Ψυχαγωγία

Η Μέγκι Ντρίο ξεσπά και απαντά στα σχόλια της Ναταλίας Γερμανού

Φανερά ενοχλημένη με τα σχόλια της Ναταλίας Γερμανού είναι η Μέγκι Ντρίο, η οποία απάντησε στην παρουσιάστρια on air. 

Η "κόντρα" ανάμεσα στις δυο γυναίκες ξεκίνησε όταν η Μέγκι στην εκπομπή Ευτυχείτε" διαφώνησε για τον χαρακτηρισμό "κορμάρα" για την Έλενα Παπαρίζου, εκφράζοντας αντίθετη άποψη Στη συνέχεια το συγκεκριμένο απόσπασμα έπαιξε στην εκπομπή της Ναταλίας Γερμανού η οποία ξέσπασε κατά του μοντέλου,

Η Μέγκι Ντρίο βρέθηκε καλεσμένη στην εκπομπή του Γρηγόρη Αρναούτογλου, "The 2night show" και ο παρουσιαστής την ρώτησε για την Ναταλία Γερμανού με τη Μέγκι να απαντά: 

"Δεν είπα κάτι για κιλά της Έλενας. Νομίζω ότι όλα τα παρεξηγούμε γενικά. Είπα απλά ότι το συγκεκριμένο ντύσιμο που είχε στην πρεμιέρα της δεν ήταν fit γι’ αυτό το σώμα που έχει τώρα. Εγώ θυμώνω και με τη Ναταλία Γερμανού γιατί δεν με ξέρει και από πέρυσι λέει κάποια πράγματα… Έλεγε ότι έψαχνα εκπομπή και κάτι τέτοια. Έπιασε αυτό το θέμα με την Παπαρίζου και το έκανε τόσο μεγάλο.

Εγώ την αγαπάω την Έλενα και την ακούω, μίλησα για τις στυλιστικές της επιλογές. Δεν χρειάζεται να τα μεγαλοποιούμε… Υπάρχει πολύ κακία σε αυτό τον κόσμο, τρώτε ένα γλυκάκι ρε παιδιά!”

Επόμενο άρθρο

ΣχετικέςΕιδήσεις

Ο Κώστας Τσουρός αποκάλυψε γιατί άφησε τη Φαίη για χάρη της... Ναταλίας

Θα συνεργαζόταν ξανά με την ξανθιά παρουσιάστρια;
16/01/2020 - 20:28

Η Μέγκι Ντρίο απαντά δημόσια για το...ξέσπασμα της Κατερίνας Καινούργιου!

Όσα δήλωσε για το "χαστούκι" της παρουσιάστριας - Ο λόγος απουσίας και οι "δικαιολογίες"
14/01/2020 - 11:04

Το "χαστούκι" της Καινούργιου στην Μέγκι:"Δεν είναι σωστή-Έρχεται ότι ώρα θέλει"

"Είμαι πολύ θυμωμένη και θα το πω..." - Οι αποκαλύψεις και τι γίνεται στα παρασκήνια
10/01/2020 - 13:00

H δημόσια συγνώμη της Γερμναού στον Dj Pitsi και η...σπόντα της Καινούργιου

"Τσακωνόμαστε από μακριά και δεν είχαμε γνωριστείποτέ"
08/01/2020 - 17:51

Ναταλία Γερμανού - Γιώργος Λιάγκας: "To σεξ μεταξύ τους θα ήταν...εγκεφαλικό"

"Θεωρώ πως του αρέσουν μικρότερες ηλιακά γυναίκες...μετά την Φαίη" είπε αστειευόμενη
17/12/2019 - 11:48

Άφωνη η Μέγκι Ντρίο: Είδε on air τον...πρώην της στην αγκαλιά της Εύης Ιωαννίδου

Όλες οι λεπτομέρειες και η απίστευτη αντίδραση...
05/12/2019 - 13:04

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

Άφαντος παραμένει ο δράστης του στυγερού εγκλήματος στην Πάφο (ΒΙΝΤΕΟ)

Ελέγχθηκε διαμέρισμα στην Κάτω Πάφο μετά από πληροφορίες

Τροχαία σύγκρουση με τρία οχήματα στη Λευκωσία

Τι αναφέρουν οι μέχρι τώρα πληροφορίες

Δεκαεπτά συλλήψεις για παράνομη εργοδότηση μετά από έφοδο των Αρχών σε εργοτάξια

Όλοι οι συλληφθέντες οδηγήθηκαν σε Αστυνομικούς Σταθμούς της επαρχίας Λεμεσού
Ελλάδα

ΥΠΕΞ Ελλάδας: «Έλαβα διαβεβαίωση ότι η Ε.Ε. θεωρεί παράνομα τα Μνημόνια»

Ο Ν. Δένδιας εξέφρασε την ενόχληση της ελληνικής πλευράς για μη συμμετοχή στο Βερολίνο

Το "ευχαριστώ" Χαφτάρ σε Μητσοτάκη και Δένδια μετά τη Διάσκεψη του Βερολίνου

"Η διπλωματική παρουσία τους ήταν συντριπτικά ευεργετική για τον λαό της Λιβύης"

Θετικές οι πρώτες αντιδράσεις από την Αθήνα για το αποτέλεσμα της Διάσκεψης

«Είναι επίσης θετική η δέσμευση όλων των συμμετεχόντων για τήρηση του εμπάργκο όπλων»
Διεθνή

Τουλάχιστον σαράντα νεκροί από βομβαρδισμούς στο Χαλέπι και την Ιντλίμπ

Οκταμελής οικογένεια με έξι παιδιά ξεκληρίστηκε στο χωριό Κφαρ Ταάλ του Χαλεπιού

Στους εννέα οι νεκροί από το νέο κοροναϊό στην Κίνα

Διαπιστώθηκαν τα πρώτα κρούσματα και στις ΗΠΑ

Έγινε η αρχή της ιστορικής δίκης του Τραμπ, χωρίς τον Τραμπ

Οι ισχυρισμοί των συνηγόρων του Προέδρου των ΗΠΑ και η διαδικασία που θα ακολουθηθεί

tv news

Μάξιμος και Νικηφόρος βρίσκονται σε δεινή θέση, με τους τοκογλύφους να πιέζουν..

Δείτε αυτή την εβδομάδα στα νέα επεισόδια της σειράς «Αστέρια Στην Άμμο»
Alpha TV Κύπρου

Ο Χατζής προχωράει το σχέδιό του να απομακρύνει την Μαρίνα από τον Μιχάλη...

«Γυναίκα Χωρίς Όνομα» Δείτε στα νέα συγκλονιστικά επεισόδια της εβδομάδας
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα

Τετ, 22/01/2020 - 09:30ΓΥΝΑΙΚΑ ΧΩΡΙΣ ΟΝΟΜΑ