Ψυχαγωγία

Η Lady Gaga βάζει τέλος στις φήμες: Τα δημόσια φιλιά με συνεργάτη της! (ΦΩΤΟ)

Με νέο άντρα στο πλευρό της να ανταλλάσσουν καυτά φιλιά απαθανάτισε ο φωτογραφικός φακός την Lady Gaga. 

Μετά τα όσα ακούστηκαν και γράφτηκαν για την σχέση της τραγουδίστριας με τον ηθοποιό, Μπράντλεϊ Κούπερ, ειδικά μετά τον χωρισμό του από την Ιρίνα Σάηκ, η φημολογούμενη σχέση τους διαψεύσθηκε. Οι φωτογραφίες που είδαν το φως της δημοσιότητας σήμερα από το αμερικανικό People, δείχνουν την Lady Gaga να φιλά τον μηχανικό ήχου, Daniel Horton. Όπως αναφέρει το περιοδικό σε δημοσίευμα του,  το ζευγάρι βρισκόταν για brunch στο L.A. και σε μία από τις φωτογραφίες, η Gaga φαίνεται να σκύβει προς τον Horton να του δίνει ένα φιλί και να κάθεται πάλι στο τραπέζι.

Δείτε τις φωτογραφίες: 

ς

 

ed

 

e

 

Επόμενο άρθρο

Ο Σάββας Πούμπουρας θα γίνει για πρώτη φορά μπαμπάς!

Σε πελάγη ευτυχίας ο παρουσιαστής και η σύντροφος του, Αρετή Θεοχαρίδη
31/07/2019 - 10:31

ΣχετικέςΕιδήσεις

Βραβεία MTV: Οι εκκεντρικές εμφανίσεις της Lady Gaga στη σκηνή με μάσκες (VID)

H πρώτη μεγάλη διοργάνωση που μεταδόθηκε ζωντανά μετά το lockdown
01/09/2020 - 09:47

Full in love! Ερωτευμένη ξανά...η Τζούλια Νόβα μετά τον "επικό" χωρισμό της

Αποκαλύπτει για πρώτη φορά πως υπάρχει ένας νέος άντρας στη ζωή της
27/08/2020 - 09:31

Γιάννης Μάρκου: Μετά τον χωρισμό με την Νόβα κυκλοφορεί με νέο...αμόρε (ΒΙΝΤΕΟ)

Με νεαρή μελαχρινή καλλονή σε εστιατόριο της Αθήνας
08/07/2020 - 12:12

Σε καραντίνα η Lady Gaga με τον σύντροφό της λόγω...κορωνοϊού (ΦΩΤΟ)

Η κοινή φωτογραφία από την απομόνωση και το ενθαρρυντικό μήνυμα που μοιράστηκε
19/03/2020 - 12:55

Ερωτευμένη η Lady Gaga: H πρώτη φωτογραφία με τον...πάμπλουτο σύντροφό της(ΦΩΤΟ)

Το ζευγάρι επιβεβαιώσε τη σχέση τους - Ο έρωτας και η...τρυφερή στιγμή σε πολυτελές τζετ
04/02/2020 - 10:49

Lady Gaga:"Με...βίασε-Έχω προβλήματα ψυχικής υγείας και παίρνω φάρμακα"(ΒΙΝΤΕΟ)

Όλα όσα εκμυστηρεύτηκε η γνωστή τραγουδίστρια στην Όπρα
07/01/2020 - 17:19

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

Δωρεάν όλες οι μετακινήσεις με λεωφορεία παγκύπρια την Κυριακή

Στο πλαίσιο της Ευρωπαϊκής Εβδομάδας Κινητικότητας

Δεν έχουν δώσει τις δωρεάν μάσκες στους μαθητές που "έταξε" το ΥΠΠΑΝ

Τι καταγγέλλει η ΠΣΕΜ μια εβδομάδα μετά την έναρξη της νέας σχολικής χρονιάς

Αυτή είναι η επίσημη ανακοίνωση του ΥΠΠΑΝ για το κρούσμα κορωνοϊού σε σχολεία

Θετικός στον ιό εκπαιδευτικός-Σε καραντίνα μαθητές σε Λευκωσία και Αμμόχωστο
Ελλάδα

Σαρώνει ο «Ιανός»: Συναγερμός για εγκλωβισμένους στην Φθιώτιδα

Επί ποδός η Πυροσβεστική Υπηρεσία - Κλείνουν δρόμοι λόγω συσσώρευσης μεγάλου όγκου νερού

Εντός της ημέρας οι ανακοινώσεις για πρόσθετα περιοριστικά μέτρα στην Αττική

Έντονος προβληματισμός επικρατεί στις ελληνικές Αρχές για τα αυξημένα κρούσματα

Δύσκολη νύχτα με προβλήματα προκάλεσε το μάτι του "Ιανού" (ΒΙΝΤΕΟ)

Ισχυροί άνεμοι, κύματα ύψους μέχρι και 7 μέτρων και 200 με 300 τόνοι νερού ανά στρέμμα
Διεθνή

To πενταετές πλάνο της Κομισιόν για αντιμετώπιση του ρατσισμού στην ΕΕ

"Οι διαμαρτυρίες απέστειλαν σαφές μήνυμα, η αλλαγή πρέπει να γίνει τώρα"

Χουριέτ: Παρασκηνιακή διπλωματία Άγκυρας για υπογραφή συμφωνίας με Αίγυπτο

Τι αναφέρει σε δημοσίευμά της η τουρκική εφημερίδα

tv news

Η Ευγενία θα παίξει το τελευταίο της χαρτί και θα εκβιάσει τον Μάρκο...

«8 Λέξεις» Δείτε στα νέα συγκλονιστικά επεισόδια του 2ου Κύκλου αυτή την εβδομάδα!
Alpha TV Κύπρου

«Αγγελική» Μπορεί ο έρωτας να νικήσει τον πόνο; Kαθημερινά στον Alpha

Όλες οι εξελίξεις της δραματικής σειράς εδώ!
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα

Παρ, 18/09/2020 - 17:40DEAL