Ψυχαγωγία

Η Κέιτι Πέρι και ο Ορλάντο Μπλουμ παντρεύονται τον Δεκέμβριο!

Έτοιμοι να ενωθούν με τα ιερά δεσμά του γάμου είναι η Κέιτι Πέρι και ο Ορλάντο Μπλουμ!

Η Κέιτι Πέρι και ο Ορλάντο Μπλουμ αρραβωνιάστηκαν ανήμερα του Αγίου Βαλεντίνου με την διάσημη τραγουδίστρια να δέχεται ένα υπέροχο διαμαντένιο δαχτυλίδι από τον χολιγουντιανό σταρ. Η Πέρι είπε το πολυπόθητο «Yes I do» και σύμφωνα με δημοσίευμα   του US Weekly η 34χρονη ποπ σταρ και ο 42χρονος ηθοποιός προγραμματίζουν να παντρευτούν τον προσεχή Δεκέμβριο.

Οι δυο τους είναι μαζί εδώ και τρία χρόνια ωστόσο υπήρξε ένα διάστημα που είχαν χωρίσει για λίγο ενώ η επανασύνδεση ήρθε μετά από λίγο καιρό. 

Επόμενο άρθρο

Έξαλλη η Θέκλα Πετρίδου με τα σχόλια του Γιώργου Λιάγκα για plus size γυναίκες

Οι δηλώσεις του παρουσιαστή προκάλεσαν πλήθος αντιδράσεων
04/10/2019 - 12:45

ΣχετικέςΕιδήσεις

Η Ανδρεάνα Φραγκούδη ανέβαλε τον γάμο της...1 μήνα πριν (ΦΩΤΟ)

Το αποκάλυψε μετά το bachelorette στην Μύκονο
06/08/2020 - 10:44

Η Στέλλα Δημητρίου παντρεύεται! Είπε το μεγάλο "ναι" στον σύντροφό της (ΦΩΤΟ)

Τα ευχάριστα νέα αποκάλυψε ο φίλος της Χάρης Σιανίδης
28/07/2020 - 13:05

Ο Γιώργος Μαυρίδης παντρεύεται! Έκανε πρόταση γάμου στην σύντροφό του (BINTEO)

Η τρυφερή ανάρτηση που έκανε η μέλλουσα νυφούλα
28/07/2020 - 11:01

Παναγιώτης Θεόφιλος: H ονειρεμένη πρόταση γάμου σε...Κύπρια τραγουδίστρια (ΦΩΤΟ)

Η τρυφερή φωτογραφία και το εντυπωσιακό μονόπετρο
26/07/2020 - 14:11

Αυτός είναι ο λόγος που η Καμίλα δεν φορούσε...τιάρα στον γάμο της με τον Κάρολο

Η Δούκισσα της Κορνουάλης προτίμησε να φορέσει ένα εντυπωσιακό καπέλο για την τελετή
25/07/2020 - 14:12

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

Σε κινητοποίηση η Πυροσβεστική για πυρκαγιά στην Πέγεια (ΒΙΝΤΕΟ&ΦΩΤΟ)

Μέλη της Υπηρεσίας και δύο βυτιοφόρα μετέβησαν στο σημείο για την κατάσβεση

Εν πλω για Βηρυτό το «Ικαρία» με 70 τόνους ανθρωπιστικής βοήθειας (ΒΙΝΤΕΟ)

Aπλόχερη η συνεισφορά της Κύπρου στον δοκιμαζόμενο λαό του Λιβάνου

Δρ. Καραγιάννης: Δεν είναι το δεύτερο κύμα αυτό, είναι μια έξαρση (ΒΙΝΤΕΟ)

«Αυτός είναι ο τρόπος που πρέπει να ζήσουμε στο εξής μέχρι να έχουμε το εμβόλιο»
Ελλάδα

BINTEO: Έστειλε μήνυμα στα ελληνικά ο Ρετζέπ Ταγίπ Ερντογάν μέσω του Anadolu

«Η Τουρκία δεν έχει βλέψεις ούτε στη θάλασσα, ούτε στην γη» αναφέρει ο Τούρκος Πρόεδρος

Προπαγανδιστικό βίντεο δείχνει πολεμικά πλοία να συνοδεύουν το Oruc Reis (VID)

Παράλληλα, το τουρκικό ερευνητικό πλοίο άλλαξε πορεία κινούμενο νοτιοανατολικά

Λεοντάρης: Η πατρίδα μας δεν έχει την πολυτέλεια για καινούργια Ίμια (VID)

Ο Τέως Αρχηγός Εθνικής Φρουράς μιλάει στον Alpha για την κατάσταση στην Ανατολική Μεσόγειο
Διεθνή

Ο Μπάιντεν επέλεξε την Κάμαλα Χάρις ως υποψήφια αντιπρόεδρό του

Είναι η πρώτη Αφροαμερικανή γυναίκα που διεκδικεί την αντιπροεδρία των ΗΠΑ

Ξεπέρασαν τα 1.000 τα νέα κρούσματα κορωνοϊού στο Ηνωμένο Βασίλειο

Διατάχθηκε έρευνα για την ακρίβεια των στοιχείων που αφορούν τον αριθμό των θυμάτων

tv news

Δείτε σε πέντε τηλεταινίες όλα τα επεισόδια της δραματικής σειράς «8 Λέξεις»

Μια συναρπαστική ιστορία αγάπης γεμάτη διλήμματα, ίντριγκες, μυστικά και αποκαλύψεις...
Alpha TV Κύπρου

Ο Γιώργος Τσούλης κάνει τη μαγειρική, διασκέδαση καθημερινά στον Alpha Κύπρου!

Έρχεται να αποδείξει ότι όλοι μπορούν να τα καταφέρουν στην...κουζίνα!
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα

Τετ, 12/08/2020 - 02:30WORLD PARTY