Ψυχαγωγία

Η Κύπρος έκανε Παραμονή Πρωτοχρονιάς στο "σπίτι" του...Alpha (ΦΩΤΟ)

Ο Alpha πρώτος στην προτίμηση του τηλεοπτικού κοινού τις τελευταίες ώρες του 2019 και τις πρώτες του 2020.

Το τηλεοπτικό κοινό προτίμησε και φέτος, για τέταρτη συνεχόμενη χρονιά να αλλάξει τη χρονιά με τον Alpha Κύπρου και το special επεισόδιο του "Λούης Night Show". Χιλιάδες οικογένειες στην επικράτεια του νησιού συντονίστηκαν στη συχνότητα του καναλιού από τα πρώτα λεπτά που βγήκε το show στον "αέρα", για να γελάσουν, να διασκεδάσουν, να τραγουδήσουν, να αλλάξουν χρονιά και να περάσουν τις τελευταίες ώρες του 2019 και τις πρώτες του 2020 με την καλύτερη παρέα, τον Alpha.

΄μ,

Με 40ντάρια άρχισε το εορταστικό του Πρόγραμμα ο ALPHA Κύπρου και με 40αρια μπήκε στη νέα χρονιά! Ο Λούης Πατσαλίδης με την ομάδα του κατάφεραν να κάνουν την διαφορά με την εκπομπή να γράφει μέχρι και 47,5% σε σύνολο πληθυσμού.

Την ίδια ώρα στα Δυναμικά Κοινά το Πρωτοχρονιάτικο "ΛΟΥΗΣ NIGHT SHOW" έγραψε μέχρι 56,3%!!! Συγκεκριμένα το "ΛΟΥΗΣ NIGHT SHOW" που άρχισε στις 21.15 σημείωνε μέχρι και μετά τις 24:00 πάνω από 40% με την κορύφωση να φτάνει στις 22.00 που ξεπέρασε το 47,5%. 

΄λλ,μ

Ακολούθως από τις 23:45 μέχρι και τις 24:15 ο ALPHA Κύπρου έγραφε κατά Μέσο Όρο 41,2%, με τα άλλα κανάλια να γράφουν πολύ πιο χαμηλά ποσοστά τηλεθέασης

Ως αποτέλεσμα ο ALPHA Κύπρου ήταν το πρώτο κανάλι σε τηλεθέαση στο σύνολο της ημέρας με ποσοστό 21,6%

Δείτε τα επίσημα στοιχεία από τον πίνακα της AGB

΄,

Η ομάδα του "Λούης Night Show" , ευχαρίστησε το τηλεοπτικό κοινό και ανανέωσε το ραντεβού της με τη σάτιρα και την διασκέδαση και για όλο το 2020

Σας ευχαριστούμε για άλλη μια φορά!!! Καλή χρονιά σε όλους!!! Ξανά μαζί την Παρασκευή 10/1 με Λένα Ζευγαρά! 

Επόμενο άρθρο

Τα..."άστρα" μίλησαν! Οι προβλέψεις για το 2020 και τα ζώδια που θα σαρώσουν!

Ποια ζώδια θα χαμογελάσουν και ποια θα περάσουν από "40 κύματα";
01/01/2020 - 17:55

ΣχετικέςΕιδήσεις

Παρουσιάστρια παρέα με μια υδρόγειο "εισβάλλει" στο...Λούης Night Show (BINTEO)

Δείτε το trailer που δημοσιοποιήθηκε και τις πλάκες που θα απολαύσουμε αυτή την Παρασκευή
04/06/2020 - 13:54

Ο Λούης ακολουθεί ασκήσεις μασέρ επάνω στην...σκηνή του Σατιρικού (ΒΙΝΤΕΟ)

Το ξεκαρδιστικό στιγμιότυπο όπου προσπαθεί να αυξήσει λίμπιντο και ευεξία σώματος
30/05/2020 - 15:12

Aνοδική πορεία για τον Λούη Πατσαλίδη (ΦΩΤΟ)

Ο stand up - comedian ακόμη φορά ανάγκασε τα μηχανάκια της AGB να "χτυπήσουν" κόκκινο
30/05/2020 - 09:38

