Ψυχαγωγία

Η Μέγκι Ντρίο απαντά δημόσια για το...ξέσπασμα της Κατερίνας Καινούργιου!

Επιστροφή στο πλατό του "Ευτυχείτε" για την Μέγκι Ντρίο, αφού σήμερα το πρωί αποφάσισε να κάνει την επάνοδο της στο πάνελ και να βάλει τα πράγματα στην θέση τους, με αφορμή τα όσα ειπώθηκαν για την ίδια και τον επαγγελματισμό της.

Το μοντέλο, μέσω της εκπομπής θέλησε να απαντήσει στα σχόλια της παρουσιάστριας και πιο συγκεκριμένα να απολογηθεί, για την συμπεριφορά της και τον τρόπο που διαχειρίστηκε τις επαγγελματικές της υποχρεώσεις. 

Όπως η ίδια εξομολογήθηκε, οι "απουσίες" της προηγούμενης εβδομάδας είχαν λόγο που έγιναν, αφού όπως αποκάλυψε έχει κάποια προσωπικά και οικογενειακά θέματα που έπρεπε να χειριστεί και για τα οποία δεν θέλει να δώσει μεγαλύτερη έκταση του θέματος δημόσια.

"Θέλω να αναφέρουμε και κάτι αφού την Παρασκευή έλειπα για θέματα προσωπικά. Θέλω, πρώτα απ’ όλα, να ζητήσω συγνώμη από όλους σας. Όχι μόνο από σένα. Και από τους τηλεθεατές και από τους συνεργάτες μου. Αφού αναφέρθηκε και το θέμα με τους συνεργάτες μου. Απλώς θέλω να πω πως υπάρχουν και κάποια οικογενειακά θέματα, τα οποία δεν θέλω να τα θίξω ούτε στους τηλεθεατές. Είναι προσωπικά και θέλω να τα κρατήσω για εμένα. Από κει και πέρα θέλω να ευχαριστήσω για τη στήριξη και εσάς και μερικούς ανθρώπους που είναι έξω. Θέλω να το λήξω αυτό εδώ"

Όπως φαίνεται, η υποτιθέμενη "κόντρα" μεταξύ των δυο γυναικών είχε happy end, αφού σίγουρα πριν βγει η Μέγκι να απολογηθεί στον αέρα, θα τα είπαν και κατ ιδίαν.

Επόμενο άρθρο

Bίκυ Καγιά: Mε το...μπικίνι στους δρόμους της Νέας Υόρκης (ΦΩΤΟ)

Οι σέξυ φωτογραφίες που δημοσίευσε και "αναστάτωσε" τους διαδικτυακούς της φίλους
14/01/2020 - 10:36

ΣχετικέςΕιδήσεις

Η Ελένη Χατζίδου στην πρόβα νυφικού της (ΒΙΝΤΕΟ)

Δείτε την νυφούλα και μάθετε όλες τις λεπτομέρειες
26/06/2020 - 11:17

Ζήτησε συγνώμη από τους θαυμαστές του ο Τζόκοβιτς

Βρέθηκε θετικός στο τεστ που έκανε μαζί με τη σύζυγο του
24/06/2020 - 08:26

Απολογήθηκε σε Ομόνοια και Απόλλωνα ο Νίκος Καλησπέρας

To παιχνίδι που θυμάται ο πρώην πλέον βοηθός διαιτητής
27/05/2020 - 16:39

Η Κατερίνα Καινούργιου σε μια εντυπωσιακή αλλαγή για το... καλοκαίρι!

Η αλλαγή στην εμφάνισή της και το απόλυτο καλοκαιρινό κούρεμα
25/05/2020 - 08:42

Κατερίνα Καινούργιου: To λαχταριστό δείπνο που ετοίμασε ο αγαπημένος της (ΦΩΤΟ)

Στη κουζίνα με καλό φαγητό και ρομαντική ατμόσφαιρα
18/05/2020 - 14:42

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

Πολωνία και Πορτογαλία οι χώρες που άλλαξαν κατηγορία στον επιδημιολογικό χάρτη

Τι ισχύει για τους επιβάτες που προέρχονται από τις Κατηγορίες Β και Γ

77χρονος με προβλήματα υγείας το νέο θύμα της πανδημίας κορωνοϊού στην Κύπρο

2 επιβάτες από Αθήνα και 2 από Θεσσαλονίκη ανάμεσα στα 25 νέα κρούσματα

Ένας νεκρός και 25 νέα κρούσματα κορωνοϊού στην Κύπρο

Ο συνολικός αριθμός των θανάτων με τελική αιτία τον ιό ανέρχεται πλέον στους 20
Ελλάδα

Έφυγε από τη ζωή ο σπουδαίος ποιητής Ντίνος Χριστιανόπουλος

Σε ηλικία 89 ετών ύστερα από πολυετή ασθένεια

Ποιός θα αναλάβει τώρα ρόλο πυροσβέστη για τη "φλόγα" που σιγοκαίει στο Αιγαίο;

Ο Διεθνολόγος Κωνσταντίνος Φίλης εκτιμά ότι αργά ή γρήγορα θα επέλθει αποκλιμάκωση
Διεθνή

Στο "μικροσκόπιο" των 27 το αίτημα της Αθήνας για σύγκληση έκτακτου ΣΕΥ

Έκκληση για αποκλιμάκωση της έντασης και της κρίσης στο Αιγαίο

Τσαβούσογλου: Προαναγγέλλει έρευνες του Oruc Reis μέχρι τέλος Αυγούστου

"Έχουμε καθορίσει τα δυτικά όρια της υφαλοκρηπίδας μας" λέει ο Τούρκος ΥΠΕΞ

tv news

Δείτε σε πέντε τηλεταινίες όλα τα επεισόδια της δραματικής σειράς «8 Λέξεις»

Μια συναρπαστική ιστορία αγάπης γεμάτη διλήμματα, ίντριγκες, μυστικά και αποκαλύψεις...
Alpha TV Κύπρου

Ο Γιώργος Τσούλης κάνει τη μαγειρική, διασκέδαση καθημερινά στον Alpha Κύπρου!

Έρχεται να αποδείξει ότι όλοι μπορούν να τα καταφέρουν στην...κουζίνα!
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα

Τρί, 11/08/2020 - 20:20ALPHA NEWS