Ψυχαγωγία

Η Κουφαλίδου αποκαλύπτει πρώτη φορά τα υπέρογκα ποσά που λάμβανε ως μοντέλο(VID)

Καλεσμένη στη σημερινή εκπομπή του “Με αγάπη Χριστιάνα” ήταν η Γιώτα Κουφαλίδου!

Η παρουσιάστρια μίλησε στη Χριστιάνα Αριστοτέλους για την οικογένεια, τον γιο της, Βασίλη, αλλά και την καριέρα που είχε ως μοντέλο στην Κύπρο.

Όπως τόνισε, είχε την τύχη να δουλέψει την καλή εποχή και να βγάλει αρκετά λεφτά μέσα απ’ αυτό.

Διαβάστε την συνέχεια του άρθρου και δείτε το βίντεο στο HELLO! Cyprus

Επόμενο άρθρο

Ιδού οι Κύπριες διαγωνιζόμενες που θα διεκδικήσουν τον "The Bachelor" (ΒΙΝΤΕΟ)

“Ο Παναγιώτης Βασιλάκος έχει πάθει κόλλημα με μια απ’ αυτές…”
09/09/2020 - 16:40

ΣχετικέςΕιδήσεις

Πρώην μοντέλο κατηγορεί τον Ντόναλτ Τραμπ για σεξουαλική επίθεση

Άνοιξε την καρδιά της στον "Guardian" και περιέγραψε περιστατικό σε πολυτελή σουίτα
17/09/2020 - 14:10

Α. Τότσικας: Eίδαμε για πρώτη φορά τα πρόσωπα των πανέμορφων παιδιών του (ΦΩΤΟ)

H τρυφερή φωτογραφία που ανέβασαν από το μίνι πάρτυ γενεθλιών
10/09/2020 - 14:05

Τεράστια αλλαγή για την Κουφαλίδου! Ιδού το νέο hairlook που υιοθέτησε (ΦΩΤΟ)

Φρέσκο, νεανικό και μοντέρνο - Το βίντεο που δημοσίευσε η παρουσιάστρια
03/09/2020 - 14:16

H Κουφαλίδου ποζάρει χωρίς ίχνος μακιγιάζ και φίλτρων και...εντυπωσιάζει (ΦΩΤΟ)

Μας καλημερίζει...δείχνοντας μας την πιο φυσική εκδοχή του εαυτού της
30/08/2020 - 10:44

Babyboom για Katy Perry - Orlando Bloom: Έγιναν για πρώτη φορά...γονείς (ΦΩΤΟ)

Το ανακοίνωσαν με μια τρυφερή φωτογραφία από το μαιευτήριο
27/08/2020 - 11:52

Βabyboom για τον πιο περιζήτητο Έλληνα εργένη! Ο Σόμμερ...θα γίνει πατέρας(ΦΩΤΟ)

"Γνωρίστε" την γυναίκα που θα γίνει μητέρα του παιδιού του
27/08/2020 - 10:11

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

Δέκα νέα κρούσματα στην Κύπρο ανακοίνωσε το Υπουργείο Υγείας

Πως προέκυψαν τα νέα περιστατικά της νόσου Covid-19

Τροχαίο στην Πάφο: Όχημα κατέληξε σε γκρεμό

Η οδηγός εξήλθε του οχήματος με τη βοήθεια περαστικών και μεταφέρθηκε στο νοσοκομείο
Ελλάδα

Στην Καρδίτσα θα μεταβεί τις επόμενες ημέρες ο Μητσοτάκης

Στις συναντήσεις του με τους τοπικούς φορείς θα γίνει αποτίμηση των ζημιών

Τρίτος νεκρός από την κακοκαιρία "Ιανός" στην Ελλάδα, αγνοείτο από χθες (ΒΙΝΤΕΟ)

Τρεις οικογένειες στην Καρδίτσα αγωνιούν και ελπίζουν στον εντοπισμό των συγγενών τους

Εφιαλτικό βράδυ στην Κρήτη από το πέρασμα του "Ιανού" (ΒΙΝΤΕΟ&ΦΩΤΟ)

Δρόμοι μετατράπηκαν σε ποτάμια - Ώρες αγωνίας για τους αγνοούμενους
Διεθνή

Αίγυπτος: Άλλη μια σπουδαία ανακάλυψη στη Σακάρα

Αρχαιολόγοι έφεραν στο "φως" 14 αρχαίους τάφους

Μαδρίτη: Βγήκαν στους δρόμους οι κάτοικοι των φτωχότερων συνοικιών

Ζητούν καλύτερες παροχές υγείας και κάνουν λόγο για διακρίσεις από τις αρχές

953.901 θάνατοι λόγω COVID-19 και πέραν των 30 εκ. κρουσμάτων παγκοσμίως

Ο νεότερος απολογισμός της πανδημίας του κορωνοϊού

tv news

Η μητέρα της Αγγελικής εμφανίζεται ξαφνικά στη φάρμα και προκαλεί προβλήματα...

Δείτε εδώ όλες οι εξελίξεις της νέας δραματικής σειράς του Alpha «Αγγελική»
Alpha TV Κύπρου

Η Ευγενία θα παίξει το τελευταίο της χαρτί και θα εκβιάσει τον Μάρκο...

«8 Λέξεις» Δείτε στα νέα συγκλονιστικά επεισόδια του 2ου Κύκλου αυτή την εβδομάδα!
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα

Κυρ, 20/09/2020 - 17:50ALPHA NEWS