Ψυχαγωγία

Η Lady Gaga βάζει τέλος στις φήμες: Τα δημόσια φιλιά με συνεργάτη της! (ΦΩΤΟ)

Με νέο άντρα στο πλευρό της να ανταλλάσσουν καυτά φιλιά απαθανάτισε ο φωτογραφικός φακός την Lady Gaga. 

Μετά τα όσα ακούστηκαν και γράφτηκαν για την σχέση της τραγουδίστριας με τον ηθοποιό, Μπράντλεϊ Κούπερ, ειδικά μετά τον χωρισμό του από την Ιρίνα Σάηκ, η φημολογούμενη σχέση τους διαψεύσθηκε. Οι φωτογραφίες που είδαν το φως της δημοσιότητας σήμερα από το αμερικανικό People, δείχνουν την Lady Gaga να φιλά τον μηχανικό ήχου, Daniel Horton. Όπως αναφέρει το περιοδικό σε δημοσίευμα του,  το ζευγάρι βρισκόταν για brunch στο L.A. και σε μία από τις φωτογραφίες, η Gaga φαίνεται να σκύβει προς τον Horton να του δίνει ένα φιλί και να κάθεται πάλι στο τραπέζι.

Δείτε τις φωτογραφίες: 

ς

 

ed

 

e

 

Επόμενο άρθρο

Ο Σάββας Πούμπουρας θα γίνει για πρώτη φορά μπαμπάς!

Σε πελάγη ευτυχίας ο παρουσιαστής και η σύντροφος του, Αρετή Θεοχαρίδη
31/07/2019 - 10:31

ΣχετικέςΕιδήσεις

Σε περιπέτειες η Lady Gaga: Κλεμμένο το τραγούδι "Shallow";

Οι κατηγορίες, οι απειλές και τα πολλά εκατομμύρια που ζητά ο Ρόνσεν
10/08/2019 - 08:59

Bradley Cooper και Lady Gaga... ξανά μαζί!

Ο λόγος που θα τους δούμε ξανά μαζί μετά τις φήμες ότι είναι ζευγάρι
03/07/2019 - 09:21

Lady Gaga: Την ρώτησαν που είναι ο Bradley Cooper και αυτή τους... έβρισε!

Το περιστατικό που εκνεύρισε την τραγουδίστρια και η απάντηση της
11/06/2019 - 09:02

Όσκαρ Μόδας: Το στριπτίζ της Lady Gaga και ο πολυέλαιος-Katy Perry(ΒΙΝΤΕΟ&ΦΩΤΟ)

Όλα όσα έγιναν στο Met Gala και οι ...εκκεντρικές εμφανίσεις
07/05/2019 - 11:50

Αντίο...Cooper! Αυτός είναι ο νέος έρωτας για την Lady Gaga! (ΦΩΤΟ)

Διάσημος, γοητευτικός και ακαταμάχητος ο άνδρας που φέρεται να την κέρδισε
22/03/2019 - 13:01

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

Σε σοβαρή κατάσταση πεζός που παρασύρθηκε από όχημα στην Πάφο

Ήρθε για ολιγοήμερες διακοπές στην Κύπρο και κατέληξε στο Γενικό Νοσοκομείο Λευκωσίας

Τον πήγαν στο Νοσοκομείο με μαχαιριές στην κοιλιά

Καταζητείται γνωστός του που φέρεται να εμπλέκεται στην υπόθεση

Nαυτική άσκηση Κύπρου-Γαλλίας με τη συμμετοχή δύο γαλλικών φρετάτων και ΟΥΚάδων

Ισχυρό μήνυμα συνεργασίας έστειλαν Λευκωσία και Παρίσι
Ελλάδα

Γίνε ο ήρωας του 18μηνου Παναγιώτη-Ραφαήλ (ΒΙΝΤΕΟ)

Πάσχει από τη νόσο της νωτιαίας μυϊκής ατροφίας τύπου 1, που πάσχει και ο μικρός Αντώνης

Αθήνα: Χημικά και κρότου λάμψης χρησιμοποίησε σε φοιτητές η ΕΛ.ΑΣ

Διαδηλωτές χτύπησαν με τα κοντάρια τους τις κλούβες της Αστυνομίας

Η κραυγή αγωνίας της μητέρας του μικρού Παναγιώτη Ραφαήλ (ΒΙΝΤΕΟ)

Μιλά στον Alpha για τον αγώνα να συγκεντρωθεί το ποσό και να μεταβεί το παιδί στην Αμερική
Διεθνή

Τι γνωρίζουμε και τι όχι για τη συμφωνία Κούρδων-Άσαντ

«Επιλέγουμε το δικαίωμα στη ζωή, έναντι της γενοκτονίας μας»

Όταν ο Μάρτιν Λούθερ Κινγκ "είχε ένα όνειρο" και έμεινε στην ιστορία (ΒΙΝΤΕΟ)

Η ιστορική ομιλία του 55 χρόνια, όταν βραβεύθηκε με το Βραβείο Νόμπελ Ειρήνης

"Σφαγή" αμάχων, αλλεπάλληλοι βομβαρδισμοί και δραπετεύσεις τζιχαντιστών

Με αίμα βάφτηκε και η πέμπτη ημέρα της "Ειρηνικής Άνοιξης" στη Συρία

tv news

Ο καιρός που Οδυσσέας και Ηλιάνα πρέπει να επιστρέψουν στην Ελλάδα πλησιάζει..

Το ζευγάρι φοβάται... «8 Λέξεις» Δείτε στα νέα διπλά επεισόδια της εβδομάδας
Alpha TV Κύπρου

Ο Μάξιμος μαθαίνει από την Αλεξία ότι οι γονείς τους είχαν ερωτική σχέση...

Δείτε αυτή την εβδομάδα στα νέα επεισόδια της σειράς «Αστέρια Στην Άμμο» στον Alpha Κύπρου
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα

Δευ, 14/10/2019 - 09:30ΓΥΝΑΙΚΑ ΧΩΡΙΣ ΟΝΟΜΑ