙΝΤΕΟ)

"Η ζωή δεν έχει ανταλλακτικά", τόνισε η Υπουργός Μεταφορών

Αλλάζουν τα φώτα τροχαίας στους δρόμους της πρωτεύουσας (ΒΙΝΤΕΟ)

Πόσο θα κοστίσει το έργο που θα φέρει μείωση στους λογαριασμούς δήμων και κοινοτήτων
Ελλάδα

Παλλήνη: Τύχη βουνό είχε άνδρας που έπεσε στις γραμμές του προαστιακού (ΦΩΤΟ)

Απεγκλωβίστηκε έγκαιρα και μεταφέρθηκε στο νοσοκομείο

Βραδιά επεισοδίων με μολότοφ σε Αθήνα, Θεσσαλονίκη και Πάτρα (VID)

Με δακρυγόνα απάντησαν οι διμοιρίες των ΜΑΤ στους διαδηλωτές μετά τις πορείες

Ρουβίκωνας κατά Α. Γεωργιάδη: «Κάθε κυβέρνηση έχει τον τηλεκαρνάβαλο της»

«Δεν τους φοβόμαστε!» απήντησε λίγο αργότερα ο Άδωνις Γεωργιάδης
Διεθνή

Μακελειό στην Καλιφόρνια: Προσχεδιασμένη επίθεση σε αγώνα ποδοσφαίρου

Δέκα άνδρες δέχθηκαν πυροβολισμούς με αποτέλεσμα τέσσερις να πέσουν νεκροί

Υεμένη: Οι αντάρτες Χούτι κατέλαβαν τρία πλοία στην Ερυθρά Θάλασσα

Μεταφέρθηκαν στο λιμάνι Σαλίφ - Τι λένε οι πρώτες πληροφορίες

ΗΠΑ: Οι ισραηλινοί οικισμοί στη Δυτική Όχθη "δεν είναι πλέον παράνομοι"

«Η Ουάσιγκτον επανορθώνει μια ιστορική αδικία» είπε ο Νετανιάχου

tv news

Η Δέσποινα αποκαλύπτει στην Αλεξία όλη την αλήθεια για την Ασπασία...

Δείτε αυτή την εβδομάδα στα νέα επεισόδια της σειράς «Αστέρια Στην Άμμο» στον Alpha Κύπρου
Alpha TV Κύπρου

Το σκοτεινό σχέδιο της Μάρθας για την Κάτια μπαίνει σε εφαρμογή...

«Γυναίκα Χωρίς Όνομα» Δείτε στα νέα συγκλονιστικά επεισόδια της εβδομάδας
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα

Τρί, 19/11/2019 - 06:00ΤΟ ΣΟΪ ΣΟΥ