Ψυχαγωγία

Η Μέγκι Ντρίο αποκάλυψε τη σχέση μεταξύ Ντάνου-Εύης Ιωαννίδου! Όλο το παρασκήνιο

H Mένγκι Ντρίο πιο αποκαλυπτική από ποτέ, η Κατερίνα Καινούριου εν εξάλλω καταστάσει, η Εύη Ιωαννίδου "σπάει" τη σιωπή της και ο Γιώργος Αγγελόπουλος κρατά σιγή ιχθύος!

Το γνωστό μοντέλο που βρίσκεται σε πάνελ εκπομπής δήλωσε

«Ο Ντάνος έβγαινε με την Εύη, υπήρξε φλερτ μπορεί να της είπε και να κανόνισε να παίξει και στο Εζελ, τη σειρά που ετοιμάζεται για να πρωταγωνιστήσει»

Η Κατερίνα Καινούργιου την διέκοψε αμέσως και είπε σε υψηλούς τόνους αναφέροντας:

«Μη μιλήσει κανείς σας παρακαλώ πάρα πολύ. Εννοείς ότι τα είχε ο Ντάνος με την Εύη; Αυτό δεν είναι ωραίο που κάνεις. Είναι πολύ προσωπικό τους. Το να λέγονται στον αέρα μιας εκπομπής κάποια πράγματα είναι άκομψο. Γιατί βγάζεις εκνευρισμό; Δεν είπε κάτι κακό για σένα.

Είπε η Μέγκι ότι υπήρχε φλερτ, δεν είμαι τρελή. Εγώ δε σου βάζω χέρι. Μην τη δίνεις την άλλη στον αέρα.

Εμένα αυτό που δε μου άρεσε και δεν το παίρνω πίσω, είναι μέσα από την εκπομπή να δίνουμε καταστάσεις προσωπικές που μπορεί να μην είναι γνωστές. Αν θες να πας να τα πεις σε άλλη εκπομπή, να πας στους μεσημεριανούς μπορεί να είσαι καλοδεχούμενη. Εγώ δεν θέλω στη δική μου εκπομπή»!

Πάντως λίγη ώρα μετά η Εύη Ιωαννίδου δήλωσε στην εκπομπή "Καλό Μεσημεράκι"

«Ο Γιώργος Αγγελόπουλος είναι πολύ καλός μου φίλος, γυρίσαμε και το βίντεο κλιπ για τη Γενοκτονία των Ποντίων στην Τραπεζούντα, οπότε δεν έχω να απαντήσω κάτι πάνω σε αυτό. Είναι πολύ καλός μου φίλος και βάζω μία τελεία».

 

 

Επόμενο άρθρο

Η συγκινητική πρόταση γάμου στην Ιωάννα Λαμπροπούλου και το...μονόπετρο(ΦΩΤΟ)

Γονάτισε ο σύντροφος της και της ανακοίνωση την...ημερομηνία του γάμου
15/11/2019 - 15:05

ΣχετικέςΕιδήσεις

O Γιώργος Αγγελόπουλος μας “συστήνει” τον μικρότερο και σέξυ αδερφό του (ΦΩΤΟ)

Με αφορμή τα γενέθλια του – Η εξαιρετική ομοιότητα και η ανάρτηση μέσω Instagram
11/02/2021 - 10:00

O Γιώργος Αγγελόπουλος έκανε τεστ για τον κορωνοϊό και ιδού το αποτέλεσμα (ΦΩΤΟ)

Η ανάρτηση με το rapid-test και η ανακοίνωση του αποτελέσματος
29/11/2020 - 09:58

Γ. Αγγελόπουλος: Η Θεία Κοινωνία και η "πληρωμένη απάντηση" στην Χρηστίδου (VID)

Η διαφωνία, τα λεγόμενα και όλα όσα εκμυστηρεύτηκε
16/11/2020 - 09:36

Γ. Αγγελόπουλος: To υπέρογκο ποσό και οι...φήμες συνεργασίας με Τανιμανίδη (VID)

Εξέπληξε τους πάντες με τις αποκαλύψεις που έκανε σε τηλεοπτική εκπομπή
11/11/2020 - 13:09

Η Πρώτη Κυρία της Ελλάδας έκανε πραγματικότητα το όνειρο του Ντάνου

Εγκαινίασε τον χώρο για τα κακοποιημένα παιδιά που εμπνεύστηκε ο Γιώργος Αγγελόπουλος
06/10/2020 - 10:52

Γ. Αγγελόπουλος: Το φιλανθρωπικό του έργο για τα κακοποιημένα παιδιά (ΦΩΤΟ)

Την “σπίθα” άναψε η συγκλονιστική ιστορία ενός 14χρονου
21/07/2020 - 09:15

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

«Σαρώνει» τα κατεχόμενα ο κορωνοϊός: Ανακοινώθηκαν ακόμη 73 κρούσματα

Ο συνολικός αριθμός των περιστατικών από την αρχή της πανδημίας ανέρχεται σε 5.410

Μια Ε/κ κι ένας Τ/κ βιολόγος «έσβησαν» την Πράσινη Γραμμή (ΒΙΝΤΕΟ)

Ένωσαν τις δυνάμεις τους και μελέτησαν την άγρια φύση στην Νεκρή Ζώνη

Αστυνομικοί και λειτουργοί στο κάδρο των ευθυνών για τον θάνατο του Στυλιανού

Την ποινική δίωξη 12 προσώπων αποφάσισε η Νομική Υπηρεσία με ένα πόρισμα καταπέλτη
Ελλάδα

Διαφορετική ανάγνωση της συνάντησης Δένδια - Τσαβούσογλου από τον Ερντογάν

«Υπέδειξε στον Έλληνα ομόλογό του Νίκο Δένδια τα όριά του» είπε ο Τούρκος Πρόεδρος

Νέο αρνητικό ρεκόρ στις ΜΕΘ της Ελλάδας και ακόμη 3.067 κρούσματα

91 ασθενείς έχασαν την μάχη με τον κορωνοϊό

Ελληνικό ΥΠΕΞ: Θέλουμε θετική ατζέντα με Τουρκία, αλλά...

"Προτείναμε 15 σημεία συνεργασίας στον οικονομικό τομέα", αναφέρει η Αθήνα
Διεθνή

Συγκλονιστικό ντοκουμέντο: Αστυνομικός σκοτώνει 13χρονο παιδί (ΒΙΝΤΕΟ)

Σε μάστιγα αναδεικνύονται στις Ηνωμένες Πολιτείες, οι δολοφονίες πολιτών

EMA: Πότε θα παρουσιάσει τα συμπεράσματα για την ασφάλεια του εμβολίου της J&J

Η χρήση του συγκεκριμένου σκευάσματος έχει για την ώρα «παγώσει» στην Ε.Ε.

tv news

Η Μάγδα μπαίνει στο γραφείο και πιάνει στα πράσα τον Αιμίλιο και την Ελισάβετ...

«8 Λέξεις» Δείτε στα νέα συγκλονιστικά νέα επεισόδια του 2ου Κύκλου αυτή την εβδομάδα!
Alpha TV Κύπρου

Oι Αργυροί αντιμέτωποι με τις υποψίες για τη δολοφονία του πατέρα της Αγγελικής

Δείτε εδώ όλες οι εξελίξεις της δραματικής σειράς του Alpha Κύπρου «Αγγελική»
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα

Παρ, 16/04/2021 - 23:15ΚΑΜΠΙΝΓΚ