Ψυχαγωγία

Η Μέγκι Ντρίο ξεσπά και απαντά στα σχόλια της Ναταλίας Γερμανού

Φανερά ενοχλημένη με τα σχόλια της Ναταλίας Γερμανού είναι η Μέγκι Ντρίο, η οποία απάντησε στην παρουσιάστρια on air. 

Η "κόντρα" ανάμεσα στις δυο γυναίκες ξεκίνησε όταν η Μέγκι στην εκπομπή Ευτυχείτε" διαφώνησε για τον χαρακτηρισμό "κορμάρα" για την Έλενα Παπαρίζου, εκφράζοντας αντίθετη άποψη Στη συνέχεια το συγκεκριμένο απόσπασμα έπαιξε στην εκπομπή της Ναταλίας Γερμανού η οποία ξέσπασε κατά του μοντέλου,

Η Μέγκι Ντρίο βρέθηκε καλεσμένη στην εκπομπή του Γρηγόρη Αρναούτογλου, "The 2night show" και ο παρουσιαστής την ρώτησε για την Ναταλία Γερμανού με τη Μέγκι να απαντά: 

"Δεν είπα κάτι για κιλά της Έλενας. Νομίζω ότι όλα τα παρεξηγούμε γενικά. Είπα απλά ότι το συγκεκριμένο ντύσιμο που είχε στην πρεμιέρα της δεν ήταν fit γι’ αυτό το σώμα που έχει τώρα. Εγώ θυμώνω και με τη Ναταλία Γερμανού γιατί δεν με ξέρει και από πέρυσι λέει κάποια πράγματα… Έλεγε ότι έψαχνα εκπομπή και κάτι τέτοια. Έπιασε αυτό το θέμα με την Παπαρίζου και το έκανε τόσο μεγάλο.

Εγώ την αγαπάω την Έλενα και την ακούω, μίλησα για τις στυλιστικές της επιλογές. Δεν χρειάζεται να τα μεγαλοποιούμε… Υπάρχει πολύ κακία σε αυτό τον κόσμο, τρώτε ένα γλυκάκι ρε παιδιά!”

Επόμενο άρθρο

ΣχετικέςΕιδήσεις

Ο Γεωργαντάς αποκαλύπτει την "παρεξήγηση" με την Γερμανού ενώ συνεργάζονταν(VID)

“Με την Ναταλία Γερμανού όταν συνεργαζόμασταν δεν μιλάγαμε ένα μήνα”
08/07/2020 - 10:55

Γερμανού: "Mεγάλωσα με την γιαγιά μου - Δεν ήμουν προτεραιότητα των γονιών μου"

Εκμυστηρεύτηκε για πρώτη φορά ποιος είναι ο αγαπημένος της τραγουδιστής
24/06/2020 - 11:59

Ναταλία Γερμανού: Απαντά στα σχόλια για τις σχέσεις της με... μικρότερους άνδρες

Ποιος γνωστός παρουσιαστής της έκανε αποτυχημένο προξενιό;
25/04/2020 - 18:44

Μέγκι Ντρίο-Μικαέλλα Φωτιάδη...ξανά μαζί στην αγκαλιά του Τρύφωνα Σαμαρά(ΦΩΤΟ)

Τα νυχτοπερπατήματα των κοριτσιών σε γνωστό στέκι της πόλης
22/02/2020 - 16:06

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

Ανησυχία δρ. Καραγιάννη για τα 21 "ορφανά" κρούσματα στην Κύπρο (ΒΙΝΤΕΟ)

Τι δηλώνει ο Επιδημιολόγος για τα αυξημένα κρούσματα κορωνοϊού στην Ελλάδα

Διευθυντής Τμήματος Δασών: "Σήμερα δώσαμε τη μάχη των μαχών" (ΒΙΝΤΕΟ)

Έρευνα Αστυνομίας για να εντοπίσουν τους υπεύθυνους
Ελλάδα

Ξανά τριψήφιος ο αριθμός των νέων κρουσμάτων στην Ελλάδα

152 νέα περιστατικά και ένας νέος θάνατος

Πυρκαγιά στη Μάνη: Εκκενώνεται προληπτικά οικισμός

H φωτιά πλησιάζει κατοικημένη περιοχή

Έκρηξη σε εργοστάσιο στην Ελευσίνα: Ένας νεκρός και δύο τραυματίες (BINTEO)

Oμάδα τριών Ρομά προσπάθησε να αφαιρέσει μετασχηματιστή
Διεθνή

Επεισοδιακές διαδηλώσεις στη Βηρυτό: Νεκρός αστυνομικός και δεκάδες τραυματίες

Θα ζητήσει πρόωρες εκλογές ο Πρωθυπουργός του Λιβάνου - Δείτε εικόνες από τη διαμαρτυρία

Οργή διαδηλωτών στη Βηρυτό...Έστησαν κρεμάλες στις πλατείες (ΒΙΝΤΕΟ&ΦΩΤΟ)

Καλούν τις ξένες χώρες να ανατρέψουν τους ηγέτες του Λιβάνου και να κυβερνήσουν

tv news

Δείτε σε πέντε τηλεταινίες όλα τα επεισόδια της δραματικής σειράς «8 Λέξεις»

Μια συναρπαστική ιστορία αγάπης γεμάτη διλήμματα, ίντριγκες, μυστικά και αποκαλύψεις...
Alpha TV Κύπρου

Ο Γιώργος Τσούλης κάνει τη μαγειρική, διασκέδαση καθημερινά στον Alpha Κύπρου!

Έρχεται να αποδείξει ότι όλοι μπορούν να τα καταφέρουν στην...κουζίνα!
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα

Κυρ, 09/08/2020 - 06:00Η ΚΟΥΖΙΝΑ ΤΗΣ ΜΑΜΑΣ