Ψυχαγωγία

Η κόντρα συνεχίζεται - Τα νέα "καρφιά" του Ουγγαρέζου στον Βασάλο! (ΒΙΝΤΕΟ)

Ο Δημήτρης Ουγγαρέζος απαντά στον Κωνσταντίνο Βασάλο και ρίχνει τα καρφιά του. 

Διαβάστε επίσης: Έξαλλη η Σκορδά με τον Βασάλο - Του "έριξε πόρτα" από την εκπομπή της(BINTEO)

Η κόντρα ανάμεσα σε Κωνσταντίνο Βασάλο και Δημήτρη Ουγγαρέζο ξεκίνησε όταν ο πρώτος ακύρωνε συνεχώς τη συνέντευξη που είχε προγραμματισμένη με τον δεύτερο. Ο Ουγγαρέζος ενημέρωσε στον αέρα της εκπομπής τη Φαίη Σκορδά με την παρουσιάστρια να εκνευρίζεται με στάση του και να βάζει "εμπάργκο" στον Βασάλο. 

Διαβάστε επίσης: Ο Βασάλος απαντά στο "εμπάργκο" της Σκορδά! (ΒΙΝΤΕΟ)

Ο Κωνσταντίνος ενοχλημένος με όσα ειπώθηκαν στην εκπομπή "Το Πρωινό" έδωσε την δική του απάντηση δηλώνοντας ότι όλο αυτό θα μπορούσε να γίνει "εκτός" αέρα. Η απάντηση του Δημήτρη Ουγγαρέζου δεν άργησε να έρθει όπου απάντησε μέσω της ραδιοφωνικής του εκπομπής δηλώνοντας: 

Ενημερώνω την Φαίη, ότι έχει γίνει αυτό. Θεώρησε η Φαίη καλό να μου απαντήσει στον αέρα πως και να έρθει δεν θα το παίξω εγώ. Συμφωνώ απόλυτα με την Φαίη, αλλά η Φαίη το είπε. Ο Βασάλος φρόντισε από όλους σε εμένα να σηκώσει… και απαντάει σε εμένα! Τον Βασάλο τον γνωρίσαμε γιατί είχε δύο γκόμενες μία έξω και μία μέσα στο παιχνίδι και επειδή λιποθυμούσε στο Survivor. 

Επόμενο άρθρο

Οι δημοσιογράφοι της Eurovision ψήφισαν! Δείτε τα αποτελέσματα του α' ημιτελικού

Η Αυστραλία έγινε το απόλυτο φαβορί σε μια βραδιά...
14/05/2019 - 12:31

ΣχετικέςΕιδήσεις

"Κόντρα" ρόλος για τη Φαίη Σκορδά: Η απίστευτη μεταμόρφωσή της (ΦΩΤΟ)

Ως απλή γυναίκα, μαυροφορεμένη, με μελαχρινά πιασμένα μαλλιά και ατημέλητη
20/02/2020 - 14:08

H Φαίη Σκορδά μιλά πρώτη φορά για τη σχέση της με τον Νίκο Ηλιόπουλο (ΒΙΝΤΕΟ)

Όσα ανέφερε για τον άντρα που της έχει κλέψει τη καρδιά και το βράδυ του Αγίου Βαλεντίνου
18/02/2020 - 09:09

Hλιόπουλος: Iδού το δώρο του έκανε στη Σκορδά για τη μέρα των ερωτευμένων (ΦΩΤΟ)

Η ρομαντική έκπληξη που της επιφύλαξε μετά το τέλος της εκπομπής...
15/02/2020 - 09:50

Η Φαίη Σκορδά ποζάρει με την....μέλλουσα πεθερά της

Ερωτευμένη και πάλι η γνωστή παρουσιάστρια
13/02/2020 - 13:04

Και όμως η Σκορδά γνώρισε το νέο της σύντροφο ενώ ήταν παντρεμένη με τον Λιάγκα

Η αποκάλυψη παρουσιάστριας και με τι ασχολείται ο γοητευτικός δεσμός της
13/02/2020 - 09:57

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

Στο "μικροσκόπιο" το ΓεΣΥ για διόρθωση αδυναμιών και ελαχιστοποίηση προβλημάτων

Τι λέει ο Υπουργός Υγείας για τον ρόλο των προσωπικών γιατρών και την δεύτερη φάση

Αλλοδαπός το πρόσωπο που έδωσε τα όπλα στον 38χρονο επίδοξο εκτελεστή (ΒΙΝΤΕΟ)

Ο οργανωτής ή ο ηθικός αυτουργός του στυγερού εγκλήματος ο Δημήτρης Μαμαλικόπουλος;

Μπήκαμε σε εργαστήριο εξωσωματικής και είδαμε πως παγώνουν ωάρια (ΒΙΝΤΕΟ)

Εμβρυολόγος μας εξηγεί τη διαδικασία αλλά και τους λόγους που υπάρχει αυξημένο ενδιαφέρον
Ελλάδα

Γλυφάδα: Ανθρωποκυνηγητό για τον ασυνείδητο οδηγό που σκότωσε 25χρονο

Η δραματική έκκληση του πατέρα για εντοπισμό του ανθρώπου που εγκατέλειψε τον γιο του

Δένδιας: «Η Ελλάδα δεν θα συμμετάσχει σε έναν ανέντιμο συμβιβασμό»

Άμεση ήταν η απάντηση του ΥΠΕΞ Ελλάδος στον Μεβλούτ Τσαβούσογλου
Διεθνή

Δύο νεκροί μέσα σε διάστημα λίγων ωρών στην Ευρώπη από τον θανατηφόρο κορωνοϊό

ΠΟΥ: Κρούσματα από ανθρώπους που δεν έχουν ταξιδέψει στην Κίνα ή ήρθαν σε επαφή με ασθενή

ΒΙΝΤΕΟ: H στιγμή που Συριακές δυνάμεις εξουδετερώνουν εξτρεμιστές στο Ιντλίμπ

Εικόνες από drone που δείχνουν καταστροφές τανκς και φορτηγών μεταφοράς προσωπικού

Ο Αντριάνο Τρεβιζάν είναι ο πρώτος Ευρωπαίος που "έσβησε" από τον κορωνοϊό

Εντείνεται η ανησυχία από τον ΠΟΥ για τη δυσκολία να περιοριστεί η διάδοση της επιδημίας

tv news

«24 Ώρες» Στη Μονή Αγίου Γερασίμου του Ιορδανίτη…στην έρημο των θαυμάτων!

Τα απόκρυφα της Μονής που αποτελεί μία όαση μέσα στην έρημο, αυτό το Σάββατο στον Alpha
Alpha TV Κύπρου

Mία εκρηκτική ιστορία έρωτα και πάθους που έχασε τον έλεγχο και βάφτηκε με αίμα!

Ένα βίαιο έγκλημα ''ζωντανεύει'' αυτή την Κυριακή στο νέο επεισόδιο του «ΚΑΡΜΑ»
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα

Σάβ, 22/02/2020 - 13:00ΚΑΤΑΣΚΟΠΟΣ ΝΕΛΗ