Ψυχαγωγία

Η Λάουρα Νάργες μιλά ανοιχτά για τον χωρισμό της από τον Μιχάλη Μουρούτσο

Για τον χωρισμό της από τον Μιχάλη Μουρούτσο μίλησε  η Λάουρα Νάργες αποκαλύπτοντας τους λόγους που αποφάσισαν να τραβήξουν χωριστούς δρόμους. 

Η νεαρή παρουσιάστρια βρέθηκε καλεσμένη στην εκπομπή της Ελεονώρας Μελέτη, "Μετά τα μεσάνυχτα", όπου μεταξύ άλλων αναφέρθηκε στον πρώην σύντροφο της, Μιχάλη Μουρούτσο και τον χωρισμό τους δηλώνοντας ότι παρόλο που έβαλαν τέλος στη σχέση τους είναι ένας άνθρωπος που πάντα θα αγαπά και θα εκτιμά: 

Το κομμάτι περί Κοκκινάκη, που είναι φίλος μου και όλα αυτά τα gossip για εμάς, δεν ήταν κάτι που επηρέασε στον χωρισμό. Η πόρτα του παρελθόντος για μένα πια έχει κλείσει τελείως. Έχω κλειδώσει. Αυτό που διαλύει μια σχέση είναι η εξέλιξη του ανθρώπου σε διαφορετικές κατευθύνσεις. Μάλλον αλλάξαμε πορείες.

Είναι ένας άνθρωπος που έχω αγαπήσει πάρα πολύ και ακόμη τον αγαπάω. Ήταν ένας χωρισμός πολύ θετικός και πολιτισμένος. Είναι ένας άνθρωπος που τον έχω μέσα στην καρδιά μου. Δεν αλλάζει αυτό. Ήμασταν τέσσερα χρόνια μαζί. Δε σημαίνει ότι επειδή χωρίζεις με έναν άνθρωπο πρέπει να σφαχτείς ή να τον μισήσεις. Εκεί ακυρώνεις τον εαυτό σου και τα χρόνια που έμεινες μαζί. Ήταν κάτι που έπρεπε να γίνει, ήταν κοινή απόφαση, ήμασταν και είμαστε μέχρι σήμερα πολύ εντάξει με αυτό και ο καθένας προχωράει τη ζωή του!

Επόμενο άρθρο

Έγκυος η Ελένη Χατζίδου; (ΦΩΤΟ)

Η απάντηση της τραγουδίστριας, η ενόχληση της και η αποκάλυψη
20/03/2019 - 10:33

ΣχετικέςΕιδήσεις

Τα συγκινητικά λόγια του Παύλου Χαϊκάλη για την πρώην γυναίκα του

"Δεν μπορώ να είμαι ευτυχισμένος όταν λείπει η γυναίκα των ονείρων μου!"
18/07/2019 - 14:03

Πέτρος Κωστόπουλος: Η αποκάλυψη για τον χωρισμό του από την Τζένη Μπαλατσινού

Τι δήλωσε για την περίοδο που παρουσιάζαν μαζί πρωινή εκπομπή
14/07/2019 - 11:09

Μαρία Σολωμού-Πάνος Μουζουράκης: Tίτλοι τέλους στον ... έρωτά τους;

Η απάντηση της ηθοποιού και τα σύννεφα στη σχέση τους
07/07/2019 - 16:34

Η Πάμελα Άντερσον απατήθηκε και χωρίζει: "Ζούσε διπλή ζωή...Καταστράφηκα"

Με μια ανάρτηση αποκαλύπτει την άστατη ζωή του πρώην της συντρόφου
25/06/2019 - 17:22

Μελίνα Ασλανίδου: Η διάψευση του γάμου της έγινε με τον... χωρισμό της! (ΒΙΝΤΕΟ)

Η ανάρτηση της τραγουδίστριας, το σχόλιο της και το τέλος στη σχέση τους
24/06/2019 - 10:46

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

Προβληματίζουν οι συχνές εξαφανίσεις ανήλικων (BINTEO)

Το θέμα απασχόλησε σε πολύωρη σύσκεψη τους αρμόδιους

Σηκώνει μανίκια το Υπουργείο για αντιμετώπιση της βίας στα σχολεία (ΒΙΝΤΕΟ)

Έτοιμο για εφαρμογή από τον Σεπτέμβριο το νέο σχέδιο σε Γυμνάσια και Λύκεια

Έβδομη σύλληψη για τα 84 κιλά κάνναβης σε εμπορευματοκιβώτιο (ΒΙΝΤΕΟ)

Το χρονικό της υπόθεσης για την οποία αναζητείται άλλο ένα πρόσωπο
Ελλάδα

Ισχυρός σεισμός στην Αθήνα "ξύπνησε" μνήμες του 1999 (ΒΙΝΤΕΟ&ΦΩΤΟ)

Δύο τραυματίες, καταρρεύσεις κτιρίων, υλικές ζημιές και πανικόβλητοι πολίτες

Σεισμός στην Αθήνα, "σεισμός" και στο Twitter με υπαίτιο τον..."Κούλη"

Οι τουιτεράδες κρατούν άσβεστο το χιούμορ τους και γλεντούν την γκαντεμιά του Πρωθυπουργού

Η στιγμή που ο Εγκέλαδος χτυπά στην Αθήνα (ΒΙΝΤΕΟ)

Μεγάλος σεισμός 5,1βαθμών με τραυματισμούς, καταρρεύσεις κτιρίων και ζημιές
Διεθνή

Το Ιράν "κατέλαβε πετρελαιοφόρο με βρετανική σημαία"

Οι Φρουροί της Επανάστασης το κατέλαβαν «για μη τήρηση του διεθνούς ναυτικού κώδικα»

Τουλάχιστον δύο νεκροί από έκρηξη βόμβας σε Πανεπιστήμιο στην Καμπούλ

Άλλοι 10 τραυματίες ο μέχρι στιγμής απολογισμός

tv news

Ο χωρισμός της Αντιγόνης πέφτει σαν κεραυνός εν αιθρία πάνω σε Βούλα και Μηνά...

Νέα ξεκαρδιστικά επεισόδια της «Μουρμούρας»! Δείτε τις περιλήψεις της εβδομάδας...
Alpha TV Κύπρου

Ο Χρήστος Φερεντίνος από την καινούρια σεζόν φέρνει τα «Πάνω Κάτω» στον Alpha!

2 παίκτες, 2 κερκίδες, 2 ομάδες, πολλά βραχιολάκια! Δήλωσε και εσύ συμμετοχή τώρα! (VIDEO)
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα

Παρ, 19/07/2019 - 22:45ΤΟ ΣΟΪ ΣΟΥ