Ψυχαγωγία

Η Μαρία Φιακά μιλάει πρώτη φορά για το διαζύγιο της στην Αριστοτέλους...(ΒΙΝΤΕΟ)

Η γνωστή ηθοποιός Μαρία Φιακά βρέθηκε καλεσμένη στην εκπομπή της Χριστιάνας Αριστοτέλους, "Με αγάπη Χριστιάνα" και μίλησε πρώτη φορά για το διαζύγιο που πήρε αλλά και για το πως αντιμετώπισε τα νέα δεδομένα η κόρη της.

Συγκεκριμένα ανέφερε

"Νομίζω ήταν και ένας τρόπος να έρθουμε πιο κοντά, να μιλήσουμε περισσότερο, να της μιλήσω να μου μιλήσει κάποια πράγματα…Είναι απίστευτο το πόσο ώριμο μωρό είναι, το πώς δέχτηκε την κατάσταση, το πόσο συναισθηματικά ώριμη, το πόσο ανεξάρτητη ήταν… Μου έκανε μεγάλη εντύπωση»

Η κόρη μου μεγάλωσε, μιλά, έχει άποψη, το δικό της στυλ, μιλάει έχει τις φίλες της.. είναι απίστευτο…όταν δει ένα μωρό ότι έχει την αγάπη και υπάρχει η αγάπη μεταξύ των γονιών και της οικογένειας και το μόνο που θέλουν είναι το καλό της νομίζω ότι όλα ξεπερνιούνται…."

Επόμενο άρθρο

H Eλένη Φουρέιρα μετακομίζει στο...Λος Άντζελες! Όλες οι λεπτομέρειες(ΒΙΝΤΕΟ)

Με ποιον νικητή της Eurovision θα κυκλοφορήσει ντουέτο;
19/11/2019 - 11:15

ΣχετικέςΕιδήσεις

Kυριάκος Μητσοτάκης: Η τρυφερή εικόνα για τα 17α γενέθλια της κόρης του (ΦΩΤΟ)

Οι ευχές που μοιράστηκε ο Πρωθυπουργός για την (όχι και τόσο) μικρή Δάφνη
30/06/2020 - 10:44

Λούης Πατσαλίδης: Για βουτιές στη θάλασσα μαζί με την...κόρη του (ΦΩΤΟ)

Το τρυφερό στιγμιότυπο με την μικρή αδυναμία του
29/06/2020 - 09:47

Λουκάς Φουρλάς: Το συγκινητικό μήνυμα που μοιράστηκε για την κόρη του

“Μου έβαφε το πρόσωπο με χρωματιστά από αυτά που δύσκολα βγαίνουν…”
22/06/2020 - 15:10

Ο Τσιμιτσέλης αποκάλυψε την αντίδραση της κόρης του όταν χώρισε με την Λασκαράκη

Και όμως η μικρούλα δεν το έμαθε από τους γονείς της
11/06/2020 - 19:40

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

Ένα νέο κρούσμα κορωνοϊού: Ήρθε από το Ισραήλ με πρώτο τεστ αρνητικό

Ο συνολικός αριθμός των θετικών κρουσμάτων ανήλθε στα 1,005

Κλειστός δρόμος στην Πάφο για δυο εβδομάδες

Αναπόφευκτη ταλαιπωρία για τους οδηγούς - Πώς θα διοχετεύεται η τροχαία κίνηση

Νεαρή μητέρα αναζητεί συμβατό δότη μυελού των οστών

Σε ποια σημεία θα γίνονται δειγματοληψίες ανά επαρχία
Ελλάδα

Ανησυχία για την αύξηση κρουσμάτων στην Ελλάδα, στο μικροσκόπιο τα «εισαγόμενα»

Ταυτόχρονα προβληματίζουν τα φαινόμενα συνωστισμού σε πανηγύρια

Ηλικιωμένος πατέρας σκότωσε τον γιο του και αυτοπυροβολήθηκε

Οι δύο άνδρες διαπληκτίζονταν συχνά τα τελευταία χρόνια
Διεθνή

Ποιος χτύπησε την τουρκική βάση στη Λιβύη;

Ποια σενάρια είδαν το φως της δημοσιότητας μέχρι σήμερα

Νέα τουρκική άσκηση ανοιχτά της Λιβύης

Θα συμμετάσχουν 17 μαχητικά αεροσκάφη και 8 πολεμικά πλοία

"Δεν ενέχει υψηλό κίνδυνο" η κατάσταση στην Κίνα με την βουβωνική πανώλη

Ο Παγκόσμιος Οργανισμός Υγείας παρακολουθεί στενά ένα πιθανό ξέσπασμα βουβωνικής πανώλης

tv news

Ο Αποστόλης ομολογεί στο Χρήστο πως πριν χρόνια σκότωσε τον αδερφό του Σταύρου..

Δείτε αυτή την εβδομάδα τις συγκλονιστικές εξελίξεις της σειράς «Έρωτας Μετά»
Alpha TV Κύπρου

Η Μαρίνα είναι αποφασισμένη να αγωνιστεί για την αθώωση της Κάτιας ως το τέλος..

«Γυναίκα Χωρίς Όνομα» Δείτε στα συγκλονιστικά τελευταία επεισόδια της σειράς!
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα

Τρί, 07/07/2020 - 18:00ALPHA NEWS