Ψυχαγωγία

Η κόντρα συνεχίζεται - Τα νέα "καρφιά" του Ουγγαρέζου στον Βασάλο! (ΒΙΝΤΕΟ)

Ο Δημήτρης Ουγγαρέζος απαντά στον Κωνσταντίνο Βασάλο και ρίχνει τα καρφιά του. 

Διαβάστε επίσης: Έξαλλη η Σκορδά με τον Βασάλο - Του "έριξε πόρτα" από την εκπομπή της(BINTEO)

Η κόντρα ανάμεσα σε Κωνσταντίνο Βασάλο και Δημήτρη Ουγγαρέζο ξεκίνησε όταν ο πρώτος ακύρωνε συνεχώς τη συνέντευξη που είχε προγραμματισμένη με τον δεύτερο. Ο Ουγγαρέζος ενημέρωσε στον αέρα της εκπομπής τη Φαίη Σκορδά με την παρουσιάστρια να εκνευρίζεται με στάση του και να βάζει "εμπάργκο" στον Βασάλο. 

Διαβάστε επίσης: Ο Βασάλος απαντά στο "εμπάργκο" της Σκορδά! (ΒΙΝΤΕΟ)

Ο Κωνσταντίνος ενοχλημένος με όσα ειπώθηκαν στην εκπομπή "Το Πρωινό" έδωσε την δική του απάντηση δηλώνοντας ότι όλο αυτό θα μπορούσε να γίνει "εκτός" αέρα. Η απάντηση του Δημήτρη Ουγγαρέζου δεν άργησε να έρθει όπου απάντησε μέσω της ραδιοφωνικής του εκπομπής δηλώνοντας: 

Ενημερώνω την Φαίη, ότι έχει γίνει αυτό. Θεώρησε η Φαίη καλό να μου απαντήσει στον αέρα πως και να έρθει δεν θα το παίξω εγώ. Συμφωνώ απόλυτα με την Φαίη, αλλά η Φαίη το είπε. Ο Βασάλος φρόντισε από όλους σε εμένα να σηκώσει… και απαντάει σε εμένα! Τον Βασάλο τον γνωρίσαμε γιατί είχε δύο γκόμενες μία έξω και μία μέσα στο παιχνίδι και επειδή λιποθυμούσε στο Survivor. 

Επόμενο άρθρο

Οι δημοσιογράφοι της Eurovision ψήφισαν! Δείτε τα αποτελέσματα του α' ημιτελικού

Η Αυστραλία έγινε το απόλυτο φαβορί σε μια βραδιά...
14/05/2019 - 12:31

ΣχετικέςΕιδήσεις

Δημήτρης Ουγγαρέζος:Διαλέγει στρατόπεδο ανάμεσα σε Σκορδά-Λιάγκα και ξεκαθαρίζει

"Δεν μπορούμε να κάνουμε παρέα - Είναι δική μου επιλογή"
07/09/2019 - 12:29

Πιο ερωτευμένοι από ποτέ η Ευρυδίκη Βαλαβάνη και ο Κωνσταντίνος Βασάλος! (ΦΩΤΟ)

Τα φιλιά που αντάλλαξαν και το βίντεο που ανάρτησαν από τις διακοπές τους
30/08/2019 - 12:08

Κωνσταντίνος Βασάλος: Αποκαλύπτει αν έχει απιστήσει σε σχέση του (ΦΩΤΟ)

"Ήταν τρομακτικό! Σε ποιον να πρωτομιλήσω; Ήταν τρέλα!"
23/08/2019 - 13:05

O Bασάλος "σπάει τη σιωπή" του και απαντά πρώτη φορά στην...Φαίη Σκορδά

"Πάει στην κατινιά...Δεν έχουμε μιλήσει από τότε και δεν έχουμε λύσει την παρεξήγηση"
22/08/2019 - 10:18

Ο Κωνσταντίνος Βασάλος μιλά για την κόντρα του με τον Ουγγαρέζο και τη Σκορδά

Όσα αποκάλυψε τρεις μήνες μετά την παρεξήγηση τους
21/08/2019 - 10:46

Γ. Λιάγκας: Μιλά για την προσωπική του ζωή και το ενδεχόμενο ενός δεύτερου γάμου

Όσα αποκάλυψε ο παρουσιαστής για την προσωπική του ζωή μετά το διαζύγιο
17/08/2019 - 10:33

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

Όχημα τυλίχθηκε στις φλόγες έξω από το γήπεδο της Καρμιώτισσας

Σε συναγερμό Πυροσβεστική και Αστυνομία για να εντοπίσουν τα αίτια της φωτιάς

Άφησαν τα θρανία οι μαθητές και διαμαρτυρήθηκαν για τις εξετάσεις τετραμήνων

Σε στάση εργασίας οι δάσκαλοι της Δευτέρα ενώ μέτρα εξήγγειλε και η ΟΛΤΕΚ

Τουρκοκύπριος βρήκε τους Αμμοχωστιανούς που φωτογραφήθηκαν πριν 51 χρόνια (VID)

Η συγκινητική αναζήτηση μέσω Facebook που έφερε αποτελέσματα μέσα σε μια ώρα
Ελλάδα

Μέχρι τις 27 Σεπτεμβρίου οι ηλεκτρονικές εγγραφές των πρωτοετών φοιτητών

Δεν χρειάζεται η κατάθεση δικαιολογητικών ή η φυσική παρουσία των επιτυχόντων

Υπ. Παιδείας: Καταργεί την αναγραφή θρησκεύματος στα πιστοποιητικά σπουδών

Η Υπουργός δήλωσε ότι στόχος είναι να καλλιεργεί ένα περιβάλλον χωρίς αποκλεισμούς

"Κλείδωσε" η συνάντηση Μητσοτάκη - Τραμπ στη Νέα Υόρκη

Θα συναντηθούν στο περιθώριο της Γενικής Συνέλευσης του ΟΗΕ
Διεθνή

Το Huawei Mate 30 Pro έχει εντυπωσιακές προδιαγραφές αλλά...όχι Google (BINTEO)

Τα εντυπωσιακά χαρακτηριστικά, η χωρητικότητα και οι τιμές των νέων μοντέλων

Η Πρωθυπουργός της Νέας Ζηλανδίας μπέρδεψε την Ιαπωνία με την Κίνα

Η γκάφα της στο πρώτο επίσημο ταξίδι της στην Ιαπωνία

Η Ινδονησία ποινικοποιεί όλες τις εξώγαμες σεξουαλικές επαφές

Οι ποινές που θα αντιμετωπίζουν οι παρανομούντες και οι νέοι νόμοι για εκτρώσεις

tv news

Στα άδυτα της άνοιας και του Αλτσχάιμερ σε ένα επεισόδιο που θα συγκλονίσει...

Οι «24 ΩΡΕΣ» στον Σύνδεσμο στήριξης ατόμων με άνοια "Ιθάκη", αυτό το Σάββατο στον Alpha
Alpha TV Κύπρου

«Η Φαμίλια» Β’ Κύκλος με...μαφία, νονά και κουφέτα γάμου, έρχεται στον Alpha!

Το αψυχολόγητο ζεύγος «Χατζηβασιλείου» παντρεύεται ξανά...Πρεμιέρα Δευτέρα 23 Σεπτεμβρίου
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα

Παρ, 20/09/2019 - 06:00KITCHEN LAB