Ψυχαγωγία

Η Μέγκαν Μαρκλ τιμά την πριγκίπισσα Νταϊάνα με μια φωτογραφία του γιου της(ΦΩΤΟ)

Με αφορμή την γιορτή της μητέρας η Μέγκαν Μαρκλ, που γιορτάζει για πρώτη χρονιά τη συγκεκριμένη ημέρα, και ο πρίγκιπας Χάρι δημοσίευσαν στον προσωπικό τους λογαριασμό στο Instagram την πιο γλυκιά φωτογραφία με τον νεογέννητο γιο τους. 

Συγκεκριμένα, το ζευγάρι δημοσίευσε μια φωτογραφία με τα πατουσάκια του μικρού Άρτσι στην παλάμη της Μέγκαν με φόντο λουλούδια. Ωστόσο το φόντο δεν ήταν καθόλου τυχαίο καθώς τα λαλούδια που βλέπουμε είναι τα αγαπημένα της μητέρας του πρίγκιπας Χάρι, πριγκίπισσας Νταϊάνα. 

Δείτε την τρυφερή ανάρτηση τους: 

Επόμενο άρθρο

ΣχετικέςΕιδήσεις

Η τρυφερή φωτογραφία του πρίγκιπα Χάρι με τον μικρό Άρτσι! (ΦΩΤΟ)

Η φωτογραφία που δημοσίευσε ο δούκας και η δούκισσα του Σάσεξ
18/06/2019 - 08:53

Το δημόσιο καβγαδάκι του πρίγκιπα Χάρι με την Μέγκαν μπροστά στις κάμερες-ΒΙΝΤΕΟ

"Μη με κοιτάς... Γύρνα τώρα!" - Πώς επανέφερε στην τάξη την Δούκισσα ο άντρας της
16/06/2019 - 11:24

Νέος συνεργάτης για τον πρίγκιπα Χάρι και την Μέγκαν Μαρκλ!

Μάθετε με τι θα ασχολείται το νέο άτομο που θα ενταχθεί στο προσωπικό τους
15/06/2019 - 11:09

Η Μέγκαν Μαρκλ επιτέλους επέλεξε... νταντά για τον μικρό Άρτσι!

Όλες οι πληροφορίες για το νέο μέλος που πρόκειται να καλωσορίσει το Frogmore Cottage
14/06/2019 - 13:43

Μέγκαν Μαρκλ-Πρίγκιπας Χάρι: Πότε θα γίνει η βάφτιση του γιου τους;

Η βασίλισσα θα καθορίσει τον μήνα που θα γίνει η βάφτιση του Άρτσι
13/06/2019 - 14:37

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

"Μου είχε γίνει εμμονή, ήθελα να σκοτώσω κι άλλες" (ΒΙΝΤΕΟ)

Φρίκη προκαλούν τα όσα ακούστηκαν σήμερα ενώπιον Δικαστηρίου

Ένας φίλος και συνεργάτης του Δημήτρη Χριστόφια θυμάται… (ΒΙΝΤΕΟ)

Ο κ. Βάσος Γεωργίου μιλά για τον πρώην Πρόεδρο της Δημοκρατίας

Τον γύρο του κόσμου κάνει η καταδίκη του 35χρονου Κύπριου serial killer

Εκτενή δημοσιεύματα στα ηλεκτρονικά πρωτοσέλιδα του ξένου τύπου
Ελλάδα

Δωδεκάχρονος έπεσε από τρακτέρ και τραυματίστηκε θανάσιμα

Μεταφέρθηκε στο νοσοκομείο των Σερρών όπου διαπιστώθηκε ο θάνατός του

19χρονος "έσβησε" ενώ έπαιζε μπάσκετ

Φως στα αίτια θανάτου του θα ρίξει η νενομισμένη νεκροτομή επί της σορού του

Συναγερμός στις αρχές για την εξαφάνιση 15χρονης (ΦΩΤΟ)

Η Αστυνομία δίνει στη δημοσιότητα φωτογραφία της
Διεθνή

Κυρώσεις Τραμπ στον ηγέτη του Ιράν Αλί Χαμενεΐ

«Νούμερο ένα χρηματοδότης της τρομοκρατίας στον κόσμο το Ιράν»

Συναγερμός μετά τον εντοπισμό ύποπτου πακέτου κοντά στο Λευκό Οίκο

Σε κινητοποίηση οι Αρχές - Απαγορεύτηκε η διακίνηση πεζών

Βρυξέλλες: Συνέλαβαν άνδρα που ετοίμαζε τρομοκρατική επίθεση

Φέρεται ότι θα χτυπούσε στην Πρεσβεία των ΗΠΑ

tv news

Η Λίλιαν παροτρύνει την Κάτια να πει στην Μαρίνα την όλη την αλήθεια...

Η Μαρίνα εξακολουθεί να φοβάται την Κάτια... «Γυναίκα Χωρίς Όνομα»Τρίτη Νέο Επεισόδιο
Alpha TV Κύπρου

«To Τατουάζ» Όλοι περιμένουν στην εκκλησία την εμφάνιση της Όλγας...

Η αστυνομία ξεκινά επιχείρηση για τη σύλληψη του Ορφέα... Δευτέρα Νέο Επεισόδιο
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα

Δευ, 24/06/2019 - 21:15Η ΦΑΜΙΛΙΑ