Ψυχαγωγία

Η Κέιτι Πέρι και ο Ορλάντο Μπλουμ παντρεύονται τον Δεκέμβριο!

Έτοιμοι να ενωθούν με τα ιερά δεσμά του γάμου είναι η Κέιτι Πέρι και ο Ορλάντο Μπλουμ!

Η Κέιτι Πέρι και ο Ορλάντο Μπλουμ αρραβωνιάστηκαν ανήμερα του Αγίου Βαλεντίνου με την διάσημη τραγουδίστρια να δέχεται ένα υπέροχο διαμαντένιο δαχτυλίδι από τον χολιγουντιανό σταρ. Η Πέρι είπε το πολυπόθητο «Yes I do» και σύμφωνα με δημοσίευμα   του US Weekly η 34χρονη ποπ σταρ και ο 42χρονος ηθοποιός προγραμματίζουν να παντρευτούν τον προσεχή Δεκέμβριο.

Οι δυο τους είναι μαζί εδώ και τρία χρόνια ωστόσο υπήρξε ένα διάστημα που είχαν χωρίσει για λίγο ενώ η επανασύνδεση ήρθε μετά από λίγο καιρό. 

Επόμενο άρθρο

Έξαλλη η Θέκλα Πετρίδου με τα σχόλια του Γιώργου Λιάγκα για plus size γυναίκες

Οι δηλώσεις του παρουσιαστή προκάλεσαν πλήθος αντιδράσεων
04/10/2019 - 12:45

ΣχετικέςΕιδήσεις

Η συγκινητική πρόταση γάμου στην Ιωάννα Λαμπροπούλου και το...μονόπετρο(ΦΩΤΟ)

Γονάτισε ο σύντροφος της και της ανακοίνωση την...ημερομηνία του γάμου
15/11/2019 - 15:05

Ορέστης Τζιόβας: Χώρισε έναν χρόνο μετά το...γάμο - Όσα δήλωσε και ο λόγος

Ήταν Σεπτέμβριος του 2018 που ανέβηκαν τα σκαλιά του Δημαρχείου Αθηνών
15/11/2019 - 11:02

Αντρέας Λέοντας:"Ο γάμος μας ήταν από τις πιο όμορφες στιγμές της ζωής μου"

Όσα δήλωσε για τον έγγαμο βίο αλλά και το πιο ακραίο περιστατικό με θαυμάστρια
14/11/2019 - 15:55

Η Μαρία Ηλιάκη ξεκαθαρίζει για την φημολογούμενη εγκυμοσύνη της!

Απαντά αν παντρεύτηκαν... κρυφά με τον σύντροφό της
14/11/2019 - 12:53

Μαρία Κορτζιά: Πυρετώδεις προετοιμασίες για τον γάμο της (ΦΩΤΟ)

Η φωτογραφία που ανάρτησε από τον χώρο που θα πραγματοποιηθεί η δεξίωση
13/11/2019 - 13:07

Τόνια Σωτηροπούλου-Κωστής Μαραβέγιας: Παντρεύονται;

Μάθετε ποια θα είναι η κουμπάρα του ζευγαριού
10/11/2019 - 15:00

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

Χωρίς σήμα στα κινητά τους οι κάτοικοι του Αγίου Ανδρέα στη Λευκωσία

Σε εξέλιξη έρευνα για τυχόν παρεμβολές από τα κατεχόμενα

Αυτοί είναι οι κλειστοί δρόμοι λόγω του 3ου Radisson Blu Διεθνή Μαραθώνιου

Ποιες οδικές αρτηρίες επηρεάζονται και οι κυκλοφοριακές ρυθμίσεις

Τρέχει στον Μαραθώνιο στη Λάρνακα με μια...γλάστρα στο κεφάλι (ΦΩΤΟ)

Ο γηραιότερος δρομέας που τρέχει στον 3ο Radisson Blu Διεθνή Μαραθώνιο Λάρνακας
Ελλάδα

Βρέφος 9 μηνών ξεψύχησε μετά από αφυδάτωση

Εκπέμπουν σήμα SOS για την υγεία των παιδιών οι "Γιατροί Χωρίς Σύνορα"

"Αστακός" η Αθήνα για τη μεγάλη πορεία για το Πολυτεχνείο

Πέντε χιλιάδες αστυνομικοί, μέλη της Αντιτρομοκρατικής και drones για την επέτειο

"Εδώ Πολυτεχνείο...": 46 χρόνια από την αιματοβαμμένη 17 Νοέμβρη (ΒΙΝΤΕΟ&ΦΩΤΟ)

Όταν οι φοιτητές εξεγέρθηκαν κατά της Χούντας και το τανκ απάντησε με βία και θάνατο
Διεθνή

Δύο καθηγητές χημείας...έφτιαχναν crystal meth σε πανεπιστήμιο

Η μυρωδιά και η συντήρηση που οδήγησε στα ίχνη των δύο αντρών

Έλυσε τη σιωπή του για τη σχέση του με τον Τζέφρι Έπσταϊν ο πρίγκιπας Άντριου

Απάντησε για πρώτη φορά και για τους ισχυρισμούς που τον βαραίνουν

Το who is who του Ισραηλινού πρώην κατασκόπου Ταλ Ντίλιαν (BINTEO)

Είμαστε με τους “καλούς”, λέει ισχυριζόμενος ότι παρακολουθούν εγκληματίες και τρομοκράτες

tv news

Το σκοτεινό σχέδιο της Μάρθας για την Κάτια μπαίνει σε εφαρμογή...

«Γυναίκα Χωρίς Όνομα» Δείτε στα νέα συγκλονιστικά επεισόδια της εβδομάδας
Alpha TV Κύπρου

«Soundtrack Of Love» Πέντε νέες ιστορίες που φωνάζουν τα πιο αληθινά "Σ’ΑΓΑΠΏ.."

Κυριακή 10 Νοεμβρίου στον Alpha Κύπρου. Παρουσιάζει η Χριστιάνα Αριστοτέλους (ΒΙΝΤΕΟ)
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα

Κυρ, 17/11/2019 - 13:00ΤΟ ΣΟΪ ΣΟΥ