Ψυχαγωγία

Η Κατερίνα Καινούργιου έβαλε νυφικό και... αυτοσαρκάζεται! (ΒΙΝΤΕΟ)

Η Κατερίνα Καινούργιου έβαλε για πρώτη φορά νυφικό για τις ανάγκες μιας φωτογράφησης και τρολάρει τον εαυτό της!

Μετά τον χωρισμό της από τον Νάσο Αναστασόπουλο η παρουσιάστρια είναι και πάλι μόνη αφού η απόσταση και η διαφορά ηλικίας μπήκαν ανάμεσα τους. Μπορεί ο γάμος να μην είναι στα άμεσα σχέδια της Κατερίνας Καινούργιου ωστόσο έβαλε νυφικό για τις ανάγκες φωτογράφησης και δεν δίστασε μέσα από τα stories που ανέβασε στο Instagram να τρολάρει τον εαυτό της αφού όπως δήλωσε: 

Είπα να το βάλω γιατί δεν πρόκειται να το βάλω ποτέ!

Δείτε το συγκεκριμένο βίντεο που δημοσίευσε: 

Επόμενο άρθρο

ΣχετικέςΕιδήσεις

Η Κατερίνα Καινούργιου αποκάλυψε με ποιον τραγουδιστή ήταν...ερωτευμένη(ΒΙΝΤΕΟ)

Ο έρωτας, ο γνωστός αοιδός και η δημόσια ετεροχρονισμένη ερωτική εξομολόγηση
29/04/2019 - 13:24

Κωνσταντίνα Σπυροπούλου: "Έπεσε αυλαία" στον έρωτα της - Όλο το παρασκήνιο

Έξαλλος ο Βαρβέρης - Τί δηλώνει ι ίδιος και το οικογενειακό του περιβάλλον
09/04/2019 - 17:54

Η Κατερίνα Καινούργιου απαντά αν είναι ξανά ερωτευμένη!

Ισχύουν ή όχι οι φήμες που την θέλουν να είναι σε σχέση
05/04/2019 - 10:17

Ξεσπά η Kατερίνα Καινούργιου:"Μου έλεγαν να πεθάνεις... να με θάψεις"

Όλα όσα ανέφερε για τα ρατσιστικά σχόλια που της χρεώνουν
04/04/2019 - 10:02

Η Κατερίνα Καινούργιου είναι ξανά... ερωτευμένη! (ΦΩΤΟ)

Αυτός είναι ο νέος σύντροφος της παρουσιάστριας μετά τον χωρισμό της
03/04/2019 - 09:27

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

Παράλληλες έρευνες σε Λίμνη Μεμί και Κόκκινη Λίμνη (ΒΙΝΤΕΟ)

Ο Διευθυντής της Πυροσβεστικής στον Alpha για την πορεία των ερευνών

Αποκαταστάθηκε πλήρως η πετρελαϊκή ρύπανση στη θαλάσσια περιοχή Λεμεσού (ΒΙΝΤΕΟ)

Τι αναφέρει ο Προϊστάμενος Ναυτικής Υπηρεσίας Τμήματος Αλιείας

Και η Κύπρος στη μάχη με τις φλόγες στο Ισραήλ (ΒΙΝΤΕΟ)

Σε συνεχή επικοινωνία Υπουργεία Εξωτερικών Κύπρου-Ισραήλ, ενώ δεν αποκλείεται νέα αποστολή
Ελλάδα

Ελλάδα: Χειροπέδες σε μάνα και γιο για χασισοφυτία

Εντοπίστηκαν στο στάβλο τους 61 δενδρύλια ενώ είχαν σκοπό να φυτέψουν πολύ περισσότερα

Tρίχρονο αγγελούδι ξεψύχησε στο δρόμο για το νοσοκομείο

Αντιμετώπιζε προβλήματα υγείας και νοσηλευόταν στο Παίδων

Ολλανδός τουρίστας βρέθηκε νεκρός σε δωμάτιο ξενοδοχείου

Μέλη της οικογένειάς του τον εντόπισαν αναίσθητο..
Διεθνή

Με βουρκωμένα μάτια παραιτήθηκε η Τερέζα Μέι (ΒΙΝΤΕΟ)

Πότε θα ανακοινωθεί ο διάδοχος της για την ηγεσία των Συντηρητικών και την Πρωθυπουργία

Η Κίνα "εκμηδενίζει" τις αποστάσεις (ΦΩΤΟ)

Το νέο τρένο που φτάνει την ταχύτητα των 600 χιλιομέτρων την ώρα

tv news

Ο Πούμπουρας έρχεται να αποδείξει ότι οι κυπριακές ρίζες του δεν είναι τυχαίες!

«Παράδοση Κατ’ Οίκον» Με την Βασιλική Χατζηαδάμου αυτή την Κυριακή στον Alpha Κύπρου
Alpha TV Κύπρου

Σκόνη θανάτου, γραπτά κείμενα μελλοθάνατων και κραυγές χήρων και ορφανών

Oι«24 Ώρες»αποκαλύπτουν το θανατικό που έπληξε την Πλατανιστάσα αυτό το Σάββατο στον Alpha
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα

Σάβ, 25/05/2019 - 06:15DEAL