Οι "αστυνομικοί - ντελάληδες" του Πρωταρά και το... troll του Λούη (ΒΙΝΤΕΟ)

"Γιατί δεν έκανε και τις ανακοινώσεις για τις προσφορές του περιπτέρου;"
24/05/2020 - 14:06

Λ. Πατσαλίδης: Περιγράφει την δύσκολη συμβίωση με την Αστέρω στη καραντίνα (VID)

Αποκάλυψε πότε λήγει το συμβόλαιο του με τον Alpha Κύπρου
22/05/2020 - 10:22

O Λούης Πατσαλίδης κουρεύεται ζωντανά σε...τηλεοπτική εκπομπή (ΒΙΝΤΕΟ)

Μετά την λήξη των μέτρων επισκέφθηκε τον μπαρμπέρη για να περιποιηθεί τη χαίτη του
21/05/2020 - 10:49

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

Οι πρώτες βουτιές στις πισίνες με ... αποστάσεις και μέτρα (ΒΙΝΤΕΟ)

Διαδικαστικά προβλήματα δημιουργούν "πονοκέφαλο" στους ιδιοκτήτες κολυμβητηρίων

Νέο μέτωπο ανοίγουν οι νοσηλευτές λίγο πριν δώσουν τα χέρια γιατροί-ΟΚΥπΥ (VID)

"Είναι θέμα καλύτερης οργάνωσης", απαντά ο Υπουργός Υγείας στις φωνές για υποστελέχωση

Όλα του γάμου ... δύσκολα "φωνάζουν" οι επαγγελματίες του κλάδου (ΒΙΝΤΕΟ)

Οι αντιδράσεις για τις νέες αποφάσεις και οι διευκρινίσεις του Υπουργού Υγείας
Ελλάδα

Τουρκικές ακταιωροί συνοδεύουν βάρκες με μετανάστες προς τα ελληνικά ύδατα

Δείτε το βίντεο ντοκουμέντο που έδωσε στη δημοσιότητα η Ελληνική Ακτοφυλακή

Επιστολή Μητσοτάκη σε Μισέλ και Φον ντερ Λάιεν για τουρκική προκλητικότητα

Ο ΚΕ τόνισε ότι ενδεχόμενη κλιμάκωση θα αφορά την Ε.Ε. εν γένει και όχι μόνο την Ελλάδα

Τουρκικά ΜΜΕ: Ξανάρχισαν οι ροές μεταναστών προς τον Έβρο

Πληροφορίες κάνουν λόγο για συγκέντρωση χιλιάδων ατόμων - Σε συναγερμό ξανά η περιοχή
Διεθνή

Αρνητικός στον κορωνοϊό τελικά ο Βρετανός Υπουργός Επιχειρήσεων

Η διάγνωση αποτρέπει την πιθανότητα για υποχρεωτική καραντίνα του Μπόρις Τζόνσον

13 χρόνια μετά εξακολουθούν να αναζητούν την αλήθεια (ΒΙΝΤΕΟ)

Οι εξελίξεις στην πολύκροτη υπόθεση εξαφάνισης της Μαντλίν και το προφίλ του υπόπτου

"Πράσινο" στη χρήση της υδροξυχλωροκίνης άναψε ο Π.Ο.Υ (ΒΙΝΤΕΟ)

Σάλο προκαλεί η παραδοχή επιδημιολόγου ότι το μοντέλο για ανοσία της αγέλης, απέτυχε

tv news

«Παράδοση Κατ' Οίκον» με καλεσμένο τον Κώστα Καζάκα με κέφι και αποκαλύψεις...

Πώς βίωσε τις μέρες της καραντίνας και ποια είναι τα πρόσωπα που του έχουν λείψει πιο πολύ
Alpha TV Κύπρου

Η Κάτια συλλαμβάνεται για το φόνο του Νίκου κι ο Αστυνόμος την ανακρίνει...

«Γυναίκα Χωρίς Όνομα» Δείτε στα νέα συγκλονιστικά επεισόδια της εβδομάδας
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα

Πέμ, 04/06/2020 - 22:50ΓΥΝΑΙΚΑ ΧΩΡΙΣ ΟΝΟΜΑ