Ψυχαγωγία

Η Μαρία Ηλιάκη ξεκαθαρίζει για την φημολογούμενη εγκυμοσύνη της!

Τα πράγματα στη θέση τους έβαλε η Μαρία Ηλιάκη η οποία θέλησε να ξεκαθαρίζει και να απαντήσει σε όσα γράφτηκαν τις τελευταίες μέρες για την προσωπική της ζωή. 

Οι φήμες ότι παντρεύτηκε ξεκίνησαν πριν από μερικές μέρες όταν έκανε αινιγματικές δηλώσεις του τύπου: «Θα φάτε κουφέτα αλλά δεν ξέρω πότε! Μπορεί να είμαστε παντρεμένοι και να μην το ξέρετε.. Αμέσως όλοι πίστεψαν ότι εκείνη και ο σύντροφος της έχουν ανέβει τα σκαλιά της εκκλησίας ωστόσο σε δηλώσεις της στην "Φωλιά των κου κου" διευκρίνισε: 

 «Δεν έχω παντρευτεί και δεν είμαι έγκυος. Εγώ είπα να βγω ένα βράδυ να δω μια καινούργια συλλογή ρούχων και θα με ρωτήσουν αν παντρεύτηκα. Μου φάνηκε πολύ έξυπνο να απαντήσω με αυτό τον τρόπο. Που να φανταστώ τι θα γινόταν μετά. Τίποτα από τα δύο δεν συμβαίνει. Εμένα μου φάνηκε αστείο να απαντήσω έτσι. Μάλλον δεν ήταν τόσο χιουμοριστικό και κάποιοι το εξέλαβαν λάθος. Είμαστε σε καλό δρόμο, όταν παντρευτώ θα σας το πω. Δεν ξέρω αν σας το πω πριν ή μετά τον γάμο. Δεν θέλω να έχετε άγχος, είμαστε σε καλό δρόμο. Ο πρώτος που με πήρε τηλέφωνο ήταν ο μπαμπάς μου και με ρώτησε αν παντρεύτηκα και του λέω “Μπαμπά δεν θα το ήξερες;”.  Όταν δεν έχω υποχρεώσεις εδώ, μπορεί να κάτσω 15 ημέρες στην Ελβετία. Είμαι σε ένα αεροπλάνο, πηγαινοέρχομαι».
 

Επόμενο άρθρο

Σίσσυ Χρηστίδου: Οι σειρήνες πολέμου στο Ισραήλ και το συγκλονιστικό μήνυμα της

Το ταξίδι της παρουσιάστριας με τον γιο της και οι στιγμές αγωνίας που βίωσαν
14/11/2019 - 11:49

ΣχετικέςΕιδήσεις

Ελευθερία Ελευθερίου: Ντύθηκε νυφούλα και "παντρεύεται" τον σύντροφό της(ΒΙΝΤΕΟ)

Το "όχι" του Δημήτρη Ταταράκη και η απόγνωση της τραγουδίστριας στο νέο...video clip της
07/12/2019 - 14:03

"Πρόβα νυφικού" για την...Κατερίνα Καινούργιου; Οι φήμες για γάμο και ο γαμπρός!

Ποιος είναι ο Φίλιππος Τσαγκρίδης-Παναγόπουλος και γιατί απήγαγαν τον παππού του;
27/11/2019 - 17:43

Η Ελένη Μενεγάκη αποκάλυψε τη λεπτομέρεια για το γάμο της που δεν ξέραμε

Ο έρωτας με τον Μάκη Παντζόπουλο και η ετεροχρονισμένη διάψευση στις φήμες
25/11/2019 - 11:04

Επέστρεφαν στο σπίτι από γάμο και τους έστησε καρτέρι ο θάνατος (ΦΩΤΟ)

Τραγωδία στη Λαμία - "Έσβησε" 37χρονος πατέρας δυο παιδιών
24/11/2019 - 08:53

Η συγκινητική πρόταση γάμου στην Ιωάννα Λαμπροπούλου και το...μονόπετρο(ΦΩΤΟ)

Γονάτισε ο σύντροφος της και της ανακοίνωση την...ημερομηνία του γάμου
15/11/2019 - 15:05

Ορέστης Τζιόβας: Χώρισε έναν χρόνο μετά το...γάμο - Όσα δήλωσε και ο λόγος

Ήταν Σεπτέμβριος του 2018 που ανέβηκαν τα σκαλιά του Δημαρχείου Αθηνών
15/11/2019 - 11:02

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

Κρατούμενοι των φυλακών ανέβηκαν στην σκηνή και έστειλαν ηχηρό μήνυμα (ΒΙΝΤΕΟ)

Καταχειροκροτήθηκαν και συγκίνησαν στο κατάμεστο θέατρο Λατσιών

Ψάχνουν τα κίνητρα του βομβιστή στη Λεμεσό (ΒΙΝΤΕΟ)

Οι κινήσεις του δράστη καταγράφηκαν σε κλειστό κύκλωμα παρακολούθησης

Νεαρή, φορέας του HIV έπεσε θύμα βιασμού από τρεις αλλοδαπούς εργάτες (ΒΙΝΤΕΟ)

Την βίασαν και την άφησαν έγκυο - Άφαντοι παραμένουν οι δράστες
Ελλάδα

Ισχυρός σεισμός "ταρακούνησε" την Κρήτη

Το εστιακό βάθος υπολογίζεται στα 60 χιλιόμετρα

"Έσβησε" πεντάμηνο βρέφος που είχε προσβληθεί από μηνιγγίτιδα

Οι γιατροί δεν κατάφεραν να το κρατήσουν στη ζωή
Διεθνή

Συναγερμός στο Νιου Τζέρσεϊ: Ένοπλοι άνοιξαν πυρ κατά αστυνομικών (ΒΙΝΤΕΟ)

Ένας νεκρός και τρεις τραυματίες είναι ο μέχρι στιγμής απολογισμός

Δύο σεισμοί μέσα σε 10 λεπτά "ταρακούνησαν" την Τουρκία (ΦΩΤΟ)

Δεν υπάρχουν αναφορές για ζημιές ή τραυματίες

Χτύπησε μέχρι θανάτου το αγοράκι της επειδή της έσπασε την τηλεόραση (ΦΩΤΟ)

Τι ισχυρίζεται η ίδια και τι παραδέχθηκαν μέλη της οικογένειας

tv news

Η Αλεξία απειλεί τον Νικηφόρο ότι θα αποκαλύψει όλη την αλήθεια στον Μάξιμο..

Δείτε αυτή την εβδομάδα στα νέα επεισόδια της σειράς «Αστέρια Στην Άμμο» στον Alpha Κύπρου
Alpha TV Κύπρου

O Νίκος οδηγεί την Κάτια κάπου απομονωμένα και προετοιμάζει τη δολοφονία της..

«Γυναίκα Χωρίς Όνομα» Δείτε στα νέα συγκλονιστικά επεισόδια της εβδομάδας
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα

Τετ, 11/12/2019 - 09:30ΓΥΝΑΙΚΑ ΧΩΡΙΣ ΟΝΟΜΑ