Ψυχαγωγία

Η Μαρία Σολωμού απάντησε για πρώτη φορά αν είναι σε σχέση με τον Mente Fuerte

Η Μαρία Σολωμού επισκέφθηκε το Καλό Μεσημεράκι την Παρασκευή και ο Νίκος Μουτσινάς ήθελε από την αρχή να μάθει κάτι πολύ συγκεκριμένο. Το τελευταίο διάστημα, φήμες και δημοσιεύματα θέλουν την ηθοποιό και τον τράπερ Mente Fuerte να είναι ζευγάρι.

Τι απάντησε η Μαρία Σολωμού στον Νίκο Μουτσινά;

«Δεν έχω καμία ερωτική σχέση που να έχει δει το φως της δημοσιότητας τα τελευταία τέσσερα χρόνια», είπε και συνέχισε: «Εμείς γελάσαμε πολύ».

«Στην περίπτωση που εγώ είχα κάτι στη ζωή μου, δεν θα πήγαινα να περπατήσω σε γνωστό εμπορικό κέντρο στο Μαρούσι», ξεκαθάρισε η Μαρία Σολωμού.

Επόμενο άρθρο

Άλεξ Χοκ: Ο… Θεσσαλονικιός που ακύρωσε τη βίζα του Νόβακ Τζόκοβιτς

Ακύρωσε τη βίζα του «Νόλε» ανοίγοντας το δρόμο για την απέλασή του
14/01/2022 - 17:55

ΣχετικέςΕιδήσεις

Tα "καρφιά" της Μαρίας Σολωμού για την απιστία του Μουζουράκη και η εκδίκηση

“Έχω φάει κέρατο – Με τον Μάριο δεν έμαθα ποτέ τίποτα, με όλους τους υπόλοιπους…”
20/02/2021 - 10:26

Η Μαρία Σολωμού μας γνώρισε επιτέλους τον...κούκλο 14χρονο γιο της (ΦΩΤΟ)

H πρώτη φωτογραφία με το αγόρι που απέκτησε με τον Μάριο Αθανασίου
12/05/2020 - 09:06

Mαρία Σολωμού:"Ο γιος μου με έχει... μπλοκάρει στο Instagram" (ΒΙΝΤΕΟ)

Όσα εκμυστηρεύτηκε στην Χριστιάνα Αριστοτέλους και η... εφηβεία
13/04/2020 - 17:31

Η Μαρία Σολωμού εν μέσω...καραντίνας ως "Εγκλωβισμένη" σε διαδικτυακό σίριαλ

Όσα δήλωσε για τη νέα σειρά του Γιώργου Φειδά, στην οποία πρωταγωνιστεί
13/04/2020 - 17:00

Μαρία Σολωμού: Μίλησε πρώτη φορά για τον χωρισμό από τον Πάνο Μουζουράκη

Απαντά για πρώτη φορά στα δημοσιεύματα - Ο γάμος, το παιδί και οι...φανερές σχέσεις
10/03/2020 - 09:14

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

"'Άγγιξαν" τις 1690 οι επαναλοιμώξεις μόνο της περασμένης εβδομάδας (ΒΙΝΤΕΟ)

Παιδιά 6 μέχρι 11 ετών τα περισσότερα κρούσματα, το 80% νοσηλευομένων με Όμικρον

Αποκαλύψεις Διαλυνά στον Alpha: Έτσι στήθηκε το κύκλωμα βιασμών (ΒΙΝΤΕΟ)

Αναπάντητο το SMS των Αρχών στον Γκιώνη, καλεί όποιον ξέρει να μιλήσει η Δράκου

Ακυρώθηκαν τρεις πτήσεις από Λάρνακα προς Αθήνα λόγω της κακοκαιρίας Ελπίς

Σχετικές ακυρώσεις και τροποποιήσεις πτήσεων ενδέχεται να πραγματοποιηθούν και την Τετάρτη
Ελλάδα

Γενική αργία στην Ελλάδα λόγω κακοκαιρίας: Μπαίνει ο στρατός στην Αττική Οδό

Προκαταρκτική έρευνα για τους εγκλωβισμένους οδηγούς διέταξε η Εισαγγελία Πρωτοδικών

Έρευνα για τους εγκλωβισμένους οδηγούς στην Αττική οδό διέταξε η Εισαγγελία

Παραμένουν επί πολλές ώρες εκατοντάδες οχήματα καθηλωμένα σε συνθήκες συνεχούς χιονόπτωσης

Χρ. Στυλιανίδης: Θα αναζητηθούν ευθύνες για την κατάσταση στην Αττική Οδό

Αντίξοες και αύριο οι συνθήκες σε πολλές περιοχές της χώρας
Διεθνή

Ο δημιουργός του Sony Playstation θεωρεί ότι το metaverse δεν έχει νόημα

«Θα προτιμούσατε να είστε ένα αψεγάδιαστο avatar αντί για τον πραγματικό σας εαυτό;»

Ούρσουλα: Νέο πακέτο οικονομικής βοήθειας προς την Ουκρανία, ύψους 1,2 δισ. ευρώ

Ο πρόεδρος Ζελένσκι ευχαριστεί την ΕΕ για την «έγκαιρη» απόφαση

"Επικίνδυνη" η εκτίμηση ότι ο κόσμος βρίσκεται στην τελευταία φάση της πανδημίας

«Οι συνθήκες είναι ιδεώδεις για την εμφάνιση νέων παραλλαγών», προειδοποιεί ο ΠΟΥ

tv news

Ο Στάθης θολωμένος από το πάθος, κάνει μια προσπάθεια να αποτρέψει την Ιουλία...

«Η Γη Της Ελιάς» Δείτε εδώ τις περιλήψεις των νέων ανατρεπτικών επεισοδίων
Alpha TV Κύπρου

Η Αργυρώ οδηγήται σε μία φρικτή ανακάλυψη... Τίποτα δεν θα είναι το ίδιο πια...

«Σασμός» Δείτε εδώ όλες τις εξελίξεις της νέας ερωτικής δραματικής σειράς του Alpha Κύπρου
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα

Δευ, 24/01/2022 - 22:20Η ΓΗ ΤΗΣ ΕΛΙΑΣ