Ψυχαγωγία

Η κόρη της Ελένης Μενεγάκη έχει γενέθλια - Δείτε πως της ευχήθηκε! (ΦΩΤΟ)

Τα 14α γενέθλια της είχε χθες η κόρη της Ελένης Μενεγάκη, Λάουρα και η αγαπημένη παρουσιάστρια ευχήθηκε στην κόρη της με τον πιο γλυκό τρόπο. 

Η Ελένη που πλέον δηλώνει "φαν" των μέσων κοινωνικής δικτύωσης και ιδιαίτερα του Instagram, δημοσίευσε το πρωί τη; Κυριακής μια φωτογραφία της Λάουρας όταν ήταν ενός έτους και έγραψε στη λεζάντα:

καλοκαίρι 2006 Ζάκυνθος ...τότε μωρό ...σήμερα 14 χρόνων ! #laoura 9/2/2005 ❤️ σ αγαπώ παιδί μου ... αστέρι μου 

Όπως ήταν αναμενόμενο τα likes και οι ευχές στην παρουσιάστρια για την κόρη της έπεσαν βροχή! Δείτε την ανάρτηση της Ελένης Μενεγάκη: 

Επόμενο άρθρο

Δύσκολες ώρες για τον Γιώργο Σαμπάνη

Η εξομολόγηση του τραγουδιστή on stage και το διπλό χτύπημα της μοίρας
10/02/2019 - 10:10

ΣχετικέςΕιδήσεις

Άφωνη η ΕλένηΜενεγάκη! Η έκπληξη που δεν περίμενε και την εντυπωσίασε(ΒΙΝΤΕΟ)

"Ποιος το σκέφτηκε αυτό; Πώς δεν μου ήρθε τόση ώρα στο κεφάλι"
21/05/2019 - 19:46

Ο αδερφός της Μενεγάκη... υποψήφιος στις εκλογές

Ο Θοδωρής Μισόκαλος κατεβαίνει υποψήφιος δημοτικός σύμβουλος
13/05/2019 - 14:58

Ο γιος της Φαίης Σκορδά έχει γενέθλια - Το εντυπωσιακό πάρτι που του ετοίμασε

Όσα έτοιμασε για τον Γιάννη και ο καλεσμένος... "εκπληξη"
11/05/2019 - 16:52

Οι τρυφερές ευχές του Λούη Πατσαλίδη στην Αστέρω για τα γενέθλια της! (ΦΩΤΟ)

Οι ευχές του stand up comedian στην... "κοτζιακαρούα" του
10/05/2019 - 12:55

Όταν η Ελένη Μενεγάκη σχολιάζει φωτογραφία της...πεθεράς της (ΦΩΤΟ)

Της έχει αδυναμία και δεν χάνει ευκαιρία να της το δείχνει και στα social media
07/05/2019 - 11:01

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

Παιδίατροι: Ιδού η επιστολή τους για τις αναθεωρημένες προτάσεις του ΟΑΥ

Διατηρούν ανησυχίες και αντιπροτείνουν μια σειρά από εναλλακτικές λύσεις

Ματωμένο μπάτσελορ πάρτι στην Αγία Νάπα (ΒΙΝΤΕΟ)

Ο αιματηρός καβγάς άρχισε δίχως λόγο και με ασήμαντη αφορμή...
Ελλάδα

Έλληνες κρατούμενοι είχαν καταπιεί 121 σακουλάκια κάνναβης

Οι δυο κρατούμενοι παρέμειναν στο Νοσοκομείο ώσπου να αποβάλλουν τα σφαιρίδια

Η απάντηση του Ελληνικού ΥΠΕΞ στην Τουρκία για τη Γενοκτονία Ποντίων

"Ακόμη μια αδόκιμη προσπάθεια παραποίησης της ιστορίας"

Τουρκικό ΥΠΕΞ: "Έλληνες πολιτικοί διαστρεβλώνουν ιστορικά γεγονότα"

Για τα γεγονότα της 19ης Μαΐου του 1919 και τη γενοκτονία των Ποντίων
Διεθνή

Επιστήμονες παρασκεύασαν μπίρα με μαγιά ηλικίας 3.000 ετών (ΦΩΤΟ)

"Είναι παρόμοια με εκείνην που έπιναν οι Φαραώ" δηλώνουν οι παραγωγοί

Αμερικανικά μαχητικά αναχαίτισαν ρωσικά βομβαρδιστικά στην Αλάσκα

Σε σχετική ανακοίνωση προέβη η Βορειοαμερικανική Διοίκηση Αεροδιαστημικής Άμυνας

Ζητούν την παραίτηση της Μέι μετά από τη νέα πρόταση για το Brexit

Συγκεντρώνονται επιστολές βουλευτών που ζητούν αλλαγή του καταστατικού του κόμματος

tv news

Ο Στέφανος κάνει μια κίνηση απελπισίας προκειμένου να πείσει την Όλγα...

«To Τατουάζ» Τετάρτη: Νέο Διπλό Επεισόδιο Εκτάκτως στις 22:30 στον Alpha
Alpha TV Κύπρου

Η Μαρίνα δεν είναι σίγουρη αν θέλει να ανοίξει το φάκελο της Κάτιας...

Η Κάτια χάνει τη γη κάτω απ’τα πόδια της «Γυναίκα Χωρίς Όνομα» Πέμπτη: Νέο Διπλό Επεισόδιο
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα

Τετ, 22/05/2019 - 21:45Η ΦΑΜΙΛΙΑ