Ψυχαγωγία

Η Μέγκι Ντρίο σχολιάζει στον Λούη το "ροζ βίντεο" της...Καζαριάν (ΒΙΝΤΕΟ)

H Mέγκι Ντρίο βρέθηκε καλεσμένη στην εκπομπή  "Λούης Night Show"  του Alpha Κύπρου και μίλησε για όλα, με αφοπλιστική ειλικρίνεια.

Διαβάστε επίσης :

Μέγκι Ντρίο: H ηχηρή απάντηση - διάψευση στη Ναταλία Γερμανού(ΒΙΝΤΕΟ)

To μόντελο που κέντρισε το ενδιαφέρον και κέρδισε τις εντυπώσεις από ριάλιτι μόδας, σχολίασε πρώτη φορά την φημολογία για το "ροζ βίντεο" της νικήτριας, Ειρήνης Καζαριάν, δίνοντας και την δική της συμβουλή. Συγκεκριμένα ανέφερε:

Έχω παρακολουθήσει το θέμα, το ξέρει όλη η Ελλάδα. Δεν το έχω δει το βίντεο, δεν το ζήτησα κιόλας. Δεν ξέρω τί έχει γίνει με αυτό το θέμα. Είναι πάρα πολύ στενάχωρο. Δεν ξέρω αν είναι η Καζαριάν ή όχι. Δεν ξέρω για ποιο λόγο της το έκαναν...

Αν γινόταν σε εμένα δεν θα ήξερα πως να το διαχειριστώ. Μια συμβουλή μόνο στην Καζαριάν, να προσέχει με ποιους συναναστρέφεται και τί της γίνεται. Ήταν πολύ μεγάλη κακία αυτό που της έκαναν, αλλά ο κόσμος είναι κακός.

Δείτε το σχετικό΄απόσπασμα
 

Πάντως μεταξύ άλλων αποκάλυψε ότι στη ζωή της υπάρχει κάποιος που της χαρίζει χαμόγελα και δεν είναι τόσο μόνη...

Δείτε ολόκληρη την συνέντευξη στον Λούη Πατσαλίδη 

Επόμενο άρθρο

Ερωτική ιστοσελίδα “κάρφωσε” τις... προτιμήσεις των Κυπρίων(BINTEO&ΦΩΤΟ)

Οι διαδικτυακοί εραστές της χώρας μας με αποδείξεις και…αριθμούς
11/01/2019 - 21:42

ΣχετικέςΕιδήσεις

Η Ναταλία Γέρμανου έδωσε στον Λούη... παντόφλες με την Αστέρω! (ΒΙΝΤΕΟ)

Τα πρωτότυπα δώρα που αντάλλαξαν στο "Λούης Night Show"
20/04/2019 - 14:07

Η rap εκδοχή της "Τηλλυρκώτισσας" από τον... Λούη Πατσαλίδη! (ΒΙΝΤΕΟ)

Μαζί με τον αδερφό του δίνουν μια... ραπ εκδοχή στο τραγούδι
20/04/2019 - 11:56

Η Ναταλία Γερμανού στο.... "Λούης Night Show"! (ΒΙΝΤΕΟ)

Οι πρώην, το καζαντί και η επιστροφή του "πόσιπολ"
18/04/2019 - 09:29

Η Αριστοτέλους περιγράφει το ατύχημα της με ένα άλογο και ο Λούης την τρολάρει!

Το ξεκαρδιστικό τρολάρισμα του γνωστού stand up comedian στην περιγραφή της Αριστοτέλους
13/04/2019 - 17:16

Τελικά θερινή ή χειμερινή ώρα προτιμάει ο Κύπριος; Το απίστευτο τρολ του Λούη

Τρολάρει τις απόψεις των Κυπρίων επί του θέματος
07/04/2019 - 13:02

Είναι γεγονός! Η Γερμανού έρχεται στον ...Λούη

Μάθετε όλες τις λεπτομέρειες της εμφάνισης της παρουσιάστριας στην Κύπρο
06/04/2019 - 12:46

περισσότερες ειδήσεις

Ελλάδα

Η απάντηση της Αθήνας στις δηλώσεις Ακάρ περί αποστρατικοποίησης του Αιγαίου

Προκλητικές οι δηλώσεις του Τούρκου Υπουργού Άμυνας

Ξεψύχησε στην άσφαλτο 20χρονη μετά από τροχαίο

Νέο θανατηφόρο δυστύχημα στην Κρήτη σημειώθηκε τα ξημερώματα

Αλέξης Γεωργούλης και Ρος Ντέιλι στο ψηφοδέλτιο για τις Ευρωεκλογές

Με ποιο κόμμα κατεβαίνουν οι δύο καλλιτέχνες ως υποψήφιοι στις εκλογές του Μαΐου
Διεθνή

Ματωμένο Πάσχα στη Σρι Λάνκα με μπαράζ εκρήξεων σε εκκλησίες και ξενοδοχεία

Τουλάχιστον 137 νεκροί και εκατοντάδες τραυματίες ανήμερα της χριστιανικής γιορτής

Έτοιμη να επιδείξει τον νέο στόλο πολεμικών πλοίων η Κίνα

Πυρηνικά υποβρύχια και καταδρομικά στην καθιερωμένη παρέλαση

Γιούνκερ: Υπάρχει ακόμη κίνδυνος αποχώρησης του ΗΒ από ΕΕ χωρίς συμφωνία

"Ουδείς γνωρίζει πώς θα τελειώσει το Brexit" λέει ο Πρόεδρος της Ευρωπαϊκής Επιτροπής

tv news

Ο Χάρης Κκολός σ’ ένα αλλιώτικο “performance” που θα μείνει αξέχαστο...

«Παράδοση Κατ’ Οίκον» με την Βασιλική Χατζηαδάμου αυτή την Κυριακή στον Alpha (BΙΝΤΕΟ)
Alpha TV Κύπρου

Χρ.Αρτεμίου & Μ.Ιωάννου εισβάλλουν στο «ΚΑΡΜΑ»...όπου η ζήλια οδηγεί σε έγκλημα!

Δύο γυναίκες,ένας άνδρας και ένα αιχμηρό «μαχαίρι» στη μέση... Αυτή την Κυριακή στον Alpha
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα

Κυρ, 21/04/2019 - 13:35ΠΑΜΕ ΠΑΚΕΤΟ