Ψυχαγωγία

Η Κατερίνα Στικούδη μας συστήνει τη μητέρα της στην αγκαλιά του άντρα της(ΦΩΤΟ)

Ξεχωριστές ευχές έστειλε η Κατερίνα Στικούδη στον σύντροφό της μέσα από τα social media με μια ιδιαίτερη φτογραφία και μια πολύ τρυφερή φωτογραφία.

Η ίδια, έχοντας αδυναμία στην μητέρα της, ευχήθηκε στον άντρα της με μια φωτογραφία που είναι οι δυο τους. Η ίδια δήλωσε

«Έχει επαληθευτεί Βρήκα μια παλιά φωτογραφία .. με τόσο ωραία χαμόγελα και πολύ αγάπη ! Η μανούλα μου κι ο άντρας μου ... τι ωραίο πράγμα να αγαπάει ο άνθρωπος σου την οικογένεια σου .. Χρόνια πολλά Βαγγελακο μου .. να είσαι γέρος και δημιουργικός» 

΄λμ,

Επόμενο άρθρο

Και όμως η Μαρία Σολωμού αρχίζει...διαδικτυακό σίριαλ για τον κορωνοϊό

Όλες οι λεπτομέρειες και οι συμπρωταγωνίστριες της
29/03/2020 - 17:51

ΣχετικέςΕιδήσεις

O Γιώργος Θεοφάνους ποζάρει ξανά στην "αγκαλιά" της Δέσποινας Βανδή (ΦΩΤΟ)

Το στιγμιότυπο από το στούντιο ηχογράφησης και το μήνυμα για τη συνεργασία τους
30/05/2020 - 10:04

Κι όμως! Ο Νικόλας Ιωαννίδης έκανε τατουάζ τον...εαυτό του (ΦΩΤΟ)

Έκπληξη προκάλεσε το σχέδιο που αποφάσισε να κάνει στο χέρι του
28/05/2020 - 12:31

Φ. Πετρουτσέλι: Η πρώτη φωτογραφία με την κόρη και τον νεογέννητο γιο της (ΦΩΤΟ)

Η τρυφερή φωτογραφία αγκαλιά με τα παιδιά λίγες μέρες μετά αφού υποδέχτηκε τον μπέμπη
28/05/2020 - 12:18

Ομάδα ανακοίνωσε προπονητή, με φωτογραφία άλλου... (ΦΩΤΟ)

Για περίπου δυο ώρες παρέμεινε στον διαδικτυακό «αέρα» η μεγάλη γκάφα
22/05/2020 - 10:55

Ο Αντώνης Ρέμος φωτογραφίζει πρώτη φορά τη μητέρα και την κόρη του μαζί (ΦΩΤΟ)

Ευχήθηκε στα κορίτσια του με αφορμή την ονομαστική τους εορτή
22/05/2020 - 08:04

Η Μαρία Σολωμού μας γνώρισε επιτέλους τον...κούκλο 14χρονο γιο της (ΦΩΤΟ)

H πρώτη φωτογραφία με το αγόρι που απέκτησε με τον Μάριο Αθανασίου
12/05/2020 - 09:06

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

Τραύματα στο λαιμό φέρει η 52χρονη που εντοπίστηκε νεκρή σε διαμέρισμα

Δείτε εικόνες από τις ισχυρές αστυνομικές δυνάμεις που έσπευσαν στη σκηνή

Η ανακοίνωση του Υπουργείου Υγείας για το νέο κρούσμα σε σχολείο

"Έχει απολυμανθεί και θα επαναλειτουργήσει κανονικά"

Αίσιο τέλος στην εξαφάνιση ηλικιωμένης από τη Λευκωσία

Η 87χρονη έχει εντοπιστεί και είναι καλά στην υγεία της
Ελλάδα

Ένταση και επεισόδια μεταξύ ΜΑΤ και κατοίκων στη Μαλακάσα

Οι αστυνομικές δυνάμεις που βρίσκονται στην περιοχή απάντησαν με χρήση χημικών

7 νέα κρούσματα και κανένας θάνατος στην Ελλάδα το τελευταίο εικοσιτετράωρο

Ο συνολικός αριθμός των περιστατικών ανέρχεται πλέον σε 2.915

Τουρκικό ΥΠΕΞ: «Καλούμε την Ελλάδα να γλιτώσει από τα ιστορικά της κόμπλεξ»

Η δική μας απάντηση είναι η Ελλάδα της δημιουργίας, λέει η Κατερίνα Σακκελαροπούλου
Διεθνή

Οι αστροναύτες του Dragon έφτασαν στον Διεθνή Διαστημικό Σταθμό (BINTEO)

Ρόμπερτ Μπένκεν και Ντάγκλας Χάρλεϊ γράφουν την δική τους ιστορία..

Το σύνθημα «δεν μπορώ να ανασάνω» εξαπλώνεται στις ΗΠΑ (ΦΩΤΟ)

Η απειλή του Τραμπ, η κινητοποίηση της Εθνοφρουράς και η οργή που ξεχειλίζει..

Καταγράφηκε ο πρώτος θάνατος από κορωνοϊό στη Ρουάντα

65χρονος απεβίωσε σε ειδική κλινική για την covid-19 όπου λάμβανε θεραπεία

tv news

Έξι μήνες πριν το ατύχημα, ο Χρήστος έρχεται αντιμέτωπος με ένα δικαστικό θέμα..

«Έρωτας Μετά» Δείτε τις εξελίξεις στα νέα συγκλονιστικά επεισόδια της εβδομάδας εδώ!
Alpha TV Κύπρου

«Παράδοση Κατ' Οίκον» με καλεσμένο τον Σώτο Γονιό και…ροκ διάθεση!

Ένα εμπνευσμένο τηλεοπτικό ντουέτο, παρέα με τη Βασιλική Χατζηαδάμου και την ορχήστρα της!
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα

Κυρ, 31/05/2020 - 20:15ALPHA NEWS