Ψυχαγωγία

Η Μαρία Ηλιάκη ξεκαθαρίζει για την φημολογούμενη εγκυμοσύνη της!

Τα πράγματα στη θέση τους έβαλε η Μαρία Ηλιάκη η οποία θέλησε να ξεκαθαρίζει και να απαντήσει σε όσα γράφτηκαν τις τελευταίες μέρες για την προσωπική της ζωή. 

Οι φήμες ότι παντρεύτηκε ξεκίνησαν πριν από μερικές μέρες όταν έκανε αινιγματικές δηλώσεις του τύπου: «Θα φάτε κουφέτα αλλά δεν ξέρω πότε! Μπορεί να είμαστε παντρεμένοι και να μην το ξέρετε.. Αμέσως όλοι πίστεψαν ότι εκείνη και ο σύντροφος της έχουν ανέβει τα σκαλιά της εκκλησίας ωστόσο σε δηλώσεις της στην "Φωλιά των κου κου" διευκρίνισε: 

 «Δεν έχω παντρευτεί και δεν είμαι έγκυος. Εγώ είπα να βγω ένα βράδυ να δω μια καινούργια συλλογή ρούχων και θα με ρωτήσουν αν παντρεύτηκα. Μου φάνηκε πολύ έξυπνο να απαντήσω με αυτό τον τρόπο. Που να φανταστώ τι θα γινόταν μετά. Τίποτα από τα δύο δεν συμβαίνει. Εμένα μου φάνηκε αστείο να απαντήσω έτσι. Μάλλον δεν ήταν τόσο χιουμοριστικό και κάποιοι το εξέλαβαν λάθος. Είμαστε σε καλό δρόμο, όταν παντρευτώ θα σας το πω. Δεν ξέρω αν σας το πω πριν ή μετά τον γάμο. Δεν θέλω να έχετε άγχος, είμαστε σε καλό δρόμο. Ο πρώτος που με πήρε τηλέφωνο ήταν ο μπαμπάς μου και με ρώτησε αν παντρεύτηκα και του λέω “Μπαμπά δεν θα το ήξερες;”.  Όταν δεν έχω υποχρεώσεις εδώ, μπορεί να κάτσω 15 ημέρες στην Ελβετία. Είμαι σε ένα αεροπλάνο, πηγαινοέρχομαι».
 

Επόμενο άρθρο

Σίσσυ Χρηστίδου: Οι σειρήνες πολέμου στο Ισραήλ και το συγκλονιστικό μήνυμα της

Το ταξίδι της παρουσιάστριας με τον γιο της και οι στιγμές αγωνίας που βίωσαν
14/11/2019 - 11:49

ΣχετικέςΕιδήσεις

Βαλάντης: "Με την Άντζυ φτάσαμε στα σκαλιά της εκκλησίας…"

Όσα αποκάλυψε για τη σχέση που βρέθηκε πολύ κοντά στο γάμο και για την πρώην σύντροφό του
24/01/2020 - 14:58

Αναβάλλεται ο γάμος της Ελένης Χατζίδου με τον Ετεοκλή Παύλου - Για ποιο λόγο;

Στο "φλου" η θρησκευτική τελετή για την ένωση με τα ιερά δεσμά του γάμου
22/01/2020 - 15:36

Ο γάμος των...δις έγινε 24 ώρες νωρίτερα και αποκαλύπτουμε όλες τις λεπτομέρειες

Ο Σταύρος Νιάρχος νυμφεύθηκε την αγαπημένη του παρουσία Βασίλισσας, Τραμπ και...Hollywood
18/01/2020 - 10:23

Ο δισεκατομμυριούχος Νιάρχος νυμφεύεται την πρώην του...Αμπράμοβιτς(ΦΩΤΟ)

Ο γάμος θα κοστίσει άνω από 5 εκατομμύρια δολάρια με καλεσμένο τον Μπέκαμ και όχι μόνο
18/01/2020 - 09:25

Η Κορτζιά αποκάλυψε τα αρνητικά του Πιέρου και την επιθυμία της για...τηλεόραση

Ο λαμπερός γάμος και η οικογένεια που θέλουν να κάνουν
16/01/2020 - 17:58

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

Επιδεινώνεται σταδιακά ο καιρός με νεφώσεις και βροχές

Δείτε αναλυτικά την πρόγνωση του καιρού για τις επόμενες μέρες

Μικρός αριθμός κλήσεων στο ΥΠΕΞ για τον κοροναϊό

Υπήρξε κάποιο ενδιαφέρον κατά το Σαββατοκύριακο για ενημέρωση

"Εν έφταια εγώ, ούτε που ήμουν, ούτε τι εφόρουν, ο βιαστής είσαι εσύ" (ΒΙΝΤΕΟ)

Μαζεύτηκαν στην πλατεία Διοικητηρίου στη Λεμεσό και φώναξαν κατά της βίας κατά γυναικών
Ελλάδα

Ο τυφλός αθλητής που κατέκτησε το Κιλιμάντζαρο

"Oταν βρίσκομαι στο βουνό φαντάζομαι ότι δεν έχω καμία αναπηρία"

Μιλούσαν ελληνικά οι δράστες της ένοπλης ληστείας εναντίον Γαρμπή-Σχοινά(ΒΙΝΤΕΟ)

Σοκαρισμένοι δηλώνουν οι δύο γνωστοί τραγουδιστές για τον εφιάλτη που έζησαν

Oι «Anonymous Greece» δημοσιοποίησαν τα στοιχεία Τούρκων χάκερς

Για το «μαύρο» που έπεσε σε κυβερνητικές ιστοσελίδες της Ελλάδας την Πέμπτη το βράδυ
Διεθνή

Ερντογάν: «Η διεθνής κοινότητα απέτυχε στο θέμα της Λιβύης» (ΒΙΝΤΕΟ)

Ο Τούρκος Πρόεδρος πραγματοποιεί μια επίσκεψη 48 ωρών στο Αλγέρι

Έριξαν μολότοφ σε κτήριο που θα στεγάζονταν πιθανά κρούσματα του νέου κοροναϊού

Οι κάτοικοι της περιοχής εξέφρασαν τη δυσαρέσκειά τους για την επιλογή της κυβέρνησης

Παραβίαση εκεχειρίας καταγγέλλει η κυβέρνηση Εθνικής Ενότητας της Λιβύης

Σύμφωνα με τον εκπρόσωπο Τύπου δυνάμεις του Χαλίφα Χάφταρ σφυροκόπησαν την Τρίπολη

tv news

«Παράδοση Κατ' Οίκον» Με καλεσμένη την αγαπημένη ηθοποιό Μαρία Ιωάννου

Η Βασιλική Χατζηαδάμου υποδέχεται τη "γυναίκα-ανοικτό βιβλίο" αυτή την Κυριακή στον Alpha
Alpha TV Κύπρου

Άγριο φονικό τερματίζει μία...διπλή ζωή στο νέο επεισόδιο του «ΚΑΡΜΑ»

Την Κυριακή ζωντανεύει η εποχή όπου όλοι έκρυβαν την ταυτότητά τους και θυματοποιούνταν...
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα

Κυρ, 26/01/2020 - 20:20ALPHA NEWS